Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, gybe21 said:

Θέλει κ η σκουληκαντερα γήπεδο διαβάζω.

Για να δούμε ποιος θα το χτίσει πρώτος.

Γιατί δεν το κάνουν μαζί με την μπαουγκαρα να το συνεκμετταλευονται? Και γιατί όχι και ο Ηρακλής μαζί με ανάπλαση του Καυτατζογρειου να παίζει κάποιος Σάββατο. Έτσι η Τούμπα κ το Χαριλάου θα μπορούν να μετατραπούν σε νέους σταθμούς Μετρό Θεσσαλονίκης.

Link to comment
Share on other sites

Ο Καρυπιδης ομως στροφαρε ....σου λεει τωρα που γυριζει να κανω και γω. Και δεν μπλεκει με πολεοδμιες αστικα κεντρα και γειτονιες. Παρτε το Βικελιδης και δωστε εκταση ανατολικα προς αεροδρομιο. Πολυ πιο ευκολο σχεδιο απο τους βου 

Link to comment
Share on other sites

Μην κρεμάσουν μονο καμία ταμπελα "η εργασία απελευθερωνει"  και μας στείλουν όλους πάνω για πηλοφορι

Τα κοινόχρηστα στο κρατικό της Πυλαίας εξακολουθεί να τα πληρώνει ο προϋπολογισμός; 

Link to comment
Share on other sites

Σας το έγραψε ο Σταύρος πριν. Το πρόβλημα της φτωχομανας είναι το τόπι, των Αθηνεζων οι μπίζνες. Με ένα κλάσμα από τα χρήματα που θα είχε λαμβάνειν η Σαλονικη, τσονταρεις ως κράτος για τα 2 γήπεδα και έχεις τους Βου και τους Γου για τα επόμενα 50 χρόνια ευτυχισμενους. Ο Πασχάλης Καμορα που το πιο αριστερό κόμμα που έχει ψηφίσει ήταν η χρυση αυγή, ανετως το έριχνε στον προδοτη του Μεγαλεξανδρου στο Σούλι Τσιπρα, αν αυτός δεν ήταν τόσο βλαξ να καταλάβει ότι ο Τρεγιας είναι όντως το οποίο του λαού. Τώρα θα τον προλάβει ο Κουλης. 

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά της μεταγραφής Ροουζ λέει πήγαν στο γαύρο και εμείς όλοι μαζί πέσαμε από τα σύννεφα. Γαύροι του Βορρά και γαύροι του Νότου τα ίδια σκατα. Οι μεν την Ξάνθη οι δε τον Άρη. Ποντικοφάρμακο να τελειωνουμε 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Τα λεφτά της μεταγραφής Ροουζ λέει πήγαν στο γαύρο

Να πω την μαύρη μου αλήθεια πίστεψα ότι τους αγόρασε ο Μυτιληναίος κ κάνουν δουλίτσα 2 χρόνια κ ειδικά φέτος, μην ξεχνάμε άλλωστε ότι ο Καρυπίδης χρωστάει εκατοντάδες μύρια. Τελικά απλά έχουν βάλει το πρόγραμμα για δύσκολες βρωμιές στο πλυντήριο κ προχωράνε. Έχει βαθύτερο ενδιαφέρον το θέμα πάντως για πολλούς κ διάφορους λόγους. Που φτάνει κ στην κουβέντα με τα... κασελάκια σε άλλο τόπικ κλπ κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι ότι θέλαμε το σκουλίκι στην superleague για να έχουν με κάποιον να ασχολούνται οι κομπλεξικοί και αυτοί πήγαν και άνοιξαν τα πόδια στον γαύρο τόσο πολύ που ντρέπονται για λογαριασμό τους μέχρι και οι πανιώνιοι που έχουν δώσει αιώνιο όρκο γλυψίματος κωλοτρυπίδας των γαύρων.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, billy21 said:

Να πω την μαύρη μου αλήθεια πίστεψα ότι τους αγόρασε ο Μυτιληναίος κ κάνουν δουλίτσα 2 χρόνια κ ειδικά φέτος, μην ξεχνάμε άλλωστε ότι ο Καρυπίδης χρωστάει εκατοντάδες μύρια. Τελικά απλά έχουν βάλει το πρόγραμμα για δύσκολες βρωμιές στο πλυντήριο κ προχωράνε. Έχει βαθύτερο ενδιαφέρον το θέμα πάντως για πολλούς κ διάφορους λόγους. Που φτάνει κ στην κουβέντα με τα... κασελάκια σε άλλο τόπικ κλπ κλπ κλπ.

