Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, SpiRos said:

Ποσοστό παίρνουμε;

Τουλαχιστον πηραμε καποια χρηματα περυσι απ αυτον.Λιγα μεν αλλα πηραμε.Ποσοστο δεν νομιζω αλλιως θα το γραφανε.

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2014 at 11:15 PM, The Magician said:

post-3-14425775782763_thumb.jpg

 

On 10/6/2014 at 11:34 PM, DiK-Reloaded said:

Απο αριστερά:

Ακ-αμπαλόγεφ Λαγουδάρεφ, Ουζμπέκος ψαροβοσκός της Αράλης, 4ος ξαδερφος του Μπόρατ

Γκεντς Ογλού, Κούρδος πατωματζής της Βορειοδυτικής Συρίας

Μανολ Χαν, τρόφιμος πικπα Ουλάν Μπατόρ "οτζένγκινςΧανμεέριξεότανήμαστανμαζίστονσάκο-καιβγήκαέτσι"

Ωραίαι εποχαί

Το ωραίο εδώ για να υπάρχει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Μπακασέτας συζητά με Λάτσιο. 5 μύρια ζητά η Αλάνιασπορ

Μπράβο ρε μάγκα Λυμπε. Όλα σωστά τα έκανες. Καλά που έβαλες ρήτρα και θα παρουμε κανενα ψιλό και μεις. 

Βέβαια εντάξει δεν είναι Οικονόμου αλλά και πάλι κατι θά παρουμε. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Vargas21 said:

Μπράβο ρε μάγκα Λυμπε. Όλα σωστά τα έκανες. Καλά που έβαλες ρήτρα και θα παρουμε κανενα ψιλό και μεις. 

Βέβαια εντάξει δεν είναι Οικονόμου αλλά και πάλι κατι θά παρουμε. 

Γαμα τα

Link to comment
Share on other sites

Αν πουληθει φετος ο Μπακασετας, που οπως δειχνουν τα πραγματα θα πουληθει, καναμε χαζομαρα που δεν βαλαμε ποσοστο, απο τη στιγμη που πουληθηκε κατω απο ενα εκατομμυριο.

Συνηθως βεβαια οι ομαδες βρισκουν τροπο και παρακαμπτουν τετοιες ρήτρες, αλλα οχι μεσα σε ενα χρονο.Αυτες οι αμεσες μεταπωλησεις δινουν λεφτα στην πρωην ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αμφιβάλω αν δεν τσίμπησε τίποτα κάτω από το τραπέζι ο Νικόλας. ΟΚ άχρηστος ήταν ως ΤΔ, αλλά μεταξύ μας τωρα οι Καταυλακιώτες δεν διακρίνονται για τετοιες... αστοχίες στο τσάμπα για τους ίδιους.

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ και σε ποια γλώσσα την κανόνισε τη φάση; Γιου τεηκ χιμ μπατ γιου γκιβ ιγκνισιον του; Καλαμάτα οιλ; 

Αι ντοντ φακ Εντζο... 

Link to comment
Share on other sites

Γαμηθήκατε με τον Λύμπε. Δεν σας βλέπει ρε. Εδώ βλέπουμε τον πρώην τεχνικό διευθυντή και νυν ελαιοπαραγωγό να διαφημίζει το προιόν του 

B47D312C-1028-4DEB-AB9F-C7D38CF5C9CA.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, yiannis_21 said:

Γαμηθήκατε με τον Λύμπε. Δεν σας βλέπει ρε. Εδώ βλέπουμε τον πρώην τεχνικό διευθυντή και νυν ελαιοπαραγωγό να διαφημίζει το προιόν του 

B47D312C-1028-4DEB-AB9F-C7D38CF5C9CA.png

Barbarossa Ναουσα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Βασίλης Μπάρκας με δήλωσή του στο επίσημο site της ΠΑΕ αποχαιρετά την ομάδα και ευχαριστεί Μελισσανίδη, προπονητές, συμπαίκτες, τον κόσμο της ΑΕΚ και την οικογένειά του - Διαβάστε όλα λέει

Έπειτα από την ολοκλήρωση της μεταγραφής του στη Σέλτικ, ο Βασίλης Μπάρκας προέβη μέσω του aekfc.gr στην ακόλουθη δήλωση:

«Οφείλω, πρώτα απ’ όλα, ένα μεγάλο προσωπικό «ευχαριστώ» στον κ. Δημήτρη Μελισσανίδη, γιατί ήταν εκείνος που μου έδωσε τη μεγάλη ευκαιρία για την ποδοσφαιρική μου εξέλιξη.

Ηταν εκείνος που πρώτος με πίστεψε για να ενταχθώ στην ΑΕΚ, εκείνος που με υποστήριξε όλα αυτά τα χρόνια, αλλά και εκείνος που με βοήθησε και κατάλαβε ότι είχε έρθει η ώρα για μένα να κάνω το βήμα παραπάνω, σεβόμενος απόλυτα και τη δική μου επιθυμία.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω ακόμα όλους τους προπονητές με τους οποίους συνεργάστηκα σε αυτά τα τέσσερα χρόνια στην ΑΕΚ και ιδιαίτερα τον κ. Μιχαηλίδη που δούλεψε μαζί μου μέχρι και την τελευταία ημέρα και στάθηκε συνεχώς δίπλα μου, κυρίως μετά τους τραυματισμούς που είχα.

