Jump to content

Ρετρό βίντεο και φώτο


Recommended Posts

Χρονιά με προβληματα, 3οι στο πρωταθλημα, αποκλεισμος στον γ' γυρο στο κυπελλο απο ΟΦΗ, δεν παιξαμε Ευρωπη λογω τιμωριας.

 

 

 

 

απο τα καλυτερα ματς της σεζον: ΑΕΚ-Ξανθη 6-0 (χατ-τρικ Σαββιδη)

 

[video=youtube_share;NBaw6CwmAAA]

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Επιστροφη στα πρωταθληματα με ωραια μπαλα. Στο κυπελλο αποκλειστηκαμε (στην παραταση στην Τουμπα) στον ημιτελικο με τον ΠΑΟΚ. Ευρωπη περασαμε Βλαζνια και Σπαρτακ Μοσχας και στην συνεχεια αποκλειστηκαμε απο Τορινο (κυπελλο ΟΥΕΦΑ).

 

 

 

Η μεγαλη νικη-προκριση με 2-1 με Σπαρτακ στη Ν. Φιλαδελφεια με γκολ των Μπατιστα και Δημητριαδη (μεγαλη στιγμη η συγκινηση του Τσωχου -που περιεγραφε το ματς- στο τελος).

 

[video=youtube_share;M0MBp3zEtzY]

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Δευτερο σερι πρωταθλημα με ωραιο ποδοσφαιρο. Στο κυπελλο απολειστηκαμε στην παραταση (στη Ν. Φιλαδελφεια) στον ημιτελικο απο τον ΟΣΦΠ. Στην Ευρωπη (κυπελλο πρωταθλητριων) αποκλεισαμε τον ΑΠΟΕΛ και στην συνεχεια αποκλειστηκαμε απο Αιντχοβεν (παρα την σημαντικη νικη με 1-0 στη Ν. Φιλαδελφεια με κεφαλια-ψαρακι του Δημητριαδη, βιντεο με το γκολ εδω=>

).

 

 

 

Η μεγαλη νικη-θριλερ (3-4) με Σκοντα Ξανθη. Απο 2 γκολ οι Δημητριαδης, Σλισκοβιτς και "χρυσες" αλλαγες οι Σλισκοβιτς-Μητροπουλος.

 

[video=youtube_share;pG62Au7GV8A]

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

1992/1993 Η μεγαλυτερη σε εκταση νικη της σεζον ΑΕΚ-Κορινθος 7-0 (και τα 2 πρωτα γκολ του Τσιαρτα με την φανελα της ΑΕΚ).

 

[video=youtube_share;M7ShGYCUV54]

Link to comment
Share on other sites

1992/1993 ΑΕΚ-Παναθηναικος 3-1. Πολυ σημαντικη νικη για την κατακτηση του τιτλου. Το τριτο γκολ ο "βιαστης" του ΠΑΟ Χαρης Κοπιτσης.

 

[video=youtube_share;OvNwoZwNhjQ]

Link to comment
Share on other sites

1992/1993 Εδεσσαικος-ΑΕΚ 0-1. Η νικη-τιτλος με αποκρουση του Μηνου σε πεναλτυ του Κολεφ και με γκολ του Δημητριαδη.

 

[video=youtube_share;GyNYA7dQBoA]

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλες στιγμες με τριτο σερι πρωταθλημα (μαλιστα πιο ανετα απο τα 2 προηγουμενα). Χασαμε το νταμπλ στις λεπτομερειες, αφου χασαμε τον τελικο απο τον Παναθηναικο στα πεναλτυ (ο φοβερος τελικος -ενας απο τους καλυτερους τελικους κυπελλου ολων των εποχων- εδω=>

). Ευρωπη αποκλειστηκαμε για το κυπελλο πρωταθλητριων απο την Μονακο.

 

 

 

Παναθηναικος-ΑΕΚ 1-2 στο ΟΑΚΑ για το πρωταθλημα

 

[video=youtube_share;3ahBfum969o]

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Αλατι μου χαλας την σειρα ρε σατανα.:D

 

υγ. Δεν πειραζει μπορει να τα μεταφερω στο τελος τα ενδιαμεσα, βαλτε ο,τι θετε. :drinks:

 

Καλά. Δεν ξαναμιλάω.Θα πάω αλλού. Θα φύγω από εδώ.

Link to comment
Share on other sites

στο παιχνιδι με την αιτχοβεν ειχαν τραπεζι οι δικοι μου σπιτι..

ειχαμε κλειστει με τον αδερφο μου στην κρεβατοκαμαρα και βλεπαμε το ματς..

 

το παιχνιδι το εδειχνε ταυτοχρονα με ενα αλλο ματς ,αν θυμαμαι καλα πρεπει να ταν μπασκετ...

η αλλαγη εγινε ακριβως στο γκολ του βασιλομπιλαρου..

 

λιγο το ξιαφνιασμα,λιγο η μαλακια,λιγο η χαρα,

πηρα φορα και κουτουλησα το κεφαλι μου σε μια ξυλινη ντουλαπα..

 

η ντουλαπα εσπασε,εγω επαθα διασειση και ο πατερας μου μου εβαλε μια τιμωρια που ηταν ολη δικια μου...

 

η ρεβανς στο αιτχοφεν απογοητευση...

ο μεγαλος ρομαριο εκανε οργια

αλλα ο ακομη μεγαλυτερος βαιος καραγιαννης με ενα τακλιν που θα ζηλευε και ο καπαμαρου,

εστειλε το βραζιλιανο για φυσικοθεραπειες και τον εαυτο του για παντα στην καρδια μου...

 

η φωτο στο αβαταρ ειναι?

 

υγ. ακου διασειση, ποσο αρρωστακι xD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×