Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Καλά, το έχει σύστημα.

Σε όποιο τοπίτσι γράψει, τα κάνει πουτάνα όλα.

Ενεργεί αφ' εαυτού του (τουυυυυ τουυυυ) ή εκτελεί εντολές Μελισσανίδη ?

Χάμπε, το νού σου εσύ ! Σε έχω ξανα-μανα-ματα-προειδοποιήσει !!!

Link to comment
Share on other sites

Και Νιμαρτιναιε για να καταλαβεις τι ειναι το οφ τοπιτσ ακολυθει παραδειγμα.

 

Σπεσιαλι αφιερωμενο στην εβραικη παροικια του ΚΜ

σε Ζαστρο Δηλαδη που ηταν και θελημα θεου

και στο νεαρο του Νονου που διαμενει στο Ντεπω πως το λενε αυτο εκει.

 

[video=youtube;aNz18caYvIY]

Link to comment
Share on other sites

ΑΧΧΑΧΧΧΧΑΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑ ...

Στυλιανόπουλε σε φαντάστηκα με αυτή τη "ρεζέρβα τριαξονικού" στην καυκάλα να κάνεις εξέδρα στην Αγιά Σοφιά το "και δεν είμαι καθόλου καλά".

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σίγουρος ότι η ΑΕΚ θα φτάσει πολύ ψηλά είναι ο Σάββας Γκέντσογλου και δε διστάζει να το τονίσει και δημόσια. Σε δηλώσεις του ο πρώην μέσος της ΑΕΚ είπε: «Έχω δει ακόμα και τα φιλικά και ελπίζω να έχω τη δυνατότητα να δω και τα υπόλοιπα. Η ΑΕΚ είναι τεράστια ομάδα και όπως βλέπουμε με τον κατάλληλο άνθρωπο από πίσω και με το όραμα που δίνει στον κόσμο της, θα φτάσει πολύ ψηλά, εκεί που ανήκει. Δυστυχώς αυτή η ΑΕΚ της Γ Εθνικής είναι πολύ πιο «ΑΕΚ» από αυτή των τελευταίων ετών σε όλα τα επίπεδα», ήταν χαρακτηριστικά τα λόγια του στο sport24, ο οποίος επίσης χαρακτήρισε αγαπημένο του προπονητή τον Ντούσαν Μπάγεβιτς.

 

 

 

Μετα τον Μακο γεφυρες κι ο Γκεντσογλακος.

 

Ενας-ενας μας ξαναγαπησαν.

 

Μυριστηκαν ψωμι ολοι.

Link to comment
Share on other sites

http://s1.sexygossip.biz/wp-content/uploads/2013/10/koletsas4-612x970.jpg

 

http://s1.sexygossip.biz/wp-content/uploads/2013/10/koletsas6-612x1029.jpg

 

http://s1.sexygossip.biz/wp-content/uploads/2013/10/koletsas8-612x971.jpg

 

εγω προτιμω να τα ξαναβρει ο μπουλης ο γιος με την κοπελα για τον ιδιο πονηρο λογο του απο πανω :yes2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Σας γαμαει ο Κομποτης

 

 

 

 

 

Την έκπληξη της μεταγραφικής περιόδου έκανε ο Λεβαδειακός καθώς συμφώνησε με τον 34χρονο πλέον Βραζιλιάνο, Πάουλο Ασουνσάο.

 

 

 

Πέραν της ΑΕΚ (04-05) ο Ασουνσάο έχει αγωνισθεί στην Παλμέϊρας, στην Πόρτο, στην Ατλέτικο Μαδρίτης και στην Σάο Πάουλο, ενώ τελευταίος σταθμός της καριέρας του ήταν η Λα Κορούνια με την οποία αγωνιζόταν την περσινή σεζόν.

 

 

 

Σύμφωνα με πληροφορίες ο Ασουνσάο που ανακοινώθηκε και επίσημα από της ομάδα της Βοιωτίας, έχει συμφωνήσει με τον Γιάννη Κομπότη για συμβόλαιο 1,5 χρόνου με τις απολαβές του να φτάνουν περίπου τις 280.000 ευρώ.

 

 

 

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

 

 

 

Στα γραφεία της ομάδος βρέθηκε σήμερα ο Βραζιλιάνος με Πορτογαλική υπηκοότητα διεθνής αμυντικός μέσος Paulo Assunção, ο οποίος υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας με τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ.

 

 

 

Ο Βραζιλιάνος ποδοσφαιριστής έχει αγωνιστεί στην πρωταθλήτρια Ευρώπης Πόρτο, στην οκτώ φορές πρωταθλήτρια Βραζιλίας Σάο Πάολο, στην κάτοχο του Europaleague και κυπελλούχο Ισπανίας Ατλέτικο Μαδρίτης, με τελευταίο σταθμό στην καριέρα του την Ντεπορτίβο Λα Κορούνια.

Link to comment
Share on other sites

Αθόρυβος εργάτης του κέντρου,έκανε καλή χρονιά στην ΑΕΚάρα.

 

Πρέπει να είχε δώσει και μια μπουνιά στη λουλού τον Έκι.

Link to comment
Share on other sites

δε με χαλουσε ουτε για φετος, ουτε για του χρονου. αν αναλογιστεις κατι κατσουρανης και σια που ακουγονται....

Link to comment
Share on other sites

Πλακα σπαμε τωρα, εδω στα poll τον βγαλαμε στην καλυτερη 18αδα της τελευταιας 25ετιας.

 

Δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι βεβαια, προφανως αποφασισε να βαλει ταφοπλακα στην καριερα που του εμεινε, αλλα εγω σπο τον Φαγε θα τον προτιμουσα. Γιατι οχι και τους δυο στην τελικη. Ειναι κι ενα θεμα αν θα δεχοταν να παιξει γ´ φετος βεβαια, αλλα λεμε...

Link to comment
Share on other sites

34 χρονων πλεον ο ασουνσαο, τι λες ρε παιδι μου πως περασαν τα χρονια ετσι

Link to comment
Share on other sites

Ένα κέντρο μόνος του την πρώτη ντεμοχρονιά... Άλλα τότε τέτοιοι μαλάκες ήμασταν... φτηνοί στ'αλεύρι κι ακριβοι στα πίτουρα...

 

Νίκο, του χρόνου θα'ναι ο μόνος που δε θα μπινελικώσω όταν θα μας επισκεφθείτε ΟΑΚΑ... :fuck:

Link to comment
Share on other sites

Εξασφαλιζεται η παραμονη, αν παιξει στο 50% της αξιας του. Αυτο εχω να πω μονο κυριε.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Δεν υπαρχει απιθανος ζωντανος οργανισμος που να μην εχει βασανισει την ΑΕΚ τα τελευταια 15 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×