Jump to content

Recommended Posts

Δυστυχώς με έπιασε θλίψη γιατί έκανα αυτόματα τη σύγκριση με το ύφος του σημερινού οπαδου και ο ΧΧ είναι σε άλλο πλανήτη. Απολαυστικός και με ωραίο λόγο, όπως παλιά. Ειδικά με όσα είπε για το Μάκη έκλαψα. 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

 

Μ αρέσει που αγχωθηκανε μερικοί μη τυχόν κ υπάρξει διχασμός.

Ο ΧΧ είναι έξυπνος άνθρωπος...

Ακόμα και κατι που θα αφήσει να εννοηθεί θα το πει κωδικοποιημένα..

 

Μια ομάδα στον κόσμο αγαπώ...

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που τον ρώτησαν αν θα τον ξαναδούμε στο γήπεδο να ακουστεί το Σ' ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ, κόμπιασε για μια στιγμή. Ένα μέρος του, και λογικό είναι, θα το ήθελε όσο τίποτα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εχει μεγαλη διαφορα στο λογο ο Χατζηχρηστος απο οποιονδηποτε αλλο "ηγετη" οργανωμενων απο οποιαδηποτε ομαδα, ειναι ετη φωτος μπροστα, δεν περιμεναμε να το μαθουμε αυτο αποψε βεβαια.Κατα τ' αλλα ανουσια συνεντευξη και ευτυχως θα ελεγα, εκτος απο κανα δυο αρνητικα σημεια.

Link to comment
Share on other sites

Εκει που ελεγε για το αορατος που καποιοι τον κραζαμε κ του γκρινιαζαμε κ τωρα παμε γηπεδο, ένιωσα να με κοιτα κ να μου λεει "καταλαβες μαλακα;". 

Αν εξαιρεσεις 2,3 μαλακιουλες κατα την γνωμη μου (που βεβαια καταλαβαινω τον λογο κ τον τροπο που τα ειπε) πχ νο πολιτικα, ρολο βουλγαρου, ηταν υπερκομπλε! 

Να εισαι καλα παντα αρχηγέ και να απολαμβανεις οσα στερηθηκες τοσα, χρονια. 

  • Δικεφαλάκι 16
Link to comment
Share on other sites

Για αυτο εγραψα κατα την γνώμη μου Κώστα. Τεράστια κουβεντα αν πρεπει να ειναι ή οχι νο πολιτικά οι κερκιδες που δεν την πιανω με μηνυματα, ειδικα με εσενα. Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Νοσταλγία... περνάνε τα χρόνια τα γαμημένα για όλους μας. 

Έχει πει μαλακίες, έχει κάνει μαλακίες ΑΛΛΑ χωρίς το μούσι δε θα υπήρχες ποτέ οπαδικά. 

Γνώμη μου, αλλά είχε"φύγει" πριν τον "φύγουν". 

Να είναι καλά και να χαρεί τώρα αυτά που στερήθηκε. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, SpiRos said:

Για να πω κι εγώ την μαλακία μου, το νο πολιτικα ήταν ίσως λίγο από αντίδραση επειδή έχουμε φτάσει στο άλλο άκρο σήμερον ημέρα. 

Ήταν πάντα η πάγια θέση του ( και την υοθετουσα πάντα 110%) και αυτό με την γουλβς τουλάχιστον εγώ το έχω ακούσει μπορεί και 20 φορές live πριν 15 χρονια αλλά όπως συνήθως έπεφτε γείωση. Ας το επιβεβαιώσουν και τα άλλα χατζιχρηστακια του φόρουμ. 

Υγ1 αυτό που με παραξένεψε στο τρέιλερ είναι ότι έκραζε μανταλο επειδή δεν συνήθιζε να κραζει παίκτες ( το έγραψα πριν δύο μέρες) αλλά να κάνει καμία πλακιτσα αλλά τελικά δεν το έκραξε όπως φάνηκε μετά και μάλιστα τον ανέβασε κιόλας... 

