Jump to content

Διοικητικά - Οικονομικά ΠΑΕ ΑΕΚ


nikos
 Share

Recommended Posts

Ο Κουλης παντως τους βου τους φοβηθηκε. να δουμε εμας τι θα μας κανουν.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Οτι οικονομικη ζημια υπαρξει στο μελλον απο τις μαλακιες του θα την κρατησουμε απο τα νοικια

Εννοείται. 

Link to comment
Share on other sites

Καλώς η κακώς πρόεδρος της ΑΕΚ είναι αυτός. Η επίθεση σε ποδοσφαιρικά θέματα είναι επίθεση ενάντια στην ΑΕΚ. Αν έχει προσωπικά προβλήματα με το Μελισσανίδη ο χοντρός μπορεί να τα λύσει στη Δραπετσώνα. Ολα αυτά γίνονται με αφορμή τις εκλογές στην ΕΠΟ, είναι ότι έλεγα προχθές, οτι έχει σκυλιάσει όλο το σύστημα και δεν πρέπει να εφησυχάσουμε. Για μένα λοιπόν όποιος διαχωρίζει το πρόβλημα σε Μελισανίδη και ΑΕΚ το βλέπει εντελώς λάθος. Και αυτό που απαιτείται αυτή τη στιγμή είναι να μπει στην άκρη ο όποιος "εμφύλιος" υπάρχει και να συστρατευτεί όλος ο οργανισμός απέναντι στον ορκισμένο εχθρο. Δηλαδή τον πρωθυπουργό Μαρινάκη και τις φιλιππινέζες του, Κούλη και Αυγενάκη. Εμένα η συνείδηση μου ως ΑΕΚτζή αυτό επιτάσσει. Το αν είναι μαλάκας ο Μελισσανίδης και πρέπει να φύγει είναι ζήτημα εσωτερικό δικό μας και θα το λύσουμε όπως θέλουμε εμείς. Προς ώρας γαμιέται ο πούστης ο Ολυμπιακός και το κράτος σφουγγαρίστρα

  • Δικεφαλάκι 13
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις αντανακλαστικά η ΠΑΕ έτσι;

Όταν βέβαια πρόκειται για φάπες στο αγωνιστικό κομμάτι, η αντίδραση φτάνει μέχρι στο "θα σας αλλάξω ολους αν χρειαστεί" του μπάρμπα.

🐏🐏🐏🐏

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Ο Κουλης παντως τους βου τους φοβηθηκε. να δουμε εμας τι θα μας κανουν.

Ποιος θα αντιδράσει και ποιος θα ασχοληθεί με αυτην την ιστορία, ας ειχε ο μαλακας πρωτη την ΑΕΚ τωρα και θα ειχε ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hades said:

ΚΌΒΕΤΑΙ Η ΕΛΛΆΔΑ ΣΤΑ 2 ΜΟΥΝΙ ΚΟΥΛΗ 

Μεχρι να ψιλοκλεισουμε τη δεκελειας φτανουμε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Ο Κουλης παντως τους βου τους φοβηθηκε. να δουμε εμας τι θα μας κανουν.

