Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕🌈


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Just now, Man Of Faith said:

Εγω λεω οτι ακομα και αν ειναι φουσκωμενα το νουμερα θα ειναι και παλι ψηλα, οχι οτι απαραιτητα ειναι φουσκωμενα.

Στα υπολοιπα που γραφεις δεν εχεις και αδικο, ισως θα μπορουσε να το κανει και ο δικος μας αυτο αλλα με μικροτερα ποσα.Αυτος ομως ουτε που ηθελε να ακουσει για μανατζερς αλλα και καποιες καλες προτασεις που ηρθανε τις απερριπτε γιατι του φαινοντουσαν χαμηλες.

Ξαναλεω. Η Νοτιγχαμ του Βαγγελα ειναι σε τροχια ανοδου στην PL. Αν οχι φετος, του χρονου, του παραχρονου θα ανεβει. Ανοδος στην PL σημαινει 200m (για ενισχυση προφανως, οχι για πομολα και καμπινεδες). Τσιμπουκια θα παρουν οι μανατζερς στον Βαγγελα λοιπον για να τους εχει κατα νου οταν ερθει η ωρα. Οποτε ο Μελισσανιδης δεν αδυνατει μονο λογω... κουλτουρας να παιξει οπως ο Μαρινακης. Αδυνατει και επειδη στο ευρωπαικο ποδοσφαιρο ειναι απλα μηδενικο οικονομικα σε σχεση με τον Χοντρο. Για την Ελλαδα των ΕΠΣ κατι κανει, αλλα αμα ειναι να μιλησουμε για σοβαρα πραγματα δεν...

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανίδης είναι β εθνική οικονομικά. Αν είχε τρελα λεφτα θα φαινόταν.

Εχω ξαναπεί ότι με το γήπεδο έφτιαξε την υστεροφημία του, αλλά σαν επιχειρηματίας με την ΠΑΕ ΑΕΚ χαλασε το παρον του.

Σκεφτειτε πώς τον είχαν ΑΕΚτζηδες και αντίπαλοι πριν ξαναμπλέξει. Ανώτερο από όλους μερικοί, ισοδύναμο με αλλους μεγιστάνες σιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Ε αφού την προηγούμενη δεκαετία έσκαγαν κάθε τόσο άρθρα για το πόσο πλούσιος είναι και ότι όλος ο στόλος της γης ψωνίζει βεντζίνα απ' τον Μελισσανίδη. Τελικά δεν ήταν ακριβώς έτσι, αλλά σιγά την έκπληξη. ΑΕΚ είσαι

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εμ όταν λέγαμε ότι η συμμετοχή στο ΤΣΛ όπου θα κάνεις μόνο ήττες δεν είναι επιτυχία, κάτι τελειωμένες πούστρες, τυχαίο ταγκ @Bukowski άνοιγαν τόπικ Μίρλα 2018-19. Όχι ότι είχαμε στο μυαλό μας την αδυναμία να πουλήσουμε όταν τα γράφαμε αυτά. Μαμελούκοι είμαστε και απλώς γουστάραμε νίκες και κωλοδάχτυλα στους προτεστάντες. Το ζήτημα όμως είναι ότι το καλό της ΑΕΚ είναι να έχει επιτυχίες, όχι απλά να συμμετέχει. Βλάχες, βλαχάρες, τελευταίες. Κι εμείς θα χαιρόμασταν, και ο τίγρης θα πούλαγε παίχτες και η ζωή θα ήταν λίγο πιο ενδιαφέρουσα. Αλλά Γιαννιώτας. 

Link to comment
Share on other sites

σε αλλα νεα, δημοσιευματα εμπλεκουν τον Ραουλ  Μπραβο με την επιθεση στον Κοβασεβιτς, πιθανως λογω της αναμιξης του πρωτου σε κυκλωματα στημενων αγωνων κλπ.

Link to comment
Share on other sites

30 εκατομμύρια δίνει λέει η wolves για podence

Σκεφτείτε να σκάσει ανάλογη πρόταση και σε εμάς τι θα κάνει ο τίγρης 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα διάβασα για 23.

