Jump to content

Super League Greece 🇬🇷


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

To σημερινο κορυφαιο

νεο που ομως απαντηθηκε προ ολιγου

δεν ειναι η Χαλκηδονα στην πρωτη θεση.

 

Το σημερινο νεο της σουπερ λιγκ που ενδιεφερε απαντες

ειναι πως σε μια τετοια μερα

με τοσα ενδιαφεροντα τοπιτς και συζητησεις που καινε

εξαφανισθηκε ο καλος φιλος

Νικομποτης ή Νίκος Μπότης ή Ρουσσαρης ή πουτανακιας21.

 

Κυριοι με τη βοηθεια φιλου του ΚΜ απο Ολλανδια που δε θελει να δημοσιοποιηθει η ταυτοτητα του

1140827.jpg

Ο Νικομποτης σημερα λοιπον ηταν στην κερκιδα των μπαρμπαριανζ στην Τριπολη.

Τριτη σειρα ,πανω απτη ζωγραφια, μιλαει στο κινητο με τη γυναικα.

 

Καλη επιστροφη φιλε πουτανακια .

 

με το που τους ειδα χθες, κατευθειαν πηγε το μυαλο μου σε σενα κι ανεμενα post xD:drinks:

Link to comment
Share on other sites

Νέες συνταρακτικές αποκαλύψεις για την έρευνα που βρίσκεται σε εξέλιξη και αφορά τη δράση εγκληματικής οργάνωσης στο ποδόσφαιρο... υπόσχεται απόψε η τηλεοπτική εκπομπή ΔΙΚΗ στον ΣΚΑΪ. Ήδη από νωρίς στο blog της εκπομπής δίνεται μια... πρώτη γεύση, με τη δημοσιοποίηση δύο εκ των SMS που έχει καταγράψει ο κοριός της ΕΥΠ. Αφορά συνομιλία μέσω μηνυμάτων προέδρου ΠΑΕ με εκδότη-δημοσιογράφο. Συγκεκριμένα, στη δημοσίευση που «ανέβηκε» στο dikisports.blogspot.gr αναφέρονται τα εξής:

«-SMS προέδρου ΠΑΕ Β. σε εκδότη-δημοσιογράφο Ν., 21/05/12, ώρα 00:25 : ''the deal is done!''.

-SMS N. προς Β. ,21/05/12 , ώρα 06:10 : ''ωραία! ''.

Περισσότερα από τις νόμιμες υποκλοπές της ΕΥΠ στην αποψινή τηλεοπτική "Δίκη στον Σκάϊ", όπου θα μάθετε ποιά ήταν η προεκλογική πολιτική υπόθεση»...

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι νέες αποκαλύψεις-καταγγελίες της εκπομπής του ΣΚΑΙ «Δίκη». Εκεί, αναπαρήχθησαν συνομιλίες που κατέγραψε ο υπερκοριός της ΕΥΠ, που φέρται να είναι ανάμεσα σε παράγοντες του ποδοσφαίρου, αλλά και δημοσιογράφους-εκδότες, όπου μιλούν μεταξύ άλλων για ναρκωτικά, απειλές μέχρι και για την ζώη διαιτητή, όπως και για σοβαρά πολιτικά θέματα κατά την προεκλογική περίοδο.

 

Επίσης, υπάρχει και η επώνυμη καταγγελία του πρώην αναπληρωτή προέδρου της ΚΕΔ και προέδρου της ΕΠΣ Κοζάνης Χρήστου Σάββα, που ισχυρίζεται πως δέχτηκε πιέσεις από τον πρόεδρο της ΕΠΟ, Γιώργο Σαρρή, να αναιρέσει την καταγγελία του για τους στημένους αγώνες.

 

Αναλυτικά η καταγγελία του κ. Χρήστου Σάββα:

 

«Δέχτηκα πιέσεις από τον Γιώργο Σαρρή να αναιρέσω τις καταγγελίες μου για τους στημένους πίνακες διαιτησίας. Μάλιστα μου έδωσε έτοιμη δακτυλογραφημένη δήλωση, την οποία προσκομίζω στον κύριο εισαγγελέα.

 

Στην αρχή θεωρούσα ότι ο Σαρρής ήταν θύμα της εγκληματικής ομάδας των παραγόντων της ΕΠΟ και περίμενα και ο ίδιος να επιβεβαιώσει τις καταγγελίες μου. Γρήγορα αντιλήφθηκα ότι και ο Σαρρής συμμετείχε στην εγκληματική ομάδα ως ενεργό μέλος και όχι ως απλός θιασώτης και παρατηρητής.

 

Στις 9 Μαρτίου 2013 ο Σαρρής, με αφορμή το μνημόσυνο του πεθερού του, επισκέφθηκε την Κοζάνη και προσκάλεσε σε γεύμα τον αναπληρωτή πρόεδρο της ΕΠΣ Κοζάνης κ.Γεώργιο Μαργαρίτη, στον οποίο ανέφερε τα εξής: "Οσο είναι πρόεδρος της Ενωσης Κοζάνης ο Σάββας, η Ενωση είναι καταδικασμένη. Δεν πρόκειται να πάρετε μία. Δεν πρόκειται να ξαναπαίξει διαιτητής της Ενωσης και δεν πρόκειται να μπει παρατηρητής αγώνων της Ενωσης σας".