Τι να φοβηθεί; Τα αρχίδια μας; Ο μόνος λαός που έκανε πορεία ενάντια στο γήπεδο του ήμασταν και σε περίπτωση που βρισκόμασταν στη θέση των ΠΑΟΚτζήδων με το γκάνι πρώτοι εμείς θα τον είχαμε ρίξει στα θηρία το Μελισσανίδη. Είναι αυτό που έχω πει πολλάκις. Το αυτομαστίγωμα του κόσμου της ΑΕΚ καταντά ηλιθιότητα. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Καλώς η κακώς πρόεδρος της ΑΕΚ είναι αυτός. Η επίθεση σε ποδοσφαιρικά θέματα είναι επίθεση ενάντια στην ΑΕΚ. Αν έχει προσωπικά προβλήματα με το Μελισσανίδη ο χοντρός μπορεί να τα λύσει στη Δραπετσώνα. Ολα αυτά γίνονται με αφορμή τις εκλογές στην ΕΠΟ, είναι ότι έλεγα προχθές, οτι έχει σκυλιάσει όλο το σύστημα και δεν πρέπει να εφησυχάσουμε. Για μένα λοιπόν όποιος διαχωρίζει το πρόβλημα σε Μελισανίδη και ΑΕΚ το βλέπει εντελώς λάθος. Και αυτό που απαιτείται αυτή τη στιγμή είναι να μπει στην άκρη ο όποιος "εμφύλιος" υπάρχει και να συστρατευτεί όλος ο οργανισμός απέναντι στον ορκισμένο εχθρο. Δηλαδή τον πρωθυπουργό Μαρινάκη και τις φιλιππινέζες του, Κούλη και Αυγενάκη. Εμένα η συνείδηση μου ως ΑΕΚτζή αυτό επιτάσσει. Το αν είναι μαλάκας ο Μελισσανίδης και πρέπει να φύγει είναι ζήτημα εσωτερικό δικό μας και θα το λύσουμε όπως θέλουμε εμείς. Προς ώρας γαμιέται ο πούστης ο Ολυμπιακός και το κράτος σφουγγαρίστρα

Διαφωνώ ριζικά. 

Είναι ΧΡΥΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ο Βαγγέλας να μας απαλλάξει από τον πουστόγερο ο οποίος κάνει μαεγαλύτερο κακό στην ΑΕΚ από ότι της κάνει ο Βαγγέλας. 

Όταν λέμε πουστόγερος και πούλο, εννοούμε πουστόγερος και πούλο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Giorgos said:

Ποιος θα αντιδράσει και ποιος θα ασχοληθεί με αυτην την ιστορία, ας ειχε ο μαλακας πρωτη την ΑΕΚ τωρα και θα ειχε ενδιαφέρον.

Δηλαδή αδερφέ, συγγνώμη κιόλας, αν η ΑΕΚ δεν είχε το Μελισσανίδη αλλά τον Αλαφούζο και μια δεκαετία βολόδερνε μεταξύ 5ης και 8ης θέσης θα τη γράφαμε στα αρχίδια μας την ομάδα; Να σταματάγαμε να πηγαίνουμε και στο γήπεδο; Δεν σου κάνω προσωπική επίθεση αλλά πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό σου

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Μεχρι να ψιλοκλεισουμε τη δεκελειας φτανουμε.

Ούτε τις ζαρτινιέρες μεταξύ Γκαζόζας και Αυλής δεν είμαστε ικανοί να κλείσουμε, αλλά δε χρειάζεται γιατί ο αγώνας του Βαγγέλα είναι αγώνας της πλειοψηφίας των ΑΕΚτζήδων. 

Σκέψου να πρέπει να αποκλείσουμε τη Βυζαντινή από το Μπαρατίν. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

Διαφωνώ ριζικά. 

Είναι ΧΡΥΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ο Βαγγέλας να μας απαλλάξει από τον πουστόγερο ο οποίος κάνει μαεγαλύτερο κακό στην ΑΕΚ από ότι της κάνει ο Βαγγέλας. 

Όταν λέμε πουστόγερος και πούλο, εννοούμε πουστόγερος και πούλο. 

Εχω λόγους σοβαρούς να πιστεύω οτι τρολάρεις. Αν δεν τρολάρεις, έχεις δικαίωμα σε άποψη που με βρίσκει τελείως αντίθετο. Ας φύγει ο Μελισσανίδης αύριο πρωί. Οχι απο μαγκιές του Αυγενάκη, του χοντρού και του τακουνάκια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Εχω λόγους σοβαρούς να πιστεύω οτι τρολάρεις. Αν δεν τρολάρεις, έχεις δικαίωμα σε άποψη που με βρίσκει τελείως αντίθετο. Ας φύγει ο Μελισσανίδης αύριο πρωί. Οχι αοπ μαγκιές του Αυγενάκη, του χοντρού και του τακουνάκια

Με τον Καλτσίδη ante portas σαφώς είμαι υπέρ του Μαρινάκη. 

