Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ποιοι χάνουν το ματς μας αν πάρουν κίτρινη 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Éric Rabé said:

Όταν δίνουν Αγκιμπού και Κούντε δανεικούς στο Σπανό και δεν τους αφήνουν να παίξουν εναντίον τους όμως δεν είναι αλλοίωση.

Αλλο αυτό.. Οπως και κάποτε που πλήρωναν τον προπονητή του νιόνιου και δεν άνοιξε ρουθούνι..

Κουράδόμαγκες του ποδοσφαίρου.

Link to comment
Share on other sites

Γαργάρα μια κόκκινη στον Ναβάρο πάντως και πιθανών μια δεύτερη κίτρινη στον Ποντενσε που συνέχισε να διαμαρτύρεται πολύ έντονα. Να δούμε αντίδραση Αλφζ

Link to comment
Share on other sites

Ακυρη ερωτηση:

 

Την καμερα που ειναι τοσο ψηλα στο τηγανι την προτιματε, η καλυτερα οι κλασσικη ληψη απο χαμηλοτερα?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thodoris19 said:

Γαργάρα μια κόκκινη στον Ναβάρο πάντως και πιθανών μια δεύτερη κίτρινη στον Ποντενσε που συνέχισε να διαμαρτύρεται πολύ έντονα. Να δούμε αντίδραση Αλφζ

θα το καταπιει ολο μεσα

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Karagimi said:

Ποιοι χάνουν το ματς μας αν πάρουν κίτρινη 

Με μια κάρτα ρε;

Link to comment
Share on other sites

1-2 με ανατροπή η βαζέλα εμάς ισοπαλία μας βολεύει.Όπως και στο άλλο ματς ακόμα και διπλό του άρη.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pelado Alme said:

1-2 με ανατροπή η βαζέλα εμάς ισοπαλία μας βολεύει.Όπως και στο άλλο ματς ακόμα και διπλό του άρη.

Μεγάλη κουβέντα το τι μας βολεύει

Εγώ πχ προτιμώ τον «1» για να βγει εκτός παιχνιδιού ο βάζελος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pelado Alme said:

1-2 με ανατροπή η βαζέλα εμάς ισοπαλία μας βολεύει.Όπως και στο άλλο ματς ακόμα και διπλό του άρη.

Νικη γαυρου θες (η εστω Χ) να χαιρετήσει ο βαζελος και επομενη αγωνιστικη κερδιζεις γαυρο και χαιρετάει και αυτος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Μεγάλη κουβέντα το τι μας βολεύει

Εγώ πχ προτιμώ τον «1» για να βγει εκτός παιχνιδιού ο βάζελος

Φοβάσαι περισσότερο τον βάζελο παρά τον γάβρο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Νικη γαυρου θες (η εστω Χ) να χαιρετήσει ο βαζελος και επομενη αγωνιστικη κερδιζεις γαυρο και χαιρετάει και αυτος.

Συμφωνώ έτσι όπως το θέτεις!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pelado Alme said:

Φοβάσαι περισσότερο τον βάζελο παρά τον γάβρο;

Ε πιο σοβαρή και δεμένη ομαδα ο βαζελος. Ο γαυρος με 350 παιχτες και 7 διαφορετικούς προπονητες αποκλειεται να αφησει εκτος τους στρωμένους ΑΕΚ-ΠΑΟΚ και τον πιο δεμενο Βαζελο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pelado Alme said:

Φοβάσαι περισσότερο τον βάζελο παρά τον γάβρο;

100%

Επίσης θέλω να ξεκαθαρίσει η κατάσταση όσο πιο πολύ γίνεται, σιγά σιγά να μειώνονται οι διεκδικητές του τίτλου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικά σφαγή του βάζελου μέχρι στιγμής 

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω σωστα δεν το σφύριξε, κλασσικα βαζελικο ψαξιμο επαφης. Οχι οτι δεν μπορουσε να το δωσει βεβαια. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με Μουκι. Πάει να το κερδίσει ο Παλασιος. Κλασσικό βαζελικο πεναλτι που πέφτει ο Παλασιος στα ποδια του αμυντικου. Βέβαια άλλος διαιτητής μπορουσε να το δώσει σίγουρα. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω ναζελα σήμερα είναι χάλια ομάδα μόνο ο γαύρος αντίπαλος και οι βου. Οι γαύροι έχουν μεταλλαχτεί πάντως τι 4ες έχουν φάει στο τηγάνι, τι δίπλα η μισή Ευρώπη εμείς και ο βαζελος και δεν έχει γίνει τίποτε. Αν μου έλεγες τα αποτελέσματα του θα είχα 3 εισβολές σίγουρες 

Link to comment
Share on other sites

Με Χ παντως νομιζω ψιλοτελειωνουν και οι δυο από Πρωταθλημα. Θελω να πω δεν τους πολυβγαινουν τα κουκια πλεον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Με Χ παντως νομιζω ψιλοτελειωνουν και οι δυο από Πρωταθλημα. Θελω να πω δεν τους πολυβγαινουν τα κουκια πλεον.

Στο -5 ο γαύρος θα ναι και στο -4 ο βάζελος μόνο τελειωμένοι δεν θα θεωρούνται, με 1 ανάποδο αποτέλεσμα θα ναι και οι 2 πάλι μέσα στο παιχνίδι του τίτλου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το Χ ειναι το ιδανικοτερο σεναριο hands down.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Στο -5 ο γαύρος θα ναι και στο -4 ο βάζελος μόνο τελειωμένοι δεν θα θεωρούνται, με 1 ανάποδο αποτέλεσμα θα ναι και οι 2 πάλι μέσα στο παιχνίδι του τίτλου

Ναι ΟΚ απλα μενουν 9 ματς (θεωρητικα 8 αφου την Λαμια την εχεις εντος) στα οποία θα πρέπει να κάνουν μια νικη παραπανω απο εσενα, να κάνεις επιπλεον ενα στραβοπάτημα και να πανε τρενο αυτοι στα υπόλοιπα ματς. Αποψη μου πως δεν είναι πιθανό να συμβούν και τα τρία αυτά ταυτόχρονα σε 8 ματς.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν βλέπεται το ματς ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι ο παλασιος δεν είναι άχρηστος όπως λέγατε ...μια χαρά παίχτης είναι 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στο Χ αθροιστικα χανονται 4 βαθμοι, σε 1/2 χανονται 3. Ετσι το χω εγω στο μυαλο μου.

Ιδανικα σημερα θελουμε κοκκινη στο γαυρο και 2-2 στο 98.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

Πάντως αν βλέπεται το ματς ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι ο παλασιος δεν είναι άχρηστος όπως λέγατε ...μια χαρά παίχτης είναι 

Τον έχουμε κλείσει αυτον ε;

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×