Σοκ. Σε αλλά επίπεδα ο Βαγγελας, θα πάρουν τα μισά οι μανατζερ και όλοι ευχαριστημένοι. 
 

υγ. Πολύ καλος παίκτης αλλά με τόσα λεφτα θα βρει 3 τέτοιους. 

Link to comment
Share on other sites

Για να φτασει σε αυτα τα νουμερα ο Ποτενσε που φυσικα δεν αντιστοιχουν στην παικτικη του αξια,ο Βαγγελας πηρε μεγαλο ρισκο με την Σπορτινγκ που το τραβηξε δικαστικα και τελικα τους εσκασε και ενα σημαντικο ποσο.Σιγουρα του ειχαν ταξει οι μανατζερς απο την αρχη 20ρικο μινιμουμ σε περιπτωση αναδειξης του παικτη.

Link to comment
Share on other sites

Καθήστε εσείς και συζητήστε για τα 5,5 του Νελσονα 

 

Όλα δείχνουν πως η μεταγραφή του Ντάνιελ Ποντένσε από τον Ολυμπιακό στην Γουλβς θα γίνει πράξη ακόμα και μέσα στην τρέχουσα εβδομάδα με ένα ποσό που θα είναι κοντά στα 30 εκατ. ευρώ.

Σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες που υπάρχουν από την Αγγλία ο Ντάνιελ Ποντένσε θα πρέπει να θεωρείται σχεδόν δεδομένο ότι θα συνεχίσει την καριέρα του στην Γουλβς. Το ποσό που θα κλείσει ο παίκτης κυμαίνεται στα 26 με 27 εκατ. ευρώ και κατά άλλες πηγές είναι κοντά στα 30. Επίσης ότι η μεταγραφή μπορεί να κλείσει ακόμα και μες στην τρέχουσα εβδομάδα.

Ο Ντάνιελ Ποντένσε έχει δεχθεί κρούση και για ένα πολυετές και πολύ καλό συμβόλαιο ενώ ο ατζέντης του, ο Ζόρζε Μέντες, κάνει διαρκώς δουλειές με τον συγκεκριμένο αγγλικό σύλλογο, που έχει αρκετούς Πορτογάλους αλλά και Πορτογάλο τεχνικό. Τον Ποντένσε η Γουλβς τον ήθελε και σε προηγούμενες μεταγραφικές περιόδους ενώ γενικότερα αυτό το διάστημα ενισχύεται επιθετικά. Να τονιστεί ξανά πάντως ότι ανεπίσημα ή επίσημα ο Ολυμπιακός δεν έχει τοποθετηθεί μέχρι στιγμής επί του ζητήματος. Στον Ολυμπιακό ο Ποντένσε έχει παίξει 68 ματς έχοντας 13 γκολ και 14 ασίστ. Εκτός αυτού εφόσον επισημοποιηθεί η αποχώρηση του χαρισματικού Πορτογάλου winger δεν θα είναι απλό και εύκολο να προκύψει και άλλη πώληση - αποχώρηση.

Link to comment
Share on other sites

Και ρωτω εγω...ποσο σιγουρο εχει το πρωταθλημα ο ΟΣΦΠ που παραχωρει απο τωρα εναν απο τους MVP του. Ναι οκ το νουμερο ειναι εξωπραγματικο για τα ελληνικα δεδομενα, αλλα θα μπορουσε να προσπαθησει να κλεισει το deal πχ. για το καλοκαιρι. Εκτος εαν δωσει τα μισα απο οσα θα παρει για να φερει παικταραδες.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Aussie said:

Και ρωτω εγω...ποσο σιγουρο εχει το πρωταθλημα ο ΟΣΦΠ που παραχωρει απο τωρα εναν απο τους MVP του. Ναι οκ το νουμερο ειναι εξωπραγματικο για τα ελληνικα δεδομενα, αλλα θα μπορουσε να προσπαθησει να κλεισει το deal πχ. για το καλοκαιρι. Εκτος εαν δωσει τα μισα απο οσα θα παρει για να φερει παικταραδες.

