Jump to content

Πρωτοσέλιδα, άρθρα και λοιπές ομορφιές.


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Αφησες εξω gazzetta, sport24, aek365, news247, athletestories, athensvoice, submarine21 και liberal συντροφε. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2019 at 4:28 PM, Man Of Faith said:

Ζαστρο insider απο το contra στο oneman τωρα στο μαχητικο sdna.

Βιογραφια Ζαστρου στα σκαρια απο τον Ααρον Σορκιν

Άστο, Άνθρωπε της Πίστης ! Έχω "κλείσει" τα αποκλειστικά δικαιώματα. Εγώ θα τηνΕ γράψω ! ?

Μέχρι να έρθει εκείνη ή ώρα όμως, και με αφορμή πολλά σχόλια εδώ και αλλαχού τύπου "σε γουστάρω, σε διαβάζω αλλά εκεί κλικ δεν δίνω οπότε θα σε χάνω" σκέφτομαι να σιάξω έναν ιστότοπο τύπου "Η Φωλιά του Ζάστρου" και να αναδημοσιεύω εκεί τα κείμενα ώστε να βρίσκουν διέξοδο οι αρνητές του πορτκαλοσάϊτ. Εννοείται, με κλικόκουμπα και μπανεράκια ! Να κονομήσουμε και κανα φράγκο. Τι διάολο όλο στην απ' έξω θα είμεθα ?

On 4/20/2019 at 1:12 AM, The Magician said:

Αφησες εξω gazzetta, sport24, aek365, news247, athletestories, athensvoice, submarine21 και liberal συντροφε. 

+ ΑΕΚpedia :(

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2019 at 4:28 PM, Man Of Faith said:

Ζαστρο insider απο το contra στο oneman τωρα στο μαχητικο sdna.

Βιογραφια Ζαστρου στα σκαρια απο τον Ααρον Σορκιν

LFO=SDNA

Καιρό συζητιόταν στα στέκια.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χοντρό ρε μλκ Μπουκο να πούμε κάτι τέτοιο ακόμα και για αυτούς της Μανιάτικης lfo .Το sdna ο ευρύτερα γνωστός και ως "πορτοκαλί βόθρος" με Κόλκες,Βασιλόπουλους και διαφόρους άλλους ανώνυμους να περνάνε γραμμή μονίμως κατά της ΑΕΚ  και ρουβλοΠαπαθεοδώρου να ελέγχει,να κόβει και να ράβει πριν ανέβει κάτι ..όχι φίλε παραείναι προσβολή να γίνει συνώνυμο της lfo ο ΑντιΑΕΚτζηδικος αυτός διαδικτυακός σκατόλακος .

ΥΓ.Ας μείνουμε για την ώρα στο ότι όλα αυτά τα παιδια έχουν παραπλανηθεί από τον σατανικό Νονό..

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Hades said:

Zastro κάνε κρούση σε sombrero. Θα διαβάσουμε επικά έπη 

Τα ξερω τα παιδια, πολυ δυνατοι και πολυ καλοι. Κι αυτοι χομπιστες που εξελιχθηκαν σε γραφιαδες.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Bukowski said:

LFO=SDNA

Καιρό συζητιόταν στα στέκια.

 

12 hours ago, Stylianopoulos said:

Πολύ χοντρό ρε μλκ Μπουκο να πούμε κάτι τέτοιο ακόμα και για αυτούς της Μανιάτικης lfo .Το sdna ο ευρύτερα γνωστός και ως "πορτοκαλί βόθρος" με Κόλκες,Βασιλόπουλους και διαφόρους άλλους ανώνυμους να περνάνε γραμμή μονίμως κατά της ΑΕΚ  και ρουβλοΠαπαθεοδώρου να ελέγχει,να κόβει και να ράβει πριν ανέβει κάτι ..όχι φίλε παραείναι προσβολή να γίνει συνώνυμο της lfo ο ΑντιΑΕΚτζηδικος αυτός διαδικτυακός σκατόλακος .

