Register

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Page 54 of 98 FirstFirst ... 44450515253545556575864 ... LastLast
Results 796 to 810 of 1462
    ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ALati's Avatar
    Το θέμα είναι ότι μόνο με Παυλή δεν πας πουθενά.
    "Σε 2 χρόνια οι εχθροί της ΑΕΚ θα παρακαλάνε να έρθει η συντέλεια"

Φιλος Αντμιν Sepultura21's Avatar
    Quote Originally Posted by Hades View Post
    δε ξερω τι αποψη ειχατε για τον Νικολια, εγω στο ελαχιστο που τον ειχα παρακολουθησει οσες φορες πηρε ευκαιριες, μου αρεσε. εδειξε καλα στοιχεια. εμεινε ελευθερος τελικα, ουτε για τη Γ' δε μας εκανε.
    Δεν ξερω τι παιζει με την αγωνιστικη αξια και τα μανατζερικα του Νικολια, αυτο που ειχα διαβασει τις προαλλες ομως ηταν οτι ο παιχτης την περσινη χρονια το 'χε ριξει στο διαβασμα γιατι ηθελε να ξαναδωσει πανελλαδικες ωστε να περασει Ιατρικη.

Παιχτης που ειχε επαγγελματικο συμβολαιομε την ΑΕΚ ειχε ως πρωταρχικο στοχο να περασει Ιατρικη λοιπον. Μαλλον οι προτεραιοτητες του δεν ηταν και πολυ σοι για επαγγελματια, φιλοδοξο ποδοσφαιριστη.
    Ομολογώ ότι πήγε να μου πέσει το κινητό από το χέρι. Μπορεί να έχουν περάσει αρκετά χρόνια από τότε που αμούστακο παιδί, με κοντό τρύπιο παντελόνι, σκαρφάλωνα στις μάντρες των καλοκαιρινών σινεμά για να απολαύσω τον Πάντζα και τους άλλους μεγάλους του ελληνικού κινηματογράφου, να έχω γευτεί έστω και λίγα ψίχουλα από το παντεσπάνι της επιτυχίας, ωστόσο ηθοποιοί, όπως ο Γιώργος Πάντζας, μου προκαλούν δέος, μου κόβουν την ανάσα.

Quote Originally Posted by ALati View Post
    Να συμπληρώσω ότι Κουτρουμπή και Μπουγαίδη τους έκανε κουτούς.
    Και καλά με αυτό μας διευκόλυνες;

Εγω για Μητροπουλο ειμαι φουλ θετικος. Με ψηνει αυτος ο παικτης.

Βεβαια τα 250k ειναι αστρονομικο ποσο για να παει ενας παιχτης απο ομαδα της Β σε ομαδα της Γ'. Με 100-150 νομιζω θα μπορουσαμε να τον κλεισουμε.

Επισης και για Νικολια ειχα καλες εντυπωσεις στο ελαχιστο που τον ειχα δει (ενα φιλικο νομιζω και σε αλλο ενα ματς επισημο που επαιξε κανα μισαωρο).

Ευχαριστο παντως το γεγονος οτι οσοι συνομιλουν με Μελλισανιδη δηλωνουν αισιοδοξοι και ενθουσιασμενοι. Προφανως σημαινει οτι ειναι και αυτος φιλοδοξος και ενθουσιασμενος και τους το μεταφερει.

Αντε να δουμε/

Οπως εγραφα και στο τοπικ ´παλιοι παικτες ΑΕΚ´ πριν την καταληξη της υποθεσης Κορδερο, ο μονος παιχτης που με ενοιαζε να μεινει, ηταν ο Κορδερο.
    Τα υπολοιπα παιδια, ας πανε στο καλο, δεν τρεχει τιποτα. Για τους περισσοτερους μαλιστα χαιρομαι που θα φυγουν.

3 μπαμ να κανει ακομα ο Μελισσαν, τππ αλλο δεν θελω. Αυτο και να βαλει μπροστα για το γηπεδο.

Member PiVot's Avatar
    Τι ειναι η ψυχολογια ενος ΑΕΚτζη ομως ε....αν κοιταξουμε ποστ μεχρι και πριν μολις 1.5 μερα...

Senior Member amdd's Avatar
    καλη τεχνικη ο Νικολιας αλλα ειχε σωμα 13χρονου, νταξει ρε αδερφε δυναμωσε λιγο δεν γινεται να εισαι φτερο στον ανεμο
    ΝΑ ΤΗΝ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΡΕ ....

Senior Member moukie's Avatar
    Χαιρετώ κι απο δω
    Ο Μητρόπουλος έπαιζε πριν 2-3 εβδομάδες 8χ8 μετά από μένα (τυχερός που δεν παιζαμε αντίπαλοι) και τον πιάσαμε μετά το ματς.
    Απο αυτά που είπε και δεν είπε το πρόβλημα δεν ήταν μόνο με τα λεφτά του Παναιτωλικού αλλά και με τα δικά του.
    Πολύ χλωμός μου φάνηκε.

Member PiVot's Avatar
    Αν ισχυει οτι θελει περισσότερα οπως κτλβαινω απο αυτο που λες,μην πολυζοριζεται πες του δεν πειραζει,ας παει στην ευχή του θεου...αντε ολοι μανωλαδες που εγιναν παιχτες στην ΑΕΚ θελουν και ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ....εδω θα μαστε...

Member PiVot's Avatar
    Για δε παει στο ΘΡΥΛΟ να ειναι πρωταθλητης Ελλαδος να παιξει και τσαμπιο λι...???

Senior Member moukie's Avatar
    Ηταν οι μέρες που έγραφαν ότι πιεζει τον Παναιτωλικό για να τον δώσει στην ΑΕΚ.
    Ειπε αρχικά για τον Παναιτωλικό αλλά όταν κάποιος τον ρώτησε αν εκείνος είναι ok, δεν ήθελε να απαντήσει για λεφτά και φάνηκε από τον τρόπο του ότι δεν ηταν ευχαριστημένος.
    Αυτό που γράφαν τότε ηταν για συμβόλαιο από 30 χιλ. τον πρώτο χρόνο.

Member PiVot's Avatar
    Μαιστα...ιδωμεν

chim chimney Naufana's Avatar
    Xμ .. έχει να επιλέξει μεταξύ των "ταξιδεύουμε στην Ευρώπη " η'" μένουμε Ελλάντα " χαλαρά , τον έχουμε . Οποιοσδήποτε στη θέση του θα προτιμούσε ψώνια από το παντοπωλείο η "ωραία Κερατέα" από το harrods, '..για να μη πω πόσο άσχημο είναι το Παρίσι το φθινόπωρο .
    ...burn, burn like fabulous yellow roman candles exploding like spiders across the stars ...

Member PiVot's Avatar
    Πεεεεεεεεεςςς ταααα χρυσοστομε....

Ο Μητροπουλος ειναι αστειο παικτακι και αποδειχθηκε περιτρανα.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread