Jump to content

Εκδηλώσεις ΠΑΕ


Non_User
 Share

Recommended Posts

Καλά όταν τρώγατε όλες τις πούτσες την χρυσή εποχή του Special One ήσασταν όλοι στα λαγούμια σας.

 

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ.

 

Ομάδα που έστειλε ως άμπαλους τον Πίρλο και τον Ρομπέρτο Κάρλος, πόσο σοβαρά να την πάρεις δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

4981052874_5ba4540742_z.jpg

 

Όταν τα πάρετε μαζεμένα σε μία χρονιά όλα αυτά, τα ξαναλέμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Saxon21

Για το νεο site της ΠΑΕ που θα ανεβει τον Σεπτεμβριο,υπαρχει πληροφορια ποσα λεφτα ξοδευτηκαν?:fuck:

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Θα γινει επισημη παρουσιαση? Θα βγει youtube video? Θα κλαψει ο Τιγρης ? Θα ανεξει πανω απο 100 ταυτοχρονα view?xD Με 12 δοσεις με καρτα Πειραιως πληρωσανε τον σερβερ?Θα σου κραταει τα κουκις?Θα απαντησει κανεις κυρια Σταη μου?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

αυτο με τον σταυρο στη σφαιρα το εχω προσεξει και δεν εχω καταλαβει τον λογο που εχει γινει, μηπως για λογους εκκαθαρισης και συστατης της νεας παε επρεπε να αλλαξει και το εμβλημα της ομαδας ? και σε αυτη την αλλαγη μηπως συμπεριλαμβανεται και η αλλαγη του χρωματος ? (κιτρινο)

ή απλα το κανε ο Μελισσανιδης, γιατι ετσι και γιατι μπορει?

Link to comment
Share on other sites

λογω εκκαθαρισης

δε γινεται να υπαρχει νεα εταιρεια με λογοτυπο εταιρειας που ειναι σε εκκαθαριση και χρωσταει της μιχαλους.

Διοτι αν ηταν ολοιδιο, θα θεωρουταν η ιδια εταιρεια. Και οι πιστωτες θα ζητουσανε λεφτακια. Το ιδιο και η ονομασια της εταιρειας αλλαξε. Ειναι πλεον "ΠΑΕ ΑΕΚ"... Σαν ονομα. Ενω πλεον οι εταιρειες δεν εχουν αυτοματα το ΠΑΕ μπροστα οπως γινοταν προ δεκαετιων. Δηλωθηκε η εταιρεια σαν "ΠΑΕ ΑΕΚ".

 

για το ονομα, δε ξερω αν σε λιγα χρονια μπορει να ξαναλλαξει σε σκετο ΑΕΚ, γιατι ακουγα περσυ εναν ρεπορτερ της γριας που ελεγε για αυτους οτι το ΑΕ Ποντιων Ηρακλης, σε 2-3 η δε ξερω γω ποσα χρονια μπορει να ξαναγινει Ηρακλης.

 

παντως ειναι γεγονος οτι και αφμ αλλαξαμε και εμβλημα και χρωμα και ονομα

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
αυτο με τον σταυρο στη σφαιρα το εχω προσεξει και δεν εχω καταλαβει τον λογο που εχει γινει, μηπως για λογους εκκαθαρισης και συστατης της νεας παε επρεπε να αλλαξει και το εμβλημα της ομαδας ? και σε αυτη την αλλαγη μηπως συμπεριλαμβανεται και η αλλαγη του χρωματος ? (κιτρινο)

ή απλα το κανε ο Μελισσανιδης, γιατι ετσι και γιατι μπορει?

 

Παλι καλα που δεν αλλαξε και το ονομα σε Α.Ε.Κ.Μ

Link to comment
Share on other sites

λογω εκκαθαρισης

δε γινεται να υπαρχει νεα εταιρεια με λογοτυπο εταιρειας που ειναι σε εκκαθαριση και χρωσταει της μιχαλους.

Διοτι αν ηταν ολοιδιο, θα θεωρουταν η ιδια εταιρεια. Και οι πιστωτες θα ζητουσανε λεφτακια. Το ιδιο και η ονομασια της εταιρειας αλλαξε. Ειναι πλεον "ΠΑΕ ΑΕΚ"... Σαν ονομα. Ενω πλεον οι εταιρειες δεν εχουν αυτοματα το ΠΑΕ μπροστα οπως γινοταν προ δεκαετιων. Δηλωθηκε η εταιρεια σαν "ΠΑΕ ΑΕΚ".

