Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕🌈


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Την "ερώτηση" στον Αλμέυδα ποιος "δημοσιογράφος"  την έκανε τελικά; 

Link to comment
Share on other sites

Ο κονδος μας απαντησε...μας εχει στα νομικα και τα ειπε ολα για να τον καλεσει ο εισαγγελεας και να τα πει ολα. ξεχασε που εγινε ρομπα με τις κασσετες του πατερα 

Screenshot_4.png

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το διαμάντι του ελληνικού πολιτισμού, αυτή η πολιτιστική κληρονομιά πρέπει να υπάρχει εδώ. Το σωστό τόπικ είναι αυτό.

Τοπ σημεία:

1. Ο Κούγιας περνάει πάνω από... ανοικτή πόρτα.

2. Λέει στην Βατίδου πάρε το 100 κ αυτή τον ρωτάει πως το παίρνουν?

3. Ο Κούγιας πέφτει τέζα μόνος του σαν άλλος Αλέκος Αλεξανδρής κ λέει ότι τον χτύπησαν

 

Θαυμάστε ελεύθερα. 

 

  • Δικεφαλάκι 5
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα βλέπω έναν Άδωνι στον 'νεαρό' αυτό Κούγια, εκεί ειδικά που πέφτει για το αμερικάνικο lawsuit και λέει "Ωχ!", μέχρι και η φωνή είναι ίδια. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bladerunner21 said:

Αυτό το διαμάντι του ελληνικού πολιτισμού, αυτή η πολιτιστική κληρονομιά πρέπει να υπάρχει εδώ. Το σωστό τόπικ είναι αυτό.

Τοπ σημεία:

1. Ο Κούγιας περνάει πάνω από... ανοικτή πόρτα.

2. Λέει στην Βατίδου πάρε το 100 κ αυτή τον ρωτάει πως το παίρνουν?

3. Ο Κούγιας πέφτει τέζα μόνος του σαν άλλος Αλέκος Αλεξανδρής κ λέει ότι τον χτύπησαν

 

Θαυμάστε ελεύθερα. 

 

Οτι σκαει εκει με σμαρτ χωρις πινακιδες το κανει ακομα πιο γελοιο.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nuc1924 said:

Οτι σκαει εκει με σμαρτ χωρις πινακιδες το κανει ακομα πιο γελοιο.

Ασυλία πλήρη ο Αλέξης δηλ. Ωραίος.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, vamos bien said:

σφίξαμε 😭

 

IMG_3444.jpeg

Θα βάλουν εισιτήριο η θα είναι ελεύθερη είσοδος για το γέλιο που θα μας προσφέρει.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Κάτι τους απασχολεί τους απόγονους σε επίπεδο διοίκησης που μάλλον δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι. Υποψιάζομαι ότι θα επιτεθεί στην κυβέρνηση, πριν κάνα τρίμηνο θα έλεγα ότι ο Μητσοτάκης θα άρχιζε τις κάμψεις λέγοντας συγγνώμη Βαγγέλη δεν θα το ξανακάνω. Τώρα δεν είμαι σίγουρος ότι θα γίνει ακριβώς έτσι, κάπου δεν τα βρίσκει ο μαφιόζος με το πουτανακι του και ξαμολυσε τον Κούγια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να δούμε μην σκάσει καμιά μπόμπα μέχρι αύριο, που θα κάνει την συνέντευξη must.

Link to comment
Share on other sites

To 50% θα είναι "διευκρινίσεις" για όσα είπε περί παράγκας και παρερμηνεύτηκαν. Το άλλο 50% ότι θα μας γαμήσει όλους στα δικαστήρια γιατί είναι ο Μάτλοκ.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, stavros 9-11 said:

, κάπου δεν τα βρίσκει ο μαφιόζος με το πουτανακι του και ξαμολυσε τον Κούγια 

Γιατί ποτέ τα βρήκαν ακριβώς ? Προβλήματα είχαν και στη πρώτη 4ετια γιατί ο μεν βάζοντας τον Αυγενακη θεωρούσε ότι έβγαλε την υποχρέωση αλλά δεν . Αυτός επειδή έχει τη Ντόρα κουμπάρα και σχέσεις που κρατούσαν από τους πατεράδες νόμιζε ότι θα είναι πρωθυπουργός παρά τον πρωθυπουργό .  

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vamos bien said:

σφίξαμε 😭

 

IMG_3444.jpeg

Ντόρο κάνει μπας και καταφέρει κάτι . Θέλουν να μπουρδελοποιησουν όσο γίνεται το ποδόσφαιρο στη λογική η εμείς η κανεις . Ντόρος μέχρι το βράδυ γιατί οι εφημερίδες την επόμενη μέρα θα ασχολούνται με τους αγώνες . 

