Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. I


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Guest ALati
Γαμησε τα κι έκανα τρία par και έξι bogey σήμερα. Σας βλέπω σας παρακολουθώ και δηλώνω ότι τα μόνα αυγά που θα τρώω στο εξής είναι τα αυγά οξυρυγχου. Λευτεριά στην ΑΕΚ.

 

Διάσημος ποινικολόγος του ΚΜ βρίσκεται εντός σπηλιάς και δεν έχει σήμα όταν τον καλούν οι φίλοι του παρ'ότι το κινητό του τηλέφωνο είναι λίαν εξελιγμένο.xD

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν εφαγα μπαν για Αντιτιγρισμο και ποτε δεν πηρα συνχωροχαρτι απο κανεναν. Εφαγα την ποινη μου εληξε και μπηκα σε αντιθεση με τον αντιπαλο μου που εξαφανιστηκε.

Και δεν ειμαι Αντι-Τιγρικος ! ΑντιΜιζεροΚαρμοιροΚαβουροΤσιγγουνης ειμαι.

 

οταν καταλαβεις οτι δεν ειμαστε αντιπαλοι τα ξαναλεμε

Link to comment
Share on other sites

Αντιπαλο στην διαμαχη που ειχα θελω να πω...! Εδω μεσα παντως ουτε μανες πρεπει να βριζουμε αλλα εμενα μου βριστηκε τοτε....
γιαυτο και εφυγε
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Όλοι, απέναντι στις ευθύνες τους.

 

Οταν λεμε ολοι,εννοουμε ΟΛΟΙ.;) Ο Τσιπρας θα ψηφισει τη ρυθμιση στο β θερινο?

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε τι θα δούμε την Πέμπτη... Πρώτα ο Θεός, θα βρίσκομαι στην εκδήλωση και ελπίζω να μάθουμε όλοι ευχάριστα νέα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως δε με αρεσει ολο αυτο το κονξες για να πειστουν οι κατοικοι της χαβουζας ποσο καλο θα κανει το γηπεδο στην πολη τους και η συνεντευξη για να πουμε οτι ειμαστε τα καλα παιδια της υποθεσης. Δειχνει υποθεση που δεν ειναι δεμενη και χρειαζεται συναινεση απο ανθρωπους που δεν προκειται να τη δωσουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Χαβουζα η ΝΦ ?

Ωραια αποψη για την φυσικη μας προσφυγικη εδρα. Ας παρει ενα οικοπεδο στην Εκαλη ο μεγιστανας να το χτισει διπλα στις βιλλες.Αν οι κατοικοι ειναι εχθροι μας πλεον νομιζω οτι η ΑΕΚ της ΝΦ εχει τελειωσει προ πολλου και το μονο που εχουμε πλεον στην περιοχη ειναι ενα οικοπεδο και τιποτα αλλο.

Αν δεν μας δενει τιποτα με την περιοχη και την ιστορια της τοτε εχουμε τεραστιο υπαρξιακο προβλημα πλεον.

Link to comment
Share on other sites

οι πανω την αθηνα την λενε και χαβουζα μη αρπαζεις χαμπε , λογικα το εγραψε γενικα και αοριστα θελω να πιστευω .

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελουν την ΑΕΚ στη Ν Φιλαδελφεια; ας πεσουμε ολοι από τα συννεφα...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τοτε ας πουλησει το οικοπεδο ας αγορασει αλλου να τελειωνουμε.

Ας αγορασει στο Μαρουσι που ειναι και η νεα εδρα της ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν -για να συνεχίσω αυτό που λέει ο sepultura- βγούμε στην επίθεση με αποδείξεις κ επιχειρήματα πχ περί 6 στρεμάτων του άλσους κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Χαμπε το οικοπεδο δε μπορεις να το πουλησεις.

Απαγορευεται

Link to comment
Share on other sites

πχ περί 6 στρεμάτων του άλσους κλπ κλπ.

Επειδη ειμαι στις καλες μου αποψε:

Τρίτη 22 Ιουλίου 2014 - Ώρα 17.00΄ - Αίθουσα «Προέδρου Αθανασίου Κων. Τσαλδάρη» (223)

Η ΔΙΑΡΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΟΥ θα συνεδριάσει με θέμα ημερήσιας διάταξης: Επεξεργασία και εξέταση του σχεδίου νόμου του Υπουργείου Περιβάλλοντος, Ενέργειας και Κλιματικής Αλλαγής «Περιβαλλοντική αναβάθμιση και ιδιωτική πολεοδόμηση – Βιώσιμη ανάπτυξη οικισμών – Ρυθμίσεις δασικής νομοθεσίας».

Τελειωνουμε με αυτο στο θεμα αλσος, τελειωνουμε και με το Βασιλοπουλο, τελειωνουμε γενικως.

 

Σας το ξαναλεω και πιο ξεκαθαρα δεν γινεται: το Α και το Ω στο γηπεδο ειναι τα λεφτα. Ολα τα υπολοιπα εχουν διευθετηθει με χειρουργικη ακριβεια.

Link to comment
Share on other sites

Για τα λεφτα φανταζομαι οτι υπαρχει plan b με επιπλεον δανεισμο.