Αυτο θα κάνει πιστεύω με πολλες πιθανότητες να πάρει και πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν κλειδωμένα. Έτσι έλεγαν και το 18 για τον Τσίπρα και τον τσετσενο, δε μοιράζουν οι κυβερνησεις κουπες.

Επισης το 18 και το 19 πχ έπαιξες τελικό κυπέλλου στο ΟΑΚΑ, ένα απλό παράδειγμα.

Γνωμη μου ότι η φιλική κυβέρνηση θα βοηθήσει μονο καπου που την παίρνει να βοηθήσει, 95% θα μετρήσουν αλλα (αγωνιστικά και παρασκηνιακά).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είπα ότι ειμαι ρομαντικός κι ότι ολα είναι καθαρα, είπα ότι δεν εξαρτάται τόσο από την κυβέρνηση οσο πιστεύετε πολλοί.  

Καθημερινα ο Μαρινακης γκρινιάζει, ακόμα και σήμερα, αρα δεν θεωρει εαυτόν καλυμμένο.

Link to comment
Share on other sites

 Να πω επισης ότι καθησα να δω λίγο ειδήσεις στο one και ασχολούνται μισή ώρα για διαφορα θέματα με τον μποακ.

Δυστυχως τους έκανε υπολογίσιμο αντίπαλο για τους γαύρους  ο γαμω-Τσετσένος, παρότι γενικά σαν οργανισμος δεν ψήνονται να ασχοληθούν καν μαζί τους. Money talks.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vargas21 said:

Μα το πρωτθλημα δεν ειναι θεμα κυβερνησης. Οι συμφωνιες ειναι για να τηρουνται.Μην κοιτας που σε μας ο τσετσενος μας την εφερε.  Ο χοντρος αυτα θελει να αποφυγει 

Συμφωνία μεταξύ τους εννοείς; 

Link to comment
Share on other sites

Υποτιθεται ότι τα έχουν χαλάσει.

Τεσπα εγώ πιστεύω ότι τουλάχιστον αυτοί οι 2 δεν έχουν μοιρασμένο τίποτα, πληρώνουν ένα σωρο υπαλλήλους σε ΜΜΕ να βρίζουν οι μεν τους δε, να κάνουν ρεπορτάζ αποκαλυψεων, ασχολούνται με παρασκήνια, πάνε σε δικαστήρια, ολα αυτά κομματάκι δύσκολο να είναι απλα κοροϊδία σε εμας, θέλουν και οι δυο να είναι πρώτοι.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ ρε συ ποιο θεωρείς ότι ήταν το συμφωνημένο και με ποια λογική;

Μου θυμίζεις κάτι παρασκηνιακά του Ματζισιαν που δεν μου κόλλαγαν με καμια λογική.
Να μοιράσει πχ ο βάζω 100 μυρια Τσετσένος, με τον βάζω ένα πιατο φακές και μισό κιλό φέτα Μελισσανίδη για ποιον λόγο; 

Link to comment
Share on other sites

Αυτος εντωμεταξυ χθες στην σιχαμερή εκπομπή μάλωσε τον Κακο για μια φάση εναντίον του μποακ. Φυσικά ο Κακος ως νεότερος υπαλληλος μάσησε.

Η πιο ξεφτιλισμενη αθλητική εκπομπή που έχω δει ποτέ πραγματικα, κακώς την ξαναεβαλα.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

Αυτος εντωμεταξυ χθες στην σιχαμερή εκπομπή μάλωσε τον Κακο για μια φάση εναντίον του μποακ. Φυσικά ο Κακος ως νεότερος υπαλληλος μάσησε.

Η πιο ξεφτιλισμενη αθλητική εκπομπή που έχω δει ποτέ πραγματικα, κακώς την ξαναεβαλα.

Εχω δει ελαχιστα με Ντεμη, καθολου φετος.Ουτε ξερω ποιοι την παρουσιαζουν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Εχω δει ελαχιστα με Ντεμη, καθολου φετος.Ουτε ξερω ποιοι την παρουσιαζουν.

Καλύτερα..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×