Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Αυτη η πορεία είναι στο Ηράκλειο για τον τελικο με γαύρο το 2006 και ειχα κατέβει και εγω απο Αθηνα τότε....στο πηγαινε ολα ηταν όμορφα. Στο γυρνα ολα ηταν Ιεράπετρα....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tarasfw said:

Αυτη η πορεία είναι στο Ηράκλειο για τον τελικο με γαύρο το 2006 και ειχα κατέβει και εγω απο Αθηνα τότε....στο πηγαινε ολα ηταν όμορφα. Στο γυρνα ολα ηταν Ιεράπετρα....

Είσαι σίγουρος; Εγώ γιατί μια ζωή την είχα συνδυασμένη με το 4-3;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tarasfw said:

Αυτη η πορεία είναι στο Ηράκλειο για τον τελικο με γαύρο το 2006 και ειχα κατέβει και εγω απο Αθηνα τότε....στο πηγαινε ολα ηταν όμορφα. Στο γυρνα ολα ηταν Ιεράπετρα....

Ήσουνα κι εσύ Ιεράπετρα; Χα χα, δεν γνωριζόμασταν τότε. Έπος εκδρομή. :D 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tarasfw said:

Αυτη η πορεία είναι στο Ηράκλειο για τον τελικο με γαύρο το 2006 και ειχα κατέβει και εγω απο Αθηνα τότε....στο πηγαινε ολα ηταν όμορφα. Στο γυρνα ολα ηταν Ιεράπετρα....

Είχα κατέβει απο Πειραιά με ένα ψιλοσάπιο που πήγαινε Χανιά,νομίζω Λισσός,δίπλα ακριβώς οι γαύροι έχουν γεμίσει το Κνωσσός μάλλον και αφού λύνει το δικό μας βγάζει ΑΕΚτζής πτυσσόμενο κοντάρι μπογιατίσματος με σημαία ΑΕΚάρας και λυσσάνε οι γκει απο δίπλα.Στο γυρισμό Ιεράπετρα με τα γνωστά σκηνικά.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SpiRos said:

Ήσουνα κι εσύ Ιεράπετρα; Χα χα, δεν γνωριζόμασταν τότε. Έπος εκδρομή. :D 

Χαχαχαχαχα θα έχω να το θυμάμαι. Μετα την πίκρα και την κούραση πάω με ενα φίλο να φαμε στι εστιατόριο και τυχαμε οι γκαντεμηδες τη στιγμή που έγινε το ντου....απιστευτα πράγματα. Σπασιματα για 8 ωρες σερι.....μονο το μηχανοστάσιο ειχε μείνει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tarasfw said:

Χαχαχαχαχα θα έχω να το θυμάμαι. Μετα την πίκρα και την κούραση πάω με ενα φίλο να φαμε στι εστιατόριο και τυχαμε οι γκαντεμηδες τη στιγμή που έγινε το ντου....απιστευτα πράγματα. Σπασιματα για 8 ωρες σερι.....μονο το μηχανοστάσιο ειχε μείνει.

Μας πήρε σχετικά γρήγορα ο ύπνος κάτι από κάτι σκάλες, ήμασταν λιώμα. (είχα πάει με edn_21, μέλος ΚΜ από D1, συνατήσαμε και @panther-21- και αρκετούς άλλους παλιούς) 
Ε φυσικά ξυπνήσαμε λίγο αργότερα ακούγοντας ότι παίζει τζέρτζελο. Ευτυχώς δεν άρπαξε καμιά μεγάλη φωτιά το καράβι γιατί θα πνιγόμασταν σαν τα ποντίκια.
Όλα τα άλλα μέχρι που φτάσαμε και περιμέναμε 2 μίλια έξω από το λιμάνι της Ραφήνας, μέχρι που κατεβήκαμε και μόνο η CIA δεν μας περίμενε και οι κάτοικοι της περιοχής να κοιτάνε εμάς του ούγκανους από τα παράθυρα, είναι από τις πιο καλτ ιστορίες έβερ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ ειχαμε φτασει 300 μετρα από ραφηνα και ειχε αγκυροβολησει το πλοιο εκει στα ανοιχτά....και ο  παπαδακης στο πρωινό μας έδειχνε από μακριά και ελεγε για αποβαση χουλιγκαν κλπ....στο λιμάνι είχε απο όλα τα σώματα των ενστόλων λες και ερχοταν ο isis.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, CHⓇIS said:

kai sto kupello kapaki.

hmoun k sta 2

Το 4-3 ήταν η μεγαλύτερη πίκρα, μαζί με εκείνη του Μπορέλι..Ο τελικός, που δεν είχαμε και πολύ κόσμο, ήταν απόλαυση...Κι εγώ ήμουν και στα δύο..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×