α. δεν ολοκληρώθηκε η εκκαθάριση?

β. με την προϋπόθεση του α, νομίζω οτι η ΕΡΑ αμα γουστέρνει δίνει ακριβώς το ίδιο σήμα, δικό της είναι

γ. νομίζω οτι κατι ανάλογο θα ισχύει και για το όνομα

Link to comment
Share on other sites

Να ξεκαθαρισουμε το θεμα για να μην τσακωνεστε με το εγγραφο του Υπουργειου Αναπτυξης;

Το καινουριο:

165EQU.jpg

Το παλιο:

palioMH31U.jpg

 

Ιδια επωνυμια, αλλος διακριτικος τιτλος. Η αλλαγη στο σημα ηταν αναγκαστικη διοτι αλλο το σημα του σωματειου και αλλο το σημα της ΠΑΕ. Η ΠΑΕ δεν μπορουσε να χρησιμοποιησει το ιδιο σημα με την υπο εκκαθαριση ΠΑΕ και εφτιαξε ενα καινουριο με απειροελαχιστες αλλαγες για νομικους λογους. Παμε παρακατω και μην κολλαμε σε τυπικοτητες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vichos6B9OW.jpg

 

Αν και δεν ειναι για εδω διοτι ειναι καλαισθητα, δεν ειχα που να το βαλω. Αυτα ειναι τα ρολογια που μοιρασε και στους παικτας ο Τιγρης (Βηχος εγγυηση, Κολωνακι στο νεο καταστημα):

Τα ρολογια ειναι Jaeger-LeCoultre, αρκετα υψηλης ωρολογοποιιας. Ο Ζαστρο σας παραθετει και φωτορεπορταζ. Για τυχον σχολια/αναζητησεις/τοποθετησεις αλλα και για τις τιμες του συλλεκτικου ρολογιου χειρος της ΑΕΚ, απευθυνθειτε στον αρμοδιο super moderator stavros 9-11

 

bixosL44SC.jpg

Ο γνωστός οίκος υψηλής ωρολογοποιίας Jaeger–LeCoultre εγκαινίασε, έναν υψηλής αισθητικής χώρο μέσα στο κατάστημα Vichos Items, στο Κολωνάκι, με ένα λαμπερό πάρτι. Η Jaeger-LeCoultre διαθέτει πλέον το δικό της, ιδιαίτερο χώρο στο κατάστημα Vichos Items. Μία ολόκληρη πλευρά του καταστήματος έχει επενδυθεί με ειδική πέτρα, ειδικά σχεδιασμένη από τα headquarters (HQ) της Ελβετίας καθώς μόνο το συγκεκριμένο είδος χρησιμοποιείται στις boutique Jaeger-LeCoultre σε όλο τον κόσμο. Η πέτρα σε συνδυασμό με το ξύλο και το γυαλί δίνουν ένα ιδιαίτερα κομψό αποτέλεσμα, απόλυτα συνυφασμένο με το ύφος της μάρκας.

Μέσα στις πολυτελείς προθήκες από ξύλο αναπτύσσεται η συλλογή των ρολογιών της Jaeger-LeCoultre, με φόντο φωτογραφίες από το πρώτο εργαστήριο του Antoine LeCoultre στην ελβετική Vallée de Joux, εκεί από όπου ξεκίνησε η ιστορία της μάρκας, 177 χρόνια πριν.

Παράλληλα, οι εκλεκτοί προσκεκλημένοι είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την επίσημη πρώτη παρουσίαση στην Ελλάδα της πρωτοποριακής δημιουργίας της Jaeger-LeCoultre, Duomètre à Quantième Lunaire, ενός ρολογιού που δείχνει την ώρα με ακρίβεια 1/6 του δευτερολέπτου, την ημερομηνία, τις φάσεις αλλά και την ηλικία της σελήνης, τόσο στο Βόρειο όσο και στο Νότιο Ημισφαίριο. Mε τη σειρά Duomètre, η Jaeger-LeCoultre ανοίγει νέους ορίζοντες στον τομέα της ακρίβειας των μηχανικών ρολογιών.

Ακολούθησε cocktail party υπό τους ήχους του γνωστού ραδιοφωνικού παραγωγού Σπύρου Παγιατάκη.