ΥΓ.Ας μείνουμε για την ώρα στο ότι όλα αυτά τα παιδια έχουν παραπλανηθεί από τον σατανικό Νονό..

Όπως αντιλαμβάνεσαι καλό μου παιδί @Bukowski, ... σε "μαζεύει" !!!!!

Και σε "μαζεύει" γιατί ΞΕΡΕΙ !!!!

ΞΕΡΕΙ πως αν ανοίξουνε στόματα, αν το "βαλιτσάκι της ΕΥΠ" βγάλει στη φόρα πράγματα, αν ο Ντάνος Κρυστάλλης εμφανιστεί και πάλι και αν ο Κώστας Κιάππε σπάσει την τριαντάχρονη σιωπή του, θα αποκαλυφθούν πολλά !!!!

Η διαπλοκή της ΣτΕλιανοφαμίλιας με γνωστό επιχειρηματικό όμιλο - κολοσσό και δι αυτού με το Λιμάνι του Πειραιά, τον Δήμο Πειραιώς, τον Βαγγέλη Μαρινάκη, τον Ολυμπιακό και το NOOR1 κάνει την αρθρογραφία Ζάστρου στο πορτοκαλοσάϊτ να μοιάζει με το σπάσιμο ενός σταχτοδοχείου από 4χρονο στο τσακίρ κέφι.

Τι νόμιζες καλό και αδαές παιδί μου @Bukowski ? Προς τι όλες αυτές οι "δωρεάν" ιατρικές συμβουλές και καθοδηγήσεις ? Οι "μην το πεις παραέξω, μόνο σε εσένα το λέω" ινσάϊντερ αποκαλύψεις πληροφοριών από Σπάτα, ΚΑΕ και Ερασιτεχνική ? Οι μεταφορικές διευκολύνσεις "από σταθμό Περισσού" με το "πράσινο υποβρύχιο" ? Τα ταξίματα και οι κολακείες ?

Ο "ορισμός" της ΛΕΡΩΜΕΝΗΣ ΦΩΛΙΑΣ, κυρία μου που θά 'λεγε κι ο παοξής Ζουγανέλης!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Όσο πιο συνοπτικά μπορώ τώρα που έκλεισε η διετία μπορώ να τα γράψω να φύγουν από πάνω μου. Θα τα γράψω και στο σάιτ που εργάζομαι μην τυχόν πει κανείς πως τα γράφω εδώ μόνο.

1. Πέρσι μετά το διπλό του Ατρομητου, όχι της τρέχουσας σεζόν, αλλά της προηγούμενης που πήραμε τον τίτλο, βλέποντας την κατάσταση που πήγαινε να διαμορφωθεί, 4-5 ρεπόρτερ αποφασίσαμε, χωρίς συνεννόηση να το κάνουμε τσίρκο με τους πάνω. Λόγω ραδιοφώνου ίσως φάνηκε πιο πολύ πως το σηκώνω εγώ. Μιαούλης, Βούλγαρης, Τσατάλης και Τσακίρης έπαιξαν μπάλα και τα ορκ έπεσαν στη λούμπα και έχασαν το πρωτάθλημα.

2. Μετά από μήνες ο Τάσος Τσατάλης μου εξομολογήθηκε πώς ο ρεπόρτερ που είπε ο Μανολο παραμονή του ματς με τον Ατρόμητο στο περσινό πρωτάθλημα, πως τον πολεμάει ήταν ο ίδιος ο Τάσος. Μίλησαν για να λυθεί η παρεξήγηση. Εγώ θα περιοριστώ μόνο να πω πως πολλούς από το ρόστερ που πήρε τον τίτλο εκείνη την εποχή, δεν τους πίστευε καθόλου. Αν θελήσει πότε ο Τάσος να πει το του είπε ο Μανόλο θα τραβάτε τα μαλλιά σας. Για το καλό της ομάδας δεν θα το κάνει.

