Jump to content

Νέο site ΠΑΕ ΑΕΚ


George_D
 Share

Recommended Posts

στο τελευταιο τουιτ αναφερει οτι ο καιρος του θυμιζει λονδινο...

αναθεμα με και αν εχει φτασει παραπερα απο σιατιστα..

 

xD

 

ειναι σαν αυτους που κυκλοφορουν εξω με Τ Shirt "I <3 NY" και βγαινουν μονο στη γειτονια.

Link to comment
Share on other sites

στο τελευταιο τουιτ αναφερει οτι ο καιρος του θυμιζει λονδινο...

αναθεμα με και αν εχει φτασει παραπερα απο σιατιστα..

 

Τι; Εγραψε το πρωτοτυπο "Λονδινο γιναμε";;; Να παει και στη Δροσια για πεϊνιρλι και να γραψει οτι ειναι στο Χακασαν. Μονο αγαπη.

Link to comment
Share on other sites

Αρα συμφωνουμε πως μαλλον θα το φτιαξει το γηπεδο. Αλλιως θα το υποβαθμιζε το θεμα ;-)

 

Ειναι δυνατον να εκανε ολον αυτον το σαματα, να εκτεθηκε οσο ποτέ αλλοτε (για Μελισσανιδη μιλαμε) και να μην φτιαξει το γηπεδο;

Για το γηπεδο εχει ξεβρακωθει απο ολες τις μπαντες, για την ομαδα ειναι φειδωλος και αποφευγει να πει οτιδηποτε. Στο γηπεδο ειναι συγκεκριμενος, για την ομαδα μιλαει...αφηρημενα.

Ο Χαμπος και ο καθε Χαμπος μποριε να αμφισβητει, αλλα αυτη τη στιγμη που μιλαμε και εδω και μια διετια, ολος ο πλανητης ΑΕΚ ζει και κινειται με γνωμονα το γηπεδο. Το μονο θεμα που υπαρχει ειναι τα λεφτα, διοτι περιμενε μεγαλυτερη ανταποκριση απο ΑΕΚτζηδες επιχειρηματιες. Και τελικα τη θεση των επιχειρηματιων την πηρε ο κοσμος. That's all.

Link to comment
Share on other sites

Η γραβατα του υιου τιγρεως ειναι για τα πανηγυρια χρωματικα σε σχεση με το κουστουμι. Τον Στρατο στην ακρη σαν την καταρα δεν τον σχολιαζω καν.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Πηγαίνετε:

 

Ιστορία-->1959-1968-->Ολο το φωτογραφικό υλικό-->3η φώτο:

 

"Ο Κώστας Νεστορίδης σημειώνει ένα από τα πέντε γκολ του στο 0-0 με τον Ηρακλή στη Νέα Φιλαδέλφεια, τον Ιούνιο του 1963."

 

αχαααχα

κλαίω

 

αχαχαχ

 

Πρωτος σκορερ ο Αραβιδης στο 0-0 με τον Πανθρακικο με χατ τρικ θα γραφει το site σε 20 χρονια χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Η γραβατα του υιου τιγρεως ειναι για τα πανηγυρια χρωματικα σε σχεση με το κουστουμι. Τον Στρατο στην ακρη σαν την καταρα δεν τον σχολιαζω καν.

 

 

Κατσε εχω λιγο δουλεια τωρα θα μπω σε λιγο να μελετησω καθε λεπτομερεια xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ερωτη προς τον Χαμπο που τον αγαπαω και ας ειναι γκρινιαρης. Χαμπε αν ο Μελισσανιδης πουλαει εκδουλευση για ποιο λογο πιστευεις εκανε ολοκληρο σεκσιον για το νεο γηπεδο και για να βλεπουμε ζωντανα τα εργα κτλ; Θελω να πω η λογικη λεει πως αν κατι ειχε στραβωσει, η σκοπευε να μην το φτιαξει θα την εκανε λιγο γυριστη στο σαιτ. Παρ ολα αυτο συνεχιζει να εκτιθεται οσον αφορα το γηπεδικο. Στα συν του λοιπον απο μενα και καπως με καθησυχαζει το γεγονος

 

Εχεις δικιο σε αυτο που γραφεις ! Εγω ποτε δεν ειπα οτι δεν θελει να κανει γηπεδο ομως αλλα οτι δεν θα μπορεσει στο τελος οταν βρει τα σκουρα ! Το οτι ειναι αισιοδοξος δεν το αρνηθικα αλλωστε θα ηταν τρελος να μην το προσπαθουσε .... απλα στο τελος πιστευω οτι κατι θα στραβωσει και θα κανει πισω στα παντα και τοτε θα χασει η μανα το παιδι και πιος χεστηκε για την ζωντανη καμερα του σιτε.....

Εγω μπορει να μην τον γουσταρω αλλα αυτο συμβαινει γιατι ειναι τσιγκουνης οχι γενικα αν θελει να βοηθησει την ΑΕΚ οπως πρεπει φυσικα και θα τον χειροκροτησω ....αλλα θα τον κραζω οταν κανει ΚΑΒΟΥΡΙΕΣ.

Ναι βγαζει αισιοδοξια η προσθηκη ζωντανης καμερας ! Συμφωνω μαζι σου !

