Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕🌈


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Δεν ξέρω αλλά φέτος ο στόχος πλέον είναι να μην το πάρουν αυτοί οι γαμημενοι. Ίσως κ το πρωτάθλημα θα θυσίαζα αρκεί να μην το πάρουν 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

پاسداران انقلاب خطاب شما هستم. در ورزشگاه AEK در نیوفیلادلفیا، کافران جمع می شوند. فینال در آنجا برگزار می شود. در آن روز اجازه ندهید که کافران جشن بگیرند. خدا بزرگ است! پلوها و باکره ها در آخرت در انتظار شما هستند!

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Σορυ αλλά για τα φετινά φταινε ο γέρος και ο Αλμειδα, θα μπορούσες να κάνεις σεζον όνειρο με τόσα έσοδα και αναβάθμιση σε  3-4 θέσεις και τώρα καθόμαστε στον άξονα που μας έχουν βάλει οι τερματοφυλακες σου τα μπακ σου και οι εμμονές του Πελαδο.

Οι άλλοι έκαναν κινήσεις ενίσχυσης όταν δεν τους έβγαιναν τα κουκια, εμείς πήραμε εναν παικταρα μεν, σε θεση που δεν ηταν προτεραιότητα,  να γυαλίζει τον πάγκο δε.Στο τηγάνι προτείνω να ξεκινήσει ο Πιζαρο.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vagos21 said:

Δεν ξέρω αλλά φέτος ο στόχος πλέον είναι να μην το πάρουν αυτοί οι γαμημενοι. Ίσως κ το πρωτάθλημα θα θυσίαζα αρκεί να μην το πάρουν 

Ανετα θυσιάζω το πρωτάθλημα αρκεί να μην πάνε τελικό.

Εδώ που τα λέμε δεν θα το πάρουμε έτσι κι αλλιώς και απορώ μ αυτούς που το πιστεύουν κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Vagos21 said:

Δεν ξέρω αλλά φέτος ο στόχος πλέον είναι να μην το πάρουν αυτοί οι γαμημενοι. Ίσως κ το πρωτάθλημα θα θυσίαζα αρκεί να μην το πάρουν 

Δέκα κόκκινες να,πάρουν.  Οι 3 με θύματα  τους  τερματοφύλακες τους. Αλλα θες αντρικές Ρόι Κιν κόκκινες, όχι ντιντιδικες

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sapitis said:

Άστρα διαιτησία ,οι άλλοι έπαιξαν 5 λεπτά γιατί έτσι..

Το ζουμί είναι ότι δεν υπάρχει οπαδός που να μην αρρωσταινει σήμερα.Και στα τέτοια σου να είσαι ,θα αρρωστήσεις..και άντε εμείς θα το πιούμε και αυτό,τα παιδάκια στο σχολείο λυπάμαι.

Προφανως η διοργάνωση είναι γτπ και θα φανεί με τα επόμενα χρόνια από τους κατόχους..και ας είμαστε σοβαροί και μόνο τελικός γαύρος Φιορεντίνα ξέρω γω τα λέει όλα.Ειναι όμως κάτι που προς το παρόν απλά δεν έχουμε να το χτυπήσουμε..Ας πάμε 4 europa εμείς και θα είναι προφανώς μεγαλύτερη επιτυχία.

Η παράνοια και η τρέλα και η φαγωμαρα όμως που θα δημιουργηθεί από τα μμε που ελέγχουν είναι το πρόβλημα.

Προσωπικά στα παπάρια μου αν το σηκώσουν Φιλαδέλφεια.Δεν θέλω να σηκώσουν τίποτα ούτε στο τσιμπουτι.

Με ενοχλεί η επιτυχία τους ότι θα γίνει ΕΠΙΤΥΧΙΑ και ότι θα έχει δυσανάλογα κέρδη.Κερδη που περιμέναμε χρόνια να τα καλύψουμε σιγά σιγά.

Πάντως αν κάτι πρέπει να αποκτήσει άμεσα ο κόσμος μας από τους υπόλοιπους είναι ότι το οποίος δε μπορεί να πα να γαμηθει ενδεχομένως να κάνει πολύ καλό στο σύλλογο ακόμα και σε χρονιά που δείχνει καμμένη..Θέλω να πω το ότι παίζει πχ ο Αθανασιάδης ή ο μανταλος (τυχαία παράδειγματα?) θα μπορούσε να απαγορευτεί από τον ίδιο το κόσμο τελείως δημοκρατικά και κάποια πράγματα να ήταν πολύ καλύτερα..

