Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕🌈


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ρε μαλακα πρίγκηπα που είσαι και στα επίσημα σε στήνει ο μαρινακης κοτζάμ βασιλιά βρε λακαμα . Αντε τελειώνετε με τον πούστη. Μαρινακης μετά την Μακάμπι έπιασε και το κοράκι , Ιταλός Ισπανός τι στον πουτσο είναι . Μαλακες σοβαρευτείτε και βάλτε 4 γαμημενοι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Εδώ έχουμε αρρωστήσει που πήγανε ημιτελικό ρε συ και θα έχει πλάκα να πάνε τελικό και μάλιστα στην έδρα μας;

Στα παπαρια μου ε.. Και το λεω με πλήρη επίγνωση και χωρις ίχνος κομπλεξ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, agelos said:

Το βλέπω για 1-4.

Ειναι αγριεμένοι.

Καλυτερο απο 0-4 οπως και να χει, στο 2ο ημιχρονο προβλεπω να μην σταματιεται ο γαυρος, γι αυτο και το σχολιο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Στα παπαρια μου ε.. Και το λεω με πλήρη επίγνωση και χωρις ίχνος κομπλεξ.

Καλό που σκέφτεσαι έτσι αλλά δεν σκεφτόμαστε όλοι το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Δεν το γράφω μέρες, αλλα εδω και καιρό έχω ακούσει στο ιατρειο πως "ΑΕΚ πρωταθλημα, Ολυμπιακος τελικο". Μην ασχολείστε οπως και να χει, αν πανε τελικο και το χάσουν στην Αγια Σοφια θα χει πιο πλακα.

Εγώ αυτό το πρωτάθλημα το θέλω περισσότερο από όλα, οπότε το υπογράφω.

Στο κάτω κάτω μεγάλη ομάδα γίνεσαι από τις επιτυχίες σου,όχι από τις αποτυχίες των άλλων.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Δεν το γράφω μέρες, αλλα εδω και καιρό έχω ακούσει στο ιατρειο πως "ΑΕΚ πρωταθλημα, Ολυμπιακος τελικο". Μην ασχολείστε οπως και να χει, αν πανε τελικο και το χάσουν στην Αγια Σοφια θα χει πιο πλακα.

Το θέμα είναι ότι αν πάνε, η Φιλαδέλφεια θα γίνει βαγδάτη, και το γήπεδο θα μοιάζει βομβαρδισμένο

Link to comment
Share on other sites

1-2 με οχι απλα 0-100 διαιτησια, 0-200.

Το ματς παει οπως πρεπει για να γκρεμιστουν ολα τα ονειρα του γαυρου οπως και οι δυναμεις, στο δευτερο παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Ναι, εφοσον  μιλαμε για κανονική ομάδα κι όχι κλοουν, πραγμα που δυστυχως προσωπικά φοβαμαι ότι ισχυει. 

Επισης ο διαιτητής πρέπει να έχει πάρει πολύ πραγμα από τον Εσκομπαρ, θα παλέψει κι αυτος για το μεγαλείο του θρύλου.

Νταξει κλοουν ομαδα που ναι 4η στην πρεμιερ λιγο δυσκολο να την πουμε. Δεν παιζει καλα οντως, αλλα δεν μπορω να την πω και αυτην κλοουν οκ. Και ας εχω αρρωστησει με την πορεια του γαυρου και το ενδεχομενο να παιξει τελικο στο σπιτι μας

Το πεναλτι ηταν οντως κραυγαλεο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Karagimi said:

Το θέμα είναι ότι αν πάνε, η Φιλαδέλφεια θα γίνει βαγδάτη, και το γήπεδο θα μοιάζει βομβαρδισμένο

Εντάξει ευρωπαϊκός τελικός είναι,θα έχει απίστευτα μέτρα,ούτε μαρκαδόρο δεν θα περάσουν μέσα,τίποτα δεν θα γίνει 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SlobodanNugatinovic said:

Εντάξει ευρωπαϊκός τελικός είναι,θα έχει απίστευτα μέτρα,ούτε μαρκαδόρο δεν θα περάσουν μέσα,τίποτα δεν θα γίνει 

Αδερφε στον περσινο τελικο ματωσε παικτης ομαδας απο αντικειμενο που δεχτηκε στο κεφαλι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SlobodanNugatinovic said:

Εγώ αυτό το πρωτάθλημα το θέλω περισσότερο από όλα, οπότε το υπογράφω.

Στο κάτω κάτω μεγάλη ομάδα γίνεσαι από τις επιτυχίες σου,όχι από τις αποτυχίες των άλλων.

Καλά θα ήταν να είχαμε σημαδέψει αυτή την διοργανωση για να έχουμε επιτυχία και όχι να προσπαθούμε να τρέξουμε ευρωπαϊκές ομάδες.

