Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕🌈


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Πέτυχα στο κέντρο έναν με εμφάνιση Βίλα, go fuck them του λέω και ο ηλίθιος μου ζήτησε να βγούμε σελφι. Τι ν τούτοι ρε

Ας προκριθούν σήμερα και όσοι μείνουν Αθήνα και το Σάββατο είναι ευπρόσδεκτοι στην ΝΦ για selfies με το τρόπαιο, μπροστά στον Αετό. Κερνάμε και καφέ στην βυζαντινή, αν έχουν προκριθεί. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε Ραγιε μου αλλά δεν υπάρχει πάθος. Ήθελα να δω αίμα να στάζει απ' τα μάτια του, να μου πει ότι είναι καταζητούμενος στην πατρίδα του γιατί το ποινικό του μητρώο είναι έκθεση ιδεών κι ότι εδώ ήρθε να αφήσει τα λαρυγγια του στον Πειραιά και ο μλκσ μου λέει θενξ φορ δε σαπορτ και να βγάλουμε σελφι να θυμάται τη στιγμή λέει. Δεν πας πουθενά έτσι 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

εχω παιξει ακριβες σκορ 1-3 για κανονικη διαρκεια 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Captain21 said:

Λέτε να  βγαλω το σκύλο βόλτα??????

IMG_20240428_112439.jpg

Αν η μέθοδος ήτο πιστοποιημένη για ματς αλλοθρήσκων, θα σου είχα στείλει ΗΔΗ " μονοπάτι google maps". Επειδή ομως ΔΕΝ είναι, θεωρώ σώφρον να αδιαφορήσεις, μη μπα και "κάψουμε" και το τσι για τα δικά μας.

Προσωπικώς, αποσυνδέομαι από τα ίντερνετ του διαβόλου, έχω ήδη κανονίσει κάτι τσιπουροποσίες για το βράδυ ΧΩΡΙΣ τηλεοράσεις, ραδιόφωνα, κομπιούτερ και κινητά.

Αύριο το πρωί θα ξανασυνδεθώ με τον κόσμο. Ελπίζω να δω ευχάριστα νέα.

Γειά σας και χαρά σας !!!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

CL στους νεους..

Final 4 στο μπασκετ..

Τελικό CONFERFENCE στο ΝΑΟ ΜΑΣ??????

Τι ζουμε ρε πουστη φετος...

ΜΙΑ ΤΕΣΣΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙ ΕΝΑ Χ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!!!!

Ζηταω πολλά??????

410284766_2026697557686608_511469572149462183_n.jpg

εικόνα_Viber_2024-01-03_15-52-02-804.jpg

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Κουβέντα σήμερα σε τράπεζα στο Πειραιά . 

Δεν συζητάνε το σημερινό αγώνα καθόλου και απλά λένε που θα δουν τη κατάκτηση του τροπαίου . Να σκάσουν το χιλιάρικο στη μαύρη αγορά για εισιτήριο η να πάνε με μισό εκατομμύριο ( ναι μλκς αυτό είπαν ) να το δουν στη γιγαντοθονη του Πειραιά ? 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Για αρχή μου άρεσαν πολύ οι δηλώσεις του προπονητή τους και του βλάκα που έχασε το πέναλτι. Για τα υπόλοιπα το βράδυ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Γενικά έχουν απίστευτη αλαζονεία, και σκέφτονται τον τελικό και ποια θέση θα κλείσουν στην Αγιά Σοφιά.. Εγώ ξέρω πως σχεδόν πάντα η αλαζονεία πληρώνεται. Για να δούμε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες οι στιγμές της ελπίδας 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ότι και να δηλώσουν οι παίκτες και ο προπονητής της Άστον Βίλα δεν αποφεύγεται το σημερινό αναπάντεχο.

Πέσανε πάνω στην αρμάδα του πειραιά με τους δισεκατομμύρια φιλάθλους σε όλο τον γαλαξία. Που να ξέρουν οι χωριάτες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα η κουβέντα ήταν οτι με το μισο εκατομμύριο θα ήταν καλή φάση γιατι εκει θα πάει το τρόπαιο μετά . Μιλάμε έχουν παρακάμψη τα πάντα και έχουν φτάσει στο τρόπαιο ήδη .... 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Αστον Βιλα = εχθρός του πολιτισμού 

Αρκουδεηδες 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το βράδυ έχουμε έναν σημαντικό ημιτελικό για την Ελλάδα.
 Έστω και για μια φορά  πρέπει όλοι οι Έλληνες να βάλουμε στην άκρη τις διαφορές μας και να υποστηρίξουμε ΟΛΟΙ  την Ελληνική ομάδα η οποία μετά από χρόνια δείχνει ότι έχει την δυνατότητα να ανέβει στην κορυφή της Ευρώπης.