Δεν θα ξεχάσω ποτέ όλους τους συμπαίκτες μου, με τους οποίους μοιράστηκα τα ίδια αποδυτήρια. Τους ευχαριστώ για τη συμπαράστασή τους στο πρόσωπό μου, για όσα όλοι μαζί πετύχαμε, για τις χαρές και τις πίκρες που ζήσαμε, για τις νίκες και τις ήττες που κάναμε, για τις μεγάλες αλλά και τις δύσκολες στιγμές που μοιραστήκαμε, για το πρωτάθλημα που κατακτήσαμε, για την κάθε στιγμή που πέρασα μαζί τους στα Σπάτα όλο αυτό το διάστημα.

Θα ήθελα ακόμα να ευχαριστήσω τους ανθρώπους, οι οποίοι ήταν δίπλα σε εμένα και στους συμπαίκτες μου στο προπονητικό κέντρο της ομάδας. Θα είναι πάντα στην καρδιά μου, από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο.

Και τέλος τον κόσμο της ΑΕΚ, που στάθηκε δίπλα μας στα εύκολα και στα δύσκολα, που τον αισθανόμασταν κοντά μας μέχρι και τον τελευταίο αγώνα, που ακόμα και σήμερα μου στέλνει την αγάπη του για τη μεταγραφή μου στη Σέλτικ.

Μακάρι να καταφέρω να ανταποκριθώ στις προσδοκίες όλων σε αυτό το σημαντικό βήμα της καριέρας μου. Οσα και να καταφέρω, ό,τι και να πετύχω, όποια και να είναι η εξέλιξη, θα είμαι για πάντα υπερήφανος για αυτά τα τέσσερα χρόνια στα οποία φόρεσα τη φανέλα της ΑΕΚ»

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα ξερει κανενας insider τα οπαδικα φρονηματα του Μπαρκα;

Link to comment
Share on other sites

Κυπελλούχοι Σουηδίας Ανέστης και Γιόχανσον!
Οι δυο άλλοτε ποδοσφαιριστές της ΑΕΚ, κατέκτησαν το Κύπελλο Σουηδίας με την Γκέτεμποργκ, επικρατώντας με 2-1 επί της Μάλμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ανέστη είχα δει Golden Hall να κρατάει το νεογέννητο παιδάκι του και να το ταιζει όσο η σύζυγός έκανε τα ψώνια της. Ήταν η εποχή που έφυγε από την ΑΕΚ και εκείνη τη στιγμή αντιληφθηκα ότι η φυγή του ήταν επιτακτική. Δεν θέλουμε αλλά καλά παιδιά, ας πάνε στη Σουηδία να προκόψουν. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skepastos said:

Ανέστη είχα δει Golden Hall να κρατάει το νεογέννητο παιδάκι του και να το ταιζει όσο η σύζυγός έκανε τα ψώνια της. Ήταν η εποχή που έφυγε από την ΑΕΚ και εκείνη τη στιγμή αντιληφθηκα ότι η φυγή του ήταν επιτακτική. Δεν θέλουμε αλλά καλά παιδιά, ας πάνε στη Σουηδία να προκόψουν. 

Πες αληθεια, δεν τρομαξες μην του φυγει το παιδι μεσα απ τα χερια?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Skepastos said:

Ανέστη είχα δει Golden Hall να κρατάει το νεογέννητο παιδάκι του και να το ταιζει όσο η σύζυγός έκανε τα ψώνια της. Ήταν η εποχή που έφυγε από την ΑΕΚ και εκείνη τη στιγμή αντιληφθηκα ότι η φυγή του ήταν επιτακτική. Δεν θέλουμε αλλά καλά παιδιά, ας πάνε στη Σουηδία να προκόψουν. 

Ενώ ο Μπακακης που είναι σόλο και τραγανιζει τα μωράκια μας κάνει 

Link to comment
Share on other sites

Δόξα τιμή και δεν ξεχνώ στον Βρανιες που μας απηλλαξε από τον γαμημενο κλοουν. 

Άμα είσαι γκαβός και βρεθείς οδηγός ΚΤΕΛ, ε έχεις τσίπα και κατεβαίνεις. Αν το παίζεις δουλειά μου είναι να δίνω ευκαιρίες νέα καριέρας στον Αλμειδα, είσαι πουστρα και εχθρός της ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mporat said:

Ενώ ο Μπακακης που είναι σόλο και τραγανιζει τα μωράκια μας κάνει 

Σιγά τον μοντελοπνιχτη

Link to comment
Share on other sites

116448239_3518695194830861_8076066223079

Επίσης ΚΑΝΕΝΑΣ από την Ερασιτεχνική, ΟΥΤΕ καν στεφάνι !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×