Υγ2 το μόνο που με στεναχώρησε είναι ότι έμαθα και με αυτό το τρόπο ότι έκλεισε το κλαμπ Ηρακλείου. Πραγματικά τι να πούμε γιαυτό?  Για μένα ήταν το πιο μαγικό κλαμπ της ορίτζιναλ και πολλή πάνω από δωματιάκι. Τύχαινε να ταξιδεύω συχνά παλιά στο Ηράκλειο για δουλειές και πάντα πήγαινε για να πάρω τη δόση μου αγνής οικογενειακή αγάπης για την ΑΕΚ. Τυχεροί όσοι το έχουν ζήσει αυτό. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, AG21 said:

Ήταν πάντα η πάγια θέση του ( και την υοθετουσα πάντα 110%) 

 

Είπε ο ΔΕΞΙΟΣ που έσκαγε club Γλυφάδας με κόκκινο μπλουζάκι στάμπαΤσε Γκεβάρα. ΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Για το no política, βέβαια είναι αλήθεια ότι και αρκετά πριν την αποχώρηση Χατζηχρήστου η εξέδρα της Ορίτζιναλ είχε αποκτήσει πολιτικό "χρώμα", μέσω πανό, κτλ. Κάτι που δείχνει ότι ήταν αρχηγός με την έννοια του ηγέτη, του μπροστάρη αλλά ποτέ το κουμάντο  που κυριαρχεί απόλυτα και επιβάλλει την γραμμή του. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Macross said:

Είπε ο ΔΕΞΙΟΣ που έσκαγε club Γλυφάδας με κόκκινο μπλουζάκι στάμπαΤσε Γκεβάρα. ΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΑ

Χαχαχα τι θυμήθηκες τωρα, πως δεν έφυγα από το πρώτο όροφο εκείνη τη μέρα .  Βρήκα και εγώ μέρα να επισκεπτώ το νέο κλαμπ της Γλυφάδας  . ΕΙχα μια τέτοια μπλούζα αμανικη θυμάσαι ρε θηρίο ότι την είχα φορέσει το 2004, λίγο δύσκολο να την έβαλα Νοέμβρη που από ότι θυμάμαι λίγη ψυχρά είχα προφανώς με τρολαρεις :P

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Για το no política, βέβαια είναι αλήθεια ότι και αρκετά πριν την αποχώρηση Χατζηχρήστου η εξέδρα της Ορίτζιναλ είχε αποκτήσει πολιτικό "χρώμα", μέσω πανό, κτλ. Κάτι που δείχνει ότι ήταν ηγέτης αλλά ποτέ ο αρχηγός που κυριαρχεί απόλυτα. 

Τι απόλυτα κυρίαρχος? , το ακριβός αντίθετο. Όπως το είπε η εικόνα και η φωνή ήταν και ήταν κάποιοι νέοι που έτρεχαν και κάποιοι παλιοί που δεν τολμούσε να τα βάλει κανείς μαζί τους που τον κράταγαν.  Τέλοσπαντων μετά από 10 χρόνια μπορούμε να συζητάμε γιαυτα άλλωστε το έκανε και ο ίδιος. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά το σχόλιο δεν πήγαινε τόσο στον ρόλο του Μιμη, όσο στο ότι η εξέδρα της R είχε ήδη αποκτήσει πολιτικό "χρώμα" και πριν την αποχώρηση του. Το λέω επειδή γράφτηκε κάπου, όχι εδώ, ότι :" έφυγε και άρχισε αυτό " 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AG21 said:

Τι απόλυτα κυρίαρχος? , το ακριβός αντίθετο. Όπως το είπε η εικόνα και η φωνή ήταν και ήταν κάποιοι νέοι που έτρεχαν και κάποιοι παλιοί που δεν τολμούσε να τα βάλει κανείς μαζί τους που τον κράταγαν.  Τέλοσπαντων μετά από 10 χρόνια μπορούμε να συζητάμε γιαυτα άλλωστε το έκανε και ο ίδιος. 

Το ίδιο λέμε, και δεν είναι συμπερασμα από μια συνέντευξη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×