Jump to content

Α1 Eλλάδος


The Magician
 Share

Recommended Posts

Ετοιμασου για τελικο και μεγαλεια με γαυρο. Θα ανεβω για να δω Σταματη Μουρελη να εκσπερματωνει με ΑΡΗ πρωταθλητη μετα απο 25 χρονια.

 

μωρε εσυ το γραφεις για πλακα αλλα μεχρι τον αγωνα του ΟΑΚΑ σιγουρα θα βγουνε στα ραδια και στα φορουμς με τετοια ονειρα και φιλοδοξιες.

θα μου πεις, δεν εχουν το δικαιωμα ? 

πιστευω Αθηνα θα χασουν με 15 ποντους διαφορα. στα 2 παιχνιδια τους παιχτηκαν σκηνικα σε παιχτες και Αρτζυ και αν εχουν ατμοσφαιρα αλα γαυρος-σπανουλης-γιαννακης δυσκολα να κρατηθουνε + τα σπορια απο τους γκρι.

 

εκλαψα με σταματη μουρελη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν καμω πλακα ρε. Θα ανεβω για τελικο με γαυρο, εχω να πατησω ? αλαι απο δεκαετια 90. 

Και θα ανεβω για να γνωρισω και τη μελλουσα Ματζισαινα, διοτι εχει σιαξει κατασταση ο Σταυρης, μ εχει ετοιμο. 

Αλλα ΑΡΗ θα τιμησουμε. Και επισκεψη Λεοντος Σοφου για να σφιξω το χερι του Χρυσανθου (με απαραιτητη φωτο που θα τραβηξει ο Σταυρης) και μετα καφε στο μπυργο ΟΤΕ (εχουμε λεφτα) με τη Ματζισαινα. Την αγαπαω τη Σαλονικη, εχω να ανεβω καιρο, τελευταια φορα το 13 στην Εκθεση και προτελευταια παλι στην Εκθεση που ειχα παει και για τσιμπουσι με Σμωγκ, Σταυρο και Σεπουλτουρα στις τηγανιες και σχαρες στα χαρρυκλυνέικα; Βιβλιο γραφω Μιχαλιο, τι να θυμηθω, τι να ξεθαψω; Το αυθημερον Αθηνα-Σαλονικη για Αβανταζ; Το μαλτ στο Μποντρουμ; Τους καφεδες στο σοσαλ; Τις νυχτες στο Α Μ? Ε ΣΕ; Αλλη ζωη η Σαλονικη, τοτε ειμασταν και δικηγοροι, οχι λιμοκοντοροι. Ανακατεμενα τα ειπα, ελπιζω να καταλαβες. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει κι εγώ τριπ πάνω και έξοδο με Σμωγκ Σταυρ Σεπ. Έπος απύθμενο. Οι κοπέλες να σε κοιτάνε με ύφος αυτοκτονίας: δηλαδή τώρα αυτός είναι ? ολυτεχνείο, αυτός γιατρός, αυτός δικηγόρος...;

 

Μακάρι να γύριζε ο χρόνος πίσω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εσενα σου φερανε και μπαλετα ρε πουστη; Εμενα μονο το λογαριασμο μου φερανε

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει κι εγώ τριπ πάνω και έξοδο με Σμωγκ Σταυρ Σεπ. Έπος απύθμενο. Οι κοπέλες να σε κοιτάνε με ύφος αυτοκτονίας: δηλαδή τώρα αυτός είναι ? ολυτεχνείο, αυτός γιατρός, αυτός δικηγόρος...;

 

Μακάρι να γύριζε ο χρόνος πίσω.

? άρε τα αρχίδια μου τώρα.

 

ΔΕΝ ? ΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Για να σου δωσω να καταλαβεις, εχω προλαβει κι εχω φαει Κρικελα, εχω προλαβει Ακροαμα και το αλλο που εγινε μετα το Σαρκ. 

Στην Ογλας το θυμαμαι, εχουνε περασει και χρονιαα, δεν ειμαι και ντοπιος, δειξε κατανοηση.

Link to comment
Share on other sites

Τι "sorry" ρε;

? ες του ένα "αντε γαμήσου ρε Ματζισαν" να γκαυλωσει όλο το φόρουμ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι "sorry" ρε;

? ες του ένα "αντε γαμήσου ρε Ματζισαν" να γκαυλωσει όλο το φόρουμ.

ston teliko gamo tous gaurous gamo :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ελα ενταξει. Μου εχουνε παρει τα κουμπακια και δεν μπορω να τον στειλω. Σμωγκ στειλτον οπως ειναι μινιμουμ για μια  βδομαδα. Υπαρχουνε και ορια εδω μεσα να πουμε.

Link to comment
Share on other sites

μονο οι βολες τον συντηρουνε τον γαυρο

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Σφαιρο ή ? αμπλο Λασο καλες επιλογες για τον παγκο του χρονου 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×