Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕🌈


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ο τελικος πρεπει να γινει στη ΝΦ

Ο γαυρος πρεπει να ταπεινωθει στη ΝΦ

Πρεπει να τελειωνουμε με την απαγορευση μετακινησης οπαδων

 

Αυτα πρεπει να μας νοιαζουν ως οπαδοι, οι μεγαλυτεροι πιστευω πως νιωθουν καλυτερα. Μαλλον μας εχει πιασει αμοκ λογω μπατσοκρατιας στο μπουρδελο που ζουμε, μαθαμε να ζουμε στο κλουβακι μας κ μεχρι εκει

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε ποιο μιλκο καπ μωρε, οι παικτες θελουν τσαμπιονς λιγκ, και αυτοι που ειναι ηδη εδω και αυτοι που θα προσεγγισουμε.. Πάντα στόχος το τσου λου

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karagimi said:

Ρε ποιο μιλκο καπ μωρε, οι παικτες θελουν τσαμπιονς λιγκ, και αυτοι που ειναι ηδη εδω και αυτοι που θα προσεγγισουμε.. Πάντα στόχος το τσου λου

Πάντως το 2018 δεν νομίζω να χρειαζόμασταν είσοδο στο champions league για να προσεγγίσουμε γιαννιώτα και άλεφ

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Το τραγικό για μας, θα είναι να χάσουμε πρωτάθλημα και  πικρό κερασάκι να το σηκώσει ο γαυρος στην αγιασοφια. Αν πάρουμε το πρωτάθλημα, ειδικά με νίκη στο τηγάνι, αλλάζει τελείως.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αυριο η κουπα στον αετο, ξεκινανε οι εκδηλωσεις

Link to comment
Share on other sites

Ευρωπαίοι Ευρωπαίοι σας αρέσουνε τα κίτρινα τα πέη 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δικαιούται η ΑΕΚ χίλια εισιτήρια; 

Έτσι έχω διαβάσει κάπου, δεν το βρίσκω τώρα. Μάλιστα το έγραφαν και ξεκάθαρα, τώρα λένε η ομοσπονδία.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mporat said:

Έτσι έχω διαβάσει κάπου, δεν το βρίσκω τώρα. Μάλιστα το έγραφαν και ξεκάθαρα, τώρα λένε η ομοσπονδία.

Διάβασα για 9 χιλιάδες σε κάθε ομάδα, 3 χιλιάδες με κλήρωση σε όσους ενδιαφερθηκαν μέχρι τώρα και 6 χιλιάδες σε χορηγούς της ΟΥΕΦΑ, 27 σύνολο. Αν όντως μπορεί η ΑΕΚ να πάρει χίλια σε τίποτα επίσημους, μακάρι όλα να δοθούν στην R, εκεί που θα κάθεται ο Κούγιας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ σαν σύνολο πλην διοίκησης, καλό θα είναι να λείπει γενικότερα,δεν έχουμε καμία δουλειά και τίποτα να κερδίσουμε, ό,τι έγινε, έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Όσο δύσκολο και να είναι και όσο και να σε πονάει πρέπει σε κάποια πράγματα να έχεις αξιοπρέπεια και όπως με αξιοπρέπεια έπεσε και σηκώθηκε η ΑΕΚ σαν οργανισμός έτσι πρέπει να γίνει και με το τελικό . 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Όσο δύσκολο και να είναι και όσο και να σε πονάει πρέπει σε κάποια πράγματα να έχεις αξιοπρέπεια και όπως με αξιοπρέπεια έπεσε και σηκώθηκε η ΑΕΚ σαν οργανισμός έτσι πρέπει να γίνει και με το τελικό . 

Αυτά θα τα πούμε και μετά απο πιθανά τραμπουκιλίκια που θα πέσουν την τετάρτη σε περίπτωση νίκης τους στην τούμπα;

Η πολύ αξιοπρέπεια μας έφαγε. Αυτή μας οδήγησε να αφήσουμε τον προπονητή μόνο του να τα βάζει με 20 άτομα και εμείς να μην τολμάμε να μιλήσουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία θα ναι να χει χίλιους δικούς μας, που να υποστηρίξουν Βιόλα. 

 

 
 
Σύμφωνα με την επίσημη ενημέρωση που είχε κάνει η UEFA λοιπόν, τα εισιτήρια που θα διατεθούν συνολικά για τις δύο ομάδες θα είναι 18 χιλιάδες, με το κάθε club να παίρνει από 9 χιλιάδες. Φυσικά, προτεραιότητα στην διάθεση αυτών των εισιτηρίων για τους Πειραιώτες θα έχουν οι κάτοχοι των διαρκείας, ενώ σύντομα αναμένεται να υπάρξει και επίσημη τοποθέτηση από την ΠΑΕ.