3. Παρασκήνιο ο Ιβάν μας έχει πάρει και τα σλιπάκια. Ο Μελ ομως κοιμόταν με τα τσαρούχια και μέχρι Ιανουάριο του 2018 ελεγε τι καλό σαιτ το Sdna και τους έπλεκε το εγκώμιο.

4. Σε τρεις τελικούς παρασκηνιακά μας έχουν ξεβρακώσει.Στο Βόλο έσκασε ο Ρώσος με τους αλαιμους.Σήμερα μέσα στο ΟΑΚΑ αυτοί 800 εμείς 350 κι αν. Οι δεξιά από τα δημοσιογραφικα ΠΑΟΚΤΣΉΔΕΣ είχαν σιδηρολοστο και βαράγαν τα ΜΑΤ. Ο ένας που έκανε κερκίδα μπαινοβγαινε στην αίθουσα Τύπου. Στο τέλος εμένα και τον Σταμάτη μας ξεπατωσαν στο μπινελίκι, προσωπικά τους απάντησα, εγώ δεν έχασα και έδειξα το μπουθ του Μελ.

5. Το να κάθεσαι στο ημίχρονο από το μπουθ και να κοιτάς ορθιος ειρωνικα τα ΟΡΚ το κάνεις άμα έχεις ομάδα να το γυρίσει μέσα στο γήπεδο. Όταν δεν έχεις δεν προκαλείς.

6. Άκουγα από τα ΠΑΟΚία πώς τα παίρνω από τον Μελ. Εδω γελάμε. Με όσα έχω γράψει να ακούω και -.Μετά το ματς με τον Ολυμπιακό πήρε τον Αρναούτογλου τηλέφωνο και του είπε πως εκείνον κι εμένα θα μας – λόγω κριτικής. Εμένα με πήρε ο Δηματος σπίτι για…μασάζ να κατεβάσω τους τόνους.

7. Η ομάδα πέρσι πήγε καλά γιατί μεταγραφές έκανε ο Μαιστοροβιτς. Από την ώρα που έμπλεξε ο Λύμπε, κλαίμε.

8. Η σεζόν που θα ξεκινήσει μάλλον θα είναι η τελευταία που θα κάνω ματς της ΑΕΚ. Για ιδεολογικούς λόγους, ειμαι ανεπιθύμητος στη Νέα Φιλαδέλφεια. Σας ευχαριστώ από τώρα και για τα καλά και όσους με κρίνατε άσχημα όλα αυτά τα χρόνια. Τουλάχιστον οφείλω μια σεζόν πριν το τέλος σε όλους σας την αλήθεια.

 

 

Αυτός που το έγραψε υπογράφει ως ΜΙΑΟΎΛΗΣ σε σχόλιο στο enwsi.gr

Λίγο κουφο πάντως δημοσιογράφος να γράφει τέτοια πράγματα σε σχόλιο, το βάζω παρ' όλα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

απιστευτα πραγματα... παντως στο 6 για τον αρναου ξερω οτι τον πηρε κ τη μερα π τελειωσαν οι μεταγραφες με τους ιδιους σκοπους..  

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα απιστευτα οχι οτι δεν τα ξεραμε αλλα οταν τα διαβαζεις ειναι λιγο σοκαριστικα.

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα ότι αποκλείεται να είναι ο ίδιος στο σχόλιο, αλλά μόνο ο Μιαούλης θα μπορούσε να είναι τόσο delusional ώστε να πιστεύει ότι η γραφή και η φωνή του ιδίου και των Βούλγαρη, Τσατάλη και Τσακίρη απέναντι στους Κόλκες αυτής της γης, έφεραν ως αποτέλεσμα το ρολό στον Γκαρσία και την εισβολή Ιβάν με το περίστροφο, όπως λέει στο 1ο point του.

