Jump to content

Εκδηλώσεις ΠΑΕ


Recommended Posts

Εδωσε ο αλλος 20 εκ και εφτιαξε ΣΤΟΛΙΔΙ.

20 εκ για προπονητικο με αρχιτεκτονα και τα λοιπα.

Να εχει προσωπο η ομαδα και να μην προπονειται στα κοντεινερ.

 

Και κανουν σημερα ΑΥΤΟ

 

203238.jpg

 

203306.jpg

 

203400.jpg

 

Μαζεψαν ολα τα τραπεζια απο τα γραφεια που ειναι για meeting.

Ολες τις καρεκλες.

 

ΚΑΙ κανανε λεει ΓΕΥΜΑ.

 

Τι γευμα, δλδ παραγγειλανε ΚΟΚΑ ΚΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ.

 

ΟΙ αθλητες.

ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ.

 

ΕΙΚΟΝΑ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ και σια.

 

ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΚΟΚΑΚΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ.

 

ΠΟΣΗ ΚΑΤΡΑΚΥΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ? ΠΟΣΗ ΞΕΦΤΥΛΑ ΘΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ?

 

Και μετα αφου φαγανε ηπιανε και ρευτηκανε δεοντως (και επειδη δεν εφταναν τα 2 τραπεζια της αιθουσας, και τρωγανε με ΠΙΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ), ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΠΟΖΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΡΑΦΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΤΡΟΠΑΙΑ.

ΓΙΑΤΙ ΟΚ ΔΕΝ ΒΑΛΘΗΚΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΕΠΙΠΛΟ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝΕ ΜΕΣΑ.

ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΡΕ, ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΟ ΚΜ, ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΑΥΛΙΟ.

 

Ουτε ΦΑΝΤΑΡΟΙ ΣΕ ΚΨΜ ρε τετοια...

 

203448.jpg

 

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ... Προσοχη στα πεζοδρομια μονο

post-25-14425775572993_thumb.jpg

Edited by Zastro
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αυτο το τοπικο περιμενα να το ανοιξει ο χαμπος αλλα εγινε η εκπληξη.xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Αυτο το τοπικο περιμενα να το ανοιξει ο χαμπος αλλα εγινε η εκπληξη.xD

 

Ειμαι σοκαρισμενος !!! Ρε δεν μπηκα στον Λογαριασμο του Κωστα σοβαρα το λεω. Δεν πιστευω στα ματια μου !!xD Πως μου ξεφυγε αυτο ? Ποτε εγινε? Κωστα δεν εισαι ενταξι ρε...

 

ΦΟΒΕΡΟ ΠΟΣΤ !!! ΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Eμ δε σας εβαλα την καλυτερη ομως...

 

Με τον αλλον μπουκωμενο και τον ΦΟΥΛΗ να πινει ΚΟΚΑΚΟΛΑ

 

203204.jpg

 

ΟΥΤΕ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΝΝΝΝΝ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΛΙΩΣΩΩΩΩΩΩΩ ΧΑΧΑΑΧΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΤΙ ΡΕ !!! ΡΕ ΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑΑΑΑΑΑ ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ ΜΕ ΤΑ ΜΑΝΙΚΙΑ ΣΚΟΥΠΙΖΕΤΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

 

Το τραγικο κωμικοτραγικο γραφικο ειναι το ταμπλω απο πισω με τους ΥΠΕΡσπονσιρες και μπροστα αυτη μιζερια χαχαχαχαχαχαχαχαχα οχι οχι οχιιιιιιιι δεν το δεχομαιιιιιιι να μου φαει αλλος αυτο το ποστττττ Κωστα κανε delete να το ανοιξω εγωωω σε παρακαλω ρεεεεεεε χαχαχααχαχχααχχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα ουτε οι οικοδομοι δεν τρωνε ετσι για γιαπια ρε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
το τσαντακι το λουι βουτον σας μαρανε μπαραμπακοι...

γεματο με σι-ντι παολας και παντελιδη ,10 ευρω ,απο την κολοκοτρωνη...

