Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Το ότι υπάρχουν ΑΕΚτζηδες και ειδικά εδώ μέσα που φοβούνται ότι ο πελαδο και η αγέλη του θα αναστήσουν τους απογόνους του μεντιλιμπα, με ξεπερνάει.

Την ομάδα που έφαγε 4 από την Μακάμπι και 3 και τον βαζελα του Τεριμ. ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AlexKR21 said:

Μετα την ανανεωση Λουτσεσκου, καλα ξεκινησε και η ανανεωση Μιντιλιμπαρ

ΠΡΩΤΟΙ ΕΔΩ 

IMG_3800.jpeg

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δες θελω να σας εκνευρίσω πολυ, αλλα ενδεχομένως αν κερδίσουμε τον γαυρο να χουμε πρόωρη στέψη αφου θα παίζουν Βαζελος-ΠΑΟΚ παραλληλα (ο ΠΑΟΚ εξακολουθεί να χάνει προς το παρον απο τον καυλιΑρη).

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Και συ πιστευεις οτι θα κανουν την ανατροπη με τους Εβραιους ε;

Όλα γίνονται στη μπάλα 🐯

Link to comment
Share on other sites

Δε θελω να τρεχω, αλλα με νικη με γαυρο βορρα νοτου και τουλαχιστον Χ στη λεωφορο, ειμαστε πρωταθλητες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Δες θελω να σας εκνευρίσω πολυ, αλλα ενδεχομένως αν κερδίσουμε τον γαυρο να χουμε πρόωρη στέψη αφου θα παίζουν Βαζελος-ΠΑΟΚ παραλληλα (ο ΠΑΟΚ εξακολουθεί να χάνει προς το παρον απο τον καυλιΑρη).

Ετοιμάσου για Μπαν.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω οτι καποιος ψηλος θα αρπαξει κατι ψιλες.

Ναι εδώ είναι λίγο θέμα η φάση. Θέλω να πω ότι δεν πιστεύω πως ο μεγάλος θα είναι καυλωμένος για τίποτα σκηνικά, αλλά σίγουρα δεν θα είναι απροετοίμαστος. Ο άλλος θεωρώ ότι περιμένει αυτό το ματς όπως περιμένει το σκουλήκι το κύπελλο, ο νεοδημοκρατης τη μίζα, η έρημος τη βροχή, ο αντρικός πληθυσμός τη Δανάη Μπάρκα και τέτοια.

Νομίζω πως έχεις δίκιο κι ότι όντως θα φάει ξύλο ο μαλακας. Ταυτόχρονα δεν θα μου κάνει εντύπωση να μην τον αφήσουν με κάποιον τρόπο. Αλλά δεν τον έχω για κότα τον βλάκα, πιστεύω ότι βαθιά μέσα του θέλει να τις φάει στην Αγιά Σοφιά 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, panther-21- said:

Το ότι υπάρχουν ΑΕΚτζηδες και ειδικά εδώ μέσα που φοβούνται ότι ο πελαδο και η αγέλη του θα αναστήσουν τους απογόνους του μεντιλιμπα, με ξεπερνάει.

Την ομάδα που έφαγε 4 από την Μακάμπι και 3 και τον βαζελα του Τεριμ. ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ.

Και πέρυσι ένας συρφετός ήταν Πάνθηρα κι έπρεπε να τους ρίξεις μια τεσσάρα και αντί αυτού ήρθε 1-3.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Ναι εδώ είναι λίγο θέμα η φάση. Θέλω να πω ότι δεν πιστεύω πως ο μεγάλος θα είναι καυλωμένος για τίποτα σκηνικά, αλλά σίγουρα δεν θα είναι απροετοίμαστος. Ο άλλος θεωρώ ότι περιμένει αυτό το ματς όπως περιμένει το σκουλήκι το κύπελλο, ο νεοδημοκρατης τη μίζα, η έρημος τη βροχή, ο αντρικός πληθυσμός τη Δανάη Μπάρκα και τέτοια.

Νομίζω πως έχεις δίκιο κι ότι όντως θα φάει ξύλο ο μαλακας. Ταυτόχρονα δεν θα μου κάνει εντύπωση να μην τον αφήσουν με κάποιον τρόπο. Αλλά δεν τον έχω για κότα τον βλάκα, πιστεύω ότι βαθιά μέσα του θέλει να τις φάει στην Αγιά Σοφιά 

Μπαίνεις Δανάη;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, parakmiakos said:

Δεν θέλω να σας σπάσω τ αρχίδια αλλά μαντέψτε ποιος θα τους αναστήσει. 

