Jump to content

Πρωτοσέλιδα, άρθρα και λοιπές ομορφιές.


Recommended Posts

2 hours ago, Bukowski said:

Αν βάλουμε τα σφυρίγματα κάτω ένα προς ένα, θα δούμε ότι μάλλον δεν το σήκωσαν και τόσο δίκαια και πως ο Ολυμπιακός φέτος το άξιζε περισσότερο (ήταν και σοβαρότερος στην Ευρώπη). 

 

3 minutes ago, Bukowski said:

Αν θες απαντάς και ανάλογα θα σχολιάσουμε και το ποια γραμμή σιγοντάρεις ;)

Τι να απαντησω και τι να συζητησω ρε; Εδω ξεχνας τι γραφεις 2 ωρες πισω και θα συζητησω κιολας; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The Magician said:

Τι να απαντησω και τι να συζητησω ρε; Εδω ξεχνας τι γραφεις 2 ωρες πισω και θα συζητησω κιολας; 

Ωραία ντρίπλα αλλά ήταν επιπέδου Μάνταλου (με πέταγμα κώλου).

Το ότι θεωρώ πως φέτος ο Ολυμπιακός άξιζε περισσότερο το πρωτάθλημα από τον ΠΑΟΚ αφού αγωνιστικά θεωρώ πως είχε καλύτερη ομάδα κάτι που φάνηκε και στην Ευρώπη (γνώμη μου πάντα έτσι; ) δεν συνεπάγεται απαραίτητα και πως η διαιτησία τον αδίκησε. Άλλωστε δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος στο ποδόσφαιρο. Και στο Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ πχ ο Ολυμπιακός ήταν καλύτερος, αλλά έχασε. Συμβαίνει αυτό στην μπάλα. Για πες τώρα και εσύ μιας και χαρακτήρισες ανοησίες τα περί εύνοιας του ΠΑΟΚ επειδή ακυρώθηκε γκολ του Άκπομ στην Ν. Σμύρνη (όπου τελικά δεν έχασε βαθμούς ο ΠΑΟΚ βέβαια) ποιον έσπρωξε η σφυρίχτρα φέτος τον ΠΑΟΚ ή τον Ολυμπιακό στο πρώτο 1/3 του πρωταθλήματος όταν και χτίστηκε η διαφορά;

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μπουκοφσκι ουτε καν διαβασα το ποστ σου.

Σου γραφω ο καθενας με την γνωμη του, δεν σου κανει καν. Ισχυριζεσαι το τραγελαφικο οτι ειναι αντικειμενικα γνωστο οτι το αξιζε ο γαυρος φετος. Γιατι ετσι. Κατι που ουτε καν παρα πολλοι γαυροι ΔΕΝ λενε. 

Τι σοβαρη κουβεντα να γινει τωρα δλδ; Θες να σου πω οτι εχεις δικιο να ησυχασεις;

Θυμιζεις εγγλεζο στα ντουζενια του. Στο τελος του ´λεγες οκ εχεις δικιο και τελειωνες.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Magician said:

Γραφτα μονος σου ρε. Εχεις δικιο, κανουμε ντριμπλες, το αξιζε περισσοτερο η θρυλαρα.

Όχι είναι ανοησίες ότι πήρε βαθμούς ο ΠΑΟΚ με την βουτιά Πρίγιο στο παιχνίδι με Αστέρα ή με την χερούκλα του Βιεϊρίνια στην Λαμία επειδή του ακυρώθηκε γκολ του Άκπομ στην Σμύρνη. Έχεις δίκιο εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Σπρωχτηκε και ο ΟΣΦΠ μωρε μαλακες, μεχρι να στρωσει στην αρχη ολο θαυμασιες νικες στο '92 εκανε. Εκεινη την περιοδο εχασε και το πρωταθλημα αλλωστε, στον παοκ εβγαιναν ολα τα ματς κι αυτοι ειχαν το Φετφατζιδη να τη στελνει εξω σε αδεια τερμα. Απλως το ελπιδοφορο για τους Γαυρους ειναι οτι περσι εκαναν αυτο που κανονικα επρεπε να κανουμε εμεις φετος (και δεν θα κανουμε).  Κατεβηκαν με εντελως νεα ομαδα (πανηγυριζαμε που τους διαλυσαμε περσι, λολ), με χαντικαπ απεναντι στους αλλους που ειχαν υποτιθεται κορμο, και μια σεζον μετα, ξεκινανε αγωνιστικα επι ισοις οροις

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Όχι είναι ανοησίες ότι πήρε βαθμούς ο ΠΑΟΚ με την βουτιά Πρίγιο στο παιχνίδι με Αστέρα ή με την χερούκλα του Βιεϊρίνια στην Λαμία επειδή του ακυρώθηκε γκολ του Άκπομ στην Σμύρνη. Έχεις δίκιο εσύ.

