Jump to content

Bundesliga 🇩🇪


Abraham21r
 Share

Recommended Posts

μεχρι και η φανελα η καινουργια παραπεμπει σε μπαρτσα...

μαλακα καιζερ οταν θα ξυπνησεις θα ναι αργα...

 

Όχι ρε, μόνο η φανέλα είναι αυτή που θυμίζει επιτέλους Bayern. :) Έχω μία τέτοια από την εποχή που έπαιζε ο Κλίνσμαν.

Link to comment
Share on other sites

Τον τσιμπησαμε για μονο 20 εκ τον Κροος

Ή πολύ μαλάκες είναι οι Γερμανοί ή πολύ γατόνια στη Γιουνάιτεντ.

Μιλάμε για ένα από τα κορυφαία επιθετικά χαφ του κόσμου και για μια ακόμα επική μαλακία του Πεπ.

Link to comment
Share on other sites

Ηδη εχουμε Kroos, Luke Shaw, και θελω να δω απο σεντερ μπακ τι θα παρει. Εκει μια ζωη πονουσε στις επιλογες του ο Φαν Γκααλ.

Ναι, έχει κατέβει τελικό Τσάμπιονς Λίγκ με Βαν Μπούιτεν και Ντε Μικέλις.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη κινηση και με μικρο κοστος...

 

Τι μικρό; Μόνο μικρό; Τσάμπα τον πήρε.

Link to comment
Share on other sites

αν και για μενα το ζητημα ειναι οι επιλογες που θα γινουν στην αμυνα και ειδικοτερα στα 2 στοππερ. ο Χουμελς απο ο,τι διαβασα εριξε ακυρο... Βλεπω να ερχεται ο Μαρτινς Ιντι απο Φεγενοορντ

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, δεν ειναι για πεταμα ο Φελλαινι. Περσυ εκανε εκπληκτικη χρονια... Ο Γιαγια Τουρε της Εβερτον ηταν...

Link to comment
Share on other sites

ενταξει, δεν εννοω τη φετινη χρονια. πριν παρει τη μεταγγραφη στο Τραφφορντ. Εξακολουθω να πιστευω πως ο παιχτης δεν ειναι τελειωμενος, με Κροος και ενα ακομη χαφ, δενει και κανει και παππαδες.

Link to comment
Share on other sites

Ενα εικοσαρικο ο Τονι; Μηπως εχει κανενα θεμα μυικο το παιδι; Διοτι η τιμη ειναι εποχης Αλεκου και οχι 2014.

Link to comment
Share on other sites

Τον τσιμπησαμε για μονο 20 εκ τον Κροος

 

Κώστα που το έμαθες αυτό; Εγώ μόνο τα αντίθετα διαβάζω, ότι ο Van Gaal δεν ενδιαφέρεται για την απόκτησή του.

Link to comment
Share on other sites

οταν το εγραψε, ειχαμε αυτο:

 

Σε συμφωνία με τη Μπάγερν Μονάχου για την απόκτηση του Τόνι Κρόος έναντι του ποσού των 20 εκ. λιρών ήρθε η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, η οποία πλέον στρέφει ολοκληρωτικά την προσοχή της στην περίπτωση του Άριεν Ρόμπεν!

 

σημερα επιβεβαιωνεται ο Σπυραν

 

Ανατροπή δεδομένων στην υπόθεση της απασχόλησης της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με τον Τόνι Κροος, αφού, ο Λουίς Φαν Χάαλ διεμήνυσε πως δεν θέλει τον παίκτη στο ρόστερ της ομάδας του.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Έχω πολύ μεγάλη αγωνία αν θα κατακτήσει μαθηματικώς πρώτη η Μπάγερν τη μπουντεσλίγκα από Νοέμβρη... ή αν θα την προλάβει ο γαύρος που θα'χει πάρει τη σούπερλιγκ από Οκτώβρη...

Link to comment
Share on other sites

Και εχεις τους γερμανους με μια ομαδα αλα Αν.Γερμανια, να το παιζουν οτι εχουν πρωταθλημα. Και να εχεις κατι ομαδες τυπου Μαιντζ να τους κανει κουδουνια ο Αστερας Τριπολης του Μποροβηλου. Να τρωει 6αρες η Λεβερκουζεν απο Γαυρους, να κουδουνιαζει την Βερντερ ο Γαυρος... ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ

 

Δε χρειάζονται όλα αυτά... λες "το πρωτάθλημα που έβγαλε πρώτο σκόρερ Γκέκα" και ξεμπερδεύεις...

Link to comment
Share on other sites

Τραγική εμφάνιση την πρώτη αγωνιστική στη νίκη με 2-1 απέναντι στην Wolfsburg.

Σας τα λέω από τώρα, για να μη ξαφνιαστεί κανείς όταν δει Campions League. Σε κανάν περίεργο όμιλο παίζει να αποκλειστεί κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
polu m aresei auto to petalaki

ola ta leyta ta panugiria me tous paiktes

[video=youtube;2ftY1crCIqA]

 

Σκηνες απο το πρωταθλημα της ΑΕΚ την σεζον 2016-2017 στην Αγια Σοφια. Τελευταια αγωνιστικη ΑΕΚ-Ατρομητος

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Τηλεοπτική εκπομπή του γερμανικού καναλιού zdf αποκάλυψε όσα είπε ο Κριστόφ Κράμερ κατά τη διάρκεια του τελικού του Μουντιάλ Γερμανίας-Αργεντινής στο Ρίο, όταν υπέστη διάσειση αλλά παρέμεινε εντός αγωνιστικού χώρου. Ο μέσος της Γκλάντμπαχ καλεσμένος της εκπομπής έσκασε στα γέλια όταν άκουγε τις μαρτυρίες των Λαμ, Νόιερ και Μίλερ...

 

Αρχικά ρωτούσε τον διαιτητή «Είμαστε στον τελικό του Μουντιάλ;» είπε ο Νόιερ και συνέχισε:

 

«Φαινόταν καλά, μέχρι να διαπιστώσω πως συμπεριφερόταν παράξενα. Ήρθε και μου είπε Άσε με να παίξω εγώ τερματοφύλακας».

 

«Στην αρχή δεν ανησυχούσα, αλλά κατάλαβα πως κάτι τρέχει, όταν ήθελε να μου πάρει το περιβραχιόνιο του αρχηγού. Όταν θέλησε να αλλάξει φανέλα με το διαιτητή, είπα Αρκετά», συνέχισε ο Λαμ.

 

Πιο αστεία ήταν όσα είπε στον Τόμας Μίλερ. «Με αποκάλεσε Γκερντ και με συνεχάρη για τον τελικό του 1974, ενώ μου είπε τι ωραία ατμόσφαιρα υπάρχει εδώ στο στάδιο του Ρουρ. Ευτυχώς αντικαταστάθηκε γιατί ποιος ξέρει τι άλλο θα μπορούσε να κάνει. Ίσως να… κατέβαζε το σώβρακο του διαιτητή»!

 

πως δεν πηρε τη μπαλα να βαλει κανενα αυτογκολ :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×