Έχεις πέσει σε βαθιά κατάθλιψη εσύ, δες το💛

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Δε θελω να τρεχω, αλλα με νικη με γαυρο βορρα νοτου και τουλαχιστον Χ στη λεωφορο, ειμαστε πρωταθλητες.

Τα χουμε πει. Στο μεταξυ οι αλλοι θα γκελαρουν καπου με Λαμια και Αρη. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, panther-21- said:

Μπαίνεις Δανάη;

Κοίταξε...

  • Sad 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Φέτος η τζούλια έχει εντός 4 από παοκ, 4 απο φραιμπουργκ, 4 απο μακαμπι , 3 απο παναθηναικο και 2 απο εμας. Ποσο να αντεξει ο γαυρος πια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nestoridis21 said:

Και πέρυσι ένας συρφετός ήταν Πάνθηρα κι έπρεπε να τους ρίξεις μια τεσσάρα και αντί αυτού ήρθε 1-3.

 

Και μετά πηγες και τους έριξες 3 μέσα στο μπουρδελακι τους. Να τα θυμάστε όλα, όχι τα μισά.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ανακεφαλαιώνουμε .Πέρσι τους ρίξαμε 2 τριάρες και στην ήττα μας κοιμήθηκε ο Θεός.
Τώρα έφαγαν 7 γκολ μέσα σε 3 μέρες. Είναι πολύ χειρότεροι. Νίκη μας κάτω της τριάρας θα ισοδυναμεί με ΑΠΟΤΥΧΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Θύμισε Μπαεβιτς ο Μεντιλιμπαρ.

Με 3 επιθετικούς τελείωσε το ματς.

Χωρίς κέντρο ασφαλώς.

Θαυμάσια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η άμυνα τους ειναι μπουρδελο.

Δεν υπάρχει περίπτωση αυτός ο γαυρος να πάρει πρωτάθλημα φέτος. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vamos bien said:

Ανακεφαλαιώνουμε .Πέρσι τους ρίξαμε 2 τριάρες και στην ήττα μας κοιμήθηκε ο Θεός.
Τώρα έφαγαν 7 γκολ μέσα σε 3 μέρες. Είναι πολύ χειρότεροι. Νίκη μας κάτω της τριάρας θα ισοδυναμεί με ΑΠΟΤΥΧΙΑ

Αγοράζω το μισό - μηδέν απόψε κιόλας 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Θύμισε Μπαεβιτς ο Μεντιλιμπαρ.

Μεψ3 επιθετικούς τελείωσε το ματς.

Χωρίς κέντρο ασφαλώς.

Θαυμάσια.

Εδώ ΕΝΑΝ παίκτη της προκοπής έχουν , τον Φορτούνη και δεν τον ξεκίνησε ! Είναι τελειωμένοι και για του χρόνου αυτοί …

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vamos bien said:

Εδώ ΕΝΑΝ παίκτη της προκοπής έχουν , τον Φορτούνη και δεν τον ξεκίνησε ! Είναι τελειωμένοι και για του χρόνου αυτοί …

Ο Φορτουνης τον τελευταίο καιρό είναι ένα πτώμα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, thodoris19 said:

Ο Φορτουνης τον τελευταίο καιρό είναι ένα πτώμα 

Δεν τους πολυβλέπω αλλά όσο τους έχω δει φέτος είναι ο μοναδικός που δημιουργεί κάποιες επικίνδυνες καταστάσεις

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vamos bien said:

Δεν τους πολυβλέπω αλλά όσο τους έχω δει φέτος είναι ο μοναδικός που δημιουργεί κάποιες επικίνδυνες καταστάσεις

Και ο Ποντενσε. Σημερα μονο αυτος επαιζε.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, panther-21- said:

Και μετά πηγες και τους έριξες 3 μέσα στο μπουρδελακι τους. Να τα θυμάστε όλα, όχι τα μισά.

 

Ναι, αλλά να θυμόμαστε ότι και φέτος ανώτεροι ήμασταν και τους δώσαμε το Χ. Γενικά, στο πρωτάθλημα στην ΝΦ δεν τους έχουμε συμπεριφερθεί έτσι όπως αρμόζει στο σωματείο τους.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, panther-21- said:

Το ότι υπάρχουν ΑΕΚτζηδες και ειδικά εδώ μέσα που φοβούνται ότι ο πελαδο και η αγέλη του θα αναστήσουν τους απογόνους του μεντιλιμπα, με ξεπερνάει.

Την ομάδα που έφαγε 4 από την Μακάμπι και 3 και τον βαζελα του Τεριμ. ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ.

Ναι υπάρχουμε.

Υπάρχει πρόβλημα;

Μίλα ρε @aris2168.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×