Έχουν ενεργοποιήσουν ότι αρδακι έχουν και προσπαθούν να ξεσηκώσουν τον κόσμο μιλώντας για αγαναντηση !; αλλά πλεον οι μη οργανωμένοι δεν τσιμπάνε ενώ οι οργανωμένοι φοβούνται τα δεσίματα μετά το Ρέντη . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Γιατί ποτέ τα βρήκαν ακριβώς ? Προβλήματα είχαν και στη πρώτη 4ετια γιατί ο μεν βάζοντας τον Αυγενακη θεωρούσε ότι έβγαλε την υποχρέωση αλλά δεν . Αυτός επειδή έχει τη Ντόρα κουμπάρα και σχέσεις που κρατούσαν από τους πατεράδες νόμιζε ότι θα είναι πρωθυπουργός παρά τον πρωθυπουργό .  

Όταν πχ έγινε ο φόνος του Μιχάλη και ο υπουργός που διόρισε το πουτανακι ζητησε με αφορμή τον φόνο να πάρει τη διαιτησία ο Μαρινάκης. Δεν ξέρω σε ποια ψευδαίσθηση ζεις αλλά ο Μαρινάκης είναι πρωθυπουργός 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stavros 9-11 said:

Όταν πχ έγινε ο φόνος του Μιχάλη και ο υπουργός που διόρισε το πουτανακι ζητησε με αφορμή τον φόνο να πάρει τη διαιτησία ο Μαρινάκης. Δεν ξέρω σε ποια ψευδαίσθηση ζεις αλλά ο Μαρινάκης είναι πρωθυπουργός 

Ο Κούλης ελέγχεται και μάλιστα κρίνεται που δεν τον έδιωξε εκείνη τη στιγμή τον Οικονόμου από το Μαξίμου και η τραγική πλέον κυβέρνηση θα είχε γλιτώσει από όσα δεν έκανε αυτός ο άχρηστος μετά . Σοβαρό λάθος ακόμα  ήταν που μίλησε για ραντεβού προφανώς δασκαλεμενος από τον υπουργό του  !!!  αλλά δεν θεωρώ ότι κυβερνάει ο Μαρινάκης απλά έχει κέντρο εξουσίας λόγο των καναλιών και των εφημερίδων όπως έχει και ο Αλαφούζος . 

Γενικά ο Μαρινάκης είναι με τη Ντόρα και όχι με το Κούλη και αυτό λέω εδώ και καιρό . Γενικά δεν βλέπω πολλά κοινά Κούλη Ντόρα και μιλώντας για την ιδεολογία τους ακόμα . Έτσι μου φαίνεται ίσως κάνω λάθος . 

Link to comment
Share on other sites

O Nικολάκης να πληρώσει τα χρέη του πρώτα. Μετά θα ασχοληθούμε κ με την όποια γνώμη του.

Link to comment
Share on other sites

Πάει σε σουίτα στο καραιταβλι και πίνει τρώει τσάμπα . Τι περιμένατε να πει ? Γενικη συστράτευση έχουν μπας και καταφέρουν κάτι . Από διακοπή πρωταθλήματος μέχρι λάσπη εδώ και εκεί . Επίδειξη δύναμης που τόσα χρονια τους βοήθησε και πλέον δεν έχουν . Η ιστορία τα σπάμε όλα τους βγήκε μπούμερανγκ γι'αυτό έφεραν και τον Κούγια . 

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι παρά την αντί ΑΕΚ στάση, το πορτοκαλι είναι το μόνο δημοφιλές μέσο που κοντράρει γαυρο. Γιατί πανω απο μας έχει σταθερά μπαοκ-βαζελο με αλλαγή στη σειρά κατά καιρους. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το ratio μήνυση/λεπτό πρέπει να είναι 5 τουλάχιστον.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

«Είμαι ο Κούγιας, για πολλούς ο κορυφαίος ποινικολόγος στην Ελλάδα, για άλλους είμαι απλά καλός». 

δεν μπορω να πιστεψω ποσο τυχεροι ειμαστε που τα ζουμε αυτα 

Quote

«Δεν πληρώνομαι. Δεν παίρνω αμοιβή. Θέλω να ξεβρωμίσει το ποδόσφαιρο. Θέλω πίσω τον οργανισμό του Ολυμπιακού». 

 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Με το που το έβαλα υπονόησε ντόπα στην ΑΕΚ. Καλά θα πάει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

«Πάρτε πολύ σοβαρά αυτά που θα πώ. Βεβαίως ήμουν Παναθηναϊκός μέχρι τότε που ο ΛΙάνης είπε στον Πέτρο Θεοδωρίδη αν θέλει κάποιον να μη φοβάται κανέναν. Έτσι έγινα αναπληρωτής πρόεδρος στον Ηρακλή». 

«Όταν ο Κούγιας αναλαμβάνει μια θέση δεν σκέφτεται τι ομάδα είναι. Κάθε σχέση μου με τον Παναθηναϊκό σταμάτησε, ως ο νεότερος πρόεδρος της ΕΠΑΕ, έκανα καταγγελία στον Δέδε και προσπάθησε να βάλει τον αγώνα Ολυμπιακού-Παναθηναϊκού που θα έκρινε το πρωτάθλημα να αναβάλει τον αγώνα στο Καραϊσκάκης ένα μήνα πριν από τις εκλογές». 

 

βρηκαμε κλοουν να ασχολουμαστε 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×