Εχω ηδη προλαβει να γραψω οτι εχεις 100% δικιο και οτι το αξιζε η θρυλαρα. Σε παρακαλω βρες καποιον αλλον να πεισεις, εγω ειμαι ταλιμπαν μαζι σου πλεον.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The Magician said:

Εχω ηδη προλαβει να γραψω οτι εχεις 100% δικιο και οτι το αξιζε η θρυλαρα. Σε παρακαλω βρες καποιον αλλον να πεισεις, εγω ειμαι ταλιμπαν μαζι σου πλεον.

Δεν ασχολήθηκα μαζί σου Ματζίσαν, εσύ ήρθες να σχολιάσεις κάτι που έγραψα.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ αυτο οτι το εχασαν απο αυτο το ματς, το ειπε προψες ο Βαγγελας στον Σροιτερ.

(Παρενθεση οταν ρωτηθηκε για περισυ γελασε και ειπε «καλα δεν μπορω να δεχτω οτι η ΑΕΚ ειχε καλυτερη ομαδα περισυ απο τον ΟΣΦΠ»).

Ε, δεν σου ειπε κανεις οτι επηρεαστηκες απο τον... Βαγγελη. 

Δεν επηρεαζεται κανεις ουτε απο αρδ, ουτε απο κανεναν, θελω να πω. Αν ειναι δυνατον δλδ. Υπαρχει προσωπικη αποψη. Εγω πχ διαβαζω ελαχιστα εως καθολου αυτα τα σιχαματα, ειδικα σε κριτικες ματς.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, προχειρα προχειρα ερχεται στο μυαλο το ματς στη Νεα Σμυρνη. Τελοσπαντων, δεν καταλαβαινω τι προσπαθεις να αποδειξεις, ξαδερφος του κυρ-Σαββα εισαι? Πανω κατω την ιδια διαιτησια ειχαν οι 3 τους φετος. Ο ΟΣΦΠ ηταν νεα ομαδα κι εχασε βαθμους στην αρχη. ουτε οι ιδιοι δεν πιστευουν οτι εχασαν αδικα το πρωταθλημα φετος.

 

Και γενικα δεν καταλαβαινω που αποσκοπει η συγκεκριμενη κουβεντα, μας ανοιξει τον κωλο στα 2 στον τελικο ο Βουλγαρος και ξαφνικα προμοταρουμε σκληρη Σαββαθεοδωριδικη προπαγανδα? Στ'αρχιδια μας στην τελικη ποιος απο τους 2 θα μας πηδαει πιο εμφατικα στο μελλον. Συζητατε μαλακιες

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξυ αυτο οτι το εχασαν απο αυτο το ματς, το ειπε προψες ο Βαγγελας στον Σροιτερ.

Ε, δεν σου ειπε κανεις οτι επηρεαστηκες απο τον... Βαγγελη. 

Δεν το "είπε" προψές ο Βαγγέλης.

Το ΔΙΑΒΑΣΕ. 

Συγκεκριμένα εγώ του το χα γράψει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Δεν το "είπε" προψές ο Βαγγέλης.

Το ΔΙΑΒΑΣΕ. 

Συγκεκριμένα εγώ του το χα γράψει.

Ε, πες το ντε.

Υγ. Στην τελικη παντως εχει δικιο ο Σεπι, @ουτσα μας ποιος το αξιζε δλδ. Εμεις τι κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bukowski said:

Εγώ πειράζει που δεν θυμάμαι παιχνίδια στα οποία σπρώχτηκε ο Ολυμπιακός τόσο πολύ όσο καταφανέστατα σπρώχτηκε ο ΠΑΟΚ;

Μαίτρ, βλέπω σιγά - σιγά, λάου - λάου, ντάκα - ντούκα αρχίζωμε να στήνωμε τις γέφυρες για εκείνα τα δέκα θαουζάνια περ μάνθ που λέγαμε .....

Σωστόοοοοοοοςςςς .....

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Ε, πες το ντε.

Υγ. Στην τελικη παντως εχει δικιο ο Σεπι, @ουτσα μας ποιος το αξιζε δλδ. Εμεις τι κανουμε.

Στο μεταξύ υποτίθεται κλείσαμε την συζήτηση παραπάνω και με ξανακάνεις mention.

Αλλά άμα απαντήσω ξέρω 'γω θα μου γράφεις μετά "ποιον προσπαθείς να πείσεις", "σιγά μην διαβάσω αυτά που έγραψες" κτλ.

