Jump to content

Recommended Posts

Πρέπει να γίνει ψηφιοποίηση των ομιλιών του κάπου όλες μαζί ώστε να μείνουν για τις επόμενες γενιές ώστε να ποτιστουν με τη σωστή νοοτροπία και να νιώσουν το μεγαλείο της ΑΕΚ και της Original αφου δεν έχουν και δεν θα έχουν το προνόμιο να μπορούν να πάνε Παρασκευή στο Δ να τον ακούσουν.  

Τον ακούω και πραγματικά νιώθω τύψεις που λόγο των προτεραιοτητων της ζωης μου έχω επιλέξει να πηγαίνω πλέον μόνο ποδόσφαιρο.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλη νοοτροπία. Επαναστατική για τον οπαδικό χώρο σε παγκόσμιο επίπεδο. Μόνο περηφάνια που ανήκει στον δικό μας χώρο. 

Ακόμα έχω το άσπρο το κασκόλ της R που μου έχει δώσει και πάω στο γήπεδο ΜΟΝΟ με αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, AG21 said:

Πρέπει να γίνει ψηφιοποίηση των ομιλιών του κάπου όλες μαζί ώστε να μείνουν για τις επόμενες γενιές ώστε να ποτιστουν με τη σωστή νοοτροπία και να νιώσουν το μεγαλείο της ΑΕΚ και της Original αφου δεν έχουν και δεν θα έχουν το προνόμιο να μπορούν να πάνε Παρασκευή στο Δ να τον ακούσουν.  

Τον ακούω και πραγματικά νιώθω τύψεις που λόγο των προτεραιοτητων της ζωης μου έχω επιλέξει να πηγαίνω πλέον μόνο ποδόσφαιρο.  

Θα ήταν ωραίο να υπήρχαν και όλα τα κείμενα του "αντιχουλιγκαν" κάπου. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, blanco21 said:

IMG_20221029_214437.jpg

Αλήθεια, πόσο το ΧΑΡΗΚΑ που οι περιβόητοι "γείτονες" είχαν την ευκαιρία να πιουν ήσυχα - ήσυχα το ... τσαγάκι τους ακούγοντας μέσα στης νύχτας τη σιγαλιά τα ρομαντικά τιτιβίσματα των πουλιών στα δέντρα του Άλσους .........

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2022 at 11:55 AM, mobster21 said:

Άλλη νοοτροπία. Επαναστατική για τον οπαδικό χώρο σε παγκόσμιο επίπεδο. Μόνο περηφάνια που ανήκει στον δικό μας χώρο. 

Ακόμα έχω το άσπρο το κασκόλ της R που μου έχει δώσει και πάω στο γήπεδο ΜΟΝΟ με αυτό.

Εγω νομίζω ότι σε άλλη ομάδα, με άλλους οπαδούς, δεν θα είχε πετύχει τα ίδια. Βεβαια σε άλλη  ομάδα, και εκείνος θα ηταν διαφορετικός. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Εγω νομίζω ότι σε άλλη ομάδα, με άλλους οπαδούς, δεν θα είχε πετύχει τα ίδια. Βεβαια σε άλλη  ομάδα, και εκείνος θα ηταν διαφορετικός. 

Σωστός γιατί η ΑΕΚ έχει ιστορία ,συναίσθημα και ιδεολογία που το ανέδειξε και πάτησε σε αυτό για να κάνει καινούργιους οπαδούς .

Link to comment
Share on other sites

«Δεν υπάρχει ούτε πίκρα, ούτε μελαγχολία. Όταν είσαι ΑΕΚ, είσαι μονίμως αισιόδοξος. Όταν αγαπάς την ΑΕΚ, απαγορεύεται να είσαι και πικραμένος και λυπημένος και διχασμένος. Πρέπει να είσαι μονίμως ερωτευμένος και μονίμως αισιόδοξος, σε ό,τι έχει να κάνει τουλάχιστον με την ΑΕΚ», είπε αρχικά για την Ένωση ο Χατζηχρήστος.

Ενώ συγκλόνισε, όταν ο Χαρδαβέλλας τον ρώτησε ποιο είναι τώρα το μεγάλο του όνειρο…

«Δεν νομίζω ότι έχω μεγάλα όνειρα πια. Ονειρεύομαι να ζήσω. Αυτό βασικά. Το πρώτο όνειρο είναι να ζήσω. Και το δεύτερο είναι να ζήσω όπως θέλω εγώ», ανέφερε.

Τεράστιος . 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×