Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Σαν να κατέβηκε η Φερεντσβαρος αποψε

Link to comment
Share on other sites

Καχύποπτος δεν είμαι αλλά έχω την εντύπωση ότι κάποιοι Ισραηλινοί γίναν ακόμα πλουσιότεροι σήμερα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τετοια διαφορα μεσα σε μια εβδομαδα.... πολλα τα πακετα 

Link to comment
Share on other sites

Μάθαμε έτσι η αλλιώς, ότι επειδή κάποιοι παίκτες που τους είδε κόσμος πρώτη φορά και έπαιξαν καλά, δεν σημαίνει ότι "μακάρι να είχε η ΑΕΚ τον τάδε της Μακαμπι", μιλάμε για άλμα λογικής. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, felman said:

Aftoi sernontousan apopse. Oute mia balia den borousane na alaksoune.

Και τον Παναιτωλικό να έχεις απέναντι 1-4 δεν ειναι σκορ που γυρνάει, στην άμυνα να καθοντουσαν και να έδιωχναν απλά μακριά θα είχαν περασει.

Link to comment
Share on other sites

Καλά επειδή έγραψα στο ματς με τη Λαμια ότι τα εξτρεμ της Μακαμπι θα έκαναν καλύτερα σπασίματα, επειδή όντως έκαναν καλύτερα σπασίματα της μπάλας στο τηγάνι, δεν σημαίνει "μακάρι να τους παιρναμε".Όποιος το νομίζει αυτό κάνει άλμα λογικής, να καταλαβαίνουμε και τι διαβάζουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μάθουμε ποτέ αν ήταν στημενο, προφανως και δεν αποκλειεται.

Εγω θα ξαναπώ 3 πραγματα

1) υπερβολικα βατοι οι αντίπαλοι και του ΟΣΦΠ και του ΠΑΟΚ (καμια σχέση με την Ντιναμό που παίξαμε εμεις, που κι αυτή βατή ήταν, απλα όχι τόσο).

2) μην κάνετε σαν τις χήρες, η διοργανωση είναι για τον ευρωπαϊκό μπουτσον, άρα ευκαιρία για τις ελληνικές ομάδες. Ας προσέχουμε κι εμεις άλλες χρονιές,  αν και δεν είχαμε ίδιους ομίλους με αυτους

3) εκπληκτική η μαλακια του μέσου οπαδού: πριν 3 μερες και οι 2 έχασαν στις έδρες τους από τον Αλαφούζο και τον Καρυπιδη, είναι αυτήν την στιγμή 4οι και 2οι στο Ελ πρωτάθλημα,  αλλά αποψε τρίβει τα ματια της ολη η Ευρώπη μαζι τους. Κλαυσιγελος.

 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Ας μην καναμε τοσα πεναλτι και μεις να προχωρουσαμε. Ενα λιγοτερο και ισως ημασταν πολυ καλυτερα 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Δεν θα μάθουμε ποτέ αν ήταν στημενο, προφανως και δεν αποκλειεται.

Εγω θα ξαναπώ 3 πραγματα

1) υπερβολικα βατοι οι αντίπαλοι και του ΟΣΦΠ και του ΠΑΟΚ (κανια σχέση νε την Βτινσνο που παίξαμε εμεις που κι αυτή βατή ήταν απλα όχι τόσο).

2) μην κάνετε σαν τις χήρες, η διοργανωση είναι για τον ευρωπαϊκό μπουτσον, άρα ευκαιρία για τις ελληνικές ομάδες. Ας προσέχουμε κι εμεισα άλλες χρονιές,  αν και δεν είχαμε ίδιους ομίλους με αυτους

3) εκπληκτική η μαλακια του μέσου οπαδού: πριν 3 μερες και οι 2 έχασαν στις έδρες τους από τον Αλαφούζο και τον Καρυπιδη, είναι αυτήν την στιγμή 4οι και 2οι στο Ελ πρωτάθλημα,  αλλά αποψε τρίβει τα ματια της ολη η Ευρώπη μαζι τους. Κλαυσιγελος.

 

Νταξ ετσι και αλλιως στο τελος ο Εμερι θα το σηκωσει 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

, η διοργανωση είναι για τον ευρωπαϊκό μπουτσον, άρα ευκαιρία για τις ελληνικές ομάδες. 

