Jump to content

ΑΕΚ Βόλλεϋ (Γυναικών) 2014-15


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Στη γυναικεια ομαδα βολει 2 πραγματα μπορει να συμβαινουν, γυναικειο iq ή ελλειψη ψυχολογιας εδω και 2 χρονια (απο εκεινους τους χαμενους τελικους σε κυπελλο και πρωταθλημα απο τον ολυμπιακο)

Link to comment
Share on other sites

Aπίστευτα πράγματα στο παιχνίδι με ζέλα. Προηγηθήκαμε 0-2 στα σέτ και τελικά χάσαμε 3-2. Στο δε πέμπτο σετ ήμασταν μπροστά 8-12... Αλλά όταν μιλάμε για γυναίκες ποτέ δεν πρέπει να είμαστε σίγουροι... Πάω να φάω καιμάκι παγωτό να πάει το φαρμάκι κάτω. Ζήτω η Κωνσταντινούπολη, ζήτω η Α.Ε.Κ. μας..

Link to comment
Share on other sites

[abraham21r mode on] ουστ καριολες, καθαριστε κανα φασολακι που μου θελετε και βολλει. [/abraham21r mode off]

 

[Κostas 21 mode on] H dialysi tis katantias pou onomazetai Mana AEK, prepei na xekinisei apo edw. [/Kostas 21 mode off]

 

[Zastro mode on] Τι ειναι το βολλει? Μισο να βρω φωτο αυτης με το 7 απο Instagram. [/Zastro mode off]

 

[stavros 9-11 mode on] Ρε μαλακες, αυτη με το 7 την εχω γαμησει εγω. Σπουδαζε Αριστοτελειο ..[/stavros 9-11 mode off]

 

[Gorgar21 mode on] Ε ρε γαμησι απο Ανετοκουμπο που θελουν οι μαλακισμενες [/Gorgar21 mode off]

 

[/styalianopoulos mode on] Ειναι η καρδια σου και χτυπαει δυνατα στο κοντο σορτακι.[/styalianopoulos mode off]

Edited by panther-21-
Added Gorgar comment
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να χει, κομμάτι της Α.Ε.Κ. μας είναι και αυτό το τμήμα και το αγαπάμε και το στηρίζουμε. Κανένα τμήμα του συλλόγου δεν πρέπει να διαλύεται. Ίσα ίσα που μακάρι κάποτε να βρεθεί η ερασιτεχνική σε μια τέτοια οικονομική κατάσταση καλή που να της επιτρέπει να ιδρύσει και νέα τμήματα. Ξέρω εδώ δεν έχει να κρατήσει τα υπάρχοντα. Αλλά Α.Ε.Κ. είμαστε. Δε σταματάμε να στηρίζουμε και να ονειρευόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε αλητεια Αντρεα μ εβαλες κι εψαχνα να βρω ποια φοραει το 7 κι αν ειναι ωραιο μυδι xD

Link to comment
Share on other sites

[abraham21r mode on] ουστ καριολες, καθαριστε κανα φασολακι που μου θελετε και βολλει. [/abraham21r mode off]

 

[Κostas 21 mode on] H dialysi tis katantias pou onomazetai Mana AEK, prepei na xekinisei apo edw. [/Kostas 21 mode off]

 

[Zastro mode on] Τι ειναι το βολλει? Μισο να βρω φωτο αυτης με το 7 απο Instagram. [/Zastro mode off]

 

[stavros 9-11 mode on] Ρε μαλακες, αυτη με το 7 την εχω γαμησει εγω. Σπουδαζε Αριστοτελειο ..[/stavros 9-11 mode off]

 

[Gorgar21 mode on] Ε ρε γαμησι απο Ανετοκουμπο που θελουν οι μαλακισμενες [/Gorgar21 mode off]

 

[/styalianopoulos mode on] Ειναι η καρδια σου και χτυπαει δυνατα στο κοντο σορτακι.[/styalianopoulos mode off]

xD

Ξέχασες και αυτό.

 

Panagia_h_Gorgouphkoos_06.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Cm punk

Εντάξει , με το ρόστερ που έχουμε η 4αδα είναι μια χαρά . Παίζουμε χωρίς ξένες και με πρώτες αλλάγες τις 15χρονες Τοντάι,Φάκη ,Πατέλη. Όλοι έλεγαν για υποβιβασμό αρχες της χρονιάς.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι έλεγαν για υποβιβασμό αρχες της χρονιάς.

 

;;

Δεν το θυμάμαι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

ε δεν λεγανε υποβιβασμο αλλα χωρις ξενες και με μετριες ελληνιδες δεν μπορεις να κοιτας πανω απο 4αδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×