Jump to content

Πρωτοσέλιδα, άρθρα και λοιπές ομορφιές.


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

μονο μη διαβασει ο τιγρης οτι υπηρχε ευκαιρια να παρουμε παιχτη που τωρα θα μπορουσαμε να τον πουλησουμε 100+ μυρια δεν το γλιτωνει το εγκεφαλικο

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Epitaph21 said:

Δύσκολο να ισχύει ότι ήμασταν "τόσο κοντά" και με "600k ευρώ θα ήταν δικός μας".

Η φάση είναι μία ακόμα ψεύτικη ιστορία του στυλ "πώς χάθηκε ο Νταβίντ Σίλβα για την ΑΕΚ και ο Ρονάλντο για την Καλαμάτα".

Δεν μοιαζει για ψευτικη.Το αρθρο τα γραφει ολα αναλυτικα, τι, πως, που, ποιος κτλ.Καμια σχεση με Ροναλντο δηλαδη.Για τα 600 χιλιαρικα που λες εκει ναι εχεις δικιο.Δε νομιζω να διναμε ποτε τοσα λεφτα για πρωτοεμφανιζομενο παιχτη απο Β' Γαλλιας.Ποιος ξερει σε μερικα χρονια μπορει να διαβαζουμε τα ιδια για τον γιο του Σαμπα και να λεμε τον ειχαμε υπογραψει για ενα εκατομμυριο αλλα μετα δεν τον ειχαμε υπογραψει και μετα εφυγε ο Ματιασεβιτς μπλα μπλα μπλα ?

Link to comment
Share on other sites

Θα μου πεις γιατί το βάζω εδώ ... Γιατί μιας και το τόπικ αφορά "δημοσιογραφικό" υλικό ας "δικαιολογήσει" και τη λέξη "ομορφιές" στον τίτλο του με την κυριολεκτική όμως έννοια του όρου. Αυτήν της ωραιότητας ...

Είμαι φαν των longstories. Μανιακός. Τις διαχωρίζω δε, σε δύο κατηγορίες. Σε αυτές που αφορούν πράγματα που δεν έζησα και τις "ρουφάω" πραγματικά από τη σκοπιά της μάθησης, της πληροφόρησης, της virtual βίωσης και σε αυτές που εξιστορούν πράγματα, πρόσωπα και καταστάσεις που έζησα και είδα οι οποίες λειτουργούν σαν μια "χρονομηχανή". Μια "χρονομηχανή" που σε γυρίζει σε χρόνια άλλα, ανέμελα ίσως, πιο ευχάριστα σίγουρα και οπωσδήποτε νοσταλγικά. Διαβάζοντας μια τέτοια longstory ανατρέχεις, θυμάσαι πρόσωπα, γεγονότα, καταστάσεις συνυφασμένα ή όχι με το θέμα. Είναι κάτι σαν "κοινωνική προσφορά" ας πούμε ....

Απολαυστικός πρωινός καφές με Ζάστρο, Μπάνε, μπασκετάκι, τρατορίες και αναθέματα "καβατζάραμε τα πενήντα, γαμώτη μου" για όλους εμάς τους "All Legends Were Born In 1966" ...

"Προϊστάμενε", άλλη μια βαθιά υπόκλιση από μέρους μου. :wub:

http://athletestories.gr/gia-to-tora-to-prin-kai-to-panta/

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Το πέτυχα στο λεπτό που το δημοσίευσε στα σόσιαλ. Το δίαβαζα σε όλο το δρόμο με τον προαστιακό συν στο μετρό μετά, από το οποίο δεν κατέβηκα στην στάση μου για να τελειώσω το κείμενο.

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο κείμενο οπως και τα υπόλοιπα.

Να αναφερω οτι παιδικος φιλος, ξάδερφος και ενας σχεδόν γείτονας μου, οι δυο πρωτοι και συνομιληκοι, απο ακραιφνεις Παναθηναικοι έγιναν Παοκτζηδες εξαιτιας της πολυ καλής ομαδας μπασκετ την εποχη εκεινη και με βασικο ινδαλμα τον Μπανε.

 

Link to comment
Share on other sites

Αφισα Μπανε ετοιμο να εκτελεσει βολή με τηννκιτρινομαυρη κοσμούσε το δωματιο του εφηβου Γεωλογου

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Με 14 βαθμούς στο κεφάλι και βγαίνουν οι άλλοι σήμερα με εξώφυλλο "Όποιος σας γλεντάει είναι ΑΕΚ".

Αυτά. No comments.

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, mobster21 said:

Με 14 βαθμούς στο κεφάλι και βγαίνουν οι άλλοι σήμερα με εξώφυλλο "Όποιος σας γλεντάει είναι ΑΕΚ".

Αυτά. No comments.

 

και οταν κερδιζε ο μανωλης και ηταν πρωτος στη βαθμολογια "δεν παιζει καλα η ΑΕΚ και μα μου"

τανασγιοι 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Καθημερινο πολυσελλιδο δελτιου τυπου της παε ειναι ρε παιδια τι περιμενετε? Εχουν μια εφημεριδα και ενα site να περνανε την γραμμη και να κανουν τις αβαντες τους οι ανθρωποι....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest XAMΠOΣ
1 hour ago, Vargas21 said:

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ένα ή ÏεÏιÏÏÏÏεÏα άÏομα, άÏομα κάθονÏαι και εÏÏÏεÏικÏÏ ÏÏÏοÏ

αυτο ανηκει στις λοιπες ομορφιες φανταζομαι....

Χαζα παιδια χαρα γεματα...

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
19 minutes ago, gybe21 said:

O Sambrakos oLa ta Lefta .GuaLi  orasews me fime fako eftiaxe o BLakas .

Σαν τον Κασιδιαρη που εχει καταναλωσει 8 λιτρα ρακι ειναι....

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, gybe21 said:

O Sambrakos oLa ta Lefta .GuaLi  orasews me fime fako eftiaxe o BLakas .

Γυαλι photo-brown  ή αλλιως γυαλι λεμονι γλυφιτζουρι..

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, gybe21 said:

O Sambrakos oLa ta Lefta .GuaLi  orasews me fime fako eftiaxe o BLakas .

Γυαλι photo-brown  ή αλλιως γυαλι λεμονι γλυφιτζουρι..

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, gybe21 said:

O Sambrakos oLa ta Lefta .GuaLi  orasews me fime fako eftiaxe o BLakas .

Γυαλι photo-brown  ή αλλιως γυαλι λεμονι γλυφιτζουρι..

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×