Jump to content

Gaming - PC, Consoles και τα σχετικά 🖥️🎮


Macross
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Xbox One S το οποίο έχω μόνο για να βλέπω Ματσάκια και YouTube από την tv τα έχει ψιλό παίξει.

Γενικοτερα freezάρει σε σημείο που σταματάει να αποκρίνεται πλέον. Αποσυναρμολογησα τα πάντα να δω μπας κ παίζει καθόλου σκόνη αλλά τίποτα. Ο ανεμιστήρας λειτουργεί κανονικότατα όποτε δεν είναι αυτός το θέμα.

Ποσες πιθανότητες υπάρχουν να φταίει ο σκληρός; Το να βάλω καινούριο σκληρό το γνωρίζω (το είχα κάνει άλλη μια φορά πριν 3 χρόνια) αλλά δε θέλω να χαλάσω 50€ τζάμπα εάν δεν είναι αυτός το πρόβλημα. 

Σημειωτέων ότι έχει απντειτ το οποίο ΔΕΝ κατεβαίνει και πετάει error, γεγονός που με κάνει να πιστεύω περισσότερο ότι ο σκληρός είναι στα τελευταία του

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εχει μια βδομαδα ψαχνω μια σωστη καρεκλα γραφειου, εχω ψιλοαπελπιστει, οπως το καταλαβαινω για να παρεις σωστο πραμα πρεπει να σκασεις μια 500αρα μες το νερο.

 

Εχει κανεις καμια ιδεα για καμια καρεκλα γυρω στα 300-350?

 

ΥΓ: Μακρια απο gaming, εργονομικη καρεκλα γραφειου ψαχνω.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Nuc1924 said:

Εχει μια βδομαδα ψαχνω μια σωστη καρεκλα γραφειου, εχω ψιλοαπελπιστει, οπως το καταλαβαινω για να παρεις σωστο πραμα πρεπει να σκασεις μια 500αρα μες το νερο.

 

Εχει κανεις καμια ιδεα για καμια καρεκλα γυρω στα 300-350?

 

ΥΓ: Μακρια απο gaming, εργονομικη καρεκλα γραφειου ψαχνω.

Δρομέας. Να πας να κάνεις μια δοκιμή όμως.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, agelos said:

Δρομέας. Να πας να κάνεις μια δοκιμή όμως.

Σκεφτομουν την reflex D μεχρι που διαβασα στο insomnia οτι χαλαρωνει το mesh στην πλατη, και καθεται το μαξιλαρι και γινεται σαν τσιμεντο περιπου στα 2 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nuc1924 said:

Σκεφτομουν την reflex D μεχρι που διαβασα στο insomnia οτι χαλαρωνει το mesh στην πλατη, και καθεται το μαξιλαρι και γινεται σαν τσιμεντο περιπου στα 2 χρονια.

Έχω πάρει μια καρέκλα από εκεί μια τριετία πλέον,νομιζω είναι η reflex.

Επειδή κατά βάση δουλεύω από σπίτι την έχω ευχαριστηθεί πολύ.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, agelos said:

Έχω πάρει μια καρέκλα από εκεί μια τριετία πλέον,νομιζω είναι η reflex.

Επειδή κατά βάση δουλεύω από σπίτι την έχω ευχαριστηθεί πολύ.

Tριζει καθολου οταν τεντωνεσαι πισω?

Το μαξιλαρι πως ειναι μετα απο 3 χρονια?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Macross said:

PS5 ξεστοκάρουν καθώς έρχεται η v2

Μάλλον εννοείς την έκδοση pro που θα έρθει σε ένα χρόνο, Τώρα βγαίνει η έκδοση slim που θα είναι ίδιο hardware και θα κοστίζει γύρω στα €600.

Δεν είναι κακό deal αν θες πλειστέισο..

Link to comment
Share on other sites

https://www.ikea.gr/proioda/karekles/karekles-grafeiou/trohilates-karekles-grafeiou/markus-peristrefomeni-karekla/70261150

Την έχω 5+ χρόνια.

Μειονέκτημα τα σταθερά μπράτσα, και η έλλειψη πολλών ρυθμίσεων. Αν σου κάθεται σωστά το στήριγμα μέσης (το βασικό που δεν ρυθμίζεται), για μένα είναι απίστευτα vfm, (έχοντας κάνει και ενδελεχή μετέπειτα έρευνα αγοράς σε δρομέα, εντός κλπ, ξεκάθαρα ανώτερες μου φαίνονταν κάποιες που πλησίαζαν το χιλιάρικο, το οποίο δεν ήθελα να διαθέσω) Τώρα για την εγγύηση του ΙΚΕΑ (10 έτη) δεν ξέρω τι ισχύει. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχουμε βρει το μπελά μας με το fortnite . Κόλλησε ο μεγάλος και μετά κόλλησε και τον μικρό για να παίζουν μαζί . Εγώ του είχα πάρει το nba ,για να παίζουμε μαζί αλλά μάταια  . Αν τους αφήσεις μπορεί να παίζουν για ώρες ατελείωτες.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Έχουμε βρει το μπελά μας με το fortnite . Κόλλησε ο μεγάλος και μετά κόλλησε και τον μικρό για να παίζουν μαζί . Εγώ του είχα πάρει το nba ,για να παίζουμε μαζί αλλά μάταια  . Αν τους αφήσεις μπορεί να παίζουν για ώρες ατελείωτες.

εχεις μελλον ακομα θα λυσσσαξει στο fortnite θα το γυρισει μετα σε COD που ειναι πιο σοβαρο 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Έχουμε βρει το μπελά μας με το fortnite . Κόλλησε ο μεγάλος και μετά κόλλησε και τον μικρό για να παίζουν μαζί . Εγώ του είχα πάρει το nba ,για να παίζουμε μαζί αλλά μάταια  . Αν τους αφήσεις μπορεί να παίζουν για ώρες ατελείωτες.

Το ναητ έχει ορια, μετα  απο 6 μηνες το βαριούνται και εξελίσσονται...σε κατι πιο μόνιμο..πχ φιφα ...και νυν   ea sports. Μαθε να παιζουμε..

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×