Δλδ τι μπορεί να γίνει; Μήπως θα μας ρίξει και στη Γ' εθνική; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Με τον Καλτσίδη ante portas σαφώς είμαι υπέρ του Μαρινάκη. 

Δλδ τι μπορεί να γίνει; Μήπως θα μας ρίξει και στη Γ' εθνική; 

Εγώ δεν θα το έδενα και κόμπο οτι υπάρχει άμεσα σενάριο Καλτσίδη. Μακάρι να ξέρεις κάτι περισσότερο

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Διαφωνώ ριζικά. 

Είναι ΧΡΥΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ο Βαγγέλας να μας απαλλάξει από τον πουστόγερο ο οποίος κάνει μαεγαλύτερο κακό στην ΑΕΚ από ότι της κάνει ο Βαγγέλας. 

Όταν λέμε πουστόγερος και πούλο, εννοούμε πουστόγερος και πούλο. 

Διαφωνώ ριζικά.

Αν δεν γουσταρεις το πουστογερο, πρεπει να μπορεις να τον διωξεις μονος σου. Αν δεν μπορεις, τοτε καλως τον εχεις. 

Το να καλεις τον εχθρο σου να το κανει, σε κανει δυο φορες ανικανο.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Εγώ δεν θα το έδενα και κόμπο οτι υπάρχει άμεσα σενάριο Καλτσίδη. Μακάρι να ξέρεις κάτι περισσότερο

Ξέρω ότι ξέρεις. 

Ότι είναι νταν ντιλ. Τώρα γιατί ο Ρώσος περιμένει την πλήρη αγωνιστική απαξίωση για να μπει σε μια καθαρή ΠΑΕ, δεν έχω μπορέσει να το αποκωδικοποιήσω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Ξέρω ότι ξέρεις. 

Ότι είναι νταν ντιλ. Τώρα γιατί ο Ρώσος περιμένει την πλήρη αγωνιστική απαξίωση για να μπει σε μια καθαρή ΠΑΕ, δεν έχω μπορέσει να το αποκωδικοποιήσω. 

το ειπε ο στυλ?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aris2168 said:

Διαφωνώ ριζικά.

Αν δεν γουσταρεις το πουστογερο, πρεπει να μπορεις να τον διωξεις μονος σου. Αν δεν μπορεις, τοτε καλως τον εχεις. 

Το να καλεις τον εχθρο σου να το κανει, σε κανει δυο φορες ανικανο.

 

Πολλές φορές η εξωτερική επέμβαση δίνει λύσεις. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Skepastos said:

Δηλαδή αδερφέ, συγγνώμη κιόλας, αν η ΑΕΚ δεν είχε το Μελισσανίδη αλλά τον Αλαφούζο και μια δεκαετία βολόδερνε μεταξύ 5ης και 8ης θέσης θα τη γράφαμε στα αρχίδια μας την ομάδα; Να σταματάγαμε να πηγαίνουμε και στο γήπεδο; Δεν σου κάνω προσωπική επίθεση αλλά πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό σου

Δεν παρεξηγουμαι, αν ειναι δυνατον απλα ειλικρινα αυτη την στιγμη δεν βλεπω τον λογο να σκασω εγω και ο οποιοσδηποτε για το συγκεκριμενο πλην των αμεσα εμπλεκόμενων.

Το να φαει -10 η ΑΕΚ δεν αλλαζει πολλα ουτε φετος ουτε του χρονου και ο ισοβιος αποκλεισμος του γατουλη δεν φανταζομαι να εχει ουσιαστικο αντικτυπο αλλα ακομα και να εχει δεν ξερω αν θα κανει κακο. Απο κει και περα ναι γαμιουνται τα κακομαθημενα του πειραια που τα θελουν ολα μα ολα δικα τους αλλα δεν εχω κουραγιο πλεον να νευριαζω και να αγανακτω με τετοια σκηνικα.

