Jump to content

Gaming - PC, Consoles και τα σχετικά 🖥️🎮


Macross
 Share

Recommended Posts

Όχι ρε, κομπλέ.

Ευχαριστώ πάντως.

 

Το πρόβλημά μου δεν είναι οτι το πλήρωσα, το πρόβλημά μου είναι οτι ΠΡΩΤΗ φορά το πλήρωσα, και εν τέλει δεν το έχω παίξει καθόλου.xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οκ ! Αν καποιος θελει πμ ας το πει παντως να στειλω αυριο τωρα παω να ψοφησω :bye:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Victory needs no explanation, defeat allows for none.

Success is measured in blood, yours or your enemy's.

Only the insane have strength enough to prosper. Only those who prosper may truly judge what is sane.

Mercy is a sign of weakness.

 

 

ONLY WWWWWWAAAAAAARRRRRRR

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

τωρα ρε παρταλε? 

 

Και νωρίς το έκανα φέτος. Έχω συνηθίσει να αγοράζω το καινούριο πάντα κατά το καλοκαίρι, αλλά τώρα μου την έσπασε το 16 και είπα να κάνω καινούρια αρχή με το 17.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και νωρίς το έκανα φέτος. Έχω συνηθίσει να αγοράζω το καινούριο πάντα κατά το καλοκαίρι, αλλά τώρα μου την έσπασε το 16 και είπα να κάνω καινούρια αρχή με το 17.  :lol:

χαχαχαχαχαα

 

εχει γραψει το κοντερ ηδη 650 ωρες  :lol:

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Καθαρος απο το 2008. Με εσωσε ο στρατος απο αυτο το πραγμα του διαολου.

 

Αγαθά μου παιδιά. Όλοι τα έχουμε περάσει αυτά. Όμως... μια φορά αλκοολικός, για πάντα αλκοολικός. Το μόνο ερώτημα είναι πότε θα ξαναβάλετε ποτήρι στο στόμα.  :lol:

Ερωτική απογοήτευση, ανεργία, βαρεμάρα, μοναξιά, κρύος Χειμώνας, ξαφνική φλόγα, ποτέ δεν ξέρεις τι θα σε παρασύρει. Σίγουρα όμως το FM θα είναι εκεί και θα σου σκουντάει τον ώμο σαν το διαολάκι. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Civilization εγώ, CM το ξεπέρασα χρόνια πριν αλλά το CIV5 το έβαλα προ μηνός και στο λαπτοπ της δουλειάς.

 

Give a man a fish, and you'll feed him for a day...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Civilization εγώ, CM το ξεπέρασα χρόνια πριν αλλά το CIV5 το έβαλα προ μηνός και στο λαπτοπ της δουλειάς.

 

Give a man a fish, and you'll feed him for a day...

 

Μαλάκα πριν κάτι μέρες παραλίγο να το κατεβάσω από το Steam. Το ακύρωσα τελικά, αλλά θα υπάρξει κάποια στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Thread Necromancy ....

 

 

1. Spiros αν ακόμα θες το Civilization βγήκε σε Humble bundle, με 8 εουρο παίρνεις τα πανταόλα(i think) του Civ 5

https://www.humblebundle.com/civilization-bundle

 

 

2. Press Event η AMD, όχι ο user του πολύβατου, με official pricing για την νέα γενιά επεξεργαστών RYZEN. Σύμφωνα με τα benchmarks που κυκλοφορήσανε φαίνεται επιτέλους να υπάρχει σοβαρός ανταγωνισμός. NDA φεύγει 2 Μαρτίου, official day κυκλοφορίας οπότε θα έχουμε και άλλα benchmarks, not cherry picked. Εννοείτε ότι οι τιμές στην Ελλάδα είναι +80 ευρώ γιατί... FUCK YOU

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Επειδή όλοι έχετε κάποιο ανηψάκι που μπορεί καταλάθος να μπει σε τίποτα "περίεργα" sites και επειδή ο κόσμος είναι πονηρός και θέλει το κακό μας. Μετά το wannacry αυτή την εβδομάδα έχουμε το Petya που απλά σου ψωλιάζει όλο το σκληρό, μέσω ενός file sharing protocol που δεν χρησιμοποιείται πια αλλά υπάρχει ακόμα στα pc σας και η Microsoft θα το αφαιρέσει στο update του Σεπτεμβρίου (Fuck Logic). Φήμες λένε ότι δεν είναι ransomware αλλά attack tool από μοδερ Ρασσσια που χτήπησε πρώτα Ουκρανία.

 

Αν έχετε Win 8 ή 10 κάντε ASAP τα παρακάτω βήματα...

Open the Control Panel (search for it from the Start Menu)
Click Programs and Features, and then on the left hand column
Click Turn Windows Features on or off
Scroll down to SMB 1.0/CIFS File Sharing support,
Uncheck it, and reboot

 

Αν έχετε Win 7 εδώ η λύση

https://support.microsoft.com/en-us/help/2696547/how-to-enable-and-disable-smbv1-smbv2-and-smbv3-in-windows-and-windows

 

Αν έχετε παλιότερα Windows.... DUDE WTF?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Λίγο άκυρο το ξέρω, αλλά διαβάζοντας τα παλιά σχόλια μου φαίνονται τόσο ειρωνικά

 

Η Sony κυριολεκτικά έχει κάνει πάρτι αυτή τη γενιά και η MS βγάζει συνεχώς κονσόλες χωρίς να έχει προσφέρει ούτε ένα σημαντικό παιχνίδι

Link to comment
Share on other sites

Μας ηρθε μεηλ στη δουλεια γι αυτον τον ιο. Της Maersk της γαμησε ολα τα συστηματα και δεν λειτουργει τπτ. Σεκψου μας ακυρωσαν φορτωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×