Jump to content

Recommended Posts

Ήρθε πολύ κόσμος σήμερα στην Λαμπρινή για τον αδελφό. Original οικογένεια.

Το πατρικό μου, ζήτημα να είναι στα εκατό μέτρα από το ψιλικατζίδικο της μητέρας του.

Καλό ταξίδι φίλε και γείτονα.

 

 

η Λαμπρινή είναι ΚΙΤΡΙΝΗ ρε μουνόπανα γαυροβάζελοι εδώ και πολλα πολλά χρόνια και αυτό οφείλεται ΚΑΙ στον Βασίλη και στα άλλα παιδια

εχω μεγαλωσει με πολυ μεγαλη μαχη εκει με βαζελους και εχει μεγαλη σημασια η περιοχη για μενα που εμεινα 45 χρονια εκει

δεν κυκλοφορει αλλη φανελα στην πλατεια και το ξερουν ΟΛΟΙ καλα αυτο

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Έφοδο πραγματοποίησε η Αστυνομία σε σύνδεσμο της ΑΕΚ στη Νέα Φιλαδέλφεια. 

Οι αστυνομικοί συνοδευόμενοι από τα ειδικά εκπαιδευμένα σκυλιά έσπασαν την πόρτα και μπήκαν στον σύνδεσμο.

Όλα αυτά μετά τα επεισόδια που έγιναν χτες το βράδυ στη Νέα Φιλαδέλφεια, ανάμεσα σε οπαδούς της ΑΕΚ και την αστυνομία.

http://www.gazzetta.gr/plus/koinwnia/article/1400207/efodos-tis-astynomias-se-syndesmo-tis-aek?fbclid=IwAR2ktoplrzy-f_NAk4GdEi0RK-guN4Jr4ie0dcSYq6dZbENTbIREB0Fh3LA

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, panther-21- said:

εδω δες καβλες... νιωστε λιγο ρε μαλακες αυτον τον λαο...

Αντρίκο, τον λαό της ομάδας μας ανέκαθεν τον είχαν γραμμένοι όλοι οι πρόεδροι στα επαγγελματικά χρόνια. Ζητα, Μελ-Καρας, Ψωμιαδης, νικολαιδης (να σου θυμίσω το Ιεράπετρα και τον ηρωικό κόσμο που βρέθηκε παρόλα αυτά κάτω), Μελ ξανά. 

Του έχω σούρει πολλά του κόσμου μας, και δικαίως πολλές φορές, αλλά και η ομάδα ποτέ δεν τον βοήθησε να κάνει το βήμα παραπάνω. 

Μια φορά ρε πούστη που να έχουμε γαμηθει στη συσπειρώση και την στήριξη και να μας βγάζει άσπροπροσωπους η ομάδα. Μία.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, SpiRos said:

Αντρίκο, τον λαό της ομάδας μας ανέκαθεν τον είχαν γραμμένοι όλοι οι πρόεδροι στα επαγγελματικά χρόνια. Ζητα, Μελ-Καρας, Ψωμιαδης, νικολαιδης (να σου θυμίσω το Ιεράπετρα και τον ηρωικό κόσμο που βρέθηκε παρόλα αυτά κάτω), Μελ ξανά. 

Του έχω σούρει πολλά του κόσμου μας, και δικαίως πολλές φορές, αλλά και η ομάδα ποτέ δεν τον βοήθησε να κάνει το βήμα παραπάνω. 

Μια φορά ρε πούστη που να έχουμε γαμηθει στη συσπειρώση και την στήριξη και να μας βγάζει άσπροπροσωπους η ομάδα. Μία.  

Ενας προεδρος το εκανε αυτο,σε αλλη ομαδα,γι'αυτο και τον λατρεψαν.Σωκρατες.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, SpiRos said:

Μια φορά ρε πούστη που να έχουμε γαμηθει στη συσπειρώση και την στήριξη και να μας βγάζει άσπροπροσωπους η ομάδα. Μία.  

Για την ιστορία, να πούμε ότι στον πρώτο αγώνα του βάτραχου ως αντιπάλου της ΑΕΚ το 1996, η συσπείρωση της ΑΕΚ έπιασε το 100% για πρώτη και τελευταία φορά στην ιστορία μας. Τότε η ομάδα έκανε κάτι ανεπανάληπτο: Δεν έχασε.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, stavros 9-11 said:

Για την ιστορία, να πούμε ότι στον πρώτο αγώνα του βάτραχου ως αντιπάλου της ΑΕΚ το 1996, η συσπείρωση της ΑΕΚ έπιασε το 100% για πρώτη και τελευταία φορά στην ιστορία μας. Τότε η ομάδα έκανε κάτι ανεπανάληπτο: Δεν έχασε.

Και απο τοτε εχουμε διαχαστει καμμια 10αρια φορες. 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Nestoridis21 said:

Γεματο ανακριβειες το αρθρο.

Περιγράφει μια γενική ατμόσφαιρα, αλλά δεν μπορώ να κρίνω, γιατί την σκεπαστη την γνώρισα στα 90ς. Σίγουρα ότι να ναι ότι το "σήκω χόρεψε κουκλί μου" ακουγόταν από τα μεγάφωνα. Σιγά μην ήταν και ο ύμνος της ομάδας. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×