Ο @Νονός τα είχε γράψει πολυ καλά όταν πέρασαν στους 4, ήξερε τι έγραφε και για τι πράγμα μιλούσε.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν χανουμε, γαμιεται η μερα. Οικογενειακο ξενερωμα και πικρα, στεναχώρια, βαρος στην καρδια.

Επειδη τα ματς τα βλέπω και νωρις την μέρα, όλη μερα μερα ειναι γαμημένη. Ο κομπος στο λαιμο βαρυς, ορεξη για τιποτα, και συνεχες σκρολαρισμα ΚΜ ή ποσταρισμα. Στο ΚΜ ξεδιπλωνω το five stages of griefing μου.

Με ποναει η ηττα μας γιατι πληγώνεται η ομαδα που αγαπαμε. Εγω την ΑΕΚ, την αγαπάω. Την έχω στην καρδιά μου. Δεν ξερω αν την αγαπαω πιο πολυ ή πιο λιγο απο αλλους, πιθανόν να την αγαπαω λιγοτερο απο αρκετους και περισσοτερο απο πολλους, αλλα ξερω οτι την αγαπάω πολύ για τα δικά μου δεδομένα. Και όταν η ΑΕΚ χάνει, στεναχωριέται και στεναχωριέμαι και γω μαζι της, ενω οταν νικαει πανηγυριζω γιατι χαιρεται. 

Για τους αντιπαλους της ομαδας μας, δηλαδη τον γαβροβαζελο και τα τελευταια 5 10 χρονια τη μπουγατσα,με ενδιαφερει τι κανουν σε αποτελεσματα και πως παιζουν, αφου ειμαστε στο ιδιο πρωταθλημα. Θέλω και να τους κερδιζουμε οπου τους βρούμε, θελω και να χανουν για να ειμαστε πρωτοι παντα εμεις. Αν νικανε στους αγώνες τους, ρίχνω ενα καντηλι και μεχρι εκει.

Το τι κανουν οι αντιπαλοι μας στην Ευρώπη, εκει που δεν παιζουν με μας, στα παπάρια μου. Μπορει να το σχολιασω, να μιλησω για αυτο, να διαβασω κατι παραπανω. Σιγουρα θα κατσω να ασχοληθω και να το συγκρίνω με τα δικά μας δεδομένα, υπο το πρίσμα της δικιας μας ομαδας ως ομαδας με ελληνικα δεδομένα. Και φυσικα θα γράψω ή θα πω ή θα γελασω με κανα τρολολοι σε περιπτωση πουτσας. 

Αλλα στα αρχιδια μου ρε τι κανουν οι πουστηδες. Να και αν κερδισουν, να και αν χασουν. Δεν χαρηκα ποτε με ήττα τους (διασκεδασα το τρολ παντοτε απο τα σχολικα χρονια) και δε λυπηθηκα με νικη τους. Δεν με νοιαζει τι κανουν και τι δε κανουν, να παν να πνιγουν. Μαλακια που ριναι στο γηπεδο μας και μονο αυτο.

Η ΑΕΚ δεν πληγωνεται όσες νικες και να κανει ο καθε πουστης στην Ευρώπη. Το χ στις κωλοσερρες με χαλασε πιο πολύ.

Ετσι το βλέπω εγώ, δεν λεω οτι το βλέπω σωστά και καταλαβαινω οποιον πικραινεται. Αλλα ας γινει οτι πρεπει να το παρουμε το πρωταθλημα και ολα τα αλλα οτι γινει εγινε

  • Δικεφαλάκι 7
  • Μπομπίτσα 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Geologos said:

Οταν χανουμε, γαμιεται η μερα. Οικογενειακο ξενερωμα και πικρα, στεναχώρια, βαρος στην καρδια.

Επειδη τα ματς τα βλέπω και νωρις την μέρα, όλη μερα μερα ειναι γαμημένη. Ο κομπος στο λαιμο βαρυς, ορεξη για τιποτα, και συνεχες σκρολαρισμα ΚΜ ή ποσταρισμα. Στο ΚΜ ξεδιπλωνω το five stages of griefing μου.