 

Οταν ο κ.Μαργαρίτης τον ρώτησε τι πρέπει να γίνει για να αντιστραφεί το κλίμα, ο Σαρρής του απάντησε ότι "ή πρέπει να διώξετε τον Σάββα από πρόεδρο" ή “πρέπει ο ίδιος να πάει ξανά στον εισαγγελέα και να πει ότι την ημέρα που έδωσε την κατάθεση ήταν ζαλισμένος”».

 

TAGS

 

 

Διάβασε περισσότερα στο: Οι νέες αποκαλύψεις της «Δίκης» | gazzetta.gr

Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook

Link to comment
Share on other sites

στην μια χθεσινη συνομιλια που "απειλει" τον διαιτητη πρεπει να ειναι ο Σ Θ.

 

αυτο που δεν καταλαβα ειναι αν σε ολες τις συνομιλιες ο "προεδρος μεγαλης ΠΑΕ" ειναι παντου το γνωστο αγιοπαιδο (αν και δεν μπορω να φανταστω καποιον αλλον).

 

ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ. ΜΕΧΡΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΠΟΔΩΘΟΥΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΝΟΜΑΤΑ

Σταύρος

Edited by stavros 9-11
Link to comment
Share on other sites

Το "ποιος είναι" το ξέρουν άπαντες. Πρόσφατα κάποιος μεγαλοπαράγοντας μιλούσε με βουλευτή και ανάμεσα στα άλλα του είπε "γιατί θα πρέπει να σκοτωθώ εγώ μαζί του κι όχι να τον συλλάβετε εσείς?" και μιλούσαν και οι δύο για τον παράγοντα που προσπαθούν να κρύψουν και δεν μπορεί να κρυφτεί.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου θα βγει όλο αυτό. Δεν υπάρχει περίπτωση να μη βγει. Οι καραμούζες είναι στερεοφωνικές.

Link to comment
Share on other sites

Οι Ενωσεις ανα την Ελλαδα που φευγουν απο την επιρροη του πολυπρωταθλητη ειναι ενα σημαδι οτι πια υπαρχει κοσμος που δεν φοβαται.Ετσι το βλεπω εγω.

Και για να μην φοβασαι σημαινει οτι ειτε σε προστατευει η πολιτεια(πφφφφχχααχαχχαχααχαχαχχααχ) ειτε εχει μπει κανουριος παικτης δυνατος στην σκακιερα.

 

Η απαντηση προφανης.

Link to comment
Share on other sites

Το "ποιος είναι" το ξέρουν άπαντες. Πρόσφατα κάποιος μεγαλοπαράγοντας μιλούσε με βουλευτή και ανάμεσα στα άλλα του είπε "γιατί θα πρέπει να σκοτωθώ εγώ μαζί του κι όχι να τον συλλάβετε εσείς?" και μιλούσαν και οι δύο για τον παράγοντα που προσπαθούν να κρύψουν και δεν μπορεί να κρυφτεί.

Καλά εδώ που τα λέμε, δεν είναι και εύκολο...

Link to comment
Share on other sites

αν οι συνομιλιες δεν αρκουν, θα εχουμε μια απο τα ιδια. αν υπαρχουν κι αλλα στοιχεια, αλλαζει το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εδώ που τα λέμε, δεν είναι και εύκολο...

 

xD

 

Και λέω ότι κάπου θα βγάλει γιατί ΕΥΠ δεν ανακατεύεται έτσι εύκολα κι ακόμα πιο δύσκολα "τα μαζεύει" ειδικά όταν έχει να κάνει με οποιονδήποτε έχει ξεφτισμένη μπογιά. Κι ο άνθρωπος έχει ξεφτισμένη μπογιά.

Θα χάσει μέχρι και το λιμάνι από το επερχόμενο τσουνάμι και την αυτοκρατορία που ετοιμάζεται.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ Κι από το καινούριο ΚΜ έχω βάλει 1 και μόνη υπογραφή. Αυτό θα γίνει είτε αρέσει είτε δεν αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Μη γράφετε ακόμα ονόματα εφόσον οι συνομιλίες που βγαίνουν στον αέρα είναι χωρίς ονόματα (ακόμα).

Link to comment
Share on other sites

Μη γράφετε ακόμα ονόματα εφόσον οι συνομιλίες που βγαίνουν στον αέρα είναι χωρίς ονόματα (ακόμα).

 

Ο Β ειμαι εγω και ο Ν ειναι ο Νχχχαμποςςς. Τραβας κανα ζορι εσυ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να έλαβε χώρα συνομιλία Χάμπου χωρίς γκρίνια για Τίγρη

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως μου τραβηξε την προσοχη εκεινο το χεSεΜεS οπου ο Ν ελεγε στον Β "φιλια"

Λες;

:shock:

Link to comment
Share on other sites

δεν ητανε ο χαμπος ρε..

τον εχετε ικανο να ελεγε "παρε τη ντορα ,χρειαζεται συστρατευση,με τις μαλακιες που κανουνε θα βγει ο τσιπρας" ?

 

Σωστα. Ο Νκωστας τοτε

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×