 

treis8Q1J6.jpg

 

corderoGGQAD.jpg

 

Να σημειωσουμε, οτι ο γνωστος οικος πλην της ΑΕΚ, εχει επιμεληθει και σπεσιαλ εκδοσεις για την Εθνικη Ομαδα, τον ΠΑΟΚ, τον Παναθηναϊκο, τον ΑΠΟΕΛ, τον Εθνικο Ασιας και τον Παναιτωλικο (λειπει μονο η Ξανθη και εχουμε ολους τους συμμαχους μαζι μας. Ο Σεριφης αρνειται διοτι εχει κλεισει με τη Rolex και γι αυτο συναντηθηκε με τον Τιγρη τις προαλλες, για να του εξηγησει οτι ειναι αδυνατον να σπασει τη συμφωνια και να φορεσουν οι παικτες της Σκοντα κατι αλλο εκτος απο Submariner). Δειτε στην παρακατω λιστα, τα σχεδια της εταιριας και για τις αλλες ποδοσφαιρικες ομαδες:

 

1G1Z7R.jpg

post-3-14425775904973_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ρολόι ΓΑΜΑΕΙ... δηλαδή το βλέπεις και το ερωτεύεσαι... λες πάω να το πάρω σήμερα... και μετα διαβάζεις οτί είναι Ζεγκέρ-ΛεΚούλτρ...

κι αναρωτιέσαι, ρε μαλάκα τίγρη θα μας τρελάνεις... αυτά τα πιο "φθηνιάρικα" ξεκινάνε απο πεντοχίλιαρο... λες να μας περισσεύει τέτοιο κομπόδεμα για ΑΕΚορόλογο...??? Άσε που με 20 τέτοια τεμάχια έπαιρνε σεντερ-φορ πρώτης γραμμής...

 

Μάθετε τιμή γιατί καύλωσα άσχημα με το ωρολόγιον... που ξέρεις... μπορεί αυριο να το βγάλει η σγουότς σε γεννόσημο με 100ευρώ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κανα καλη δουλεια οι Κουλτουριαρηδες (ασχετο, το paok executive ρολοι ειναι εκπληκτικο) και φαινεται οτι δεν εχουν εμπλακει καθολοι οι δικοι μας στην υποθεση γιατι αλλιως αντι για Κορδερο και Ντακολ που ειναι για αφισα στο πλευγκερλ η εκδηλωση θα γινοταν με καλεσμενους Πετρο Μανταλο και Νικο Γεωργεα.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω σε ποσους εχει τυχει να φορουν κατι απλο διακριτικο της ΑΕΚ και να δεχονται

απο φραστικη επιθεση μεχρι μαπες αλλα νομιζω πως το ρολοι ετουτο

ειναι κραχτης σε καθε σταση του ΗΣΑΠ για πεσιμο και ωρολογοψυρισμα.

Επισης δεν ειναι δα τοσο κομψο το σχεδιο

για ενα ωραιο εστιατοριο ή για κατι πιο επισημο.

Το παιρνεις να το φορας στο γηπεδο και σε κανενα

ιταλικο στυλ οροσκοπο

που πηγαινες μεχρι πριν κανα χρονο

τα κοψες και αυτα οι καταστασεις βλεπεις

εχεις αλλα θεματα λεει η συμβια σου

και βλεποντας το ολο χαρα

να ρωτας εαυτον

τι ωρα ειναι ,ερχομαστε ερχομαστε ?

Ερχομαστε .

 

Ο Ζοριτς φαινεται ετοιμος να το πουλησει και να στειλει το χρημα

στην Ποντγκοριτσα .Τετοια χαρα.

Ο ΝΤακολ τον εχω πετυχει στο ιατρικο ειναι ωραιο παιδι και συζητησιμος.

Δε λεω κατι γιατι μου ειχε φανει τρομερα ευγενης .

Ο Κοδρερο εχει αρχισει να χανει τα μαλλια του και Πλεον κανει την κλασικη χωριστρα στη μεση

για να μη φαινεται ποσο αραια ειναι.

Αλλη λυση για αυτους με την τοσο ισια τριχα

ειναι να τα λουζει συχνα για να φαινονται πολλα.

Πιο ψηλος και πιο τριχωτος θα ηταν ολοιδιος με τον Αλφ τον εξωηγινο

που ηταν παιδικος μου ηρωας.