 

ελα παρε φιλος κοψει κατι παρε τελω 15 εσενα 10 παρε καλο τσανταxD

 

o-lathrometanasthis-poula-maimou-tsantes-sthn-thessaloniki-2010.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ναι δεν εχεις αδικο αλλα πως να μην γελασεις με αυτο ετσι οπως τα εγραψες και ολας ρε Κωστα εγω πεθανα λεμε ....!

Σοβαρα τωρα παντως αυτο ειναι που εχω γραψει 200 φορες ! Μιζερια καρμοιρια και 0 ΦΙΝΕΤΣΑ ! Ειναι γυφτια οπως το γραφεις ακριβως ! 1 δις ευρω να εχεις αν εισαι μπακαλης εισαι μπακαλης τελος...μεχρι να πεθανω θα το λεω....οι φουσκωτοι και οι βλαχοφιγουρες με τα τζιπ με τα φημε τζαμια μαρανανε μερικους....!

Εγω γραφω αυθορμητα και το γελιο πραγματικα ειναι αυθορμητο οπως εκανα και στην πραγματικοτητα....αλλα αν το αναλυσεις το θεμα ναι ειναι τραγικο και ξεφτιλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
gourmet experience!!!

 

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααα!!! κλαιω!!!

 

Κλαψε κλαψε αστο να βγει απο μεσα σου !xD ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

 

guI4uR8.png

Link to comment
Share on other sites

Κλαψε κλαψε αστο να βγει απο μεσα σου !xD ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

Εν τω μεταξύ ρε συ, κάνουν οι Ντουσανολύμπες τη γυφτιά που την κάνουν, φωνάζουν και τους φωτογράφους για στιγμιότυπα. Δηλαδή το τερματίζεις και έχεις και άλλο.

Link to comment
Share on other sites

πραγματι μιλαμε για αισθητικη Μπαγεβιτς.

 

Βεβαια οι συγκεκριμενοι παιχτες δεν ειναι για κατι παραπανω.

 

Ελπιζω να το παρουν αποφαση να γινουμε ομαδα επιπεδου σε ολα, γιατι δεν θελει και πολυ να αλλαξεις νοοτροπια με την περιπλανηση στις χαμηλοτερες κατηγοριες.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Εν τω μεταξύ ρε συ, κάνουν οι Ντουσανολύμπες τη γυφτιά που την κάνουν, φωνάζουν και τους φωτογράφους για στιγμιότυπα. Δηλαδή το τερματίζεις και έχεις και άλλο.

 

Ρε συ οταν δεν εχεις επιγνωση της καταστασης γυρω σου και οταν τα αισθητικα σου στανταρ ειναι υπο το 0 καλεις φωτογραφους και εισαι και περηφανος και ολας διοτι νομιζεις οτι εκανες την υπερεκδηλωση. Ζουν σε αλλο κοσμο λεμε 30 χρονια πριν τουλαχιστον....τα ιδια κανει και με τους παιχτες που φερνει .... δεν ξερει/ουν την τυφλα τους .

Ελπιζω αν γινει το γηπεδο μην χτιστει κανενα ΤΣΑΝΤΙΡΙ με γυψοσανιδα και πομολα απο το πρακτικερ και αυτοι νομιζουν οτι εχτισαν την υπερπαραγωγη λεμε...τους φοβαμαι δεν κανω πλακα ειναι τσιπηδες καρμοιρηδες μιζεροι και μαγκουφηδες σε βαθμο κακουργηματος...xD

Θα δουμε και αλλα πολλα τετοια πιστευω διοτι ξαναλεω οσα λεφτα και αν εχεις αν εισαι μπακαλης εισαι μπακαλης ...η κλαση δεν αγοραζεται....

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
34ecbxs.jpg

 

 

Θεος ! ΚλαιωωωωωωωxD Χαχαχαχα ρε τι τρολλια βγαζει το θεμα λεμε χαχαχαχαχαχα ρε αυτοι αυτοτρολλαροντε μονοι τους εκει περα πωπωπωπωπωπω χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καλα ρε οι μισοι φαγανε ''γκουρμε'' απο τα ΤΑΨΙΑ λες και ειναι σε κατασκηνωση..και οι αλλοι προτιμησαν καρβουνιαρικα πιτοσουβλακα? Παιδια μιλαμε τραγελαφο αυτο δεν θυμιζει ΑΕΚ ... !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×