Jump to content

Gaming - PC, Consoles και τα σχετικά 🖥️🎮


Macross
 Share

Recommended Posts

Τώρα που έχω ανοίξει παρτίδες με ρ/ς Θεσνικης θα σου βρω εγώ. Μην μασάς

 

Υδρόψηξη στο δικό μου μπρίκι το κρατάει σε καλά επίπεδα (r1600x 6c/12t). Idle 35-40 ανάλογα το ambient, σε boost δεν έχει πάει πάνω από 65~.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kostas21 said:

υδροψυξη δε μπεστ αλλα it costs

Αν σκας 500αρια και 600αρια για cpu και gpu δεν γίνεται να τσιγκουνεύεσαι ένα σωστό case και cooler. Δηλαδή δεν γίνεται ρε φίλε να παίρνεις φερράρι και να λες θα κόψω από τα ηλεκτρικά παράθυρα και θα βάλω μανιβέλα. Πως το έλεγε ο @Zara, Iphone και αναπάντητη γιατί δεν έχω κάρτα

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kostas21 said:

Τετοια φολα που ειναι, το χω τσαμπα κ δε το παιζω κιολας. Τραγικο engine, ai ιδιο κ απαραλλακτο 15 χρονια. 

και το προ αι το φιφα τραγικοι είναι. παράδειγμα απ το 15 και μετά παίζω φιφα το φιφα 15 και16 είχα ενθουσιαστεί με το ultimate team aλλά απο Το 15 μέχρι το 20 δεν έχουν αλλάξει τίποτα βαριεσαι να ασχοληθείς κάποια στιγμή. .. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τώρα που το θυμήθηκα βρε μπουστη και γαμπρε 

@Abraham21r στην τελευταία κμμ σου είχα πει βάλε 2-3 mirrorless φωτογραφικές vfm  500-1000€ γιατί το ψαχνω για αγορά .. μας έγραψες στο φιδίσιο σου κορμί

Κ δεν μπαίνει κ ο @greg_voo να δώσει τα φώτα του ο άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Abraham21r said:

Άλλο 500 και άλλο 1000 ρε. 

Με 550€ έχω βρει την canon Eos m100 σώμα με δύο φακούς.

Αν υπάρχει κάτι που την κατουράει μέχρι ένα χιλιάρικο, να το δούμε  λέμε.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gybe21 said:

Με 550€ έχω βρει την canon Eos m100 σώμα με δύο φακούς.

Αν υπάρχει κάτι που την κατουράει μέχρι ένα χιλιάρικο, να το δούμε  λέμε.

 

στειλε γραμμα στον αγιο βασιλη πιο γρηγορα θα παρεις απαντηση ?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gybe21 said:

Με 550€ έχω βρει την canon Eos m100 σώμα με δύο φακούς.

Αν υπάρχει κάτι που την κατουράει μέχρι ένα χιλιάρικο, να το δούμε  λέμε.

 

Huawei P40 Pro, θα παίρνει και τηλέφωνο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Άντε βρε arxeidia.:lol:

Την έχω κι εγώ την Μ100.
Για φωτογραφίες, αξίζει 100%.
Έχει θέμα με το video, ζεσταίνεται πάρα πολύ εύκολα, και αναγκαστικά "σταματάει" και πρέπει να περιμένεις για να αρχίσεις ξανά.
Δηλαδή τραβάς 10 λεπτά σερί, αλλά μετά θα πρέπει να σταματήσεις 1 λεπτό μέχρι να κρυώσει, και να ξεκινήσεις πάλι.
Εντάξει, τον χειμώνα μπορεί να μην είναι έντονο, αλλά με πιο ζεστό καιρό, θα το βλέπεις συχνά αυτό...
Πρόσεξε, ποιοτικά είναι μια χαρά, απλά το θέμα είναι αυτό.
Kαι η M50 είναι καλή, με video 4K. Αλλά για μένα δεν αξίζει τόσα λεφτά παραπάνω μόνο και μόνο για το video.

Γενικά, όλες τους, στο φωτογραφικό κομμάτι, είναι πάνω κάτω ίδιες.
Εαν σε ενδιαφέρει το video, και η ανάλυση αλλά και το συνεχόμενο της λήψης, τότε θα σου έλεγα να μην κοιτάξεις γενικώς mirrorless αυτής της κατηγορίας.

Για μένα βέβαια, επειδή την έχω κι εγώ (για εκδρομές κ.τ.λ.) η Μ100 τα σπάει, και αν την βρήκες και με 2 φακούς σε τέτοια τιμή, παρτην με κλειστά μάτια.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Macross said:

Τι άσχετα είναι αυτά που ποσταρετε σε αυτό το ιερό τοπικ ρε μπανιστιρτζίδες

Ο τίτλος του τόπικ λέει "...και τα σχετικά". Οπότε μην εκπλαγείς αν σε λίγο η κουβέντα πάει σε μικροκουρτσιτσα βράνιεζ, και συνταγές για ελάφι κοκκινιστό.

Link to comment
Share on other sites

Να φτιάξετε τοπικ να συζητάτε τα χομπι σας ή να πάτε στο πορνείο που είναι ανέμων υδάτων και υδρογονοανθράκων. Εδώ έχουμε σοβαρές συζητήσεις (ενα ποστ το μήνα)

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση δημιουργίας ομάδας PES

01/09/2020
0 Views
aek-announcment-anakoinwsi-anakoinosi111
  • Share This!

Η ΑΕΚ αναπτύσσεται και μεγαλώνει συνεχώς. Μετά τη σαφώς επιτυχημένη δημιουργία του τμήματος eSports που ήδη μετράει ένα τρόπαιο στο ενεργητικό του, η ΑΕΚ ανακοινώνει τη δημιουργία ομάδας Pro Evolution Soccer.

Το γνωστό σε όλο τον κόσμο PES πλέον θα βρίσκεται και στην καθημερινότητα του ΑΕΚτζή. Η “Ένωση” θα αγωνιστεί και σε αυτό το σπορ στη διοργάνωση της VGL με στόχο να δώσει την ευκαιρία σε ακόμα περισσότερους παίκτες να εκπροσωπήσουν το Σύλλογο, καθώς επίσης και να κατακτήσει άλλη μία κορυφή.

Το ρόστερ της ομάδας είναι σχεδόν έτοιμο και θα γίνει γνωστό με νέα ανακοίνωση, ενώ οι αγωνιστικές υποχρεώσεις θα ξεκινήσουν μέσα στους επόμενους μήνες.

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2020 at 3:34 PM, Kostas21 said:

Sony a6100 ? Olympus OM-D E M5 Mark III?

παλαιοτερα που προλαβαινα και μου αρεσε η φωτογραφια ειχα αποκλεισει την Olympus λογω του 4/3

ειχα παρει τοτε την Sony a5100

μαζι με την Ricoh GR εχουν πιασει σκονη στην ντουλαπα

τα τελευταια δυο χρονια παω διακοπες μονο με το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×