Το κειμενακλι αυτο γραφθηκε ουτε σε 2 λεπτα

γιατι απεναντι μου καθεται μια υπομονετικη κυρια γεματη μπιχλιμπιδια στα χερια

και περιμενει να την εξετασω .

Ηταν μια στιγμη λυτρωσης να ποσταρω εδω μιας και απτις 5 το πρωι δεν ειχα καθησει λεπτο .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Νικολα μου ξαναεκανα Λοντικιν ιν

να δω πως αντεδρασες στην αναγνωση της θειας 5οαρας που αδημονουσε

να την εξετασω.

Χαιρομαι που σου αρεσε το ταχιστο κειμενακι .Αλλα επειδη ολοι

στα λογια ειμαστε ωραιοι δωσε δικεφαλακι .Πραξεις φιλε .Ανεβασε με γιατι μπορεις.

 

Λοιπον απο κει και περα

Νικολα αν θες αγοραζεις το βιβλιο μου.Και τα διαβαζεις ολα.

Δεν περιμενεις με το σταγονομετρο στον ΚΜ ποτε δε θα χω δουλεια

ποτε θα κοιμουνται τα παιδακια

ποτε δε θα γραφω εργασιες

ποτε δε θα ειμαι τουαλετα με το βιβλιο αναμεσα στα σκελια

για να με χαρεις .

Για σενα το υπογραφω κιολας με αφιέρωση σπεσιάλε.

Το βιβλιο μου τα εχει ολα μου

μαζεμενα εκει απο εποχη fly.to/enosis ..

ηρωικου οπαδου..σι εφ .. και αλλες παλιες καλτ ιστοριες .

Εχει και το αξιολογο μνημειο τρολαρισματος και καλτιλας

την ανοικτη επιστολη μου στο aekusa.com που εκφραζω τις αμφιβολιες μου

αν οντως υπαρχει ανοικτη γραμμη επικοινωνιας με τον αρχηγο

αλλιως να κλεισει.

 

Εχει κατηγοριες ποστ για διευκολυνση των αναγνωστων μου

για ρετρο ΑΕΚ θεματα,γυναικες,σεξ,καλτ βιντεοταινιες,σχολιασμο καθημερινων προβληματων

ενος ΑΕΚτζη και αλλα που δε θυμαμαι τωρα.

 

Εχει στο τελος και ερωτησεις για καθε κεφαλαιο .

Μην κλεψετε στις απαντησεις για το καλο σας.

Για να δειτε τι καταλαβατε .

 

Λοιπον η υπομονετικη κυρια που σας εγραφα προ 4 ωρου ηταν γυρω στα 50

με πουκαμισακι λιγο ανοιχτο που το λατρευω αυτο να ξερετε,καλοβαλμενη ,με γλυκυτατο χαμογελο,δημοσιος υπαλληλος

μελαχρινη,με πιασιματα αλλα οχι χοντρη και με αρκετα κοσμηματα στα χερια της που χλιμιντριζαν.

Αυτο με χαλασε και ας ηταν ακριβα. Θελω τα χερια ελευθερα .

Εντυπωση θετικη μου εκανε που αναφερθηκε στο ιδιο βαρυ κρυωμα

που περασε το καλοκαιρι στη Ροδο που παραθεριζει καθε χρονο

μιας και εχει εξοχικο . Αρα κωλομετραει και σαυτον τον τομεα .

Αφου νομιζε πως γραφω κατι εξαιρετικης σημασιας μιας

και ειχα παρει το σοβαρο μου μη χαμογελο

και περιμενε να τελειωσω το ποστ για τον

Αλφ Κοδρερο ο εξωγηινος ενας τιγρης στα σαλονια θα φας πεσιμο στο φαγαν το ρολογακι

την εξετασα ποιοτικα και βρηκαμε μια καποια λυση .

Με ευχαριστησε και εφυγε .

 

Αδη εχωνες ;

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον το θέλω το βιβλίο σου μετά αφιέρωσής σου φυσικά. Για το στήθος της κυρίας δε μας είπες. Κατά τα άλλα γιατί ρωτάτε μόνο τον συνοδοιπόρο άδη αν θα έχωνε. Το παιδί είναι δεσμευμένο πρέπει να παραμείνει στον ίσιο δρόμο. Και θα παραμείνει.

Σε εκτιμώ και σε αγαπώ Στυλ μου. Και αν δε διάβασες το whats app, πήρα τα αρκίδια μου στο τζόκερ για άλλη μια φορά...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

.....