 

 

Εκτος αν την εβαλε για παρτυ μου να κατσω ολη μερα να βλεπω να καθομαι φρονιμα χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Χαμπος 17/06/2014

''Με τη γαμημενη κυβερνηση της δεξιας ειμαι ανεργος τοσο καιρο ''

 

Χαμποζ 26/09/2014

''Κατσε γιατι εχω λιγο δουλεια τωρα ''

 

Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΗΡΘΕ

Ελλας Ελλας Αντωνης Σαμαρας

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
στελνεις τρογιαν στο μειλ του καινουργιου σαιτ ? xD

 

Mια dos atk απλη κανω αλλα δεν πεφτει ευκολα ακομα δεν εχει μπει κανεις μεσα μαλλον 5 ατομα εχει να βλεπουνxD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Χαμπος 17/06/2014

''Με τη γαμημενη κυβερνηση της δεξιας ειμαι ανεργος τοσο καιρο ''

 

Χαμποζ 26/09/2014

''Κατσε γιατι εχω λιγο δουλεια τωρα ''

 

Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΗΡΘΕ

Ελλας Ελλας Αντωνης Σαμαρας

 

Σκοτωνω ενα τερας σε ενα παιχνιδι ρε προβοκατοραxD

Link to comment
Share on other sites

Ονομασε το τερας στα πλειμομπιλ σου εκει

Δημητριος Μελισσανιδης

και σιγουρα θα του γαμησεις τη μανα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Παιδια μια χαρη θελω.....δεν εχω ζητησει πολλες νομιζω...! Εχει κανεις τα γυαλια του Μπουρουτζικα στο Ματς με πανθρακικο σας παρακαλω? Το διαβασα στον ζωντανο σχολιασμο αλλα στα νευρα μου το ξεχασα και μου ηρθε τωρα? Υπαρχει πουθενα φωτο με την σπανια αυτη μορφη μεταλλαγμενης γριας με γυαλια να κλαψω λιγο ! Ευχαριστω εκ των προτερωνxD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ονομασε το τερας στα πλειμομπιλ σου εκει

Δημητριος Μελισσανιδης

και σιγουρα θα του γαμησεις τη μανα.

 

Οχι ρε συ ειπαμε δεν εχω μισος με τον ανθρωπο απλα με εκνευριζει που ειναι καρμοιρης απεναντι στην ομαδα και......στα κουστουμια του αντε που εχει τα ιδια απο το 1996 απο Τσεκλενη αγορασμενα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ ειπαμε δεν εχω μισος με τον ανθρωπο απλα με εκνευριζει που ειναι καρμοιρης απεναντι στην ομαδα και......στα κουστουμια του αντε που εχει τα ιδια απο το 1996 απο Τσεκλενη αγορασμενα.

 

Η μονη περιπτωση να ειναι αληθες αυτο που μας λες

ειναι αν τονιζεται στο -ός

η λεξη μισος που εγραψες .

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

isMK67v.png

 

Καλα ρε ουτε καθαριστρια δεν εχουν εκει στα Σπατα να μαζεψει τον χυμενο απο τα γελια καφε του ΦΟΥΛΗ και βαλανε αυτη την φωτο στο ΝΕΟ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ σιτε μας? Ελεος Τιγρη παρε 2-3 γριες για σκουπα μαπα ελεος.....στην τελικη βαλε κανα παιχτη να το κανει ...τσαμπα τα σουβλακια που τρωνε εκει μεσα ελεος λεμε !!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια χαρη θελω.....δεν εχω ζητησει πολλες νομιζω...! Εχει κανεις τα γυαλια του Μπουρουτζικα στο Ματς με πανθρακικο σας παρακαλω? Το διαβασα στον ζωντανο σχολιασμο αλλα στα νευρα μου το ξεχασα και μου ηρθε τωρα? Υπαρχει πουθενα φωτο με την σπανια αυτη μορφη μεταλλαγμενης γριας με γυαλια να κλαψω λιγο ! Ευχαριστω εκ των προτερωνxD

 

1148996.jpg?itok=SKovtoTo

 

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται και το νεο μπασκετικο site της ΑΕΚ http://www.aek365.com/a-356332/erxetai-kai-to-neo-mpasketiko-site-ths-aek.htm

 

ΟΚ δεν κρατιεμαι βγαζω ασιστ αλα Τσαρτα στον Χαμπο. Στα δυο site το ενα δωρο. Σε τιμη ευκαιριας τα κλεισαμε :lol: xD

 

Αν ειναι και αυτο κανονισμενο απο Τιγρη

βγαζουμε παραυτα και ενα 10 χιλιαρο απο το μπασκετικο ροστερ.

 

 

Βερον Γουλντριζ δε θα σε χαρουμε ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
1148996.jpg?itok=skovtoto

 

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχα ευχαριστωωωωωωωωωωωω !!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα καλα τα μαλλια του τα ειδατε??? σαν να ειναι ενα Αυγο το κεφαλι του που επεσε μια περουκα απο τον ουρανο και εσκασε στο κεφαλι του με φορα καθετη ειναι χαχαχαχαχα !!!

ΜΕ ΜΠΛΩΛ κουρευεται? Σαν την περουκα που φοραγε ο Βουτζας σε μια ταινια που παριστανε τον Εγγλεζο ειναι χαχαχαχαχα

 

Τα γυαλια οκ δεν εχω λογια !! Απο τοκ ΚΟΤΣΩΒΟΛΟ τα πηρε πρεπει να ειναι και hd

Link to comment
Share on other sites

Ελα νταξει μια προχειροτητα το ολο προτζεκτ,παντου bugs και μικρης αναλυσης φωτογραφιες,broken links,στα προτυπα μεγαλων κλαμπ κλπ.

 

<@Tenorio> alla entaksei malakies leme emeis ola kala ola an8ira

xD
Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×