Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, mporat said:

Ελα ένα πενηνταρικακι βάζει κι αυτή. Θα φάει πολύς κόσμος φέτος. 

30 ευρώ είναι. Τα 20 είναι η κάρτα φιλου. 

Από εκεί κ πέρα όταν είναι κλειστά όλα τα κλαμπ ένα εξάμηνο κ τα ενοίκια κ οι λογαριασμοί τρέχουν, όταν κάνουν σχέδια για κορεο κλπ, όλα αυτά κάπως πρέπει να βγουν.

Κ στα λέω ενώ έχω θέμα με το πως λειτουργεί πλέον η οριτζιναλ κ βλέπω αρνητικά τις περισσότερες κινήσεις τους.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BillR21 said:

30 ευρώ είναι. Τα 20 είναι η κάρτα φιλου. 

Από εκεί κ πέρα όταν είναι κλειστά όλα τα κλαμπ ένα εξάμηνο κ τα ενοίκια κ οι λογαριασμοί τρέχουν, όταν κάνουν σχέδια για κορεο κλπ, όλα αυτά κάπως πρέπει να βγουν.

Κ στα λέω ενώ έχω θέμα με το πως λειτουργεί πλέον η οριτζιναλ κ βλέπω αρνητικά τις περισσότερες κινήσεις τους.

Ετσι ακριβως . 

Link to comment
Share on other sites

Παντα τα καπελα τα εδινα με μεγαλη ευχαριστηση καπως πρεπει να συντηρηθουν και οι συνδεσμοι.

Μακαρι το γηπεδο να δωσει την ωθηση να ανοιξουν και αλλοι συνδεσμοι η να μεγαλωσουν οι ηδη υπαρχοντες αν και δεν ξερω τι γινεται με τους νομους του βλακα.

Στα χρονια μου ειχαμε κλαμπ στην ηλιουπολη στο βυρωνα στη καισαριανη και στο γουδι.

Τεσσερις συνδεσμοι μεσα στα ποδια μου τωρα τιποτα εχουμε ενα αλλα πολυ δυνατο στο μπραχαμι και τελος.

Οταν περνας εξω απο ενα συνδεσμο εδω στην αθηνα η στην επαρχια παντα γουσταρεις ειτε ειναι οριτζιναλ ειτε κατι αλλο.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Duck_Season said:

Το παλιό δεν θα έπαιρνε άδεια.  Μόνο η σκεπαστή τηρούσε τα κριτήρια.  Γενικως είχαμε άγιο. Αν γινόταν περιστατικό με γεμάτο γήπεδο θα είχαμε εκατόμβη.  Για μένα η ΑΕΚ έπρεπε να χωθεί στο Ελληνικό. Με ανταλλαγές οικοπέδων,  δεν ξέρω τι ,πριν δωθει πακέτο στο Λάτση. Το αρχικό σχέδιο ήταν καλοπουλητα οικόπεδα.  Ακομα και αν δεν έχτισε θα μπορούσε να το ανταλλάξει ξανά με διπλάσιο χώρο όπου ήθελε.  Αλλα  μια πολιτεία ΑΕΚ,  γιατί και του μπάσκετ όπως το έφτιαξαν για τους Αγώνες ήταν το καλύτερο στην Ελλάδα , στην πιο ανεπτυσομενη περιοχή πια  της Ευρώπης θα άλλαζε μια και καλή το στάτους ως ομάδα της κλάψας. Αυτα βέβαια θέλουν μεταξωτους κωλους,  όχι μπαρμπαδες και τρεις το λάδι   τρεις το ξύδι.

Δεν είναι και μαθηματικά σίγουρο ότι ένα υπερσύγχρονο γήπεδο στην "πιο ανεπτυσσομενη περιοχή της Ευρώπης" θα άλλαζε το στάτους της "ομάδας της κλάψας" και θα γινόταν ομάδα των τίτλων και της κυριαρχίας. Για τον Μελισσανιδη που λες, παλιότερα είχε δηλώσει ότι προτιμούσε το γήπεδο αλλού, ασχετα αν από το 2005 συντάχθηκε με το λαϊκό αίσθημα και την πάγια θέση της Ορίτζιναλ και καποιων άλλων συνδέσμων, για γήπεδο στην ΝΦ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δεν είναι και μαθηματικά σίγουρο ότι ένα υπερσύγχρονο γήπεδο στην "πιο ανεπτυσσομενη περιοχή της Ευρώπης" θα άλλαζε το στάτους της "ομάδας της κλάψας" και θα γινόταν ομάδα των τίτλων και της κυριαρχίας. Για τον Μελισσανιδη παλιότερα είχε δηλώσει ότι προτιμούσε το γήπεδο αλλού, ασχετα αν από το 2005 συντάχθηκε με το λαϊκό αίσθημα και την πάγια θέση της Ορίτζιναλ και καποιων άλλων συνδέσμων, για γήπεδο στην ΝΦ. 

