Jump to content

Gaming - PC, Consoles και τα σχετικά 🖥️🎮


Macross
 Share

Recommended Posts

Α και στο pro χωρις σπονσορα ειναι? και τους εβριζα γι' αυτο στο fifa..

 

Το αλλο που μου την σπαει στο fifa ειναι οτι δεν μπορεις να αλλαξεις φατσες στους υπαρχοντες παικτες (που φυσικα στην Ελλλαδα τους εχει σχεδον ολους αθλιους).

 

Κατα τα λοιπα καλο ειναι παντως, χωρις να εχω παρει pro φετος ωστε να μπορω να συγκρινω βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Α και στο pro χωρις σπονσορα ειναι? και τους εβριζα γι' αυτο στο fifa..

 

Το αλλο που μου την σπαει στο fifa ειναι οτι δεν μπορεις να αλλαξεις φατσες στους υπαρχοντες παικτες (που φυσικα στην Ελλλαδα τους εχει σχεδον ολους αθλιους).

 

Κατα τα λοιπα καλο ειναι παντως, χωρις να εχω παρει pro φετος ωστε να μπορω να συγκρινω βεβαια.

Nai xwris sponsora . Epishs ta noumera sth faneLa t a exoun kanei aspra .Kai fusika den exoun thn 3h emfanish . 

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω στοφιφα αλλα στο προ σε αφηνει να φτειαξεις και αλλη εμφανιση.... ετσι εχω και την μαυρη... καποια στιγμη θα βαλω φωτο

Edited by GIANNHS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Spectre - Meltdown

 

Έχει σκάσει εδώ και μια εβδομάδα θέμα με 2 νέα vulnerabilities που επηρεάζουν τα πάντα όλα. Και όταν λέμε ΟΛΑ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΟΛΑ, no joke. Το επόμενο διάστημα περιμένετε να βλέπετε patches συνέχεια σε browsers, λειτουργικά, προγράμματα κτλ. καλό θα ήταν να τα περάσετε. Θα πρότεινα επίσης αν δεν έχετε ad blocker να κάνετε install κάποιον και να αποφεύγετε τα περίεργα sites (λέγε me streamers) με δεκάδες pop ups.

 

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
4 minutes ago, Macross said:

Τι να την κάνεις τη ζωή καλοκαιριάτικα....

μολις γυρισω απο διακοπες, προβλεπεται καψιμο μπροστα στον ανεμιστηρα 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
6 hours ago, Macross said:

Destiny New Light στο Steam... έχει αρχίσει το καλό κάψιμο όπως και οι καλές qqπαναγίες στο pvp. Για να περνάει η ώρα.

 

Ποιο destiny ρε, παρε παραδειγμα απ το παιδι απο πανω

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Macross said:

focus.jpg

 

Έχω ένα backlog στο ps,δεν παίρνω παιχνίδι αν δεν τελιώσω τα υπάρχοντα.

Ο σωστος ο gamer ριχνει μια ματια στο backlog και μετα παραπονιεται οτι δεν εχει τιποτα να παιξει και παιρνει 2-3 παιχνιδια ακομη

Ολοι το ξερουν αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Μικρό feedback, έπαιξα και να 35λεπτο περίπου, το πρώτο mission. Ενδιαφέρον. Θέλει να ασχοληθείς σίγουρα. Γραφικαρες, καλό gameplay και από σενάριο θα δούμε στην πορεία. Kojima σε έχω στην καρδιά μου απο το mgs1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αν είναι αρκετά τα μέλη του φόρουμ που παίζουν προ, καταθέτω πρόταση δημιουργίας 'δυναστείας' στο pro evolution soccer 2020 στο ps4. Για τους μη γνωρίζοντες, με το mode δυναστεία μπορείς να παίζεις έως 3 άτομα online εναντίον άλλων τόσων από άλλα μέρη του πλανήτη :P  Φυσικά θα επιλέγεται ως ομάδα μονάχα η ΑΕΚ και οι στόχοι είναι καθαρά παρείστικοι και χιουμοριστικοί ! Αν κάποιος ενδιαφέρεται γράφει το όνομα χρήστη που έχει στο ps4 εδώ ή στέλνει inbox! 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×