Σιγα μην ξαναμπει ο Μυτιληναος σε ομαδα Θεσσαλονικης. Αν μπει σε κανενα βαζελο θα παει. Απο οσο ξερω βαζελος ειναι . Θα μου πεις στις μπιζνες ολα γινονται ...αλλα δεν νομιζω να την ξαναπατησει οπως με Ηρακλη 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Araujo21 said:

Σιγα μην ξαναμπει ο Μυτιληναος σε ομαδα Θεσσαλονικης. Αν μπει σε κανενα βαζελο θα παει. Απο οσο ξερω βαζελος ειναι . Θα μου πεις στις μπιζνες ολα γινονται ...αλλα δεν νομιζω να την ξαναπατησει οπως με Ηρακλη 

Ναι δεν το αποκλείω, αλλά ακούστηκαν διάφορα.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Skepastos said:

Τα λεφτά της μεταγραφής Ροουζ λέει πήγαν στο γαύρο και εμείς όλοι μαζί πέσαμε από τα σύννεφα. Γαύροι του Βορρά και γαύροι του Νότου τα ίδια σκατα. Οι μεν την Ξάνθη οι δε τον Άρη. Ποντικοφάρμακο να τελειωνουμε 

Κρατος δικαίου η Ελλας..

Θεμα μεγαλο για τη δικαιοσυνη...μεγαλος και ο ταφος που θα το χωσουν..

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιο γρήγορα και άνετα θα κάνουν γήπεδο εκεί οι ρουληδες από τους βου.

Οι βου παίζει και να μην μπορέσουν να το ρίξουν πότε η αν το ρίξουν να πάρει πολλά χρόνια το χτίσιμο .

Είναι πολύ πιο πολύπλοκο το πλάνο από ΝΦ 

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ η έκταση είναι τεράστια και χωράνε όχι ένα αλλά τρία γήπεδα και άνω  διαστάσεων ΝΦ. 

Πως θα το χτίσουν είναι το θέμα δλδ θα γίνει όπως με βαζελο αλλά από ότι είδα ( δεν ξέρω) εκεί δίπλα είναι το γνωστό ακόμα και σε εμάς τους Αθηναίους cosmo και άλλες αλυσίδες. 

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι γηπεδαρα η Α. Ρ. Η. Α. Ν. Α. Ρ. Α. Με τον Ευπατριδη αρωγό το πιστεύω. Στο καλύτερο σενάριο γκρεμίζουν οι Δεντροποταμινοι το ρδελο τους για να φτιάξουν την νέα Τούμπα και μένουν με το παλαιό Καυτατζογλειο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε και ποιος θα πηγαίνει μεχρι το Κοσμος να βλέπει τον ρούλη? Η λέσχη? Που ειν η λέσχη βρεεεεεεε.

Κατασκευαστικος οργασμός τύπου σημιτικου πασοκ στην συμπρωτευουσα, θελουνε μετρό, θελουνε αναπλαση αριστοτελους φαραωνική, θελουν γήπεδο βουλγαρίας και γήπεδο για τα σκουλήκια, στο τέλος θα παρουν αρχίδια με άχνη απο μπουγάτσα κρέμα

Link to comment
Share on other sites

5 άντε 10 λεπτά το πολύ να είναι από Χαριλάου αυτή η περιοχή που λένε. Εκτός πόλης, αλλά η απόσταση είναι μια γκαζιά. Δεν ξέρω, αν ήμουν σκουλήκι θα ξενερωνα στην ιδέα να φύγει το γήπεδο από την πόλη και να πάει εκεί στα χωράφια. Δε νομίζω βέβαια ότι θα γίνει κάτι απ' όλα αυτά

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kostas21 said:

Εντω μεταξύ εγώ απορώ. Με δική τους ΕΠΟ πέρσι,, στο sdna δε ξέραν να ζητήσουν το μεταγραφικό history του παίκτη ροουζ από την Ομοσπονδία??? 

Σε ποιον τα μπουλαει αυτά ο Κολκας κ η πάρεα του, ότι δε ξέρανε που ανήκε ο παίκτης???

Φέτος έγινε αυτό νομίζω. Απλά τώρα ξεκινάει το πρωτάθλημα κ οι β τρέμουν στην ιδέα να τους περάσει ο Ρούλης με προπονητή τον κλεφτοκοτά. Καλή μπάζα έκαναν απ τις μεταγραφές αλλά, άλλο να σε περάσει η ΑΕΚ κ άλλο ο Ρούλης.

Link to comment
Share on other sites

  • Eddie locked this topic
  • Eddie unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×