Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


Recommended Posts

Guest dikoudis63

Παίζουν σήμερα φιλικό. Δείτε ενδεκάδα. Μέγκιερι, Μανωλάς, Κοντρέρας, Χολέμπας, Σαλίνο, Μανιάτης, Φέισα, Σάμαρης, Τσόρι, Μήτρογλου, Φουστέρ.

 

Αγωνίζονται με έναν 36-37 Κοντρέρας με Μανωλά (άπειρος, άτσαλος αρκετές φορές) με Μήτρογλου (πέρυσι μόνο πάγκο) Φουστέρ (μία μετά την άλλη θλάση) Φέισα (δεν το συζητάμε καν) Σάμαρη (νεαρός άπειρος για το επίπεδο πρωταθλητισμού) + δυο άγνωστους. Φέτος θα υπάρξει πρόβλημα για αυτούς. Δεν έχουν κορμό. Θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι στο Τσάμπιονς Λιγκ.

 

Πρωτάθλημα εάν ήμασταν εμείς όπως το 11 και ο βάζελος όπως το 11 δεν υπήρχε περίπτωση να χτυπήσει και με 200% διαιτησία υπέρ του (καλά εντάξει λέμε τώρα). Τυχεροί φέτος που μόνος αντίπαλος του είναι οι άλλοι γαύροι, ο ΠΑΟΚ δηλαδή. Και πάλι όμως θα έχουν προβλήματα. Σε υγιές πρωτάθλημα, ακόμα και έτσι όπως είναι, πρώτη θέση με την καμία δεν παίρνανε, κάτω από 3-4-5.

 

Update: Στο 4' φάγανε γκολ από την Φράιμπουργκ. ;)

Edited by dikoudis63
Link to comment
Share on other sites

εγω βλεπω οτι κανενα γαυρικο μεσο ενημερωσης δεν τολμαει να ασκησει κριτικη στο παιδοβουβαλο... ολοι κανουν τον κινεζο. φευγουν οι 2 καλυτεροι παιχτες τη περσινη σεζον και οι προσθηκες τους ειναι κατι Σαλινο και κατι Τσορι... εχουν επαναπαφθει στο γεγονος οτι η ΕΠΟ ειναι δικη τους + τα παραρτηματα με τους δανεικους παιχτες...

Link to comment
Share on other sites

Guest dikoudis63

0-2 στο 16'. Συμφωνώ σε αυτό που λες. Όσο περίεργο και αν μας φαίνεται αυτό, μόνο τα μέσα του γαύρου δεν κράζουν. ΠΑΟΚ, Άρη, Παναθηναϊκού, Ώρα κατά καιρούς σε εποχές και περίοδους πάντα έκραζαν όταν γινόταν μαλακίες. Και να σου πω και κάτι φίλε μου. Στα @@ μας. Πρόβατα είναι. Ας νομίσουν ότι έχουν ομάδα φέτος, να φάνε τις 6αρες στο ΤΣ.

Link to comment
Share on other sites

Guest dikoudis63
Mπορει να μην εχουν επαναπαυτει και απλα να φοβουνται τους μπραβους του παιδοβουβαλου

 

Και αυτό ισχύει. Αλλά μπράβους σε δημοσιογράφους, υποθέτω πως έχουν στείλει όλοι οι προέδροι, ακόμα και οι δικοί μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest dikoudis63
και αυτο βεβαια... α ρε φουκαρα μπαοκ, μια ευκαιρια εχεις και εσυ και τιποτα δεν κανεις.

 

Πραγματικά, μία ευκαιρία έχει, μέχρι τα επόμενα 30 χρόνια. Αν δεν την εκμεταλλευτεί φέτος του χρόνου και φύγει ο Σαββίδης θα γίνει της πουτάνας πάνω, Θεσσαλονίκη. Μια ευκαιρία όμως για Πρωτάθλημα. Γιατί συνήθως οι οπαδοί του επαναπαύονται με κύπελλα, χαζό πορείες στα πλέι-οφ και τέτοια. Με πορείες για τους φυλακισμένους (;). Βλέπουν μόνο το δέντρο ποτέ την ουσία. Εσύ από πάνω θα τα ξέρεις καλύτερα κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό ισχύει. Αλλά μπράβους σε δημοσιογράφους, υποθέτω πως έχουν στείλει όλοι οι προέδροι, ακόμα και οι δικοί μας.

 

Περσι στα δημοσιογραφικα του Καραισκακη μονο τουρνουα ΜΜΑ (πως το λενε αυτο) δεν διοργανωσαν μεταξυ ''αγανακτισμενων φιλαθλων'' και αθλητικων ρεπορτερ. Παιζει να εφαγε ξυλο διψηφιος αριθμος ΑΡΔ.

Link to comment
Share on other sites

Να προσέχετε ΤΙ λέτε και ΤΙ γράφετε ....

Η Κοκκάλειος σχολή έχει θιασώτες και μιμητές ΠΑΝΤΟΥ.

Και πάνω απ' όλα έχει μαθητές με ευήκοα ώτα ......

 

"Θα ζαλιστείτε με το γήπεδο που θα σας φτιάξω! Θέλω, όμως, να μου υποσχεθείτε πως θα προστατεύσετε την ομάδα"

 

;)

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν τους εχω για εξυπνους, να χαρασσουν στρατηγική κτλ, ειναι απλά μπετοστοκοι κομπλεξικοι. οι λεγομενοι πουθεναδες, που βρισκουν και τα κανουν. οταν εμφανιστει ενας πραγματικά ισχυρος αρχιζουν τη κλαψα.

Link to comment
Share on other sites

23 εκ. κονομαει και τους φερνει Σαβιολα και 2-3 της σειρας απο Γαλλια και Ισπανια. και τα προβατακια στον Πειραια χαιρονται.

περιμενω ρελανς απο τον γυφτοΡωσο.

Link to comment
Share on other sites

Μου το λεγε το μεσημέρι ένα καθίζημα του στόλου.

Και του απάντησα γελώντας "είσαι σίγουρος πως θα υπογράψει σε εσάς? Βασικά δεν τον θέλουμε αλλιώς ξέρεις.." του είπα του μουλομπάσταρδου γαύρου...:D

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Saviola xD

 

Με καθυστερηση δεκα χρονια...Με 23 εκ ΕΤΟΙΜΑ και ΖΕΣΤΑ κ ο γαζωρος φερνει σαβιολα.

Link to comment
Share on other sites

Μου το λεγε το μεσημέρι ένα καθίζημα του στόλου.

Και του απάντησα γελώντας "είσαι σίγουρος πως θα υπογράψει σε εσάς? Βασικά δεν τον θέλουμε αλλιώς ξέρεις.." του είπα του μουλομπάσταρδου γαύρου...:D

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε ουτε τα λεφτα του c.l. δεν θα χρειαστει να αγγιξει ο χιππο, μονο και μονο τα λεφτα που θα παρει απο τον Αμπντουν, τον καλυπτουν.

 

Αλλα ειναι μεγαλη προεδραρα γι αυτο φερνει Σαβιολα, συμφωνα καποιους ουρακοταγκους

Link to comment
Share on other sites

  • Guest changed the title to Aπόγονοι του στόλου
  • stavros 9-11 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×