Jump to content

Νέο site ΠΑΕ ΑΕΚ


George_D
 Share

Recommended Posts

Εμένα η απορία μου είναι αν ήταν όντως μοναδικοί χρήστες όλοι αυτοι η αν ήταν spam. Γιατί μου κάνει εντύπωση πως μπορούν τόσα άτομα να κάνουν ντου σε μια σελίδα γιατί διώξαμε ένα Τούρκο από το σύλλογο σε ένα πολλή μικρό τμήμα. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AG21 said:

Εμένα η απορία μου είναι αν ήταν όντως μοναδικοί χρήστες όλοι αυτοι η αν ήταν spam. Γιατί μου κάνει εντύπωση πως μπορούν τόσα άτομα να κάνουν ντου σε μια σελίδα γιατί διώξαμε ένα Τούρκο από το σύλλογο σε ένα πολλή μικρό τμήμα. 

To θέμα του Ουσμουζούλ το ανέφερε και ο Τσαβούσογλου. Προτίμησαν να επιτεθούν στην ΑΕΚ, λόγω της καταγωγής και του εμβλήματος της ομάδας, δεν επιτέθηκαν στους γάβρους που έδιωξαν κι αυτοί το δικό τους. Από εκεί και πέρα είναι απαράδεκτο να γίνεται χαμός τόσες ώρες και οι διαχειριστές της σελίδας να κοιμούνται. Και σίγουρα ήταν spam, και κατευθυνόμενα κεντρικά, από κυβερνητικά Τουρκικά κλιμάκια.

Link to comment
Share on other sites

https://www.aekfc.gr/pd/fouter-parallagis-123688.htm?lang=el&path=84279589 

https://www.aekfc.gr/pd/zaketa-me-koukoula-123686.htm?lang=el&path=84336165

 

Νέα φρέσκα προιόντα Καπέλι παιδιά. Πγιότητα. Τι 60 και 50 ευρω ρε μαλακες, εμείς θα πληρωσουμε την αποζημιωση του καραφλου? 

Link to comment
Share on other sites

“Τα παιδιά στη Φινλανδία όταν έπαιζαν στα πάρκα τα τελευταία χρόνια έλεγαν ότι ήθελαν να γίνουν Μέσσι ή Ρονάλντο. Πλέον λένε ότι θέλουν να γίνουν Πούκι”. Ο Τεέμου Πούκι έβαλε 10 γκολ σ'αυτά τα προκριματικά και έστειλε τη Φινλανδία για πρώτη φορά σε Euro και τα τσακαλάκια της Νόριτς δεν άφησαν την ευκαιρία να πάει χαμένη. Οι Άγγλοι έστησαν τις μέρες των αγώνων της εθνικής στο Ελσίνκι ένα μικρό σταντ με προϊόντα της Νόριτς και έδωσαν σε ελάχιστο χρόνο 2.000 φανέλες του Πούκι και περισσότερες από 90 κούτες με διάφορα είδη της ομάδας.

Etsi gia na ta vlepoune sthn Pae. Ksero ksero den exoume Teemu Pukki tha mou peite

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω το point αλλά θα πρέπει να αναφερθεί ότι δεν έχουμε ούτε έναν ξένο διεθνή.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Epitaph21 said:

Καταλαβαίνω το point αλλά θα πρέπει να αναφερθεί ότι δεν έχουμε ούτε έναν ξένο διεθνή.

Kaı na xame.......tha ton eixame kapsei

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, felman said:

Leicester City are giving every fan a free hat today. Another great gesture by a proper people’s club. ?

 

leceister.jpg

Θα τον πεθάνεις. :D 

Link to comment
Share on other sites

Paradeigmata einai afta...alla emeis.....pos pou kai mou poious?

PS ksero ksero tha me peite empathi kai kako anthropo alla na:

2 vrefıka kormakia (tosa exoune) agorasa gia ton bebh mou. E ta valame sto plynthrio kainouria stous 40 vathmous opos prepei. KOURELIA!!!  poiothta zero, nada na friksei to skyli....

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, JOSS said:

Δεν εχει black friday ρε πουστηδες ? 

axaxaxaxaxxaxaxa. Gia na exeis black frıday prepeı na exeis stock kai diko sou yliko oxi ths Capelli. Aftoi den exoun tipote

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Μπουτίκ ΑΕΚ αυτή την στιγμή

giphy.gif

To alhtario idiotikoı stratoi Stylianopoulou kaı Nonou sfazonte gia mia gravata.....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
26 minutes ago, felman said:

Not bad!

 

santa.jpg

Eιναι σίγουρος ότι και ο τίγρης έχει μια τέτοια κάλτσα στο τζάκι του και μαζεύει χρήματα για να κάνουμε καμια μεταγραφη τώρα στις γιορτές 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, George_D said:

Eιναι σίγουρος ότι και ο τίγρης έχει μια τέτοια κάλτσα στο τζάκι του και μαζεύει χρήματα για να κάνουμε καμια μεταγραφη τώρα στις γιορτές 

Plot twist: Έχει τρύπα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βγάλτε καμια ρετρό φανέλα 90s  με 40 ευρώ να ξεπουλήσει να πάρουμε Αραούχο ρε μαλάκες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×