Link to comment
Share on other sites

Βραδινός βραδινός (00:59) Σταμάτης Βούλγαρης ανοίγει τον χορό των ηλιθιοτήτων που θα διαβάσουμε αυτή την βδομάδα

Δεν είχαν κουράγιο ούτε να μιλήσουν!

Η ήττα από τον ΠΑΟΚ «πλήγωσε» αφάνταστα το γόητρο της ΑΕΚ και έριξε στα Τάρταρα την ψυχολογία των παικτών της

 Οι Κιτρινόμαυροι δεν είχαν κουράγιο ούτε να μιλήσουν μέχρι και χθες, με τους περισσότερους να έχουν κλειστεί στον εαυτό τους και να επικοινωνούν μονάχα με τα πρόσωπα του πολύ στενού τους περιβάλλοντος.

Οι ποδοσφαιριστές της Ένωσης δεν μπορούσαν να συνειδητοποιήσουν το πώς χάθηκε η ευκαιρία να κατακτήσουν το κύπελλο, απέναντι μάλιστα σε μια ομάδα που τους είχε κερδίσει και τις δύο προηγούμενες φορές που αναμετρήθηκε μαζί τους σε τελικό. Κάτι που έκανε την απογοήτευσή τους εντονότερη.

Εγώ συγκινήθηκα πάντως....

Link to comment
Share on other sites

Και γω υπερασπιζομουν τον Δηματο, ότι απλά είναι υπάλληλος και τι να κάνει ο άνθρωπος. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bukowski said:

Βραδινός βραδινός (00:59) Σταμάτης Βούλγαρης ανοίγει τον χορό των ηλιθιοτήτων που θα διαβάσουμε αυτή την βδομάδα

Δεν είχαν κουράγιο ούτε να μιλήσουν!

Η ήττα από τον ΠΑΟΚ «πλήγωσε» αφάνταστα το γόητρο της ΑΕΚ και έριξε στα Τάρταρα την ψυχολογία των παικτών της

 Οι Κιτρινόμαυροι δεν είχαν κουράγιο ούτε να μιλήσουν μέχρι και χθες, με τους περισσότερους να έχουν κλειστεί στον εαυτό τους και να επικοινωνούν μονάχα με τα πρόσωπα του πολύ στενού τους περιβάλλοντος.

Οι ποδοσφαιριστές της Ένωσης δεν μπορούσαν να συνειδητοποιήσουν το πώς χάθηκε η ευκαιρία να κατακτήσουν το κύπελλο, απέναντι μάλιστα σε μια ομάδα που τους είχε κερδίσει και τις δύο προηγούμενες φορές που αναμετρήθηκε μαζί τους σε τελικό. Κάτι που έκανε την απογοήτευσή τους εντονότερη.

Εγώ συγκινήθηκα πάντως....

Τελικα, Μελισσανιδη, θα μιλησουν και οι μουγκοι??

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι πρωτοσέλιδο : οι Άλλοι ήρθαν, οι Δράκοι ήρθαν και συ ακόμα δεν ειδοποίησες.

Link to comment
Share on other sites

Καζατζόγλου ανέβασε άρθρο ΚΟΛΑΦΟ που τα χώνει εκεί που πρέπει.

Στα μουνόπανα τους οπαδούς της ΑΕΚ που είναι αχάριστοι!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Καζατζόγλου ανέβασε άρθρο ΚΟΛΑΦΟ που τα χώνει εκεί που πρέπει.

Στα μουνόπανα τους οπαδούς της ΑΕΚ που είναι αχάριστοι!

Φοβάμαι να μπω να διαβασω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Asvos21 said:

Φοβάμαι να μπω να διαβασω.

Ένα θα σου πω... "Μην σε πιάνουν κορόιδο. Δεν είναι οικονομικό το θέμα της ΑΕΚ, 22m μπάτζετ έχει".

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×