Jump to content

Διοικητικά - Οικονομικά ΠΑΕ ΑΕΚ


nikos
 Share

Recommended Posts

Ξεφτυλλα να παρουν το πρωταθλημα με αυτον τον τροπο. Αλλα δεν μπορουν να σε αντιμετωσουν στους αγωνιστικους χωρους στα ισια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nikos said:

Είναι νωρις για να λέμε ποσο σοβαρό είναι και πραγματι θα πάρει καιρό το θέμα.

Απλά αυτό μας έλειπε τώρα, λίγα προβλήματα είχαμε...

Καλό βέβαια είναι όσο κρατάει αυτό το θέμα, αν όντως η Ομοσπονδία είναι δική μας κ έχει κάποια διαιτητική σημασία όλο αυτό, η πούτσα στο σωματείο του νέου φαλήρου να πέφτει ασάλιωτη σε κάθε αγώνα , θυμίζοντας τους από την ανάποδη τις εποχές της παράγκας. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nestoridis21 said:

Καλό βέβαια είναι όσο κρατάει αυτό το θέμα, αν όντως η Ομοσπονδία είναι δική μας κ έχει κάποια διαιτητική σημασία όλο αυτό, η πούτσα στο σωματείο του νέου φαλήρου να πέφτει ασάλιωτη....

 

Δεν έχει καμία σχέση η επιτροπή δεοντολογίας με την ΕΠΟ. 

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομένως αυτή η είδηση να είναι η αφύπνιση του τίγρη, ο οποίος θα το πάρει και προσωπικά πλέον και θα αρχίσει η αντεπίθεση.

Ίσως ήρθε η ώρα να ειδοποιήσει. Τίγρη η ιστορία σε καλεί 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MITSAKLAS said:

Εξαιρετική εξέλιξη και μακάρι να παει έτσι μέχρι τέλους. 

Αφού δεν μπορεί η ΑΕΚ να αυτοκαθαρθεί, ας είναι από τον ΕΥΕΡΓΕΤΗ Ε. Μαρινάκη. 

Μιτσακλα δεν καταλαβαινω αν τρολαρεις ή μιλας σοβαρα.Αν θες λυσε μου την απορια.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Μιτσακλα δεν καταλαβαινω αν τρολαρεις ή μιλας σοβαρα.Αν θες λυσε μου την απορια.

Εναρμονίζομαι. 

Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι η ουσια

 

Τα… δικαστικά δεδομένα για την υπόθεση που ήρθε στην επιφάνεια μετά την εισήγηση στην Επιτροπή Δεοντολογίας της ΕΠΟ για αφαίρεση δέκα βαθμών στην ΑΕΚ και ισόβιο αποκλεισμό στον Δημήτρη Μελισσανίδη (και άλλα τρία πρόσωπα) ανέλυσε στον αέρα του bwinΣΠΟΡ FM 94,6 ο Άρης Ασβεστάς.

«Η Επιτροπή θα δώσει χρόνο στους εμπλεκόμενους να καταθέσουν υπομνήματα και μετά το δικαστικό τμήμα θα κρίνει αν τα στοιχεία της εισήγησης και τα υπομνήματα επαρκούν για να οδηγηθούν σε ακροαματική διαδικασία. Αν όχι, ή θα την στείλει ξανά στο ερευνητικό τμήμα για επανεξέταση ή θα πάει στο αρχείο», τόνισε.


Όσο για το πότε θα διαλευκανθεί η υπόθεση; «Δεν μπορούμε να δώσουμε συγκεκριμένα χρονοδιαγράμματα, γιατί η Επιτροπή Δεοντολογίας δείχνει σπουδή σε κάποιες υποθέσεις και άλλες χρονίζουν στα συρτάρια της».

Link to comment
Share on other sites

Ας κοιταξουν να σοβαρευτουν εκει στην ΠΑΕ και να φτιαξουν ομαδα και ας αφησουν τους πολεμους και τα σχετικα.Αιντε, μια χαρα και εικοσι πικρες μας εχουν τοσα χρονια.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Hades said:

Ενδεχομένως αυτή η είδηση να είναι η αφύπνιση του τίγρη, ο οποίος θα το πάρει και προσωπικά πλέον και θα αρχίσει η αντεπίθεση.

Ίσως ήρθε η ώρα να ειδοποιήσει. Τίγρη η ιστορία σε καλεί 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MITSAKLAS said:

Εναρμονίζομαι. 

