Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕🌈


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ομάδα κλόουν 🤡 οι Εγγλέζοι.

Πραγματικά αδιανόητα γελοία ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agent HAF said:

Επίσης χωρίς διάθεση προσβολής προς κανέναν βλέπω διάθεση για χαβαλε ως προς την κάθοδο Ολυμπιακών στην Φιλαδέλφεια. Μάλλον κάποιοι ποιο νέοι σε ηλικία δεν έχουν αντιληφθεί περί τίνος πρόκειται ακόμα. 

Εγώ τρελένομαι πάντως..κάποιοι άλλοι λένε στα παπάρια μας και τι μας νοιάζει. Θέλω λίγο από αυτό που πίνουν

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, krokosmios said:

Εγώ έχω βάλει γιουροβίζιον

πάμε ΜΑΡΙΝΑΡΑ ΑΕΚΑΡΑ

Να μην ξεχάσουμε να βάλουμε και τη φάτσα της στο μουσείο δίπλα στου Τσιτσιφαπ

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Antiviosis21 said:

Για εμένα το πιο θλιβερό είναι ότι υπάρχουν τέτοιοι τύποι ανάμεσα μας που παίζει να έχουν και διαρκείας

Screenshot_8.png

Ζουν ανάμεσα μας, εδω ο άλλος ΑΕΚτζης και μου έκανε κήρυγμα ότι θα έπρεπε να ντρέπομαι που δεν υποστηρίζω ελληνικές ομάδες. Του εξήγησα ήρεμα και ωραία ότι πέρα από ΑΕΚ εχω μια μεγάλη συμπάθεια σε Αστον Βίλα, Φιορεντινα και Ρεαλ(στο μπάσκετ μόνο) 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agent HAF said:

Επίσης χωρίς διάθεση προσβολής προς κανέναν βλέπω διάθεση για χαβαλε ως προς την κάθοδο Ολυμπιακών στην Φιλαδέλφεια. Μάλλον κάποιοι ποιο νέοι σε ηλικία δεν έχουν αντιληφθεί περί τίνος πρόκειται ακόμα. 

Δε νομίζω ότι αυτό αφήνει αδιάφορο κανέναν. Στο μεταξύ το ξέρετε ότι μετά θα χρειαστεί απολύμανση με τα αισχη που θα κάνουν αυτοί εκεί μέσα έτσι; Σε φάση αν κάτσουν γαύροι στην εξέδρα που έχεις διαρκείας, ξεκινα να πηγαίνεις απ' τον δεύτερο γύρο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Ομάδα κλόουν 🤡 οι Εγγλέζοι.

Πραγματικά αδιανόητα γελοία ομάδα.

ειναι ομάδα για να ομορφαίνει την πρέμιερ-λίγκ, όχι για να την διεκδικεί.. Δεν έχουν προσωπικότητα σαν ομάδα, ούτε και σαν μονάδες τελικά. Αν τους πήγαινε το ματς, θα τον διέλυαν τον γαύρο, τωρα που τους πήγε στραβά, στα 4 και απο αύριο ξεκινάει μια καινούρια μέρα.

Link to comment
Share on other sites


♫ Μαίρη Μαράντη - Θα πάρω φόρα (Ηλία ρίχτο!) - YouTube
 

μετα το ματς με την Λαμια

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω εναν στην δουλεια που μου λεγε, νταξει μακαρι να το παρουν, Έλληνες ειναι κτλ.

 

Οταν σε εκλεβαν 20 χρονια τι ηταν?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nuc1924 said:

Και εγω εχω εναν στην δουλεια που μου λεγε, νταξει μακαρι να το παρουν, Έλληνες ειναι κτλ.

 

Οταν σε εκλεβαν 20 χρονια τι ηταν?

Έχουν γλυτώσει πολλές φάπες κάτι τέτοιοι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ σα νέος πάντως έχω φρικάρει πιο πολύ με την ιδέα να σηκώσει ευρωπαϊκό ο γαύρος παρά με το αν θα ρθουν γαύροι στη φιλαδέλφεια

μου φαίνεται τεράστια συμπαντική αδικία και θα μου ταν το ίδιο αν το έκαναν στο γουέμπλει ξέρω γω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 Η σημερινή Άστον Βίλα θυμίζει ΑΕΚ με χνιντ νεντελτσιαρου και παουλινιο

Link to comment
Share on other sites

Just now, krokosmios said:

εγώ σα νέος πάντως έχω φρικάρει πιο πολύ με την ιδέα να σηκώσει ευρωπαϊκό ο γαύρος παρά με το αν θα ρθουν γαύροι στη φιλαδέλφεια

