Jump to content

Recommended Posts

Κρις ειναι ο μονος απο εδω που παραδεχομαι κ λεω οτι δεν μπορω να του πω κουβεντα.

Πιο ΑΕΚ κ απ την ΑΕΚ. Μακαρι να υπηρχαν μονοι τετοιοι ΑΕΚτζηδες

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Κρις ειναι ο μονος απο εδω που παραδεχομαι κ λεω οτι δεν μπορω να του πω κουβεντα.

Πιο ΑΕΚ κ απ την ΑΕΚ. Μακαρι να υπηρχαν μονοι τετοιοι ΑΕΚτζηδες

K sy omos eisai aderfos.

Mlk eiste kapoioi xamoutzhdes oi opoioi este parapano apo aderfia

Edited by CHRIS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γενικά για κάποιο λόγο τα τελευταία χρόνια προσπαθούμε να γράψουμε ομηρικό έπος ξέρω 'γω, βαθιά νοήματα και δε συμμαζεύεται με αποτέλεσμα να φτάνουμε στο άλλο άκρο. Και ψυχαναγκασμός να πούμε όλα τα συνθήματα σε κάθε ματς σε άσχετα χρονικά σημεία (λίγο υπερβάλλω, αλλά λίγο). Δε νομίζω οι οπαδοί να είναι ροκ συγκρότημα για να βγάζουν συνέχεια νέο δίσκο. :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Φοβερο το νεο συνθημα. 10 επιπεδα επανω απο τις μαιμουδες των αλλων ομαδων οι οπαδοι μας.

Link to comment
Share on other sites

Λεμε λεμε για προστιμα και το ενα και το αλλο και το τριτο αλλα να σας πω κατι ρε μαγκες; Εμενα μ αρεσε η φαση και γενικα δεν καταλαβαινω απο τη στιγμη που δεν πεφτει μεσα τιποτα γιατι πρεπει να βγαλουμε και τους πυρσους και τα παντα απο το γηπεδο. Δλδ τι θα το κανουμε το γηπεδο; Στην τελικη τι γουσταρει να βλεπει ολος ο ντουνιας; Εγω σορρυ αλλα θεωρω αναποσπαστο κομματι της μπαλας και το pyro και τις κορδελες και τα χαρτακια και τα συνθηματα και ολο το μελε. Γι αυτο υπαρχει το πεταλο, αλλιως θα ηταν ολοι σαν εμενα να καθονται να καπνιζουνε να πουμε. Διαφωνω με τα μπινελικια και τα μακροσυρτα συνθηματα. Ειδικα με τα μπινελικια σε καθε συνθημα και τις μαναδες που εκδιδονται και τα συναφη εχω θεμα. Τελος παντων τα ειπα να εχω ησυχη και τη συνειδηση μου να πουμε γιατι μας εχει κοψει πυρετος να πουμε για τα προστιμα και τις πιπες της ΟΥΕΦΑ αλλα δε θα κανουμε το γηπεδο Λυρικη αλλιως να παμε να δουμε Μπαλσοι και ν ακουμε Παπαστεφανου.

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Δεν κανω πλακα ρε. Χτες δεν επεσε μεσα τιποτα και δε μιλαμε για καναν πανικο με γονα α-λα Ελλαδα Ρωσια το 93. ΜΙα χαρα στο πεταλο, σε 5 λεπτα ο καπνος ειχε εξαφανιστει και τελος. Τους πιανει η μαλακια επειδη "χαλαει" το τηλεοπτικο προϊον αλλα γραφουν στ αρχιδια τους οσους ειναι στο γηπεδο. Ειδικα οταν ειναι γεματο το γαμηδι και ζουν την εμπειρια 60 χιλιαδες μεταξυ των οποιων θα ειναι και δυνητικα καινουριοι πελατες, ε κανε τα στραβα ματια. Απλο ειναι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×