Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Recommended Posts

Φεύγει λίγο η συνέντευξη απο τις στάνταρ αδιάφορες ψεύτικες ωραιοποιημένες απαντήσεις για οικογένειες στα αποδυτήρια και στις σχέσεις κτλ και εμένα μου έκανε εντύπωση ότι μιλάει μέχρι και για το ταλέντο του με μεγάλη ειλικρίνεια  λέγοντας ότι δεν είχε πολλή με βάση τα τωρινά στάνταρ και έκανε τη καριέρα που άξιζε όπως και απο διάφορες συγκυρίες θα μπορούσε να κάνει καλύτερη η χειρότερη καριέρα ή λέει ωμά ότι ο μόνος λόγος που παίζει στην αραβία είναι το συμβόλαιο και η οικονομική του εξασφάλιση και στις πρώτες 10ημέρες ήθελε να φύγει . Μίλησε για το ρατσισμό της χάιντουκ , για τον φερέρ - ριβάλντο  για πράγματα που λέγονταν και τα ξέραμε αλλα μπορεί να ειναι και ο πρώτος που τα λέει ανοικτά  . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION

Δίκιο ο Σάββιεν με τον πατήρ Νικόλαο.  Ηεπαρση όμως δεν ήταν η bmw. Ήταν ο Σκορπιός, το νάμμος, το πριγκηπάτο κι οι βραδιές σαξοφώνου στα Ματογιάννια στο queen.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου άρεσε καθόλου σαν παίκτης εμένα.

Αλλα ενδιαφέρουσα συνέντευξη πραγματι, έξω από τα κλισέ. Κι ας διαφωνώ με παρα πολλά που λέει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από κάτι Γαλανοπουλους και Σιμαους και γενικά τέτοιους πολύ καλύτερος. Και πριν 2-3 χρόνια που έπαιξε και Κρήτη ήμουν υπέρ του να επιστρέψει, άλλωστε θα δικαιολογούσε και θέση παίχτη από ακαδημίες αλλά τελος πάντων. Συνολικά σιγά τον   παίχτη, μεμονωμένα φέραμε και χειρότερους.

Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2020 at 5:19 PM, Rayo Vallecano 21 said:

Ο Φουντας έφτασε τα 20 γκολ στο πρωτάθλημα Αυστρίας. Μαλακια πριν μερικά χρόνια που παρακαλαγε να γυρίσει και του κλείσαμε την πόρτα, επειδή "το 2013,δεν έμεινε να βοηθήσει". 

κι επειδη το καρμα ειναι μπιτς και τα λοιπα, η ραπιντ του φουντα ειναι πιθανος αντιπαλος της ΑΕΚ, οποτε φανταζεστε τα σεναρια που παιζουν, ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Mia xara paidi einai o Savas. Ton exo gnorisei otan douleva sto Split Kai aftos epaize gia thn Hajduk. Kamia eparsh xamhlon tonon Kai AEKARA.

Mia xara eixe symazepsei to kentro ths Hajduk Kai eixe mathei polla se themata taktikhs sthn Italia. 

PS epese kai se talentares opos bajevic Kai meta kostenoglou

PS 2 Tora ta ypoloipa gia Mykono einai naxame na legame Alla ok...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, aris2168 said:

κι επειδη το καρμα ειναι μπιτς και τα λοιπα, η ραπιντ του φουντα ειναι πιθανος αντιπαλος της ΑΕΚ, οποτε φανταζεστε τα σεναρια που παιζουν, ετσι?

Και αν τολμήσει να πανηγυρίσει κανένα γκολ που θα βάλει θα τον βρίζουμε φυσικά. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, felman said:

Mia xara paidi einai o Savas. Ton exo gnorisei otan douleva sto Split Kai aftos epaize gia thn Hajduk. Kamia eparsh xamhlon tonon Kai AEKARA.

Mia xara eixe symazepsei to kentro ths Hajduk Kai eixe mathei polla se themata taktikhs sthn Italia. 

PS epese kai se talentares opos bajevic Kai meta kostenoglou

Πες τα γιατί περιμένουμε τρία χρόνια από τον Γαλανοπουλο και μας βρωμάει ο Γκεντσογλου. Που γενικά σε επίπεδο 18αδας και ο Σάββας και ο Φούντας ειδικά μετά την σεζον που κάνει φέτος Αυστρία θα έπρεπε να υπάρξουν σκέψεις για να επιστρέψουν στην ομαδα. Ξαναλέω σε επίπεδο 18αδας.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Ο Γκεντζογλου συνεχίζει και παίζει ποδόσφαιρο; 

 

2 minutes ago, Hades said:

Ο Γκεντζογλου συνεχίζει και παίζει ποδόσφαιρο; 

Nai sthn Saoudikh Aravia

Link to comment
Share on other sites

Otan eisai club ths poutsas Kai ferneis bajevic piso 5-6 fores Kai kostenogles alles 4 Kai se rixnoun 3h Ethnikh gia na se parei o kathe alhths tzamba...pou myalo na prosekseis 2-3 paidakia San ton Sava ton Taxtsidh ton Founta ktl. Kai opos eipe Kai o Buko mia xara 18ada Kai tzaba tha paizane afta ta paidakia Tora ean eixes mia stoixeiodh organosh Kai kana paidagogo. Alla emeis dialeksame Alef! Kai allous pollous pou den htan podosfairikes apates...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θέμα κλαμπ, ειναι ελληνικο ποδοσφαιρο της πούτσας, όσοι ξεπεταγονται και μεγαλώνουν εδώ, εκει που θα πρεπε να κανουν πικ στην καριερα τους, γίνονται χειρότεροι.

Απο αυτούς που πάνε έξω, η συντριπτική πλειοψηφία βελτιώνεται ακόμα και να μην παίρνουν παιχνίδια, και βαζουν πραγματα στο παιχνίδι τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ταχτσίδης στους οπαδούς της Λέτσε: «Μου σπάσατε τον π…ο»

Ξέσπασμα εναντίον οπαδών της Λέτσε που του είχαν ασκήσει σφοδρή κριτική το προηγούμενο διάστημα έκανε μετά την τεσσάρα επί της Λάτσιο ο Παναγιώτης Ταχτσίδης.
 
Τελευταία ενημέρωση 09/07/2020, 18:32
www.sport-fm.gr

 
   

Έξαλλος με μερίδα οπαδών της Λέτσε παρουσιάστηκε ο Παναγιώτης Ταχτσίδης.

Μετά την τεσσάρα της Λέτσε επί της Λάτσιο, ο Έλληνας άσος ξέσπασε για τη σφοδρή κριτική που είχε ασκηθεί στην ομάδα και τον ίδιο προσωπικά για το γεγονός ότι είχε να νικήσει από τον Φλεβάρη.

 

Ανάρτηση λοιπόν στο instagram ένα στιγμιότυπο από την εξέδρα όπου παρακολουθούσε (λόγω καρτών) το παιχνίδι, έγραψε χαρακτηριστικά:

«Μου σπάσατε τον π…ο! Εσείς που κριτικάρετε δεν ξέρετε καν τι χρώμα έχει η μπάλα και μιλάτε. Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι η ομάδα. Για αυτό αφήστε με ήσυχο. Πάθος για την ομάδα, πάθος για τη νίκη».

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×