Jump to content

Super League Greece 🇬🇷


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Στηριξε λυσανδρου ο γαυρος και ο οφη ενω τα γιαννενα λευκο, γκαγκατση ο παναιτωλικος.

ΑΕΚ: Μ.Λυσάνδρου

-ΑΕΛ: Μ.Γκαγκάτσης

-ΑΟ Ξάνθη: Μ.Γκαγκάτσης

-Απόλλων Σμύρνης: Μ.Λυσάνδρου

-Άρης: Μ.Λυσάνδρου

-Αστέρας Τρίπολης: Απών

-Ατρόμητος: Μ.Γκαγκάτσης

-Λεβαδειακός: Μ.Γκαγκάτσης

-Ολυμπιακός: Μ.Λυσάνδρου

-ΟΦΗ: Μ.Λυσάνδρου

-Παναθηναϊκός: Μ.Λυσάνδρου

-Παναιτωλικός: Μ.Γκαγκάτσης

-Πανιώνιος: Μ.Λυσάνδρου

-ΠΑΟΚ: Μ.Γκαγκάτσης

-ΠΑΣ Γιάννινα: Λευκό

-ΠΑΣ Λαμία: Μ.Λυσάνδρου

-ΕΠΟ: Λευκό

Link to comment
Share on other sites

εντάξει ήττα τους είναι αλλα σαν νεογαυροι το περνάνε σαν νίκη και καλά γιατί ήταν οι 3 μεγάλοι μαζί . 

Αυτό ήθελα πάντα και εγώ ενωμένο το τέος ποκ σαν οι δυνατοί του ελληνικού πρωταθλήματος να ορίζουν τις τύχες του . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Με Παναιτωλικό τι έχει παιχτεί;

μαλλον τα εχουμε χαλασει φετος? αλλα το ιδιο φαινεται και τα Γιαννενα με τον παοκ

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Giorgos said:

Στηριξε λυσανδρου ο γαυρος και ο οφη ενω τα γιαννενα λευκο, γκαγκατση ο παναιτωλικος.

ΑΕΚ: Μ.Λυσάνδρου

-ΑΕΛ: Μ.Γκαγκάτσης

-Απόλλων Σμύρνης: Μ.Λυσάνδρου

-Άρης: Μ.Λυσάνδρου

-ΠΑΣ Λαμία: Μ.Λυσάνδρου

-Ολυμπιακός: Μ.Λυσάνδρου

-ΟΦΗ: Μ.Λυσάνδρου

-Παναθηναϊκός: Μ.Λυσάνδρου

-Ατρόμητος: Μ.Γκαγκάτσης

-Λεβαδειακός: Μ.Γκαγκάτσης

-Παναιτωλικός: Μ.Γκαγκάτσης

-Πανιώνιος: Μ.Λυσάνδρου

-ΠΑΟΚ: Μ.Γκαγκάτσης

-ΑΟ Ξάνθη: Μ.Γκαγκάτσης

-ΕΠΟ: Λευκό

-ΠΑΣ Γιάννινα: Λευκό

-Αστέρας Τρίπολης: Απών

πολλή ενδιαφέρων .

πρώτον παραδοχή του γαύρου για το λάθος του sofitel

δεύτερων επιβεβαιώθηκε ο οφη ότι δεν είναι παράρτημα πλέον και έχουμε καλές σχέσεις ( γιακουμάκης )

τρίτον επιβεβαιώθηκαν τα άλλα τρία παραρτήματα λιβαδειά , ατρόμητος , ξάνθη

τέταρτον ξεπλήρωσε ο βάζελος τη περσινή ψήφο

πέμπτη γιάννενα έχουν νευράκια επειδή τους ακυρώθηκε γκόλ και κάνουν νάζια στο μπαμπά , μάλλον δεν τους δίνει και τον άσσο

κοντός πούλησε τη ψήφο αναμένω να τον ξεχάσει ο λαζόπουλος

πανιώνιος άκουσε το γαύρο άλλα είναι εντυπωσιακό

έκπληξη ο παναιτωλικός κάτι παίκτηκε εκεί

οι υπόλοιπο φίλοι απόλλων λάρισα άρης

Link to comment
Share on other sites

Η κατασταση με τις μικρες ομαδες παντως που πανε απο τον εναν στον αλλο μου θυμιζει Τριτοκοσμικες χωρες επι ψυχρου πολεμου που αλλαζαν πλευρα (ΗΠΑ-ΕΣΣΔ) αναλογα με τα συμφεροντα ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, George_D said:

Η κατασταση με τις μικρες ομαδες παντως που πανε απο τον εναν στον αλλο μου θυμιζει Τριτοκοσμικες χωρες επι ψυχρου πολεμου που αλλαζαν πλευρα (ΗΠΑ-ΕΣΣΔ) αναλογα με τα συμφεροντα ?

Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως αν φέτος πέσει ο ΠΑΣ δεν θα ναι καλό μήνυμα για τους υπόλοιπους μικρούς του χρόνου που θα σκέφτονται να πάνε με Ιβάν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως αν φέτος πέσει ο ΠΑΣ δεν θα ναι καλό μήνυμα για τους υπόλοιπους μικρούς του χρόνου που θα σκέφτονται να πάνε με Ιβάν.

είχε προηγηθεί ο πλατανιάς που έκανε όλη την ιστορία με το -6 για να πάρει το πρωτάθλημα ο - παίζω στο γήπεδο - μπάοκ . το ξεχνάμε αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

είχε προηγηθεί ο πλατανιάς που έκανε όλη την ιστορία με το -6 για να πάρει το πρωτάθλημα ο - παίζω στο γήπεδο - μπάοκ . το ξεχνάμε αυτό.

παμε για μπαραζ ΟΦΗ-Πλατανια παντως.. φετος

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, George_D said:

παμε για μπαραζ ΟΦΗ-Πλατανια παντως.. φετος

θα δώσουμε το γιακουμάκη στο νικητή σαν τρόπαιο και όλα καλά . χαχαχα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, η ΑΕΚ είναι δυνατή στην Σούπερ λιγκ καθώς και στην ΕΠΟ. Να δούμε αν θα δυναμώσει κάποτε και αγωνιστικά, γιατί αλλιώς δεν θα έχει νόημα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως οπως σωστα λεει ο Σαξον, καταλαβαινεις γενικα τι παιζεται απο τις αντιδρασεις ομαδων, ΜΜΕ κλπ.

 

ενδιαφερον οτι για πρωτη φορα ειμαστε εμεις κι ο χοντρος μαζι κι ο αλλος απο την αντιθετη.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Παντως οπως σωστα λεει ο Σαξον, καταλαβαινεις γενικα τι παιζεται απο τις αντιδρασεις ομαδων, ΜΜΕ κλπ.

 

ενδιαφερον οτι για πρωτη φορα ειμαστε εμεις κι ο χοντρος μαζι κι ο αλλος απο την αντιθετη.

 

 

Μεταξύ μας σιγά μην κάθονταν ΑΕΚ, Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός να κοιτάζουν τον ΠΑΟΚ να κάνει γλέντι.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω ποστ απο Στυλιανό και μάγο με λεπτομέρειες και ανάλυση για το πως θα τους γαμήσουμε του χρόνου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Παντως οπως σωστα λεει ο Σαξον, καταλαβαινεις γενικα τι παιζεται απο τις αντιδρασεις ομαδων, ΜΜΕ κλπ.

 

ενδιαφερον οτι για πρωτη φορα ειμαστε εμεις κι ο χοντρος μαζι κι ο αλλος απο την αντιθετη.

 

 

αν εχω συμπερανει σωστα οσο ο χοντρος ειναι εκτος παιχνιδιου δεν θελει ουτε εναν απολυτα κυριαρχο σαββιδη ουτε εναν πολυ δυνατο τιγρη γιαυτο και η σταση του περσι και φετος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Μεταξύ μας σιγά μην κάθονταν ΑΕΚ, Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός να κοιτάζουν τον ΠΑΟΚ να κάνει γλέντι.

 ε αυτό είναι το σωστό οι μεγάλοι μαζί . έτσι γίνεται παντού . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aussie said:

Εκπληξη ο Πανιωνιος. Δεν το περιμενα αυτο.

ειναι κι αυτος σε κινδυνο, να μην παρει αδειοδοτηση. Πραγμα που σημαινει οτι θα πεσει σιγουρα του χρονου, αν δεν παρει τελικα..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Εκπληξη ο Πανιωνιος. Δεν το περιμενα αυτο.

Ότι ψήφισε ο γαύρος ψήφισε και ο Πανιώνιος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aussie said:

Εκπληξη ο Πανιωνιος. Δεν το περιμενα αυτο.

προφανώς άκουσαν το γαύρο . Εϊναι σαν την ελλάδα μεταξύ ρωσία αμερικής . Μπορεί να έβλεπε-βλέπει φιλικά προς ρωσία άλλα στο τέλος κάνει ότι έλεγε-λέει η αμερική . 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×