Jump to content

Recommended Posts

38 minutes ago, baRon21 said:

Να περασω μεθαυριο που θα ειμαι παλι εξοδούχος να πω καμια Καλησπερα;

Πως δουλευει η ολη φαση;

7F18C028-9A11-4BDB-BE25-7715E64C3A74.jpeg

Η φάση δουλεύει όπως το περιέγραψες. Περνάς, λες μια καλησπέρα, λες είμαι ο τάδε από εκεί, ΑΕΚΑΡΑ και είπα να περάσω μια βόλτα. Από εκεί και πέρα όλα παίρνουν τον δρόμο τους. Αφήνεις και κανα ψιλό στο τέλος για στήριξη. 😁

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Εξοδουχος στη Σαντορίνη.  Για σένα είναι η ζωή.  Όσο για την ερώτηση Γιατί όχι? Όταν πήγαινα στη Σαντορίνη για δουλειάς πριν πολλά χρόνια δεν υπήρχε κλαμπ στη Σαντορίνη τουλάχιστον στεγασμένο  αλλά περνούσα πάντα από το ημεροβιγλι που ήταν σαν τα περνάω από το δωματιάκι.  🙂

Ναι ασε ηρθε ο Κουλής σημερα και καναμε αγηματα και για τις πατημασιές του.

Αν εκραγεί το ηφαίστειο χαρηκα που σας γνώρισα, δινω την θεση μου στο ΠκΟ στον @Zara που δεν το εχει το παιδι πως να το κανουμε😝😝

Λες να πάω οταν ειναι το ματς με τον Βαζελο να το δω εκει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Η φάση δουλεύει όπως το περιέγραψες. Περνάς, λες μια καλησπέρα, λες είμαι ο τάδε από εκεί, ΑΕΚΑΡΑ και είπα να περάσω μια βόλτα. Από εκεί και πέρα όλα παίρνουν τον δρόμο τους. Αφήνεις και κανα ψιλό στο τέλος για στήριξη. 😁

Εχει να αγορασω καμια μπλουζα κανα αυτοκόλλητο;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, baRon21 said:

Να περασω μεθαυριο που θα ειμαι παλι εξοδούχος να πω καμια Καλησπερα;

Πως δουλευει η ολη φαση;

7F18C028-9A11-4BDB-BE25-7715E64C3A74.jpeg

Η φάση είναι όπως στην είπαν τα παιδιά. Εχω χρόνια να ασχοληθώ με την Οικογένεια, αλλά κάποια πράγματα δεν αλλάζουν πχ δεν υπάρχουν μέλη και πρόεδροι, αλλά κάθε κλαμπ λειτουργεί σαν μια   παρέα, όπου κάποιοι συμμετέχουν περισσότερο άλλοι λιγότερο, ενω οι περισσότεροι εμφανίζονται ως δια μαγείας όταν χρειάζονται εισιτήριο ή διαρκειας. Παλιά γινόντουσαν, καμια φορά, και "εγγραφές" στους νεότερους, οι φάπες που γράφτηκε και παραπάνω, αλλά τις περισσότερες φορές δεν συνέβαινε ενώ δεν ήταν τίποτα σοβαρό. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, baRon21 said:

Εχει να αγορασω καμια μπλουζα κανα αυτοκόλλητο;

Έχουν σελίδα στο Facebook και έχουν από ότι είδα έχουν ένα γαματο επετειακο 10 χρόνων t-shirt. Μίλησε μαζί τους από το Facebook να μάθεις περισσότερα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, baRon21 said:

Αν εκραγεί το ηφαίστειο χαρηκα που σας γνώρισα, δινω την θεση μου στο ΠκΟ στον @Zara που δεν το εχει το παιδι πως να το κανουμε

Σε ποιά φαμίλια ανήκει btw ο φτερωτός ποντικαράς; Άνοιξε Τρίτο Μπλοκ ο Νάσσερ Βάιος Ραγιεκάνο; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zara said:

Σε ποιά φαμίλια ανήκει btw ο φτερωτός ποντικαράς; Άνοιξε Τρίτο Μπλοκ ο Νάσσερ Βάιος Ραγιεκάνο; 

Είναι δύσκολο το ερώτημα. Ηλικιακά θα έλεγα ότι ανήκει στην γενιά που τους πετούσε μπάλες ο Στυλ στην αυλή, αλλά τούτον εδώ η μπάλα πρέπει να τονΕ βρήκε στο κεφάλι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Όταν μπαίνεις στο world breaking news να διαβάσεις για τον ΒΠΠ-τι πιο σύνηθες αλλωστε- να εμπιστεύεσαι πάντα αυτά που λένε τα μέλη της LFO.

Τα έχουν ζήσει αυτοπροσωπως

Χαχαχαχαχαχαχα

Περιμενα ρελάνς του LFOαρχη αλλα μου ειπαν οτι οι συζητήσεις με τα εγγόνια του τραβάνε ως αργα το βραδυ και ξυπναει οταν τα υπολοιπα μέλη πεφτουν για σιέστα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Όταν μπαίνεις στο world breaking news να διαβάσεις για τον ΒΠΠ-τι πιο σύνηθες αλλωστε- να εμπιστεύεσαι πάντα αυτά που λένε τα μέλη της LFO.