Συνολικά, τα εισιτήρια που θα δοθούν για το παιχνίδι θα είναι 27.100, όμως τα 6.100 απ' αυτά θα πάνε στην UEFA για τις ανάγκες που έχει για τους χορηγούς της και τις Ομοσπονδίες, ενώ τα υπόλοιπα που απομένουν (3.000) από την ευρωπαϊκή Ομοσπονδία, θα διατεθούν μέσω κλήρωσης.

 

Οι τιμές των εισιτηρίων:

Fans First: 25 ευρώ

Κατηγορία 3: 45 ευρώ

Κατηγορία 2: 85 ευρώ

Κατηγορία 1: 125 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Antiviosis21 said:

Αυτά θα τα πούμε και μετά απο πιθανά τραμπουκιλίκια που θα πέσουν την τετάρτη σε περίπτωση νίκης τους στην τούμπα;

Η πολύ αξιοπρέπεια μας έφαγε. Αυτή μας οδήγησε να αφήσουμε τον προπονητή μόνο του να τα βάζει με 20 άτομα και εμείς να μην τολμάμε να μιλήσουμε. 

Εκει πρεπει να τους γαμησεις, να καθαρισει η ομαδα κ ο γερος, οπως κ στη ΝΦ οταν ξαναρθουν να παιξουν μαζι μας. Στην ευρωπη πρεπει να τους γαμησει αλλος. Υποστηριξαμε καθε κωλομαδα της ευρωπης για να μην προχωρησουν, μεχρι εκει. Οπαδικα μπηκαμε στο σπιτακι τους κ τους πηραμε πανι ενω ηταν φουλ το γηπεδο, τι να σου πουν για τα αυτοκολλητα τους κ τα σπρει τους;

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Toni Black said:

Εκει πρεπει να τους γαμησεις, να καθαρισει η ομαδα κ ο γερος, οπως κ στη ΝΦ οταν ξαναρθουν να παιξουν μαζι μας. Στην ευρωπη πρεπει να τους γαμησει αλλος. Υποστηριξαμε καθε κωλομαδα της ευρωπης για να μην προχωρησουν, μεχρι εκει. Οπαδικα μπηκαμε στο σπιτακι τους κ τους πηραμε πανι ενω ηταν φουλ το γηπεδο, τι να σου πουν για τα αυτοκολλητα τους κ τα σπρει τους;

Αυτό είναι το θέμα. Θα καθαρίσουμε η θα τρέμουμε όπως στην τούμπα?

Οπαδικά ναι τους έχεις κάνει σκηνικά αξέχαστα. Και στο τηγάνι και στο βόλο στον τελικό και πολλά ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΑΚΑΡΙ ΠΕΣΙΜΟ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΜΑΤ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΔΕΨΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ.

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Μυτη δε θανοιξει.

Με ολη τη γηραιά ήπειρο απο πανω τους , σαν τα γιουσουφάκια  του αγα θα ειναι οι μουλοι..

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΩΤΟΣ ΜΕ ΚΑΣΚΟΛ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ.

 

Στην Αθήνα, και συγκεκριμένα στην Πλατεία Κοτζιά, βρίσκεται το τρόπαιο του Conference League
Το τρόπαιο που διεκδικεί ο Ολυμπιακός, στον ιστορικό τελικό με τη Φιορεντίνα, βρίσκεται στη διάθεση του κοινού για αναμνηστικές φωτογραφίες.
Αύριο (Σάββατο 11/5) θα μεταφερθεί στην πλατεία του αετού, στη Νέα Φιλαδέλφεια.
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, GIANNHS said:

ΟΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΑΚΑΡΙ ΠΕΣΙΜΟ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΜΑΤ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΔΕΨΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ.

Δε μπορεί να είναι τόσο βλάκες και να βρεθούν με κλειστά μαγαζιά στο τέλος για να εξυπηρετήσουν γαύρους για μια μέρα. Δεν γίνεται να είναι τόσο βλάκες 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ωραία θα ναι να χει χίλιους δικούς μας, που να υποστηρίξουν Βιόλα. 

 

 
 
Σύμφωνα με την επίσημη ενημέρωση που είχε κάνει η UEFA λοιπόν, τα εισιτήρια που θα διατεθούν συνολικά για τις δύο ομάδες θα είναι 18 χιλιάδες, με το κάθε club να παίρνει από 9 χιλιάδες. Φυσικά, προτεραιότητα στην διάθεση αυτών των εισιτηρίων για τους Πειραιώτες θα έχουν οι κάτοχοι των διαρκείας, ενώ σύντομα αναμένεται να υπάρξει και επίσημη τοποθέτηση από την ΠΑΕ.