Με ποναει η ηττα μας γιατι πληγώνεται η ομαδα που αγαπαμε. Εγω την ΑΕΚ, την αγαπάω. Την έχω στην καρδιά μου. Δεν ξερω αν την αγαπαω πιο πολυ ή πιο λιγο απο αλλους, πιθανόν να την αγαπαω λιγοτερο απο αρκετους και περισσοτερο απο πολλους, αλλα ξερω οτι την αγαπάω πολύ για τα δικά μου δεδομένα. Και όταν η ΑΕΚ χάνει, στεναχωριέται και στεναχωριέμαι και γω μαζι της, ενω οταν νικαει πανηγυριζω γιατι χαιρεται. 

Για τους αντιπαλους της ομαδας μας, δηλαδη τον γαβροβαζελο και τα τελευταια 5 10 χρονια τη μπουγατσα,με ενδιαφερει τι κανουν σε αποτελεσματα και πως παιζουν, αφου ειμαστε στο ιδιο πρωταθλημα. Θέλω και να τους κερδιζουμε οπου τους βρούμε, θελω και να χανουν για να ειμαστε πρωτοι παντα εμεις. Αν νικανε στους αγώνες τους, ρίχνω ενα καντηλι και μεχρι εκει.

Το τι κανουν οι αντιπαλοι μας στην Ευρώπη, εκει που δεν παιζουν με μας, στα παπάρια μου. Μπορει να το σχολιασω, να μιλησω για αυτο, να διαβασω κατι παραπανω. Σιγουρα θα κατσω να ασχοληθω και να το συγκρίνω με τα δικά μας δεδομένα, υπο το πρίσμα της δικιας μας ομαδας ως ομαδας με ελληνικα δεδομένα. Και φυσικα θα γράψω ή θα πω ή θα γελασω με κανα τρολολοι σε περιπτωση πουτσας. 

Αλλα στα αρχιδια μου ρε τι κανουν οι πουστηδες. Να και αν κερδισουν, να και αν χασουν. Δεν χαρηκα ποτε με ήττα τους (διασκεδασα το τρολ παντοτε απο τα σχολικα χρονια) και δε λυπηθηκα με νικη τους. Δεν με νοιαζει τι κανουν και τι δε κανουν, να παν να πνιγουν. Μαλακια που ριναι στο γηπεδο μας και μονο αυτο.

Η ΑΕΚ δεν πληγωνεται όσες νικες και να κανει ο καθε πουστης στην Ευρώπη. Το χ στις κωλοσερρες με χαλασε πιο πολύ.

Ετσι το βλέπω εγώ, δεν λεω οτι το βλέπω σωστά και καταλαβαινω οποιον πικραινεται. Αλλα ας γινει οτι πρεπει να το παρουμε το πρωταθλημα και ολα τα αλλα οτι γινει εγινε

Ωραίος έτσι το βλέπω και εγώ . Ψυχραιμία χρειάζεται από μας τώρα και όχι να τα γαμησουμε όλα . Αυτά θα ήταν το ιδανικό σενάριο του κωλογαυρου καταλαβαίνετε  . Ναι όλα αυτά είναι έμμεσα εις βάρος μας σε θέμα στάτους , οικονομικά , επόμενη χρονιά κτλ αλλά οκ πριν κάποια χρόνια ξεκινήσαμε από χειρότερη αφετηρία και κάναμε άλματα . Μην μασάμε άλλωστε ξέραμε ότι ο γαύρος θα έκανε το come back του αργά η γρήγορα .

Ξέρουμε ο γαύρος πως δουλεύει . Το έχει κάνει και στο παρελθόν .  Χτυπάει εσωτερικά στη ψυχοσύνθεση μας , χαλάει το μυαλό μας και μας οδηγεί σε εσωστρέφεια και αυτοκαταστροφή . Σε καμιά περίπτωση δεν πρέπει να γίνει και πιστεύω ότι ο Μελ είναι εγγυητής σε αυτό . 