Στην πραγματικότητα σαφέστατα και στην πούτσα μας ποιος από τους δύο θα μας πηδάει τα επόμενα χρόνια, η κουβέντα γίνεται για το κατά πόσο καλύτερος ήταν φέτος καθ' όλη την διάρκεια της σεζόν ο ΠΑΟΚ. Ε σε αυτό προσωπικά διαφωνώ και θεωρώ πως στο κακό του διάστημα η διαιτησία τον κράτησε. Γνώμη μου και sorry κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Νονός said:

Μαίτρ, βλέπω σιγά - σιγά, λάου - λάου, ντάκα - ντούκα αρχίζωμε να στήνωμε τις γέφυρες για εκείνα τα δέκα θαουζάνια περ μάνθ που λέγαμε .....

Σωστόοοοοοοοςςςς .....

:lol::lol::lol:

Τίποτα δεν λέγεται (πόσο μάλλον γράφεται) τυχαία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο γαβρος όντως έκανε καλή χρόνια και αν κρατήσει κορμό είναι σχεδόν έτοιμος. αν πάρει δε ενα φόρ σαν τον Πονσε (ή τον ίδιο τον Πόνσε), είναι και φαβορί.

έκανε αδιανόητη χρονιά ο φορτούνης μετά από καιρό. γενικά βλέπεις ένα πατερν στις ομάδες που τα πανε καλύτερα από μας, παίρνουν παιχνίδια με τον αρχηγό τους. εμάς ο αρχηγός βαζει το χέρι μπροστα στα μούτρα του και δεν ξέρουμε αν εμψυχώνει ή φυσάει τη μύτη του.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Geologos said:

εμάς ο αρχηγός βαζει το χέρι μπροστα στα μούτρα του και δεν ξέρουμε αν εμψυχώνει ή φυσάει τη μύτη του.

Ή λέει "πούτα μάντρε" στον προπονητή του.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Νονός said:

Μαίτρ, βλέπω σιγά - σιγά, λάου - λάου, ντάκα - ντούκα αρχίζωμε να στήνωμε τις γέφυρες για εκείνα τα δέκα θαουζάνια περ μάνθ που λέγαμε .....

Σωστόοοοοοοοςςςς .....

:lol::lol::lol:

 

39 minutes ago, Bukowski said:

Τίποτα δεν λέγεται (πόσο μάλλον γράφεται) τυχαία.

Ξεχαστο το αυτο οσο υπαρχει Σωκος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Magician said:

Ξεχαστο το αυτο οσο υπαρχει Σωκος.

@Νονός επανέφερε τον στην τάξη σε παρακαλώ πολύ, έχουμε διακόψει διπλωματικές σχέσεις και έχει χάσει και επεισόδια.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Magician said:

 

Ξεχαστο το αυτο οσο υπαρχει Σωκος.

Δικόνες μας άΘρωπος.

Επιτελικό χαφ - "δεκάρι" παλιάς κοπής σε ένα υποθετικό "Φίλοι Μίμη" - "Φίλοι Ιβάν" στο ουδέτερο ξερό της Οδηγήτριας για φιλανθρωπικούς σκοπούς ....

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Bukowski said:

Στο μεταξύ υποτίθεται κλείσαμε την συζήτηση παραπάνω και με ξανακάνεις mention.

Αλλά άμα απαντήσω ξέρω 'γω θα μου γράφεις μετά "ποιον προσπαθείς να πείσεις", "σιγά μην διαβάσω αυτά που έγραψες" κτλ.

Στην πραγματικότητα σαφέστατα και στην πούτσα μας ποιος από τους δύο θα μας πηδάει τα επόμενα χρόνια, η κουβέντα γίνεται για το κατά πόσο καλύτερος ήταν φέτος καθ' όλη την διάρκεια της σεζόν ο ΠΑΟΚ. Ε σε αυτό προσωπικά διαφωνώ και θεωρώ πως στο κακό του διάστημα η διαιτησία τον κράτησε. Γνώμη μου και sorry κιόλας.

Σορρυ που την ξανανοιξα.

Ειπαμε εχεις δικιο τελικα. Απλα για να προκαλεσουμε το ενδιαφερον στο φορουμ σου ανοιγουμε κουβεντες.

Να αναδειχθει το δικιο σου.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

365κιλα μαλακα δεν κουραστηκες ρε αρχιδι να κοροιδευεις τον κοσμο? Ποσο θα φας πια? Θα σκασεις ρε πουστη και θα γεμισει σκατα ο τοπος. Οποιος ΑΕΚτζης σεβεται τον ευατο του δεν πρεπει να κανει ουτε κλικ στον βοιδομουρη με γυαλια. Τελος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×