Jump to content

O®️iginal 21 ?


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Βασικά οπαδους με όρεξη να δουλέψουν θέλει και στο γήπεδο οπαδούς που να συνεργάζονται . Δεν ξέρω τώρα αν υπάρχουν πάντως στο 05-10 εκτός κάποιες αναλαμπές δεν υπήρχαν .   Έφταιγε φυσικά και τα θέματα με το νικολαίδη και τους μέτοχους αμέτοχους . Ίσως με το νέο γήπεδο να γίνει μια νέα αρχή . 

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε με χαλούσαν τα κορεο. Εξαρτάται και τι αποτέλεσμα θα βγει. Όσες φορές έχουμε προσπαθήσει εμείς, το αποτέλεσμα είναι τραγικό. Αν είναι κάτι στοχευμενο και επιβλητικό γιατί όχι. Ας δοκιμάσουμε στο νέο γήπεδο. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, CHⓇIS said:

Το καλυτερο ηταν το 

Τι κοιτατε ρε   αλλα δν θυμαμαι που εχω φωτο

Προσοτσάνη Δράμας

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, AlexKR21 said:

Σ' αυτό δυστυχώς συμφωνώ. Με λίγη οργάνωση στο πέταλλο όμως όλα γίνονται. Όρεξη να υπάρχει. Και οργάνωση.

Κ παααρα πολλά λεφτα, κ βοήθεια από τον τύπο που θα έρθει στο γήπεδο απλά κ θα βρει το χαρτονακι του κ δεν θα το κάνει σαΐτα ή κωλοχαρτο να καθαρίσει την θέση του. 

Δεν είναι για εμάς λέμε αυτά. Αφήστε το.  Πανό, καπνογονα κ πρόστιμα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οκ και λεφτά σίγουρα αλλά αν υπάρχουν τα αλλά δεν θα ήταν το πρόβλημα . 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ήταν πρόβλημα τα λεφτά; αυτό το συμπέρασμα πως βγαίνει; 

Link to comment
Share on other sites

Από προσωπική εμπειρία . 

10 minutes ago, BillR21 said:

Δεν θα ήταν πρόβλημα τα λεφτά; αυτό το συμπέρασμα πως βγαίνει; 

Εμείς στη Γλυφάδα όταν θέλαμε να φτιάξουμε μια σημαία βρέθηκε κάποιος να πάρει τη φοδρα (εγώ από αποθήκη κάνα 20αρι πάνω από 10μετρα) , η μάνα κάποιου άλλου ανέλαβε το ράψιμο και κάναμε μια απίστευτη σημαία 6 τμ  από αυτές που δεν βλέπεις ούτε στο εξωτερικό .

Το θέμα ήταν ότι τη κουνησαμε 2 ( μια με Μίλαν ) ακούσαμε πόσο γαμάτη ήταν και μετά τέλος γιατί όλοι ήθελαν να καυλαντιζουν στο πέταλο και τη πήρα και την έχω να τη θαυμάζω περιμένοντας να τη κάνω κάτι σαν κορεο με τους γιους και δικούς μου ανθρώπους στην Αγία Σοφιά .

Link to comment
Share on other sites

Για κορεο μιλάμε όχι σημαία. Αλλά μεγεθη. Ένα απλό κορεο,  ένα μεγάλο δηλαδή πανό κ χαρτόνια πάει στο ταληρο. 

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη λάθος 3χ5 μέτρα είναι δεν την λες και μικρή 15τμ ( μπράτσα κάναμε κουνοντας την με τρόπο ώστε να μην μπλέκεται ) Μετά από τόσα χρόνια ξέχασα και το μέγεθο της και πόσα μέτρα πήρα/πλήρωσα. :P την έβαλα στο μυαλό μου στο δάπεδο. 

Δεν ξέρω το κόστος του κορεο για να το λες έτσι θα είναι αλλά φαντάζομαι ότι αν υπήρχε πραγματική επιθυμία θα βρισκόντουσαν τα χρήματα με το ένα η το άλλο τρόπο . Σίγουρα είναι ανασταλτικός παράγοντας αλλά όχι αποτρεπτικός .

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για εμένα λογικά όλο κ κάτι γίνει.  Κάτι τελείως ξένο σε εμάς δηλαδή. 

Αφήστε τα κορεο, αναψτε 1000 καπνογονα κ δώστε τα υπόλοιπα λεφτά στην παε για το πρόστιμο της ΟΥΕΦΑ. 

Link to comment
Share on other sites

Σωστός . Η σημαία πιθανών να τη θυμάσαι ήταν με το μεγάλο μαύρο Χ πάνω και η αλήθεια είναι ότι εκτός ότι ήθελε σκλάβο για να την κουνήσεις είχαμε πρόβλημα να βάζουμε το τηλεσκοπικό καλάμι στο γήπεδο γιατί μας έλεγαν οι σεκούριτι ότι γίνεται ακόντιο ( τι μαλάκες .... ) . 

Υ.Γ. Δεν μιλούσα για κόστος στα χαρτά , αυτά πρέπει να τα κάνει η ΠΑΕ όταν γίνονται σε όλο το γήπεδο άλλα για μεγάλα  πανό στο πέταλο που ψιλογίνονται που και που  . 

Link to comment
Share on other sites

Κοίταζα μερικές σελίδες πίσω. Πού τα θυμάστε ρε σεις όλα? Ειλικρινά. 

 

Για κορεό τελευταία φορά που βοήθησα να στήσουμε χαρτιά σε καθίσματα ήταν με την Χαρτς στο ΟΑΚΑ. Πέρασαν πολλά χρόνια. Άλλαξαν πολλά από τότε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τα κορέο είναι για τον πούτσο πρώτον, απαιτούν μεγάλα σε έκταση και κάθετα πέταλα δεύτερον. Το Καραϊσκάκης ή τα ξένα γήπεδα που λέτε έχουν μεγάλα πέταλα που ευνοούν τα κορέο η Αγιά Σοφιά όχι ενώ και στο ΟΑΚΑ που οι κερκίδες είναι σχεδόν οριζόντιες δεν βόλευε. Επίσης είναι ψιλοφλωριά. Προσωπικά προτιμώ 30,000 σημαίες όπως όταν παίξαμε με Ajax στην Ολλανδία και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Το οακα δεν ευνοει για κορεο και επισης οντως θελει πολλα λεφτα.

Και εγω πιστευω δεν μας πανε οι Κορεο, ασε που θεωρω πως ειναι φλωρια και δηθεν. Ωραιο τηλεοπτικα βασικα .

Αυτο που θελω να δω στην Αγια Σοφια? hardcore Κερκιδα με πολυ φωνη και ελα να νοιωσεις πως ειναι η ζωη. Επισης αντι για κορεο 1 κερκιδοπανο ειναι μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mobster21 said:

Κοίταζα μερικές σελίδες πίσω. Πού τα θυμάστε ρε σεις όλα? Ειλικρινά. 

 

Για κορεό τελευταία φορά που βοήθησα να στήσουμε χαρτιά σε καθίσματα ήταν με την Χαρτς στο ΟΑΚΑ. Πέρασαν πολλά χρόνια. Άλλαξαν πολλά από τότε.

Το μόνο που δεν άλλαξε... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, CHⓇIS said:

teleytaia fo6to .quiz.ti paixthke

Μαντεύω πήρε φωτιά ένας σκουπιδοντενεκές. Αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 pinned this topic
  • George_D unpinned and pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×