Jump to content

Ποσο αισιοδοξοι εισαστε για το γηπεδο?


"Αγιά Σοφιά"  

43 members have voted

  1. 1. "Αγιά Σοφιά"

    • Θα ξεκινησει σε 1-2 μηνες
    • Θα ξεκινησει σε παραπανω απο 2 μηνες
    • Δεν ειμαι ιδιαιτερα αισιοδοξος οτι θα γινει το γηπεδο
    • Ψιλο-αποκλειω να γινει το γηπεδο


Recommended Posts

Πιστευαμε και οτι δεν θα πεσει η ΑΕΚ παντως.

 

Αυτόν να τον σφαξουμε αντί κόκορα στα θεμέλια! Γουρληδικο post σε topic για το γήπεδο!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα τουλαχιστον να παιζει κανα Ηπειρωτικο μοιρολοι την ωρα που θα με κοβετε ε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δεν αλλαξε κατι προς το παρον. Προσφυγη στο ΣτΕ θα κανει σιγουρα και καποιος φιλος του Μαρινακη. Δεν περιμεναμε τον δημαρχακο.

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα δεν εχει αλλαξει τιποτα, αντε να φας 2 εβδομαδες καθυστερησεις λογο κλεισιματος της βουλης

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ό,τι ίσχυε ... ισχύει.Κανείς δεν είπε ότι είναι εύκολο και χωρίς διακυμάνσεις. Στο τέλος όμως θα μετρήσουν άλλα που έχουν να κάνουν με το χαρακτήρα και τη δυναμική κάποιων.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Saxon21

Ξεχειλιζω απο αισιοδοξια,δεν κανω καθολου πλακα,23/7 θα ακουσουμε αληθειες και καθε κατεργαρης στο παγκο του.Μια μερα μετα τη ψηφιση της ρυθμισης,αδειες εξασφαλισμενες μετα απο φοβερη παρασκηνιακη προεργασια,καμπανια για τα διαρκειας με συνθημα ΜΠΟΛΝΤΟΖΑ 2014 ΝΤΑΗΛΙΚΙ.

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εισαι ενας αθορυβος υπερτρολλαρχος ρε μπαγασα....xD

Πυ ινε ε μετοχε κοτακι μυυυυυυυυ??????xD

 

 

Edit :

Ψιλο-αποκλειω να γινει το γηπεδο

1 4.00%

 

Δεν ειμαι εγω αυτος που ψηφισε αυτο να εξηγουμαιxDΣταυρος μου μυριζει και μαλλον το 4% θα κανει ''κυβερνηση'' ! Σταυρο αν εισαι εσυ και το πετυχεις ρε φιλε μιλαμε για τεραστια προβλεψη απαισιοδοξιας που εγω ειμαι ενα τιποτα απεναντι σουxD

Θα σε κανω ειδωλο αρνητισμου ρε μαγκα αν ψηφισες εσυ αυτο :P

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι εγω το ψηφισα. Η ψηφοφορια εξαλλου δεν ειναι μυστικη

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον εχουν πεσει εξω μονο οι 6 αισιοδοξοι. Ολοι οι αλλοι μεσα ειμαστε κυριοι.

 

Υγ. Χαμπο αν πατησεις πανω στα νουμερα βλεπεις ποιος ψηφισε τι. Ηταν "ανοικτο" το poll.

Link to comment
Share on other sites

Θυμόμουν ότι είχα ψηφίσει κι εγώ, αλλά δε με βλέπω. Anyway, με τους πολλούς θα πήγαινα...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Προς το παρον εχουν πεσει εξω μονο οι 6 αισιοδοξοι. Ολοι οι αλλοι μεσα ειμαστε κυριοι.

 

Υγ. Χαμπο αν πατησεις πανω στα νουμερα βλεπεις ποιος ψηφισε τι. Ηταν "ανοικτο" το poll.

 

Xαχαχαχαχα Ρομπα εγινα δεν τοξερα ο μαλακας xD και εκανα υποθετικη ερευνα τι ψηφισε ο καθενας χαχαχαχαχαχαχα

Τωρα ειδα τα ονοματα:drinks:

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

σταματα να χαραμιζεις τη ψηφο σου σε οπορτουνιστικες επιλογες...

 

xD

Link to comment
Share on other sites

vasika ego nomiza oti itan to topits gipedo sti n filadelfiaxD

den exei to gipedo tha ginei standar xoris xronodiagramma

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

οχι, είναι γκαντεμοτόπικ.

Χρειαζόμαστε τη βοήθεια του Ιησού, της Παναγίας, του Αλλάχ, του Μωάμεθ, του Βούδα (Κούδα γαμιέσαι), του Κομφούκιου, του Λουθηρου, του πάπα, του Θωρ, του Λέκι, της Ισιδος, του Οσιρις, του Δία, της Ηρας της Αθηνάς και της χείρας μας

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Μήπως ήρθε η ώρα να ανοίξει πάλι το πολλ και να έρθετε μαζί μου;

 

Ειμαστε αλλοι 3 σχεδον μαζι σου μην εισαι αχαριστος.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Saxon21

Δεν ειμαι καθολου αισιοδοξος,ολοι ειναι μουγκα,οι insiders μας πουλησαν φυκια και κορδελες.xD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Saxon21
Δεν ειμαι καθολου αισιοδοξος,ολοι ειναι μουγκα,οι insiders μας πουλησαν φυκια και κορδελες.xD

 

Τωρα που το ξανασκεφτομαι,ειμαι πιο απαισιοδοξος απο οτι ημουν πριν και ας ειπε ο τιγρης οτι το γηπεδο θα γινει,αλλα ενταξει δεν θελω να παρασυρω με την απαισιοδοξια μου το χαμπο που εχει καρακαυλωσει.

xD

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάτσω πρώτα ο Θεός στο καρεκλάκι μου ( εκεί στο γράμμα "Ε" στη μέση) δεν κάνω όνειρα για τίποτα... Δυστυχώς εκεί με φτάσανε...

Link to comment
Share on other sites

το ειπε ο τιγρης, να ξανακανει συνεντευξη να το ξαναπει ?

ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ, ΝΤΑΗΛΙΚΙ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×