μου φαίνεται τεράστια συμπαντική αδικία και θα μου ταν το ίδιο αν το έκαναν στο γουέμπλει ξέρω γω

Αυτό και από έναν παππού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kamikaze21 said:

 Η σημερινή Άστον Βίλα θυμίζει ΑΕΚ με χνιντ νεντελτσιαρου και παουλινιο

καλά να πάθουμε. εμείς ονειρευόμασταν champions league με πιζάρο και αθανασιάδη το καλοκαίρι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antiviosis21 said:

καλά να πάθουμε. εμείς ονειρευόμασταν champions league με πιζάρο και αθανασιάδη το καλοκαίρι

Και Γιαννιώτας > bailey

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, krokosmios said:

εγώ σα νέος πάντως έχω φρικάρει πιο πολύ με την ιδέα να σηκώσει ευρωπαϊκό ο γαύρος παρά με το αν θα ρθουν γαύροι στη φιλαδέλφεια

μου φαίνεται τεράστια συμπαντική αδικία και θα μου ταν το ίδιο αν το έκαναν στο γουέμπλει ξέρω γω

Άμα κρατήσει λουτσεσκου ο ΠΑΟΚ θα το σηκώσει και αυτός σε δυο τρία χρόνια. Οι ποιο πολλές ομάδες είναι καφενεία 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antiviosis21 said:

τουλάχιστον γελοίος ο τύπος. προφανώς υποτιμούν τέρμα την διοργάνωση και ο μόνος στόχος τους ήταν η έξοδος στο cl

Μου θυμίζει κάτι δικές μας μικρες ομαδες που παλεύουν να βγουν Ευρώπη και μετά τα παρατάνε.Απο την άλλη πως μπορεί κάποιος να το πει αυτό για ομάδα που έχει σηκώσει πρωταθλητριων έστω και σε εποχες που η Θάτσερ ηταν σχεδόν νεοεκλεγμενη.

Link to comment
Share on other sites

Την πατήσαμε.απόλυτο φαβορί πλέον για κούπα. Ευτυχώς πέρασαν οι Ιταλοί κ θα δούμε ένα σφιχτό τελικό 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, krokosmios said:

εγώ σα νέος πάντως έχω φρικάρει πιο πολύ με την ιδέα να σηκώσει ευρωπαϊκό ο γαύρος παρά με το αν θα ρθουν γαύροι στη φιλαδέλφεια

μου φαίνεται τεράστια συμπαντική αδικία και θα μου ταν το ίδιο αν το έκαναν στο γουέμπλει ξέρω γω

Ναι, ας μην βιαζόμαστε όμως.. οταν πάς τελικό έχεις 50% να χάσεις. Ας μην μοιράζουμε το αγριογούρουνο πριν το σκοτώσουμε.. Αυτοί 100% θα είναι στο σπίτι μας και θα μαγαρίζουν το χώρο και ας φάνε 7

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι γαυροι στη Φιλαδέλφεια δε θα είναι για καφέ εκεί από το πρωί, θα πάνε με συγκεκριμένα τρένα από Πειραιά με συνοδεία αστυνομίας και με τον ίδιο τρόπο θα φύγουν. 

Link to comment
Share on other sites

Αδέρφια έληξε...

KEEP CALM AND SUPPORT FIORENTINA!

downloadfile.webp

Link to comment
Share on other sites

Επίσης η Φιορεντινα είχε πάει και στον περσινό τελικό του Κονφερενς χάνοντας 1-2 στο 90 από Γουεστ Χαμ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Captain21 said:

Αδέρφια έληξε...

KEEP KALM AND SUPPORT FIORENTINA!

downloadfile.webp

Ε η τελευταία μας ελπιδα είναι 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Πάντως οι γαυροι στη Φιλαδέλφεια δε θα είναι για καφέ εκεί από το πρωί, θα πάνε με συγκεκριμένα τρένα από Πειραιά με συνοδεία αστυνομίας και με τον ίδιο τρόπο θα φύγουν. 

Πάντως σίγουρα θα είναι στον περιβάλλοντα χώρο κάνα2ωρο πριν το ματς και κάνα 2ωρο μετά. Θα έχουνε περίπου 6 ώρες στο γήπεδο και στα πέριξ να σου σπάσουν ότι σπάζεται, να σου βάψουν ότι βάφεται κλπ. 

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να χάσει δεύτερο σερί τελικό η Φιορεντίνα 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×