Jump to content

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Punks not dead ....!!!!

Καλο ταξιδι Γιώργαρε
Aγαπούσες το Punk και την ΑΕΚ...τρελαμένος Mάγκας και καλό παιδί, από τα πρώτα αλάνια της μάνας (R) εζησες σε ωραίες εποχες με πολλους ομορφες αναμνήσεις...χαιρετίσματα στα αδε(R)φια της ORIGINAL 21 παραδείσου...

Σε μια γωνια της σκεπαστης..

 

64910538_2660133257350066_7382650140139454464_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, blanco21 said:

Αν ειναι αυτο που νομίζω ήμουνα μέσα,2004 και μετά επαναληπτικός στα λιόσα.

Αυτό είναι. Ημιτελικός Κυπέλλου 2-2 στη Λεωφόρο και στη ρεβάνς στα Λιόσια μας απέκλεισε ο .... Γκούμας (!!!).

Link to comment
Share on other sites

Με τον κρεεκ που ζήταγε κάνα 3λεπτο να μπει κ τον τράβαγε ο 4ος να μην μπει μέσα στο γήπεδο κ έφαγε κόκκινη; 

Πέρασαν τα χρόνια κ δεν θυμάμαι τίποτα. Σκατα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω θυμαμαι ειχα παει Λιοσια σε κεινο το ματς στην ρεβανς. Τραγικη ομαδα και τραγικο γηπεδο (πηδαγες κατι μαντρες για να πας, αν δεν ειχες παει απο την σωστη πλευρα).

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nikos said:

Εγω θυμαμαι ειχα παει Λιοσια σε κεινο το ματς στην ρεβανς. Τραγικη ομαδα και τραγικο γηπεδο (πηδαγες κατι μαντρες για να πας, αν δεν ειχες παει απο την σωστη πλευρα).

Ερχόταν και η μυρωδιά από τη χωματερή με τον αέρα...Μια ζωγραφιά ήταν αυτό το γήπεδο...

Link to comment
Share on other sites

Μην πικραίνεστε ..από φέτος θα εχετε την ευκαιρια να ξαναμυρίσετε τον φρέσκο αυτόν αέρα περνωντας απεξω καθοδον για το ΑΕΚ ORACLE ARENA of FYLI .

Στην αναγκη κανουμε και δεκάλεπτη στάση για τσιγάρο ώστε να ξαναζησετε την εμπειρία .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stylianopoulos said:

Μην πικραίνεστε ..από φέτος θα εχετε την ευκαιρια να ξαναμυρίσετε τον φρέσκο αυτόν αέρα περνωντας απεξω καθοδον για το ΑΕΚ ORACLE ARENA of FYLI .

Στην αναγκη κανουμε και δεκάλεπτη στάση για τσιγάρο ώστε να ξαναζησετε την εμπειρία .

"Πλάτη με πλάτη" να το κάνετε το τσιγάρο.

Καλού κακού βάλτε και σκοπιές γύρω γύρω από το "πράσινο υποβρύχιο".

Η περιοχή δεν είναι για παιχνιδάκια.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×