 

 

Δεν μπορούμε να το πούμε οι ελληνικές ομάδες αυτό για κανέναν, απολύτως κανέναν

Αν πεις ότι οι ομάδες που παίζουν στη διοργάνωση είναι ο πάτος, εμείς είμαστε ο απόπατος

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

πατος ξεπατος τους βαθμους μια χαρα τους δινει στην χωρα 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AlexKR21 said:

Δεν μπορούμε να το πούμε οι ελληνικές ομάδες αυτό για κανέναν, απολύτως κανέναν

Αν πεις ότι οι ομάδες που παίζουν στη διοργάνωση είναι ο πάτος, εμείς είμαστε ο απόπατος

Ε, γιατί τι είμαστε; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Ε, γιατί τι είμαστε; 

Αρα δεν μας παιρνει να σνομπάρουμε τίποτα

Είναι ιστορική οποιαδήποτε πρόκριση στην 8αδα ακόμα και της 3ης διοργανωσης της ΟΥΕΦΑ. Και αν γίνει κανά κουφό και το κατακτήσει κάποια ελληνική ομάδα, θα πρόκειται για ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία και ασφαλώς τη μεγαλύτερη της ιστορία της, με διαφορά. Προσωπικά αν μου δώσεις να επιλέξω μεταξύ κόνφερενς ή 5 σερί πρωταθλημάτων, θα επιλέξω χαλαρα το 1ο.

Εδώ ολόκληρη Ρόμα το σήκωσε και έκανε σαν τρελή, με τον Μουρίνιο να λέει ότι είναι το σπουδαιότερο τρόπαιο που πήρε επειδή έκανε τόσο ευτυχισμένο τόσο κόσμο, θα το σνομπάρουμε εμείς;

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Αρα δεν μας παιρνει να σνομπάρουμε τίποτα

Είναι ιστορική οποιαδήποτε πρόκριση στην 8αδα ακόμα και της 3ης διοργανωσης της ΟΥΕΦΑ. Και αν γίνει κανά κουφό και το κατακτήσει κάποια ελληνική ομάδα, θα πρόκειται για ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία και ασφαλώς τη μεγαλύτερη της ιστορία της, με διαφορά. Προσωπικά αν μου δώσεις να επιλέξω μεταξύ κόνφερενς ή 5 σερί πρωταθλημάτων, θα επιλέξω χαλαρα το 1ο.

Εδώ ολόκληρη Ρόμα το σήκωσε και έκανε σαν τρελή, με τον Μουρίνιο να λέει ότι είναι το σπουδαιότερο τρόπαιο που πήρε επειδή έκανε τόσο ευτυχισμένο τόσο κόσμο, θα το σνομπάρουμε εμείς;

Και εγω χαλαρα ευρωπαικη κουπα προτιμω αλλα μην φοβασαι κουπα του καφε θα παρουνε και οι δυο 

Link to comment
Share on other sites

Θελει να τους ριξεις μια 6αρα στην αγια σοφια για να ισιωσει η ιστορια σημερα

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πάντως όπως τα είδα πως του κάτω γαύρου το ματς ήταν στημένο 100% ενώ του επάνω καθαρό .. Δεν ξέρω πώς διάολο τα κατάφερε ο Βαγγέλας. Γνώμη μου. Η Ουέφα ίσως έχει αρκετή δουλίτσα .. 
Τεσπα στα παπάρια μας και τη δουλειά μας εμείς. Βαθμούς έφεραν άλλωστε, ίσως σε βάθος χρόνου μας ευνοήσει αυτό. Και κάπου εδώ θα τελειώσει και το αστείο, δεν έχουν ομάδες να προχωρήσουν παρακάτω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω οι γαύροι να πέφτουν με καμία Βικτόρια Πίλζεν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

Yparxei pithanotita na paiksoune metaksy tous h oxi?

Ναι

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Yparxei pithanotita na paiksoune metaksy tous h oxi?

Ναι

Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

Yparxei pithanotita na paiksoune metaksy tous h oxi?

ναι δεν υπαρχει περιορισμος στην κληρωση

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, AlexKR21 said:

Αρα δεν μας παιρνει να σνομπάρουμε τίποτα

 

Δεν εγραψα πουθενά να σνομπάρουμε τίποτα, μαλιστα καπου νωρίτερα εγραψα ακριβώς το αντίθετο.

Απλα καταγράφω την πραγματικότητα και για το τι ακριβώς μιλαμε.
Τις ομαδες του γαυρου και του ΠΑΟΚ τις ξέρουμε, δεν έγιναν ξαφνικα υπερομαδες σήμερα, απλά  διόρθωσαν (και μαγκιά τους συγκεκριμένα για αποψε)  τις ανορθογραφίες των πρώτων παιχνιδιών.

 

Link to comment
Share on other sites

Με τον Κωστέ  η ΑΕΚ πήγε να αποκλείσει την Τραμπζονσπορ κάποτε με ανατροπή του 1-3.

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×