Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕🌈


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Man Of Faith said:

Ξέρει κανείς σε τι κατάσταση είναι αυτοί της Μακαμπι;Πάντως με ισραηλινες ομάδες οι γαυροι δεν την εχουν παλέψει ως τώρα.

Νομίζω ο βόρειος γάβρος πολύ πιο δύσκολο εργο..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Se kekleismenon h revans sto ghpedo tis Topola sthn Servia. Oute paragelia na eixe kanei o xontros

 

Link to comment
Share on other sites

Να πω για αρχή, ότι επίτηδες δεν κάνω τροποποίηση εμφάνισης του κειμένου, ταιριάζει πολύ ως παράθεση κάποιες φορές να μένει η πρότερη μορφοποίηση του.

Μεντιλίμπαρ

Σχολιάστε μας λίγο το τακτικό κομμάτι του Ολυμπιακού ιδιαίτερα για το πρώτο ημίχρονο, αλλά και για το γεγονός πως η Φερεντσβάρος προτίμησε να ξεκινήσει το ματς με δύο επιθετικούς.
Κάθε φορά που έχουμε να αντιμετωπίσουμε έναν αντίπαλο τον βλέπω και τον μελετάω και γνωρίζω τις δυνατότητες του κάθε ποδοσφαιριστή. Περισσότερη σημασία όμως δίνω στην ομάδα μου. Έχω ένα στιλ παιχνιδιού το οποίο δε θέλω να αλλάξω, ανεξαρτήτου αντιπάλου. Το έχω πληρώσει αυτό στην καριέρα μου, αλλά είμαι λίγο ξεροκέφαλος, μου αρέσει αυτός ο τρόπος να παίζουμε. Ξέρω πως θα αντιμετωπίσουμε πολλές και διάφορες ομάδες, αλλά η δική μου ιδέα παιχνιδιού δεν πρόκειται να αλλάξει.

Πριν το παιχνίδι λέγατε ότι η ομάδα σας θέλετε να αμύνεται ψηλά και ουσιαστικά η ομάδα σας έκανε ακριβώς ό,τι είπατε, πως νιώσατε για αυτό από τον πάγκο. Επίσης ένας καλός σας φίλος ο κύριος Βαλβέρδε είχε πάλι προκριθεί με τα ίδια σκορ στην ίδια φάση ευρωπαϊκής διοργάνωσης, πιστεύετε στις συμπτώσεις;
Στο δεύτερο ερώτημα θα απαντήσω πρώτα, θα ήταν ωραίο να τα καταφέρω όπως ο Ερνέστο Βαλβέρδε στον Ολυμπιακό, γιατί αυτό θα σημαίνει πως θα κερδίσουμε τίτλους και θα μείνω καιρό στον Ολυμπιακό. Για το πρώτο ερώτημα, όταν βλέπεις ότι οι οδηγίες σου έχουν αποτέλεσμα νιώθεις ικανοποίηση, αλλά νιώθω ικανοποιήσει επίσης γιατί βλέπουν οι παίκτες ότι όταν ακολουθούν τις οδηγίες σου τους βγαίνει σε κάτι καλό και τότε οι παίκτες ακολουθούν τις οδηγίες αυτές όχι γιατί τους τις ζητάς, αλλά γιατί βλέπουν ότι έχουν αποτέλεσμα. Με ικανοποιεί όμως εξίσου το ίδιο ότι οι παίκτες έχουν καταλάβει γρήγορα τι ζητάμε και το κάνουν μέσα στο γήπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Ας έρθει ο ξεροκέφαλος να παίξει με την άμυνα ψηλά και με εμάς να δούμε πόσο καλά θα περάσει.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Pelado Alme said:

 Ε κάπως έπρεπε να ξεχρεωθεί ότι ολόκληρη αδερφή δώσαμε στον Μαρκ να γίνει μέλος του πειραιώτικου σογιού.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2024 at 3:05 PM, Man Of Faith said:

Ξέρει κανείς σε τι κατάσταση είναι αυτοί της Μακαμπι;Πάντως με ισραηλινες ομάδες οι γαυροι δεν την εχουν παλέψει ως τώρα.

Σε ντεοφορμαρισμα είναι κινδυνεύουν να χάσουν σίγουρο πρωτάθλημα. Αλλά έχουν 3-4 παίκτες πολύ καλούς. Θεωρητικά χαμηλότερο επίπεδο απ την Φερεντσβάρος η οποία βέβαια αποκλείστηκε απ το τσου λου από ομάδα των Νησιών Φερόε. Νομίζω θα... χαθεί στο τηγάνι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bladerunner21 said:

Σε ντεοφορμαρισμα είναι κινδυνεύουν να χάσουν σίγουρο πρωτάθλημα. Αλλά έχουν 3-4 παίκτες πολύ καλούς. Θεωρητικά χαμηλότερο επίπεδο απ την Φερεντσβάρος η οποία βέβαια αποκλείστηκε απ το τσου λου από ομάδα των Νησιών Φερόε. Νομίζω θα... χαθεί στο τηγάνι.

θα τους παστελωσει αυτος ο Turgeman και μετα θα βγει ο προπονητης της Μακαμπι να πει οτι εκλεισε στην ΑΕΚ 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Λογικά ο ποινικολόγος θα προβαρει τη βραδυνή οργή του και απόγνωση.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην γίνετε ρόμπες κάνω αυτό το Post.  27/3/23 η είδηση. Φυσικά τα υπαλληλάκια των site Βαγγέλα-Αλαφούζου το είδαν σαν κάτι φυσιολογικό. Ο Άρης ο Νιαου δεν ήταν ακόμη κάν στο... πέη ρολλλ για να πάρει θέση. Πάρτε τα χάπια σας για την πίεση κ χαλαρώστε.

πηλιος γαυρος.png

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • AG21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic

Επική ανατροπή στο 90, κάποιοι εξακολουθείτε και φοβάστε τον γαύρο 

Link to comment
Share on other sites

τρια γκολ ακυρωσαν στον θρυλο μας

Link to comment
Share on other sites

Αναστεναξαν οι Μαλαισιες αποψε με τις επικες ανατροπες των 2 γαυρων

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πέναλντι βγαλμένο από την σκληρή παράγκα.

Αναμένουμε ανακοίνωση του αστέρα. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/22/2024 at 10:50 PM, Man Of Faith said:

Η Τρίπολη καλύτερα θα έπαιζε, περισσότερο θα τον κοντραρε

Ακόμα και με τις σημερινές αρκουδες

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Skepastos said:

Το πρωτάθλημα κινδυνεύει από Τσιλουληδες 

Πέναλτι κατευθείαν από εποχές Χελη Δημητροπουλου και δεύτερο γκολ που ο αμυντικός στέκεται σαν τσολιας στην ασίστ του γαυρου, ρε τον Τσιλουλη κατέστρεψε το πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Στι μεταξύ στο πορτοκαλί επικρατεί ησυχία, είναι άλλη μια Κυριακή, ξέρουμε αν ποσταρε τίποτα ο Γατας;

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαχαχαχσχαχσ. Τι εδωσε ρε μλκ.

Γιαυτο πλει οφς μεχρι να γινει πυρηνικος πολεμος

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×