Jump to content

O®️iginal 21 ?


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, Νονός said:

Μετά χαράς !!!

Αλλά να ξέρετε ότι η περιοχή έχει πολλά στενάκια και κάποια από αυτά αδιέξοδα. Τέσσερις εξόδους άμα σου κλείσουνε, δεν φεύγεις από κεί, που να γυρίσει ο Ρουμπάπας ανάποδα.

Τό 'γραφε και το πανό στην (παλιά) ΝΦ με την Τορίνο του Καζαγκράντε :

aek-torino_2-2_91-92.jpg

:ph34r:

Xesthkame pano mas apo ton fovo. Oute anasa apo ta tsipoura. Ektos kai ean katevaseis to paidi sou apo thn Voulgaria me ta extra small blouzakia me ta grhgora amaksia gia Karditsa. Ekei tremoume mhn tuxon kai eglovistoume se 4 toixous.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, baRon21 said:

μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλσ μπλα μπλα ....

 

31 minutes ago, felman said:

μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλσ μπλα μπλα ....

Βρε, ελάτε εσείς και θα ... καλοπεράshετε.

Ούτε οι πρώτοι θα είσαστε, ούτε οι τελευταίοι. ;)

Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2022 at 9:58 PM, Νονός said:

 

Βρε, ελάτε εσείς και θα ... καλοπεράshετε.

Ούτε οι πρώτοι θα είσαστε, ούτε οι τελευταίοι. ;)

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Nickpes21 said:

Ειχε και defenders στη Καλλιθεα νομιζω καποια στιγμη 😋

Ακόμα υπάρχουν, καφενείο είναι στην ουσία.

 

Μεγαλύτεροι κ από την Ακρόπολη.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nickpes21 said:

Ειχε και defenders στη Καλλιθεα νομιζω καποια στιγμη 😋

Και ΣΦ υπήρχε ίδιες χρονιές αν θυμάμαι καλά, με επικεφαλή κάποιον Θεοδοσίου που έδινε και συνεντεύξεις στην ΨΩΡΑ υπέρ βατράχου. 😎

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gybe21 said:

received_1862823780722390.jpeg

Ότι πιο τέλειο έχω διαβάσει πρόσφατα.  Ο χώρος γαμαει για τέτοια. Θα βγάλει και κέρδος η παε που το παραχωρεί από τις καντίνες.  :P 

BTW στο αναψυκτήριο του γηπέδου είδα ποτηράκι Original 21.  Έριξα και κάτι ψηλά .  

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, gybe21 said:

Ακόμα υπάρχουν, καφενείο είναι στην ουσία.

Μεγαλύτεροι κ από την Ακρόπολη.

Μας γαμαει ολους ο Λακης ο Θεοδοσιου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ο εμβληματικός αρχηγός της ORIGINAL 21 εντοπίστηκε στις κερκίδες των Άνω Λιοσίων για το ΑΕΚ – Βόννη και μίλησε αποκλειστικά στο ΑΕΚ1924. «Πρέπει να μάθουμε να ερχόμαστε και εδώ».

Πολύς ο κόσμος στο κλειστό των Άνω Λιοσίων, με τον Δημήτρη Χατζηχρήστο να δηλώνει «παρών» στις κερκίδες για το ΑΕΚ – Βόννη.

Μιλώντας στο ΑΕΚ1924, δήλωσε πολύ χαρούμενος για την προσέλευση και την στήριξη που έδειξε ο κόσμος, όμως πρέπει αυτό να γίνει… συνήθεια.

Πάντα με το χιούμορ και την ανιδιοτελής αγάπη για την ομάδα, σχολιάζει την – εν συγκρίσει με το ποδόσφαιρο – απουσία του κόσμου από το πλευρό της Βασίλισσας, ενώ μιλάει για το γήπεδο στα Φιλαδέλφεια.

