Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Μεγάλη τιμή 

Τι μεγάλη τιμή ρε λαμόγιο. Θα δεις τι θα πάθεις. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mporat said:

Τι μεγάλη τιμή ρε λαμόγιο. Θα δεις τι θα πάθεις. 

Τι?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zara said:

Ξεχνάει ο αεκτζης... 

Ξεχνούν τις ατάκες του προέδρου μας, είναι θλιβερό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Τι?

Ναι είμαι αυτός που εξηγεί το αστείο και το καταστρέφει...

 

Quote

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Έχετε καταθέσει ότι σας απείλησε και ο κ. Μελισσανίδης, για να μην του χαλάσετε τα σχέδια.

-Σήκωσα το τηλέφωνο και η φωνή που ακούστηκε μου λέει “Δημήτρης Μελισσανίδης”. Πριν τις εκλογές της ΕΠΟ. Μεγάλη μου τιμή του είπα. Εκείνος μου απάντησε: “Τι μεγάλη σου τιμή ρε λαμόγιο. Θα δεις τι θα πάθεις. Δεν θα μου χαλάσεις εσύ τα σχέδια”.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, aris2168 said:

 

Ήμουν σίγουρος ότι καποιος θα μεριμνήσει να το ποσταρει αυτό, πόνταρα σε @Bukowski, γι αυτό δεν το ποσταρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα πήξει το μουνί σας στο μείον σκουλήκια. Ντου χωρίς εισιτήρια, φθορές, ντου στα επίσημα κλπ κλπ. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, JOSS said:

Επικός Μπέος λέει πως ήρθε η ώρα να αλλάξει σελίδα το ποδόσφαιρο 

 

Screenshot_20211107-181500_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

«Μετά τις απερίγραπτες και επικίνδυνες καταστάσεις που έχουν προκαλέσει οι οπαδοί του Αρη, με αποτέλεσμα να υπάρχει κίνδυνος για τη σωματική ακεραιότητα. ακόμα και τη ζωή. των σοβαρών φιλάθλων, θα πρέπει η διοργανώτρια Αρχή και ο διαιτητής του αγώνα να διακόψουν οριστικά τον αγώνα. Κάθε άλλη απόφαση εγκυμονεί τεράστιους κινδύνους που οι έχοντες την ευθύνη πρέπει να τους αναλογιστούν».

 

Σωστή ανακοίνωση. Πρέπει κάποια στιγμή η περιφερόμενη αλητεία των σκουληκιών εντός κ εκτός των αγωνιστικών χώρων να τιμωρηθεί. 

Link to comment
Share on other sites

Σκουλήκια πόσες αγωνιστικές θα φάτε ρε μουνια; Τι νομίζετε ότι είστε ρε πουθεναδες; Σας έχει βάλει ο χοντρός σας νταβας υπό την προστασία του και το παίζετε γάβροι; Προσέχετε μόνο γιατί όπως κάνουν και οι Αμερικάνοι, όταν πάρει αυτό που θέλει θα σας ρίξει κατηγορία.....πέφτετε και μόνοι δηλαδή αλλά ΟΚ........

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Είναι δυνατόν να συνεχιστεί το ματς με αυτές τις συνθήκες; 

 

Υγ Αποβλήθηκε ο γκριλο;μα πως γενεν αυτό; βράχος αθλητικού πνεύματος. 

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά ξέρουμε ποια ομάδα θα τιμωρηθεί πρώτη και μόνο αυτή για το 1/10 των σημερινών.

Link to comment
Share on other sites

  • Eddie locked this topic
  • Eddie unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×