AEK seismos enarmonismos

gamietai o pao k o olympiakos.... 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kostas21 said:

πω δε τα χα δει για γκιραπες καρεκλονια μπαρμπαρελα κ καλτσα στο στροβολι.

ΤΙΤΑΝΑΣ ΝΟΝΟΣ, δεν ηξερα το γκιραπι σαν λεξη, καγκουρι, καρεκλας, λαικος ηταν τα επισημα.

δεν εγινε για να ξεχασουμε την πενταρα ή να χτυπησουν το μελισσανιδη το θεμα με τους -10.

Εγινε για να ξυπνήσει το topic, να μπει ο @Kostas21 και να δει τις κουβεντες για τα γκιραπια.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα τι θα κάνουμε χωρίς τον Τίγρη;

 

Τον Μεγάλο δεν τον φοβάμαι στα δικαστικά

Η διαρροή έγινε  τεχνηέντως και στο κατάλληλο timing  πριν βγει στον αερα το CNN του Πόντου

 

Μην βάζετε άγνωστες λέξεις και με γαύρικες αναφορές

 

Ησυχία , Τάξη & Ασφάλεια

 

Link to comment
Share on other sites

Αν η επιτροπή είναι αυτή που θα διώξει τον κωλογερο από την ΑΕΚ τότε είμαι με την επιτροπή, έτσι κι αλλιώς Ευρώπη δεν βγαίνουμε οπότε Κλάιν Μάιν οι -10 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Αν η επιτροπή είναι αυτή που θα διώξει τον κωλογερο από την ΑΕΚ τότε είμαι με την επιτροπή, έτσι κι αλλιώς Ευρώπη δεν βγαίνουμε οπότε Κλάιν Μάιν οι -10 

Ρε παιδιά, όση θλίψη κ οργή κ αν έχουμε, πρέπει πάσει θυσία να βγούμε Ευρώπη. Αλλιώς του χρόνου αυτά που ζούμε τώρα, θα είναι light. Ας κόψουν τον κώλο και το λαιμό τους, να βγουν 2ο3οι κ να βγούμε Ευρώπη. Τέλος. Άντε με τα μπουρδέλα..!

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν εκφράζω την επιθυμία μου, προφανώς και θέλω η ομάδα μας να συμμετέχει κάθε χρόνο σε ευρωπαϊκή διοργάνωση, το παραπάνω ποστ είναι εκτίμηση βάση της εικόνας της ομάδας 

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλα μην κάνεις βήμα πίσω. 

-10 και ισόβια στον πουστόγερα και ψόφους, πολλούς ψόφους. 

Η μόνη ελπίδα της ΑΕΚ αυτή τη στιγμή είναι ο Βαγγέλης Μαρινάκης. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Κα. Ιωαννίδου μην κάνεις βήμα πίσω. 

-10 και ισόβια στον πουστόγερα και ψόφους, πολλούς ψόφους. 

Η μόνη ελπίδα της ΑΕΚ αυτή τη στιγμή είναι η επιτροπή δεοντολογίας. 

Το διόρθωσα λιγάκι 

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να τονιστεί ακόμα ότι δεν έχει καμία σημασία τι έχει κάνει αρκεί να αποδείξουν οι άλλοι ότι το έχει κάνει εκεί που πρέπει. Είναι παντελώς αδιάφορο, όχι για το ηθικό το κομμάτι το οποίο είναι άααααααλλη ιστορία, αν είναι ένοχος ή αθώος.
Ως βιογράφος του Μεγάλου να σας τονίσω(δις) ότι ως περσόνα επιχειρηματική ή κοινωνική είναι ανεξέλεγκτος και αδιάφορος για το τίμημα. Θα έχει να το λεει ο Γάλλος τραπεζίτης που είχε αριβάρει για τσο & λο στη εταιρία Του, γιατί ο Μεγάλος αποφάσισε να μην πληρώνει τις υπόλοιπες δόσεις του δανείου και επέτρεψε στη Φραγκία με τα καμπανέλια του τίγρη στο χέρι του. Κάποιος Γαλλομαθής να μας πει πως μεταφράζετε το " Πες του ότι θα πάρει τα αρχίδια μου"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

Το διόρθωσα λιγάκι 

Θα προτιμούσα να μην το κάνεις και δε συμφωνώ. 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×