Το καλοκαίρι σαφώς πρέπει να το δούμε αλλιώς , ο Ματίας θα είναι και πιο έμπειρος μετά τα φετινά , η ομάδα πιο υποψιασμένη και θα πρέπει να γίνει ότι χρειαστεί ώστε να παραμείνουμε στην ίδια τροχιά που είμαστε τώρα . 

Link to comment
Share on other sites

Σεβαστό για όποιον του είναι αδιάφορο το χθεσινό αλλά εντελώς φιλικά και ειλικρινά χωρίς την παραμικρη διάθεση ειρωνείας είναι στρουθοκαμηλισμος.

Φυσικά και υπάρχει αντίκτυπο στο τι κάνει ο αντιπαλος, άσχετα αν συμμετέχει σε άλλη διοργάνωση.Σου στερεί φιλάθλους μια τρανταχτη επιτυχία του.Για παράδειγμα δείτε το μπάσκετ, η συμμετοχή τους στην ευρωλιγκα αλλά και η κατάκτηση ευρωπαϊκών τίτλων πόσους φιλάθλους έχει κρατήσει κοντά τους και πόση προβολή τους εχει δωσει από "αντικειμενικα" και καλά μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπώ την ΑΕΚ περισσότερο από οποιονδήποτε άνθρωπο σε αυτή τη ζωή, εξαιρουμένου του τέκνου μου. Θέλω να μετανιώσουν την ώρα και τη στιγμή που πέρασαν τελικό 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Σεβαστό για όποιον του είναι αδιάφορο το χθεσινό αλλά εντελώς φιλικά και ειλικρινά χωρίς την παραμικρη διάθεση ειρωνείας είναι στρουθοκαμηλισμος.

Φυσικά και υπάρχει αντίκτυπο στο τι κάνει ο αντιπαλος, άσχετα αν συμμετέχει σε άλλη διοργάνωση.Σου στερεί φιλάθλους μια τρανταχτη επιτυχία του.Για παράδειγμα δείτε το μπάσκετ, η συμμετοχή τους στην ευρωλιγκα αλλά και η κατάκτηση ευρωπαϊκών τίτλων πόσους φιλάθλους έχει κρατήσει κοντά τους και πόση προβολή τους εχει δωσει από "αντικειμενικα" και καλά μέσα.

Ναι μωρέ, η κατάκτηση ευρωπαϊκού από αυτούς είναι καταστροφική για την ΑΕΚ και το hype που επιχειρεί να δημιουργήσει στις νέες γενιές.

Αυτοί νομίζουν ότι η είδηση θα παρουσιαστεί ως "το μιλκο καπ κατέκτησε χθες ο Ολυμπιακός, ελάχιστη αξία στον τίτλο έδωσε το γεγονός ότι ο τελικός διεξήχθη στην Αγιά Σοφιά".

Σιγά σιγά θα αρχίσουν να καταλαβαίνουν ότι το πράγμα δεν είναι αστείο, όταν δουν σύσσωμο το υπουργικό συμβούλιο να εύχεται και στο επόμενο, όταν όλα τα σχολεία του Πειραιά θα έχουν γιορτή, όταν επικοινωνιακά το σηκώσουν στον Θεό το θέμα και εδώ δεν μιλάμε για ΑΕΚ, φαντάσου τι είναι ικανοί να κάνουν με ένα ευρωπαϊκό τίτλο στη φαρέτρα τους.

Μας χύσανε στη μαπα, ο,τι δουλειά έκανες 2 χρόνια τώρα σου την ακύρωσαν. Δεν γυρνάει αυτό, σορρυ

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Σεβαστό για όποιον του είναι αδιάφορο το χθεσινό αλλά εντελώς φιλικά και ειλικρινά χωρίς την παραμικρη διάθεση ειρωνείας είναι στρουθοκαμηλισμος.

 

Shit happen . Στη προσωπική , οικογενειακή , επαγγελματική ,  οπαδικη , κοινωνική και συλλογική ζωή μας . Πράγματα που έχεις η δεν έχεις ευθύνη 

Στη προκειμένη περίπτωση στο δικό μου μυαλό ακόμα και στο χειρότερο σενάριο για εμάς δεν πρέπει να βάλεις μια πέτρα στο λαιμό και να πηδήξεις από κάπου η να μαζευτείς στη γωνία σου και να κλάψεις τη μοίρα σου  αλλά να είσαι πιο αποφασισμένος για να αντιμετωπίσεις το τέρας στη πραγματική του διάσταση και όχι σε αυτό που είδαμε πέρσι . Ο γαύρος είναι σαν την Λερναία. Κοβεις ένα κεφάλι και βγαίνουν δύο . Ετοιμάσου για μάχη και όχι για πάρτι . 