Τα έχουν ζήσει αυτοπροσωπως

KM = Off topic

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, baRon21 said:

Δέχθηκα PM ηδη απο εναν φαμιλιαρχη.

Απο οτι ακουσα οι παππούδες ειναι στην LFO

Μην έχεις παράπονα, όμως.

Στα έχω γράψει προ πολλού και σε έχω ενημερώσει / προειδοποιήσει για τους κινδύνους που ελλοχεύουν στις ... στροφές τούτης της ζωής.

Το ΠΜ που δέχτηκες είναι κάτι σαν το λουκούμι που κερνάνε στα μοναστήρια. Εθιμικό. Έτσι προσπαθεί να αλιεύσει τα νέα του θύματα ....

Το επόμενο λέβελ (πάλι σε προετοιμάζω) είναι να σου δώσει ιατρική συμβουλή σε τυχόν πρόβλημα που αντιμετωπίζεις.

Τέλος, πάντα σε ΠΜ, θα σου "πει" αποκλειστική πληροφορία / σανό, ζητώντας σου να μην το πεις πουθενά αλλού μέχρι να δημοσιοποιηθεί. Π.χ. υπογραφή Λιβάγια ή ώρα άφιξης Εντσάμ .... :lol:

Μετά έρχεται και "δένει" το ... γλυκό.

Για να τελειώνουμε. Από μικρός στο σχολείο έμαθες για τις περιπέτειες του Ηρακλή. Θυμάσαι όταν βρέθηκε στο σταυροδρόμι (χωρίς φανάρια και διαβάσεις για πεζούς) και έπρεπε να διαλέξει ανάμεσα στο δρόμο της Αρετής και αυτόν της Κακίας ? Ε, κάτι τέτοιο συμβαίνει κι εδώ στο ΚΜ ....

Υποχείριο και εξαρτώμενος ή Ελεύθερος και Δυνατός ?

Εσύ επιλέγεις.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ας μην αρχίσουμε μανιάτικες βεντέτες @Νονός

Ο LFS κινήθηκε γρηγορα και αποφασιστικά για να με κλεισει και το εκτιμω.

Εσεις μαλλον μαζεύατε αποκόμματα απο τον Αετό και θα τα προωθούσατε στο κατακίτρινο Μενιδι.

Παντως για να ελαφρύνω το κλιμα, εναέριες φωτο απο την γήπεδαρα θα εχετε ολοι και οσο για την θεση του άπειδοσυλλεκτη που μου ειχε πει ο @Zara, δεν εχω καποια περαιτέρω ενημέρωση.

Ας σταματήσει το οφφ τοπικ

Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2022 at 4:43 PM, Rayo Vallecano 21 said:

Εντωμεταξύ αυτός που παίρνει την συνέντευξη ενώ έχει φτιάξει μια εικόνα φανατικού αλλά ταυτόχρονα αντικειμενικου και αμερόληπτου ολυμπιακού, αναπαρηγαγε σε άλλο άρθρο παλιότερα   το γνωστό παραμύθι τσουκαλά για μικρά και μεγάλα  παιδάκια, περί κατάληψης της σκεπαστής από γαυρους. 

Αλλά όπως λέει και ο Χατζηχρήστος στην συνέντευξη "πολλές αλήθειες δεν   μπορείς να τις εκφράσεις  μέσα από τα Μέσα της ΑΕΚ" 

Στο Σινάνογλου είχε δώσει συνέντευξη και ο Μελ όταν ήταν αντιπολίτευση...Στο κότερο...Γενικά κρατάει χαμηλό προφίλ, είναι όμως κλασσικός γάβρος με φουλ προσβάσεις στο οργανωμένο τους κομμάτι, ειδικά στους παλιούς τους, στους οποίους κάνει συνεχώς αφιερώματα του τύπου ήμασταν οι πιο γαμάω και δέρνω.......Και μόνο που έχει ίνδαλμα τον Κουντούρη, καταλαβαίνεις.....Εκεί βέβαια έφτασαν τα μέσα της ΑΕΚ, να προτιμάς ένα βαμμένο γάβρο να μιλήσεις αντί για αυτούς....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σεβασμος στους οδηγους ποσο μαλλον στους παντρεμενους οδηγους.

Κατα διαβολικη συμπτωση οι κορες μας εχουν γεννηθει την ιδια ημερομηνια.

Οταν του λεγα πακετο εχεις φαει με αυτη την ημερομηνια με κοιταγε καπως ειρωνικα και αμηχανα.

Τωρα που περασε ο καιρος θα το χει πιασει το νοημα και θα πει ενα μπραβο

τωρα θα με καταλαβει τωρα θα τον καταλαβω..

Ο θεος να δινει δυναμη στον Αρχηγο.

Υγεια μαγκες και την ΑΕΚΑΡΑ στην καρδια.

Ολα τα αλλα λυνονται και αν δεν λυνονται να πα να γαμηθουν.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×