μαζεμενα εκει απο εποχη fly.to/enosis ..

ηρωικου οπαδου..σι εφ .. και αλλες παλιες καλτ ιστοριες .

 

Συγκίνηση

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω σε ποσους εχει τυχει να φορουν κατι απλο διακριτικο της ΑΕΚ και να δεχονται

απο φραστικη επιθεση μεχρι μαπες αλλα νομιζω πως το ρολοι ετουτο

ειναι κραχτης σε καθε σταση του ΗΣΑΠ για πεσιμο και ωρολογοψυρισμα.

 

Anton, θυμάσαι κονκάρδες κι έτσι; :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Για να μην ανοιγω καινουριο thread "Κοινωνικων Εκδηλωσεων" παραθετουμε εδω φωτορεπορταζ και τα "ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ" απο τη γιορτη της ομαδας στο ΟΑΚΑ:

 

gio71LJ79.jpg

Το κεντρικο τραπεζι με τον Προεδρο, το αφεντικο και τον Εκτελεστικο Διευθυντη της ομαδας

 

gio10976QF.jpg

Ο Προεδρος της ΠΑΕ παρακολουθει τη χειραψια των δυο αφεντικων αλλα μη θεσμικων παραγοντων της ομαδας

 

gio13ONZ7E.jpg

Ο Εκτελεστικος Διευθυντης στο καθιερωμενο τουρ στα τραπεζια για ευχες

 

gio14Q7LM9.jpg

Τιγρης και Πριγκιπας ξεκινησαν την περιοδεια για τας ευχας απο το τραπεζι του Ανακογλου

 

giortiaekUIBOC.jpg

Το τραπεζι της επικοινωνιας. Πισω απο τον προβλημτισμενο Κωστα Κετσετζογλου, διακρινεται ο Κορομηλας με την κορη του Χριστινα (με το κιτρινο) να χαιρετουν του πληβειους

 

gio12HQ08E.jpg

Αβροτητες μεταξυ αφεντικου και Στελιου

 

gio11KC321.jpg

Το ζευγος Δελλα καταφθανει στην εκδηλωση

 

gio9QP60C.jpg

Το ζευγος Φουλη ψαχνει που θα καθισει. Πισω διακρινεται το "δευτερο" τραπεζι της διοικησης

 

gio89B1IF.jpg

Το ζευγος Κορδερο στην υποδοχη

 

gio6NIKMH.jpg

Ο αγαπημενος του ReBo Μιχαλης Μητροτασιος ενω χαιρετα στην υποδοχη τις κυριες Αρκαδη και Αθανασιαδου

 

gio5KN7E0.jpg

Η οικογενεια Δημητριαδη στο τραπεζι περιμενει την ελευση Τιγρη-Πριγκιπα. Διακρινεται το ειδικο κρασι "ΑΕΚ" του κτηματος Σπυροπουλου

 

gio487K6U.jpg

Τιγρης και Πριγκηψ στο "καλο" τραπεζι των παικτων χαιρετουν Μανταλο, Γροντη και συνοδους

 

gio38G6ZX.jpg

Και απο αλλη γωνια, με Ανα σε ρολο συνδετικου κρικου

 

gio24226B.jpg

Ο Μιχαλης Βλαχος καταφθανει με τη συνοδο του στην εκδηλωση

 

gio1R1E6Y.jpg

Ο Προεδρος της ΠΑΕ συνομιλει με τον προπονητη της U20 Στελιο Μανωλα και τον Υπευθυνο Λειτουργιας Ποδοσφαιρικου Τμηματος Βασιλη Δημητριαδη

 

gioHMAPE.jpg

Πατηρ και υιος Μπουρουτζικας καταφθανουν ασυνοδευτοι στην εκδηλωση. Εντυπωση προκαλει η στυλιστικη επιλογη του επικεφαλης των γυμναστων κ. Δημητρη Μπουρουτζικα

Link to comment
Share on other sites

Ζαστρε επειδη δε γνωριζω,

η κοπελα αριστερα του τιγρη στο τραπεζι του ανακογλα, ειναι η γκομενα του - κορη του μελ ? ή ειπα παπαρια ?

Link to comment
Share on other sites

πώς πάχυνε έτσι ο Βλάχος ρε!

επίσης προς γνωρίζοντες: ο υιός Μπουρουτζίκας, έχει ρόλο στα της ομάδος κι αν ναι, ποιός είναι αυτός;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×