Οι δηλώσεις του Χατζηχρήστου στο ΑΕΚ1924:

Για τον κόσμο που βρέθηκε στο γήπεδο και αν αισθάνεται πως ανταποκρίθηκε στο κάλεσμά του: «Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος που έχει τόσο πολύ κόσμο. Με τον Άρη θα έχουμε τον διπλάσιο. Το κάλεσμα έγινε από όλους, όχι μόνο από εμένα. Είμαστε πολλοί».

Για το ταξίδι στη Λιβαδειά και την… απουσία από τα Λιόσια:

«Φάγαμε σουβλάκια, φάγαμε παϊδάκια, πληρώσαμε διόδια, πληρώσαμε βενζίνες, εισιτήριο 25ευρώ και στα Λιόσια δεν ερχόμαστε. Πρέπει να μάθουμε να ερχόμαστε και εδώ.»

Για την ομάδα της Βασίλισσας:

«Η ομάδα είναι πάντα καλή, η ομάδα είναι πάντα η καλύτερη του κόσμου. Άμα θες όμως να μιλήσουμε αντικειμενικά, έχουμε κάνει πολύ καλό ξεκίνημα και η νίκη στο Περιστέρι ήταν πολύ μεγάλη ώθηση.

Η ομάδα θα πάει καλύτερα, να κερδίσουμε και τον Άρη και να δώσουμε πνοή στον κόσμο. Ο κόσμος θέλει χαρές, πανηγύρια και  νίκες για να έρχεται. Εμείς όμως είμαστε μειονότητα, είμαστε εδώ και όταν η ομάδα δεν πηγαίνει καλά.»

Για το αν του λείπει η… φυσική του θέση στους οργανωμένους:

«Η φυσική μου θέση είναι δίπλα στην ΑΕΚ. Είμαι καλυμμένος, έχω βγει στην σύνταξη πια, βαδίζω στα 65. Θα πάω εκεί (δηλ. στους οργανωμένους) και θα με κοιτάνε σαν εξωγήινο».

Για την επιστροφή της ΑΕΚ στα Φιλαδέλφεια:

«Το γήπεδο ήταν πάντα εκεί, δεν έφυγε ποτέ. Απλά ο κόσμος δεν έβλεπε καλά. Έρχονται μεγάλες στιγμές, μονίμως ζούμε μεγάλες στιγμές βλέποντας μόνο την φανέλα της ΑΕΚ να αγωνίζεται. Αλίμονο αν είμαστε ΑΕΚ για τα αποτελέσματα.»

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα λιγο πιο πανω επαιζε λιβαι πηγαινε σε ενα μαγαζι μαλλον με τη μανα του.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NIS 9-11 said:

Ασχετο αλλα λιγο πιο πανω επαιζε λιβαι πηγαινε σε ενα μαγαζι μαλλον με τη μανα του.

Καλό ότι οι παίχτες βγαίνουν στην ΝΦ πλεον για κάνα φαΐ.

Να νιώσουν λίγο και αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NIS 9-11 said:

Το βιντεο δεν μου το ανοιγει εμενα.

Ισως δεν σε αφηνει ο browser? Η δεν εχεις FB? 

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σήμερα επιστρεφοντας από το 2ημερο για την 28 Οκτωβρίου ώστε να δείξω στη σύζυγο το γήπεδο παρόλο την απροθυμία της.  Μου έκανε τη χάρη και πήγαμε και της άρεσε η πλατεία και το πουλί αλλά το βάζω σε αυτό το τοπικ γιατί είδαμε και τις ετοιμασίες για το βράδυ και όντως θα γίνει χαμός.  Όσοι μπορείτε θα είναι ωραία φάση.  Έχουν βάλει stage στη γωνία ανάμεσα στο πεταλο γης Original και Vip ώστε να μπορεί να το βλέπει περισσότερος κόσμος και ήρθαν και άπειρες μπύρες σε παλέτες.  Ετοίμαζαν κονσορες φώτα κτλ και έπιασα και μια κουβέντα για γκράφιτι και να περαστούν με κάτι από πάνω ώστε να μπορούν να σβηστούν εύκολα οι μαλακιες που κάνουν.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×