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο σενάριο να πάρουν ευρωπαϊκή κούπα. Κ συγκεκριμένα αυτοί. Γιατί πχ ο παοκ να το έπαιρνε στα αρχιδια μου σχετικά. Αυτοί όμως είναι καταστροφή.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Man Of Faith said:

Σεβαστό για όποιον του είναι αδιάφορο το χθεσινό αλλά εντελώς φιλικά και ειλικρινά χωρίς την παραμικρη διάθεση ειρωνείας είναι στρουθοκαμηλισμος.

Φυσικά και υπάρχει αντίκτυπο στο τι κάνει ο αντιπαλος, άσχετα αν συμμετέχει σε άλλη διοργάνωση.Σου στερεί φιλάθλους μια τρανταχτη επιτυχία του.Για παράδειγμα δείτε το μπάσκετ, η συμμετοχή τους στην ευρωλιγκα αλλά και η κατάκτηση ευρωπαϊκών τίτλων πόσους φιλάθλους έχει κρατήσει κοντά τους και πόση προβολή τους εχει δωσει από "αντικειμενικα" και καλά μέσα.

Δεν στρουθοκαμηλιζω, καταλαβαινω τι αντικτυπο έχει αυτο σε αυτους. Μεγαλώνει ο αντίπαλος με κατι τετοια. Και η μπουγάτσα μεγάλωσε πολυ τα τελευταία χρόνια. Και η βαζέλα ευρωπαικο τελικο εφτασε, και ενταξει αγεννητος ημουν τοτε, αλλα το 96 το θυμαμαι μια χαρα στους 4 ή τοτε που φτασε με την μπαρτσα στους 8 που της εκανε φασεις ως το τελος. Είναι τεράστια υποθεση αυτό που έκαναν είτε και στην προηγούμενη γύρα με την φενερ, γ ακομα και η ανατροπη με την μακαμπι. Δεν ειναι καθημερινα, δεν τα υποβαθμίζω.

Αυτά που λες ακούγονται λογικα και είναι. Το συναισθημα μου ομως εμενα δεν μου το επηρεάζει. Την Κυριακη στο 3ο γκολ των βουλγαρων φαρμακώθηκα. Χτες δεν στεναχωρέθηκα, περασε με ενα απλο "κοιτα να δεις τα μουνοπανα".

Κατα την γνώμη μου το να ψηλώνουν οι αντίπαλοι δεν μικραινει την ομάδα. Δεν ειναι και οτι κατέχουμε τα πρωτεία και μας τα απειλούνε. Δεν ει αι στρουθοκαμηλισμος, ούτε και ντεμισμός, εμενα η χαρά που μου δινει το να νικήσουμε τη κηφισια δε θα μου τη δωσει καμια πουτσα που θα φανε οι αλλοι, και τη λύπη που μου δωσε η γκελα στο αγρίνιο δεν ειναι ομοια με το να πανε οι αλλοι τελικο.

Και διπλάσιοι να γινουν οι γαβροι στη χώρα αυριο, το πόσο την γουσταρω εγώ την ομαδα δεν θα το επηρεάσει. 

Δεν συγκρίνω, ούτε υποδειξεις κανω. Εγώ απλά έτσι το βιώνω. Καλα κανετε και το βιώνετε αλλιώς, μακάρι να μη σας πειραζε τόσο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ποσο μας γαμησε ο ομιλος που παιξαμε... και οι μαλακιες του κωνου προσθετω.

Τεσπα. 

Μακαρι τσουναμι τη μερα του επαναληπτικου

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Vagos21 said:

Το χειρότερο σενάριο να πάρουν ευρωπαϊκή κούπα. Κ συγκεκριμένα αυτοί. Γιατί πχ ο παοκ να το έπαιρνε στα αρχιδια μου σχετικά. Αυτοί όμως είναι καταστροφή.