Και στην τελικη αν δεν μπορει να προστατεψει την ομαδα και τον εαυτο του ο μελ να μην τα βαζει με αυτους που δεν εχει την δυναμη να τα βαλει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Πολλές φορές η εξωτερική επέμβαση δίνει λύσεις. 

μητρογλου φαν κλαμπ λογικη. Τραγικη για μενα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

μητρογλου φαν κλαμπ λογικη. Τραγικη για μενα.

Καμιά σχέση ρε, στον τελικό 5 θα τους ρίξουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ ξεκαθαρίζει πως «έχουμε όλα τα στοιχεία που θα αποδείξουν το στήσιμο και θα τα μάθει όλη η Ελλάδα την κατάλληλη στιγμή». Με τη υποσημείωση πως «εννοείται ότι μέσα σε όλο αυτό και από όποιους καταγγέλλονται όσα καταγγέλλονται δεν υπάρχει πουθενά εμπλοκή της ΑΕΚ, πουθενά δεν προκύπτει το παραμικρό κέρδος για την ΑΕΚ, τίποτα απολύτως». 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Skepastos said:

Καλώς η κακώς πρόεδρος της ΑΕΚ είναι αυτός. Η επίθεση σε ποδοσφαιρικά θέματα είναι επίθεση ενάντια στην ΑΕΚ. Αν έχει προσωπικά προβλήματα με το Μελισσανίδη ο χοντρός μπορεί να τα λύσει στη Δραπετσώνα. Ολα αυτά γίνονται με αφορμή τις εκλογές στην ΕΠΟ, είναι ότι έλεγα προχθές, οτι έχει σκυλιάσει όλο το σύστημα και δεν πρέπει να εφησυχάσουμε. Για μένα λοιπόν όποιος διαχωρίζει το πρόβλημα σε Μελισανίδη και ΑΕΚ το βλέπει εντελώς λάθος. Και αυτό που απαιτείται αυτή τη στιγμή είναι να μπει στην άκρη ο όποιος "εμφύλιος" υπάρχει και να συστρατευτεί όλος ο οργανισμός απέναντι στον ορκισμένο εχθρο. Δηλαδή τον πρωθυπουργό Μαρινάκη και τις φιλιππινέζες του, Κούλη και Αυγενάκη. Εμένα η συνείδηση μου ως ΑΕΚτζή αυτό επιτάσσει. Το αν είναι μαλάκας ο Μελισσανίδης και πρέπει να φύγει είναι ζήτημα εσωτερικό δικό μας και θα το λύσουμε όπως θέλουμε εμείς. Προς ώρας γαμιέται ο πούστης ο Ολυμπιακός και το κράτος σφουγγαρίστρα

Θα βοηθούσε βέβαια εάν η ΑΕΚ είχε στοιχειώδη σεβασμό απέναντι σε εμάς τώρα που ας πούμε μας θέλει δίπλα της. Γιατί να "αγωνιστώ" γι' αυτή την υπόθεση εγώ όταν η ΑΕΚ με γράφει στα παπάρια της από το 2018 και δεν ντρέπεται να μου το δείξει;

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aris2168 said:

Αυτο που λεει ο @Nestoridis21 (νομιζω) είναι οτι πρέπει να θελουμε να βγουμε ευρώπη. Αλλο αν θα τα καταφερουμε λογω ολων αυτων που γραφεις, που ισχυουν. Αλλα κι εμεις εδω μεσα, θα επρεπε να θελουμε με καθε τροπο να βγουμε ευρωπη. 

Αν θέλουμε να δούμε 1-2 παίκτες που θα έχουν κάποια προοπτική, δηλαδή να περιμένεις κατί να δείς (τύπου Τάνκοβιτς πχ), τα έστω λίγα λεφτά του conference θα είναι σωτήρια. Χωρίς Ευρώπη δεν θα απέκλεια καθόλου να πάμε του χρόνου με την ίδια ομάδα συν Γούτα, Παρρά και άλλους 2-3 τέτοιου επιπέδου.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×