 

Εγω παντως πιστευω οτι η (γενικοτερη) αισιοδοξια του Ασλανιδη στις πρωτες του δηλωσεις ως προεδρος, ειναι κατι πολυ θετικο. Παραειναι προσφατες και οκ, ο Μελισσανιδης χιλια δυο μπορει να ειναι, αλλα τυχαιος δεν ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν -για να συνεχίσω αυτό που λέει ο sepultura- βγούμε στην επίθεση με αποδείξεις κ επιχειρήματα πχ περί 6 στρεμάτων του άλσους κλπ κλπ.

 

Για ποιο λογο? Για να κερδισεις τη μαχη του διαδικτυου ή επειδη ο δικαστης θα διαλεξει αυτον που τα λεει ομορφοτερα και γραφει καλυτερα στο γυαλι?

 

Εγγραψα ολοκληρο ποστ το οποιο χαθηκε, βαριεμαι να το ξαναβαλω, το κυρια σημεια του ειναι Αθηνα-Χαβουζα-Προσφυγικη κλαψα-Υποκρισια-Νεα Καρβαλη και το ποσο δε θα επρεπε να μας ενδιαφερει η αποψη των Νφιωτων για το που και πως θα κανει η ΑΕΚ γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Ενας πιθανος λογος ειναι για να δειξει οτι δεν κρυβονται δικα του συμφεροντα για το υπολοιπο αλσος οπως υποστηριζουν διαφοροι Συριζαιοι.

 

Εγω φανταζομαι οτι η συνεντευξη θα θελει να ξεκαθαρισει ορισμενα πραγματα γενικοτερα και να εξηγησει και γιατι επεσαν εξω τα χρονοδιαγραμματα.

 

Θεωρω οτι η συνεντευξη γινεται περισσοτερο για τον ιδιο τον Μελ, παρα για να μας πει τιποτα καινουργιο.

Link to comment
Share on other sites

Τσαμπουκά λαίμαι !!1!!1 Να ανακοινώσει ότι : Θα γκρεμιστεί οτιδήποτε δεν ταιριάζει με το γήπεδο της ΑΕΚ, την εκποίηση της στρούγκας μέσω του ΤΑΙΠΕΔ (Θα γίνουν τα γραφεία της ξιφομαχίας) , ότι το άλσος δεν θα γίνει μητροπολιτικό πάρκο, αλλά μητροπολιτικό μαλ(το μοναδικό μαλ ορατό από το διάστημα), ότι το κράτος θα πληρώσει ΚΑΙ το γήπεδο και τα συνοδά(μέχρι γραμμή του μετρό θα μας φτιάξουν με τις εισόδους να βγάζουν στις θύρες ) έργα . Κουκουέδικες και συριζέικες εκδηλώσεις καπούτ μέσα στο άλσος( μονάχα συνέδρια ολιγαρχών στην αίθουσα Φρίντμαν του επτάστερου ξενοδοχείου που θα φτιάξουμε και αυτό μέσα στο άλσος ) και εννοείται ότι ο Δήμος θα ξανά αλλάξει όνομα σε δήμο ΑΕΚ και οι διαφωνούντες κουράδες ,είτε αυτές είναι αριστερές που τις έχωσαν από τα 17 τους επί χούντας στο δημόσιο , είτε είναι γκασμοδεξιές και τους χαλάει η βολή τους την ώρα που βγάζουν μπάσταρδα παίρνουν το πούλο, μετοικίζουν πέριξ του Πειραιά ώστε να ναι κοντά για το παραθερισμό τους στη Μακρόνησο όταν ο τίγρης με χρήσει υπουργό των μπάτσων.

Δεν θέλω να ακούσω ουδεμία δικαιολογία, προσπάθεια συμβιβασμού ,.. μια απολογία μονάχα προς εμάς για την σοφτ αντιμετώπιση που επέδειξε στις απαιτήσεις ανέραστων οικολογολιγούρηδων , φαντασιόπληκτων επαναστατών που μπερδεύουν την αριστερή με τη δεξιά τους και Γκασμάδων με γάμα κεφαλαίο ,κωλόγερων με τα πέντε νύχια στο τάφο που θέλουν παιδικές χαρές έξω από το σπίτι τους για παίρνουν μάτι . Αν ο τίγρης δώσει τη ΣΤ για να απαντήσει στις αξύριστες χοντρές που σήκωναν τις γροθιές τους όταν έκλανε ο σούπερμάρκτετ στην εξέδρα , στον αστρολόγο της Αυγής , στον Ίακχο του αφόλοου , στη συνιστώσα Αντριάνο Τζελεντάνο , στη κομουνιστική κατάληψη της Ψαρρούς , στο Χρήστο είμαικωλόγαυρος Χαραλαμποπαπαροπουλο (κάπως έτσι), στο Τακη Τσουκαλά, στην Άννα Βερούλη, στο Λάκη με τα ψηλά ρεβέρ και στον Τζόν Τάραμας, καλύτερα να μη τη δώσει ποτές..ποτές όμως ! Άιντε μην ξαναστήσουμε και τη ΜΟΜΑ, επιστρατεύσουμε τους διαφωνούντες και παρακαλάνε όλοι τους να τελειώσει το έργο όσο το δυνατόν πιο γρήγορα

 

ΜΑΓΕΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένετε πάντως κάτι που δεν ξέρετε, όσοι παρακολουθείτε από κοντά το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×