 

Και ο παοκ καταστροφή θα ηταν

Link to comment
Share on other sites

Nea omada PL :

Aστον-VillaOra

image.png.1fcbbcde2ce203952b4bcd1a982332b4.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ποσο μας γαμησε ο ομιλος που παιξαμε... και οι μαλακιες του κωνου προσθετω.

Τεσπα. 

Μακαρι τσουναμι τη μερα του επαναληπτικου

Και τον όμιλο να περνούσαμε, δε θα κάναμε θεωρώ κάτι αξιόλογο.....για διάφορους λόγους 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μένει κι ο Μοντριτς στη Ρεάλ.

Όλα στραβά κι ανάποδα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Και ο παοκ καταστροφή θα ηταν

Μεγαλύτερη για μένα . Το  στάτους στην Ελλάδα του γαύρου δεν αλλάζει με ένα τελικό .έχει τα σερί πρωταθλήματα . 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ποσο μας γαμησε ο ομιλος που παιξαμε... και οι μαλακιες του κωνου προσθετω.

Τεσπα. 

Μακαρι τσουναμι τη μερα του επαναληπτικου

Η ομάδα ήταν κουκουρουκου για χρόνια στην Ευρώπη και όταν ήρθε η στιγμή που βρέθηκες με καλά χαρτιά στα χέρια σου καθησες σε λάθος τραπέζι εξαιτίας του ωχαδερφισμου των προηγούμενων χρόνων.

Τα έχουμε γράψει αμέτρητες φορές εδώ μέσα για την Ευρωπη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ποσο μας γαμησε ο ομιλος που παιξαμε... και οι μαλακιες του κωνου προσθετω.

Τεσπα. 

Μακαρι τσουναμι τη μερα του επαναληπτικου

Και του Αλμέιδα οι μαλακίες σε γάμησαν, πέραν των εγκλημάτων του στο θέμα της προπόνησης, της τακτικής κλπ, το ότι είναι εδώ ο Αθανασιάδης και είναι ο βασικός σού τερματοφύλακας, στον Αλμέιδα οφείλεται.

Link to comment
Share on other sites

γύρισαν κάθε οπαδό τους πίσω ψυχικά και έκαναν και νέους ρε, τι να συζητάμε, πάλι καλά που μας έμεινε ένα πρωτάθλημα από όλο αυτό, άντε πες και δύο μαζί με του 2018, θέλαμε δέκα λεπτά για να τα κάνουμε 3 και να κάνουμε ήρεμοι και μεις στην άκρη αλλά θέλαμε να πέσουμε με πάταγο.

Link to comment
Share on other sites

Και εννοείται ότι εκτός από Μόγληδες στο τέρμα ,έχεις χειρότερους Μόγληδες στο επικοινωνιακό σκέλος. Και δεν αναφέρομαι στην κλασική περίπτωση βλάβης του γραφείου τύπου μας. Την επομένη που θα το σηκώνουν πρέπει να υπάρχουν μονάχα μαύρα site και πρωτοσέλιδα. Αντί αυτών θα διαβάζουμε για το ρεκόρ προσέλευσης στα μουσεία και τιε ανίερες συγκρίσεις με τις δικές μα πορείες τις εποχές που είχαμε εισπράκτορες στα λεωφορεία. Εισπράκτορες ρε μαλάκες, που έλεγαν να προχωρήσουν στο διάδρομο οι επιβάτες. Ετοιμαστείτε για κόκκινο φωτισμένο παρθενώνα, αφιερώματα σε όλα τα ΜΜΕ, ο ύμνος του μπουρδέλου θα είναι το χιτ , με τα ανάλογα μπιτ, σε όλα τα κλαμπ. γιορτές στα σχολεία του Πειραία και από πάνω ο Σωτηρακοπουλισμός να σηκώνει το δάκυτλο που δεν συμμετέχετε στην χαρά για το καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου. 

Link to comment
Share on other sites

Το 1/10 της φετινής βρωμοκωλάρας τους να είχαμε, θα περνούσαμε γιουρόπα από την 4η αγωνιστική.

Ο Πετσάλνικος τον συμμάζεψε μεν, η κωλάρα του ανεπανάληπτη δε.

Ας γίνει ό,τι θέλει.

Η ΑΕΚ να νικάει κι όλοι οι άλλοι να πάνε να γαμηθούν.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×