Καλή επιτυχία Μαρίνα Σάττι!

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, AG21 said:

Μάλιστα η κουβέντα ήταν οτι με το μισο εκατομμύριο θα ήταν καλή φάση γιατι εκει θα πάει το τρόπαιο μετά . Μιλάμε έχουν παρακάμψη τα πάντα και έχουν φτάσει στο τρόπαιο ήδη .... 

Η μεγάλη σιγουριά θα τους φάει.Βλέπω μεγάλη έπαρση και αλαζονεία.Θεωρούν σήμερα το παιχνίδι τυπική διαδικασία.Προβλέπω τσαπού και αποκλεισμό.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stavros 9-11 said:

Ναι βρε Ραγιε μου αλλά δεν υπάρχει πάθος. Ήθελα να δω αίμα να στάζει απ' τα μάτια του, να μου πει ότι είναι καταζητούμενος στην πατρίδα του γιατί το ποινικό του μητρώο είναι έκθεση ιδεών κι ότι εδώ ήρθε να αφήσει τα λαρυγγια του στον Πειραιά και ο μλκσ μου λέει θενξ φορ δε σαπορτ και να βγάλουμε σελφι να θυμάται τη στιγμή λέει. Δεν πας πουθενά έτσι 

Οι πραγματικοί εγκληματίες δεν επιδεικνύονται χωρίς λόγο, ρε συ. Μπορεί να τα λέει αυτά, και το βράδυ να σφάξει κάνα γαυρο. 

 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Το ωραιο ειναι που οι γαυροι εχουν ηδη περασει και ...ΘΕΩΡΟΥΝ ΕΥΚΟΛΗ ΤΗΝ ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ!!!!

Με αυτην την επαρση να πάνε και να εισπραξουν μια πενταρα ξεγυρισμένη..ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ!!!

Και μετα να δω τι θα λένε για το MILKO CUP!

Link to comment
Share on other sites

Ας γίνει απόψε με το καλό το 0-1 και θα είναι μεγάλη η βραδιά 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Captain21 said:

Σήμερα το βράδυ έχουμε έναν σημαντικό ημιτελικό για την Ελλάδα.
 Έστω και για μια φορά  πρέπει όλοι οι Έλληνες να βάλουμε στην άκρη τις διαφορές μας και να υποστηρίξουμε ΟΛΟΙ  την Ελληνική ομάδα η οποία μετά από χρόνια δείχνει ότι έχει την δυνατότητα να ανέβει στην κορυφή της Ευρώπης.

Καλή επιτυχία Μαρίνα Σάττι!

Δεν είχα ιδέα, το έψαξα λόγω του πόστ σου. Τώρα αναρρωτιέμαι μήπως τα βουντού μας πήγαν σε λάθος Ελληνική Ομάδα .

https://www.tlife.gr/eidhseis-nea/media/marina-satti-me-faryggitida-kai-ypsilo-pyreto-liges-ores-prin-ton-deytero-imiteliko-tis-Eurovision/1514663/

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nf28 said:

Δεν είχα ιδέα, το έψαξα λόγω του πόστ σου. Τώρα αναρρωτιέμαι μήπως τα βουντού μας πήγαν σε λάθος Ελληνική Ομάδα .

https://www.tlife.gr/eidhseis-nea/media/marina-satti-me-faryggitida-kai-ypsilo-pyreto-liges-ores-prin-ton-deytero-imiteliko-tis-Eurovision/1514663/

Κοίτα αν πιστεύεις στον Χριστό θα το πεις δίκαιο γιατί ακόμα και αυτός σου λέει που πάτε ρε μάγκες με το ζάρι σε Eurovision αραξτε λίγο.

Τώρα σε αυτό το σενάριο άγνωστοι άι βουλαί για το βραδινό ματς. Ελπίζω να κάνει ότι πρέπει και εκεί.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Γαμηστε τον πουστη τον ολυμπιακό 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ήδη αγχωθει να φέρει Χ την Κυριακή πάντως .... Γενικά θέλω το πρωτάθλημα. Στο τελικό θα χάσει ο γαύρος 

Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολειστε και μην χαλιεστε.  Χ την Κυριακη. Σημερα προπονηση θα κανει η αρμαδα του Μεντλιμπαρ. Δεν γυριζουν ολες οι ομαδες ματς σαν τον Ωλυμπιακο 

Link to comment
Share on other sites

Από τα σημαντικότερα παιχνίδια. Σε αναμονή 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DiK said:

Παίξτε να κονομησετε

 

Μιλάτε με τον τύπο που έχει προβλέψει χαμένο πέναλντι Πατιτο και γκολ στην επαναφορά Βάργκας 

 

 

Μιλα @amd

Ο καληνυχτακιας το έχασε ρε

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×