Ως προοπτική εννοώ.  

Τίποτα δεν είναι σίγουρο 

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις παρελθον αντίδρασης έως κ σε πταισματα, δε βγάζεις επίσημη ανακοίνωση που αναδεικνυει ίδιον όφελος, ενώ έχει προηγηθει εβδομάδα εκκωφαντικης σιωπης για το ζήτημα των διάρκειας.

Καλο ειναι που έχουν εκλείψει τα καουμποιλικια του παρελθοντος, αλλά εδώ μοιάζει σα να πηγες στο άλλο άκρο, αυτό του σουβλακοφαγου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως διαβαζω οτι η Original διαθετει διαρκειας και για τα δυο διαζωματα και απ την αλλη τα Πατησια π.χ. γραφουν οτι θα εχουν διαρκειας στην 20.  Ελπιζω να υπαρχει συμπνοια.

Link to comment
Share on other sites

Με επιφύλαξη μόνο η ορίτζιναλ είναι αναγνωρισμένος σύνδεσμος οπότε μόνο αυτή μπορεί να πάρει διάρκειας, κ αυτή θα τα προωθήσει στους υπόλοιπους.

Ο Κρις δεν πήρε από R

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη, μπορει να παει καποιος ασχετος απ την οριτζιναλ, τεταρτη πρωι αχαραγο, να μπει απ τους πρωτους, και να μη βρισκει οπου θελει στα τρακοσαρια?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aris2168 said:

Δηλαδη, μπορει να παει καποιος ασχετος απ την οριτζιναλ, τεταρτη πρωι αχαραγο, να μπει απ τους πρωτους, και να μη βρισκει οπου θελει στα τρακοσαρια?

Α καλα αν ψαχνεις κ θεση......... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Α καλα αν ψαχνεις κ θεση......... 

Γιατι? Τι θα του πουν? Τα χει κλεισει ο @CHⓇIS?

Just now, moukie said:

Εγω υποθετω οτι των 300€ δε θα ειναι διαθεσιμα online, δεν το εχω ψαξει βεβαια.

Οχι online, στο οακα δε θα ναι διαθεσιμα?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aris2168 said:

Γιατι? Τι θα του πουν? Τα χει κλεισει ο @CHⓇIS?

Οχι online, στο οακα δε θα ναι διαθεσιμα?

Αντε να στο κανω ταληρακια. Αυτη τη στιγμη εγω ας πουμε εκλεισα μια θεση γενικα στο πεταλο ουτε θυρα ξερω, μαλλον 20, ουτε σειρα ουτε θεση κ φυσικα δν με ενδιαφερει γτ κατω θα παω κατα 99%

Δν μπηκα να διαλεξω πουθενα

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, aris2168 said:

Δηλαδη, μπορει να παει καποιος ασχετος απ την οριτζιναλ, τεταρτη πρωι αχαραγο, να μπει απ τους πρωτους, και να μη βρισκει οπου θελει στα τρακοσαρια?

Όσο πρωί κ να πας, λογικά θα σου πουν στον κισε ότι τα 300αρια είναι όλα δεσμευμένα.

Καλά αυτό δεν είναι κάτι καινούργιο, ούτε κάτι μοναδικό. Σε όλες τις ομάδες το ίδιο γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, moukie said:

Παντως διαβαζω οτι η Original διαθετει διαρκειας και για τα δυο διαζωματα και απ την αλλη τα Πατησια π.χ. γραφουν οτι θα εχουν διαρκειας στην 20.  Ελπιζω να υπαρχει συμπνοια.

Που το ειδες αυτο ;;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×