Μιλάμε για διοργανωση που σε τρία χρόνια οι άλλοι πήγαν δύο φορές στους 8 και ο άλλος στους 4, κι εμείς πήγαμε για τοταλ φούτμπολ στους πρώτους διδαξαντες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ολυμπιακος ενα αρχιδι θα παρει στο τελος της σεζον. Απο εκει και περα, το θεμα ειναι να παρουμε εμεις Πρωταθλημα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Επισης περα απο το αν θα κανουν οι γαυροι η οχι ζημιες, καλως η κακως η ιστορια του γηπεδου πλην της ΑΕΚ θα περιεχει και τον φετινο τελικο του Κονφερενς. Δεν ειναι ωραιο σε αυτον τον τελικο να εχει συμμετοχη ο γαυρος, ποσω μαλλον και κατακτηση, πως να το κανουμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Καλά θα ήταν να είχαμε σημαδέψει αυτή την διοργανωση για να έχουμε επιτυχία και όχι να προσπαθούμε να τρέξουμε ευρωπαϊκές ομάδες.

Μιλάμε για διοργανωση που σε τρία χρόνια οι άλλοι πήγαν δύο φορές στους 8 και ο άλλος στους 4, κι εμείς πήγαμε για τοταλ φούτμπολ στους πρώτους διδαξαντες.

Διαφωνώ εντελώς. Πρεπει να στοχεύεις παντα στο υψηλότερο επιπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που έφτασαν τα πράγματα μου αρκεί τουλάχιστον να μην το πάρουν εκεί μέσα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Καλά θα ήταν να είχαμε σημαδέψει αυτή την διοργανωση για να έχουμε επιτυχία και όχι να προσπαθούμε να τρέξουμε ευρωπαϊκές ομάδες.

Μιλάμε για διοργανωση που σε τρία χρόνια οι άλλοι πήγαν δύο φορές στους 8 και ο άλλος στους 4, κι εμείς πήγαμε για τοταλ φούτμπολ στους πρώτους διδαξαντες.

Φετος (και μονο) μια χαρα την στοχευσαμε την Ευρωπη. 

Ο καραγκιοζης ο τροχονομος μας κατεστρεψε και η ανικανοτητα μας να κερδισουμε στη Φιλαδελφεια

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Διαφωνώ εντελώς. Πρεπει να στοχεύεις παντα στο υψηλότερο επιπεδο.

Μαζί σου, όταν στον πάγκο θα κάθονται 15 εκατομμύρια και στον αγωνιστικό χώρο θα παίζουν 45 κάτι μπορεί να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Φετος (και μονο) μια χαρα την στοχευσαμε την Ευρωπη. 

Ο καραγκιοζης ο τροχονομος μας κατεστρεψε και η ανικανοτητα μας να κερδισουμε στη Φιλαδελφεια

Με λάθος τροπο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Εδώ που έφτασαν τα πράγματα μου αρκεί τουλάχιστον να μην το πάρουν εκεί μέσα.

Δεν θα περάσει μωρέ..Κάτσε να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Μαζί σου, όταν στον πάγκο θα κάθονται 15 εκατομμύρια και στον αγωνιστικό χώρο θα παίζουν 45 κάτι μπορεί να γίνει.

ε τι μας λες να κατσουμε να χασουμε επιτηδες να παμε κονφρενς?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Με λάθος τροπο

Τι θεωρεις λαθος δλδ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, VaGucci21 said:

ε τι μας λες να κατσουμε να χασουμε επιτηδες να παμε κονφρενς?

Ε ναι σοβαρη συμπεριφορά αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Πώς κατάφερε κι έπιασε ο πουστόχοντρος ιταλούς διαιτητές και var? 
αδιανόητο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, VaGucci21 said:

ε τι μας λες να κατσουμε να χασουμε επιτηδες να παμε κονφρενς?

Όχι, να βγαίναμε πάση θυσία τρίτοι στον όμιλο, ένα πόντο θέλαμε κάθε αγωνιστικη και τον κλωτσαγαμε όπως κλωτσαμε και το πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AlexKR21 said:

Νταξει κλοουν ομαδα που ναι 4η στην πρεμιερ λιγο δυσκολο να την πουμε. Δεν παιζει καλα οντως, αλλα δεν μπορω να την πω και αυτην κλοουν οκ. Και ας εχω αρρωστησει με την πορεια του γαυρου και το ενδεχομενο να παιξει τελικο στο σπιτι μας

Το πεναλτι ηταν οντως κραυγαλεο

Κλοουν για αυτά τα κυβικά ομάδων  εννοώ, δεν περιμενα αυτό που είδα προσωπικά (σε αμυνα και σε τροπο παιχνιδιού) , ανεξαρτητα από την πολύ καλη εμφανιση του γαυρου 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×