Συνολικά, τα εισιτήρια που θα δοθούν για το παιχνίδι θα είναι 27.100, όμως τα 6.100 απ' αυτά θα πάνε στην UEFA για τις ανάγκες που έχει για τους χορηγούς της και τις Ομοσπονδίες, ενώ τα υπόλοιπα που απομένουν (3.000) από την ευρωπαϊκή Ομοσπονδία, θα διατεθούν μέσω κλήρωσης.

 

Οι τιμές των εισιτηρίων:

Fans First: 25 ευρώ

Κατηγορία 3: 45 ευρώ

Κατηγορία 2: 85 ευρώ

Κατηγορία 1: 125 ευρώ

Η αμηχανη στιγμή που αντιλαμβάνεσαι ότι η ΟΥΕΦΑ κοστολογεί χαμηλότερα ένα τελικό της σε σχέση με την πολιτική της παε.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Γαμώ τα εφτά μουνιά της πεταλούδας μέσα ....

Αχάιντε να δούμε για ΠΟΙΟΝ λόγο θα θυμάται όλος ο κόσμος κι ο ντουνιάς τα 100στά γενέθλια μας ....

Δώσε μου (Θεέ μου) λιγάκι ουρανό που τραγουδάει κι ο Γιάννης ο Πάριος, η αδυναμία του @Duck_Season ....

ΥΓ : Όπως και στην Άστον Βίλα, έτσι δεν έχω καμία εμπιστοσύνη ΚΑΙ στη Φιορεντίνα ... :(

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Νονός said:

Γαμώ τα εφτά μουνιά της πεταλούδας μέσα ....

Αχάιντε να δούμε για ΠΟΙΟΝ λόγο θα θυμάται όλος ο κόσμος κι ο ντουνιάς τα 100στά γενέθλια μας ....

Δώσε μου (Θεέ μου) λιγάκι ουρανό που τραγουδάει κι ο Γιάννης ο Πάριος, η αδυναμία του @Duck_Season ....

ΥΓ : Όπως και στην Άστον Βίλα, έτσι δεν έχω καμία εμπιστοσύνη ΚΑΙ στη Φιορεντίνα ... :(

Όντως..Αν και βγαλανε ματια με τη Μπρυζ-τρια δοκάρια-δεν εχω πολλές ελπίδες εδω μέσα.....

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Νονός said:

Γαμώ τα εφτά μουνιά της πεταλούδας μέσα ....

Αχάιντε να δούμε για ΠΟΙΟΝ λόγο θα θυμάται όλος ο κόσμος κι ο ντουνιάς τα 100στά γενέθλια μας ....

Δώσε μου (Θεέ μου) λιγάκι ουρανό που τραγουδάει κι ο Γιάννης ο Πάριος, η αδυναμία του @Duck_Season ....

ΥΓ : Όπως και στην Άστον Βίλα, έτσι δεν έχω καμία εμπιστοσύνη ΚΑΙ στη Φιορεντίνα ... :(

Πάντως οι ιταλοί γενικά είναι λιγότερο χαιβάνια από τους άγγλους. Δεν είναι τυχαίο ότι αρκετές φορές διαχρονικά  αγγλικές ομάδες παρότι προέρχονται από ανώτερο πρωτάθλημα αποκλείστηκαν από ελληνικές. 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πω οτι μακαρι να ανοιξουν ολα τα μαγαζια και να μαζευτουν φουλ ΑΕΚτζηδες με διακριτικα να καθονται και να μην αφησουμε κενη καρεκλα για γαυρο.

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΤΡΙΑΡΑ ΣΤΟ ΤΗΓΑΝΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΕΝΤΑΡΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΤΑΛΟΥΣ ....

Αυτο  ελπίζω πλέον.....

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πάντως οι ιταλοί γενικά είναι λιγότερο χαιβάνια από τους άγγλους. Δεν είναι τυχαίο ότι αρκετές φορές αγγλικές ομάδες παρότι προέρχονται από ανώτερο πρωτάθλημα αποκλείστηκαν από ελληνικές.

 

Άσε με ρε Ράγιο ... Έχει συνωμοτήσει το κωλοσύμπαν εφέτΟ ... Και ομάδα μπέιζμπολ να φΚιάσουνε και να πάνε να παίξουνε τους Ρεντ Σοξ εκτός έδρας, ένα Χ θα το πάρουνε ...

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×