Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕🌈


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Είναι τόσο γελοίο που το πιο πιθανό είναι να το παρήγγειλε ο τιγρης. Χρήσιμη η διαιτητική ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, amd said:

σκιαζομαι να ειχε παρει αυτο το πεναλντι η ΑΕΚ τι θα ακουγαμε την επομενη μερα 

Επισημες ανακοινωσεις απο πρασινους και κοκκινους σιγουρα θα ειχαμε. Τωρα ειναι απλα Δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί πώς γίνεται να παίζουν 5/6 ματς εντός? Σε ποιο άλλο πρωτάθλημα συμβαίνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, amarillonegro said:

Αυτοί πώς γίνεται να παίζουν 5/6 ματς εντός? Σε ποιο άλλο πρωτάθλημα συμβαίνει αυτό?

ο ατρομητος ειχε δηλωσει τεχνικα εργα και εγινε αλλαγη εδρας 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, amd said:

ο ατρομητος ειχε δηλωσει τεχνικα εργα και εγινε αλλαγη εδρας 

Ναι. Στα δοκαρια..... 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Apo skylo:

Για τον Άρη μιλάμε που πέρυσι έκοψε ένα κάρο βαθμούς από τον Ολυμπιακό και τα χαλάσανε ο Μαρινάκης με τον Καρυπίδη.

Στο μεταξύ, στην πιάτσα λέγονται πολλά υποκοριστικά για μια μεγάλη κόντρα που σοβεί τους τελευταίους μήνες στο ποδόσφαιρο. Ο ένας αποκαλεί τον άλλον “Ντέμη Ρούσσο” κι ο άλλος τον άλλον “Θοδωρούλα”.  Κι εντάξει, ο μακαρίτης ο Ντέμης Ρούσσος υπήρξε τεράστια προσωπικότητα και τεράστιος καλλιτέχνης. Δεν είναι και υποτιμητικό. Με το “Θοδωρούλα”, όμως, τι εννοεί ο ποιητής;

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι κηδεία απόψε στο τηγάνι από το πρώην παράρτημα, γιατί έχουν σηκώσει πολύ κεφάλι οι γαύροι, έχουν παίξει με τους ουραγούς της βαθμολογίας, τη γλίτωσαν στη Φιλαδελφεια με το πνιγμένο πέναλτι και την έχουν δει Σίτυ.

Έτσι, να πάρει και κανένα τηλεφωνάκι ακόμα ο στιχουργός για τον πρώην φίλο του

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Βρήκανε αυτόν τον Ελ Καμπι να τους ξελασπώνει φέτος 

Φαίνεται καλή περίπτωση ο ατιμος. 

Link to comment
Share on other sites

@Νονόςή Νουνέ ή Μπίλια, έλα να δεις τι γίνεται εδώ μέσα και μετά πες μου αυτά που μου λες για τα ματζουνια, τα γούρια κτλ.

Στο έχω ξαναπεί, δεν κάθομαι να ξανασκαω και να ξαναβγάζω το φίδι από την τρύπα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

@Νονόςή Νουνέ ή Μπίλια, έλα να δεις τι γίνεται εδώ μέσα και μετά πες μου αυτά που μου λες για τα ματζουνια, τα γούρια κτλ.

Στο έχω ξαναπεί, δεν κάθομαι να ξανασκαω και να ξαναβγάζω το φίδι από την τρύπα.

Να κλείνουν τα τοπικ την ώρα του αγώνα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

@Νονόςή Νουνέ ή Μπίλια, έλα να δεις τι γίνεται εδώ μέσα και μετά πες μου αυτά που μου λες για τα ματζουνια, τα γούρια κτλ.

Στο έχω ξαναπεί, δεν κάθομαι να ξανασκαω και να ξαναβγάζω το φίδι από την τρύπα.

Ότι κι αν λες, ότι κι αν διαβαζω σε διάφορα θρεντς για παρκαρίσματα, φούτερ, σκαρπίνια κλπ., ΑΝ στραβώσει εφέτΟ, θα είσαι ο Νο.1 ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ. Τέλος.

#gidia

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×